• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
waci, já to vidím tak, že budu trpět bolestmi a říkat si, že už musím být fest otevřená a pak přijdu k doktorovi a ten mi řekne, že se neotvírám...Já už moc nevěřím tom, že porodím před termínem, jak jsem si myslela ještě nedávno...
2. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
calli jj na to jsem se včera ptala pana doktora, protože někdy mám pocit, že se skoro celý den nepohne a dřív tam dělala takové blbosti že se mi vlnilo celé břicho. Tak pan doktor mi řekl, že je to v pořádku, že už má opravdu málo místečka tak e nemůže už moc hýbat. Mně právě tu nožičku strká asi nějak pod žebro, takže mi vždy vyleze boule těsně pod žebrem.
A včera to byla legrace já nevím co tam dělala, ale já jsem měla místo kulatého břicha horu. Pan doktor říkal, že tam hodila zadeček akorát jsem jí ho nemohla zamáčknout zpátky, ale nakonec si dala říci
2. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
calli vem si mě. Od nějakýho 25.týdne až do 35.týdne jsem se otevírala a pan doktor naznal, že se malá narodí už v prostředku srpna. Už máme září a malé se ven nechce :grinning: a to se na ni tak moc těšíme
2. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
holky já jen doufám, že se fakt doktoři trefili pohlavím a fakt budeme mít holčičku :grinning:
2. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
waci, tos mě pobavila, s tou prdelkou :grinning:
No, je mi jasné, že někomu doktor řekne, že to na porod není a druhý den porodí a jiné řeknou, že se otvírá a bude to každým dnem a nakonec tři týdny nic, jako u Gabky...
A s tím pohlavím, my všem říkáme, že budeme mít holčičku na 80%, ptž to, že budeme mít slečnu nám řekl jen doktor, u kterého jsme byli kolem toho 20-25.týdne na echu srdíčka, u mojeho doktora nebylo vidět nikdy nic, ptž máme stydlivé dítě a nechce nám ukazovat svá intimní místa :grinning: a teď mi už doktor ultrazvuk nedělá, tak musíme počkat do porodu a pokud to bude nakonec klučík, tak měsíc v tom růžovém oblečení přežije :grinning:
2. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
mně to řekl na genetickém ultrazvuku doktor z brna a i můj doktor tak snad se nespletli oba dva :grinning:
2. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
To se neboj, to jen já budu překvapená jak z holčičky tak z chlapečka :grinning: Z holčičky proto, že se ten doktor přece jen trefil a z kluka proto, že jsem syna vždycky chtěla, mám totiž 2 ségry a brácha mi nevyšel, tak jsem vždycky chtěla aspoň syna, ale když to bude přece jen holčička, tak mi to vadit nebude a třeba se nám zadař a budeme mít i druhého čertíka a to už bude třeba kluk :wink:
2. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
já mám právě vysněnou holčičku já jsem na ty mašličky....tak bych ji chtěla mít nastrojenou...manžel říká, že ji budu snad mít místo panenky :grinning: ale druhého bych chtěla chlapečka :grinning: ale až druhého :grinning:
2. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Já chtěla právě kluka prvního, aby se pak staral o svoji malou sestřičku :slight_smile: A já moc na mašličky a culíčky a šatičky a takové nejsem, já si jako malá hrála s autíčky :grinning:
2. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
calli tak když se mi narodí chlapeček a tobě holčička tak to kdyžtak vyměníme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale v brně se pan doktor vlašín dušoval že si je opravdu na 100% jistý že je to holčička a kdyby se nám náhodou narodil chlapeček tak ho mám přijet reklamovat :grinning: tak jsem se smála s manželem a říkali jsme, že už vidíme jak pojedeme reklamovat vlastní dítě. Stejně je mi jasné, že kdyby se náhodou narodil chlapeček tak z něj budeme nadšení i tak :grinning:
2. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
jj, přesně tak, ať se mi narodí holčička nebo chlapeček, tak budu ta nejšťastnější na světě, pokud bude maličké zdravé :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
ahoj konici ja se hlasim my jsme dali dudel a me to je hrozne lito ze tak duda naprazdno :frowning2: :frowning2: :frowning2: i jirkovi je to lito...

calli: ja zadny balicek nedostala ani u doktora ani v porodnici, ja vim nekde to davaji ale nam nedali nic :unamused: nevadi koupime sami..

ach jo me to je lito kdyz ji vidim :confounded:
2. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
holis a vypadá u toho spokojeně? Pokud ano, tak ti to nemusí být líto, kdyby měla hládeček, nebude spokojeně naprázdno dudlat :wink: a ty si můžeš aspoň na chvilku odpočinout :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
holis třeba ho vyflusne a nebude ho chtít, my máme dudlíka taky koupeného, ale taky se budu snažit jí ho nedat, ale když bude potřeba tak se nebude dat nic dělat a vrazím jí ho do pusinky
2. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Nic holky, jdu se chystat na ten "výlet" do porodnice, za chvilku musím vzbudit Jirku, je po noční a kdybych tam už rovnou zůstala, tak dám vědět :grinning:, ale to tak leda ve snu by to na mě přišlo, takže odpoledne jsem tu zpátky :grinning: papa
2. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
calli tak si to užijte :wink:
2. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Já tu měla kamarádku s půlročním miminkem na návštěvě a to bych neřekla jak ty děti rychle rostou...Kubíček je oproti Štěpánkovi už kus chlapa...to to letí:slight_smile:

Jani my sme dostali v porodnici balíček ale dudlík tam stejně nebyl:slight_smile: ale od všech návštěv sme dostali asi už 4 dudlíky...tak máme zásobu:slight_smile: ale já mu budu dávat stejně ty co sem mu koupila já...jeden má fakt maličkej na teď a jeden od Aventu:slight_smile:
A neboj že malá dudlá naprázdno...kdyby ho nechtěla nebo jí to vadilo, tak by ho vyplivla a brečela by...Štěpula je s dudlíkem moc spokojenej a já už sem si na to zvykla...sice sem mu ho taky nechtěla dávat...ale co...snad mu to nijak neuškodí...zuby bude mít stejně křivý po mně a bude mít rovnátka:slight_smile: a mlíčko z prsa mu jede dobře i když trénuje na dudáku...tak já si z toho hlavu nelámu:slight_smile: když chce dudlat ať si dudlá...hlavně že je spokojenej:slight_smile: to je pro mně důležitý:slight_smile:
2. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak dudel se kristynce teda moc nezamlouva, hodne ho vyplivuje a rve ale to proto ze opet lezela, dama se chce proste nosit :slight_smile: a ted spinka tak ji mam na ruce a drhou pisu...ackoliv pani doktorka rikala ze nemam s malou sedet u pc ze ti vydava nejaky vlny :unamused:
2. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
hmmm ja taky s malym sedim u notase...a navic ho ma hned vedle postylky...tady dole v obyvaku...tak nevim...ale asi to vlny vydava...ale ja ho nemam kam jinam dat... :unamused:
Jani tak aspoň když spinká tak ji polož do postýlky ať si odpočineš...takhle budeš za chvíli zhuntovaná...
2. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
holky psala mi Peťka (K.ate) tak přepisuji zprávu abyste to taky věděli. tak tady to je :wink:

ahojky, tak malej je hlavičkou dolů, prej už hezky nalíhá, CS3 a branka prostupná na prst, porodní cesty jsou prej měkký, tak už zbývá jen čekat, až se mu začne chtít ven . Já dobíhala ráno trolejbus a nějak mě z toho bolí třísla a bříško, když se hejbu, tak raději ležím, až mi bude líp kouknu i na koníka.
2. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
tak a já jdu čekat na manžela a půjdeme udělat ty knedlíky :wink:
2. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
jee ze by to vypadalo na dalsiho konicka, huraaa :wink:

my jsme byli na prochazce jen je tam vedro :angry: ani v kocarku se ji moc nelibilo ale usnula asi se vysilila placem po 5 minutach.
2. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
ahoj koníčci moji, tak jsem zpátky...sál moc hezký, příjemné prostředí, ta porodní asistentka se taky zdála v pohodě, jen já se nějak necítila, bylo tam hrozné dusno a chtělo se mi strašně na záchod :grinning: Cestou domů mě přepadly příšerné bolesti, ale ne kontrakční, ale takové šílené bodání nad močákem někde, sotva jsem šla,a le když jsem si sedla, přešlo to, sice v autě to trochu bolelo, jak jsme se natřásávali :grinning:
jinak vy, co už jste rodily, pořizovaly jste si monitor dechu?
2. zář 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
Calli neboj všechny tyhle olesti po porodu prejdou:slight_smile:

A monitor dechu máme...podědili sme ho po kamarádce takže mně tolik nestál a jsem o hodně klidnější a hlavně v noci:slight_smile: sice mi už asi 3x řval nadarmo...ale to neva...radši sem že párkrát zařve zbytečně než aby mimi přestalo dýchat...fakt se mi spí daleko klidněji:slight_smile: ale to je asi na každým jak se k tomu staví:slight_smile:
2. zář 2009 v 16:19  • Odpověz
Nám právě říkali, že si nemáme brát monitory od kamarádek nebo jinak pořizovat použité monitory, ptž už nemusí být tak přesné. A ta tvioje kamarádka ho chce potom zpátky? Jestli jo, tak to prý už má smůlu, že ty monitory jsou jen na dvě děti, tak nevím...
Já o něm uvažuju, říkala jsem Jirkovi, že se rozhodnu podle toho, jak se mi bude zamlouvat v porodnici, ale určitě si koupíme nový, ať máme jistotu...nemocnice sice půjčuje, ale asi jen o 600,- levněji než nový a navíc jiný typ...
Malá dneska pořád natahuje nožku na můj levý bok :grinning: Tak jí pořád lehtám patičku :grinning:
No jsem zvědavá, co zítra doktor...jestli mi řekne, že to na porod pořád nevypadá, tak ho něčím přetáhnu :grinning:, ptž ty bolesti jsou potom z čeho? :grinning:

K.ate, to je fajn, že ti kontrola dopadla dobře a zdá se, že Kubíček přijde každou chvilkou na svět :slight_smile: A co ten císař? Mluvila jsi s doktorem o tom?
2. zář 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
calli já teda nevím proč by ten monitor měl být jen na dvě děti:slight_smile: kdo ti to říkal...to jsem ještě neslyšela...kdyžtak mi to dej někde přečíst jestli si to někde čtla...mě by to teda zajímalo proč:slight_smile: vždyť je to přístroj jako každý jiný a nevim jak pozná že už na něm ležely dvě děti:slight_smile: kdyžtak se ale dá koupit jen ta podložka a je jako nový:slight_smile: Aurelka to tak myslím udělala...ale ten náš funguje bez problému:slight_smile:
2. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
no, říkala nám to dneska ta žensská v porodnici, že jedno dítě má ten monitor používat jeden rok a že po dvou letech už se používat nemá, ptž nemusí fungovat správně... Tak já nevím... Ti dám na tu paní klidně číslo a můžeš se zeptat přímo jí proč to tak je :grinning: Já tam byla na omdlení z toho vzduchu, takže všechno jsem nezaznamenala, ale tohle mě celkem překvapilo...
2. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
No tak to mě teda taky překvapuje:slight_smile: já ti věřím...ale jak říkám nám funguje dobře a obavy z toho nemám...je to prostě přístroj tak jestli se má pokazit tak se může pokazit i novej a jestli má fungovat tak snad musí dýl jak 2 roky ne...to mi připadá nějaký divný
2. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
calli: ja monitor napred nechtela prislo me to zbytecne ale v porodnici jak jsem mela malou na pokoji tak jsem ji porad hlidala zda dycha tak jirka sel a koupil na domu monitor a opravdu super! jsem moc rada ze ho mame!

porizovali jsme ho u vyhradniho distributora v CR coz je tady jeden pan z olomouce a jirka se ptal na kolik deti to je a oni rikali ze na kolik chceme ale je lepsi ho nepujcovat nebot nevis co s tim ti lide delali a pak nemusi byt presny, takze pokud ho mas pro sebe a vis ze ses k nemu chovala dobre muzes ho mit i na 5 deti :wink: tak to povidal pan co nam to prodaval.
2. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
a máte ten Nanny, jo? Já totiž uvažuju tady o tom...
2. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.