• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
k.ate budu na tebe moc myslet, aby už byl otočený hlavičkou dolů :wink: a dej pak vědět jak jsi dopadla, budu tu nedočkavě čekat :wink:
2. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahojky holky,
Waci, tak to je báječná zpráva, že byl tlak ok a můžeš být doma :slight_smile: :slight_smile: To Ti moc přeju, hlavně, aby to tak vydrželo i dál..

K.ate, taky držíme pěstičky, ať je Kubíček otočený tak jak má...děti mají sice zadeček roztomiloučký a heboučký, ale hlavička je lepší :grinning:

Já jdu na gyndu zítra, ale cítím se dobře, nic mě netrápí, takže čekám, že tam budu chvíli a vše bude ok...jen chodím asi tak 150 denně na záchod a už mě to.... :confounded:

ZA chvíli frčíme s Barčou za kamarádkou na návštěvu, tak juknu kolem oběda
2. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
lennin no snad to bude v pořádku a nějak vydržíme :wink:
2. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
dobre rano, tak zadne nove miminko?

holky asi koupime vazne ten dudel a ja ho tak nechtela :frowning2: jinak noc byla fajn zase spinkala jen na kojeni se budila.

odkdy pouzivat plinky velikost 2??? ja zatim mam jen newborn tak nevim :slight_smile:

holky tehulky drzte se, uz jen par tydnu a pak skonci sranda :sunglasses: a pohodicka u pocitace... :sunglasses: ale ja vim ze se moc tesite je to nahodou super!
2. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj tak stale 2 v 1 mam pocit zese mi vratili poslicci co sem nela pred 1o dny..ja uz ni cemu neroumim za ch vili du ke kadernici puvodne sem ch tela jit az po porodu ale tim ze neporodim asi nikdy tak si dam aspon do poradku vlasy a lech ce zastrihnu nak mi zacli padat a jsou su che..ale co vim tak vsichni sli strihat pooporodu :slight_smile:
2. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
holis musíš podle kil na každých plenkách je napsáno od kolikati do kolika kilo jsou :wink:
2. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ráno...teda dobré..no, usla jsem někdy ve 4h, pak jsem se klasicky budila na záchod, pak jsem doufala,že budu spát aspoň do 10h, ale zase jsem se vzbudila v 7, 8h a pak jsem to spaní vzdala, ptž se mi ucpal nos a já enmohla vleže vůbec dýchat a ten sprej s mořskou solí či s čím to je, mi vůbec nepomohl...teď mě třeští hlavička a jsem jako mrtvolka,ale do postele už nejdu, ptž dneska jdeme na prohlídku porodního sálu (škoda, že to na porod nějak nevypadá, že bych to vzala jedním vrzem, když už tam budem :grinning:) a ještě bych ho pak mohla zaspat...
k.ate, tak ať kontrola dopadne dobře :slight_smile: Já jdu zítra a myslím, že se nic nového nedozvím, sice bolesti mám častější, ale neřekla bych, že se uvnitř něco změnilo.
Blackie, taky uvažuju, jestli jít ke kadeřnici teď nebo až po, ale chtěla jsem před, ptž už mám nějak moc dlouhé vlasy a malé bych s nima mohla třeba uškrtit :grinning:
Holis a tys nedostala od doktora takový ten balíček, kde byl i dudel? Já mám ty balíčky dva, takže nákup dudlíku neřeším, nechci ho sice používat, ale kdyby bylo třeba, tak vím, že nemusím kvůli němu do obchodu a jen ho vyvařím.
Měla bych dneska dožehlit druhou půlku plínek, ale nějak se mi do toho vůbec nechce, jako do ničeho poslední dobou, máte to taky tak?
Fíha, to jsem se rozkecala...
2. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
ahoj calli teda s tím spaním s tebou úplně soucítím, jsme na tom stejně, ale já se dnes v noci troch vyspala, ale zatím mi to nevynahradilo ty noci které nemůžu spát :wink:
já jsem žádný balíček nedostala :unamused: tak doufám, že dostaneme aspoň něco v porodnici. Ne že by mi o to šlo, ale ono to potěší. Vím že jsou tam reklamní letáčky.. ale já to mám ráda :grinning: vždycky to pročtu....

tak si to na porodním užij, my jak jsme tam byli na prohlídce tak jsem tam taky chtěla zůstat, ale malá ne :wink: dneska chci jít s manželem na kraťounkou procházku, sice to mám zakázané od pana doktora, kvůli tomu tlaku, ale já jak se nehýbu, tak mám strach abych ještě nepřibrala další kila :unamused: nemůžu ani uklízet doma a nic mám vše zakázané, mám být v klidu a odpočívat, ale ono se to nedá. Už jsem udělala nádobí u toho se mi motala hlava, jak jsem déle stála a pak jsem roztřídila časopisy co mám maminku, betynku a miminko a manžel mi z práce přinese krabice a já je pak pěkně uklidím do krabic, protože je nemám už kde mít, mám jich moc :grinning: chtěla jsem vysát a umýt podlahy, ale to mi manžel rozmluvit, že to udělá jak přijede z práce.
Dneska chceme dělat kynuté knedlíky se švestkama. Já mám mít teda dietu, ale to se prostě nedá, když jím dietně, tak mám neustále hlad a pořád jím a pak kynu. tak snad mi to nějak neuškodí. lepší se najíst něčeho co zasytí než jíst něco z čeho mám pořád hlad.
2. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
blackie teda ty se držíš. Já jsem koukala na tu tvoji diskusi co jsi založila já měla poslední MS 28.11. ale malou jsme splodili 18.12. už máme dokonce tři data na porod :grinning: dle poslední MS 5.9. dle ultrazvuku mého doktora 8.9. a dle velkého ultrazvuku v Brně 10.9. takže počítám, že se malá narodí až 16.9. opravdu na výročí naší svatby. ale on mě pan doktor asi nenechá tak dlouho přenášet kvůli tomu tlaku. I když se vrátí až 10.9. a říkal, že s vysokým tlakem se nechává přenášet max 5 dní, tak by nám to mohlo na toho 16.9. vyjít. :grinning: :grinning: když já to tak dlouho asi nevydržím moc se na ni už těším :wink:
2. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Ahojda:slight_smile:
Psala broucek že jí malou vzali na noc na svícení na žloutenku tak že se prospala krásných 6h:slight_smile: a že už má mlíčko a že už malá vydudala 25ml:slight_smile: tak že má velikou radost...teď musí něco přibrat a snad je zítra pustí domů:slight_smile: všechny vás moc pozdravuje:slight_smile:
2. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Jani my už máme ty 2 plínky protože prcek je cvalík:slight_smile: a ty jsou od 3-5kg tak už příště asi koupím 3...ty sou od 4kg a ty už máme a budeme jen tloustnout:slight_smile: protože je malej otesánek:slight_smile:
2. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
waci, tak pěkně pomaličku na té procházce, ať to nepřeženeš... Já byla včera taky na takové menší procházce, šli jsme si sednout na zahrádku jedné hospůdky s kamarádkou, co jsme ji neviděla několik měsíců...No, myslela jsem si, že taková mini procházečka mi neuškodí, ale bolesti byly a domů jsem se raději svezla tramvají, i když je to jen jedna zastávka :grinning:
A nedělej mi chutě s knedlíčkama :grinning: Já je mám ráda, ale teď v těhu sladké moc nemusím, ale chutě by byly :grinning:
Tak abychom nakonec nerodily stejně, já mám termín 16.9 :grinning:
Jo a s tím úklidem, manžel by tě měl asi něčím přikurtovat k posteli, ať nemáš roupy něco dělat :grinning:
2. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Gábi, tak broučka pozdravuj :wink:
2. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
holky já mám snad fakt pech. Já jsem si volala na gyndu k tomu doktorovi ke kterému mám jít v pátek na natáčení a zvedla to sestra a řekla mi, že na mě nebudou mít čas, že nemám ani chodit,příjemná jak sra.... tak jsem si to obrečela. Takové chování. Přičemž můj pan doktor říkal, že mě vezmou bez problémů. tak jsem volala manželovi a ten tchýni a ta to zařizuje na porodním aby mě vzali. holky jak můžou takové sestry dělat na gyndě a u těhotných.
2. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
JJ budu:slight_smile:

já dneska mám v plánu k obědu švestkovej rýžovej nákyp:slight_smile: takže dneska švestkám zdar:slight_smile:
2. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Calli mě chytají šílené bolesti v autě, malé se asi nelíbí když ji skřípnu jak sedím nebo nevím a to jsou bolesti že bych vyskočila z kůže a právě ani nemůž moc chodit , začne mě táhnout břicho dolů a je to bolest jak něco a mám ocit, že snad hlavičku mám někde na kraji
2. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Waci to byla ale pipna!!! :angry:
Kašli na ni...půjdeš tam jak ti to zařídí tchýně...ty sestry jsou někdy fakt na ránu...nic si z toho nedělej...my měli zase takhle protivný sestry na šestinedělí...to byla taky hrůza...ale naštěstí ne všechny :wink: tak hlavu vzhůru...teď už narazíš určitě na lepší:slight_smile:
2. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
waci, tak to je fakt ludra, ta sestra..jak ti může říct, že tě nevemou, když tě tam posílá přímo tvůj doktor? To je vážně chování :angry:
A s těmi bolestmi mi ani nemluv, Jirka pořád říká, že nechápe, jakto, že ještě nerodím, když to tak bolí. Taky nechápu, jakto, že mi doktor řekl, že se ještě neotvírám, když já mám pocit, že mi malá skočí někde venku šipku :grinning: Jsem zvědavá, jestli mi zítra řekne na kontrole něco pozitivnějšího, jako, že se třeba už konečně otvírám, i když tomu moc nevěřím...A u porodu bezak umřu, ptž tu bolest nerozdýchám :dizzy_face:
2. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
tak volal manžel, že zítra máme přijít kdykoliv na porodní a že nás natočí :slight_smile: tak jsem ráda, že to tak dopadlo.ale až se vrátí můj pan doktor, tak mu to řeknu, jak se ke mně ta pipina chovala. Ještě že ta tchýně je bejvalá staniční z ARA aspoň protekce ve špitále.

grabu na tom šestinedělí je to nějaké proklaté asi skoro v každém špitále u nás je to to stejné všechny maminky si na ty sestry nadávají a z nemocnice odcházejí úplně zdeptané
2. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
calli já mám právě taky někdy pocit, jakoby by mi něco lezlo ven nevím zda to dělá třeba tlak na čípek, ale je to jakoby třeba ručičkou tlačila a pak se to zase vcucne, no to je popis jak něco :grinning: mám někdy strach aby mi nevypadla, ale to snad nejde :grinning:
2. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
teda chtěla jsem napsat v pátek máme přijít kdykoliv, zejtra jdu k naší sestřičce a ta to skočí nechat odsouhlasit paní doktorce o patro výš
2. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
autor
holky nebojte...u porodu to zvládnete...bolest nebolest...já si pořád opakovala že musím tlačit co to dá aby malýho netahali nějakýma kleštěma...z toho sem měla hrůzu, no a nakonec vykoukl ani nevím jak...a mám tři týdny po porodu a tu bolest si ani nevybravuju...teda jako pořád si pamatuju jak to bylo celý hrůza...ale už nevím jak moc to bolelo...oni ty hormony to nějak uměj udělat že člověk zapomene:slight_smile:
Ale taky si pamatuju část kde sem Járovi panicky říkala že to nemůžu zvládnout...a on mě jen hladil po vlasech a říkal to musíš ty to zvládneš...no kdyby tam nebyl...nevím co bych dělala:slight_smile:
2. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že aspoň někde to budeš mít v klidu :slight_smile:

To je strašné, pod oknem mi ječí nějaká cigána a její uřvané děcka...Já nevím proč tihle lidé musejí být tak strašně hluční, to je musí být slyšet až v sousedním městě? Nevím proč s nima (s děckama) nejdou někam na hřiště a jsou s nimi na chodníku u cesty, fakt idiocie...
2. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
grabu ony to říkají skoro všechny maminky, že na tu bolest pak zapomeneš. Já se strašně moc těším pokud mi vyjde klasický porod až mi hned tu špinavou princeznu dají na bříško už se nemůžu dočkat
2. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
calli v kolik jdeš zítra na tu kontrolu? já jdu v 8
2. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
waci teď si mně pobavila:slight_smile: myslim že se budeš po porodu taky smát jak sis mohla myslet že ti jen tak vypadne:slight_smile: neboj...fakt ti vypadnout nemůže:slight_smile: a až to příjde tak to poznáš...já sem se taky pořád bála abych vůbec věděla kdy to příjde...protože sem měla na monitoru kontrakce jak blázen a skoro mě to nebolelo...no...ale neboj až budou ty pravý kontrakce k porodu...tak to poznáš stoprocentně:slight_smile: a malá pěkně vykoukne kdy má:slight_smile: a žádný vypadávání na ulici:slight_smile:

Jinak super že to tchýně tak zařídila...:slight_smile:
2. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
waci, tak já jdu na 10:20, aspoň dospím tu dnešní noc, snad :grinning: Tak pak pisni, jak jsi dopadla :wink:
2. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
grabu tak to jsi mě uklidnila :grinning: tak snad neporodím na poli :grinning:

jinak naša malá si oblíbila maminčino pravé žebro, ale já už ho mám tak okopané, že mě to strašně bolí , kdyby mi ho zrentenovali, tak ho asi budu mít dost dobře pohmožděné, no jo už tam má žabža málo místa tak si musí sem tam kopnout.
2. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
calli určitě napíši. doufám, že půl desáte budeme doma. aby manžel stihl jet zase do práce má to teď komplikované mu to nevadí, ale šéf sem tam remcá což nechápu protože tohle by snad mohl pochopit, že už si netroufnu řídit auto a jet sama. Budu na tebe myslet,aby ti řekli jen samé dobré zprávy
2. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Jak já vás tak vždycky čtu, jak vám dětičky okopávájí žebra, tak mi to přijde srandovní :grinning: Já mám totiž placentu vepředu, takže veškeré kopance mám krásně utlumené, teda krom těch do močáku a ještě nekam níž :grinning:
A waci, taky se ti zdá, že už se vrtí nějak míň, asi to bude fakt tím, jak tam mají málo místa... Já jí vždycky chytím nožičku, jak mi udělá bouličku na bříšku a hladím jí ji, je to úplně super, když vím, kde je :dizzy_face:
2. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.