• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
smisek vítá tě zpátky a moc se těším na fotečky :wink:
3. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
smisek - vida, já tě uplně zapomněla přivítat... :slight_smile:

waci - to máš dobrý :slight_smile:

Hihi já teď koukala na seznam narozenejch miminek a aby to šlo na přeskáčku, měl by teď přibýt zase kluk :grinning: Tak to jsme už na řadě my :grinning:
3. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
k.ate jj docela mě povzbudila tím že už se se mnou loučila vypadalo to jakobych už měla rodit :grinning:

mně vrtá v hlavě ta kajra čekala taky chlapečka
3. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Tak já už jsem taky zpátky a nemám nic nového, pořád se neotvírám...
waci, tak to je fajn, že kontrola dobře dopadla, i když ti malá spala, ta moje se zase vrtěla :grinning:,ale ven se jí mršce nechce :grinning:
3. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
holky já mám pocit, že mi brzy praskne břicho. prostě že už se mi tam malá nevejde :grinning:

calli neboj my nakonec budeme rodit ve stejnej den :grinning:
3. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky...já jdu jen na skok protože jsem dneska úplně mrtvá...Štěpula je od 3h od rána vzhůru a ne a ne usnout...

Jen jsem chtěla napsat že Broučka dneska pustí z porodnice domů:slight_smile: hurá:slight_smile:

Smíšku vítej zpět...těšíme se na fotečky:slight_smile: dalšího krásnýho miminka
3. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
waci, tak to praskneme dvě :grinning: No, ale komu já pak napíšu, když budem obě v porodnici? :grinning: Tak já to napíšu tobě a ty nějaké další :grinning:
3. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Gábi a je to normální, že tak dlouho nespí? Já bych byla asi nervozní...je to celkem dlouhá doba,od 3h ráno :fearful:
3. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
calli jasné napiš mně a já to přepošlu kdyžtak někomu jinému, jinak malá se dnes nějak moc nechce hejbat, myslíš že je to normální?
3. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
jj, je to normální, má už málo místečka :slight_smile: Ta moje už taky není tak aktivní jako dřív, ale monitor byl ok, tak jsem klidná :slight_smile: Já už cítím jen jak mi udělá vypouklinku nožičkou a dole, jak se zavrtí...
3. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Calli je to normální...on usne dycky na půl hodky a pak zae čučákuje do stropu...nepláče, nic ho nebolí jen si prostě pobrukuje a nespinká...a já samozřejmě nespím taky protože sem z toho nervní...ale to se snad časem ustálí:slight_smile:

waci neboj...je to normální že se nehýbe já malýho poslední týden skoro necítila...až sem o něj měla takovej strach že sem ho schválně budila tím že sem do něj bušila ze stran rukama...to se totiž dycky aspoň zamlel a já věděla že je v poho...tak se neboj je to fakt tím jak tam maj málo místa:slight_smile:
počkej jak si pak budeš říkat že nechápeš jak se tam mohla do tebe vejít...:slight_smile: já to teda nechápu:slight_smile:
3. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
a jak říkáš, brzo asi pukneme,jak je to břicho fest narvané, tak se moc nediv, že se nehýbe, nemá kam :grinning:
3. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
holky díky za uklidnění. Ona totiž tu křivku kontrolovala jen sestřička, ona ji teda kontroluje vždy sama a pak ji dá k podpisu panu doktorovi,a ten mi ještě vysvětluje co kde naskočilo... ale dnes ji kontrolovala úplně sama, tak možná i psychika a jak se malá nechtěla hejbat. A já tu kráva ještě narazila na diskusi, potrat ve 3trimestru a jedna tam psala že jí mimi umřelo dva dny před termínem, jé jsem taky kráva, že jsem to otevírala neměla jsem tam lézt. Ale zejtra jdeme na monitor do porodnice, tak fakt snad bude vše Ok. Já už to chci mít za sebou začínám z toho magořit a stresovat
3. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
waci, ale mě jsi teď moc neuklidnila tím potratem na konci těhu :frowning2: Teď budu mít strach, co se může ještě přihodit :frowning2:
Mě doktor ani nevysvětlí, co tam na tom monitoru bylo, jen že dopadl dobře...
3. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
mně dneska ani setřička neřekla že je to Ok, jen řekla, že nějaký pohyb tam je a že to stačí. Calli to jsem nechtěla já jsem taky kráva tu diskusi néměla vůbec otevírat :pensive:

prostě fakt už aby jsme všechnyy měly t naše prdelky venku a bude to
3. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
holky je možné aby malá měla vypěstovaný podmíněný reflex. Je to zvláštní, ale každej den když přijede manžel z práce a už jen najíždí autem na dvůr tak malá začne škytat. Je to možný, že by poznala že je táta doma??????přijde mi to k smíchu
3. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
waci, nejsi kráva...jen máš strach :slight_smile:
S tm reflexem nevím...malá nic takového na tatínka nedělá :grinning: Jen na hudbu, ae neškytá, jen se rozvrtí :grinning:
3. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
máš pravdu na určitý typ hudby se naša taky začne vlnit. Ale to že škytá když přijede manžel je zvláštní :grinning: jsem zvědavá až se narodí, zda to bude dělat taky :grinning:
3. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahojky holky,
tak i já mám za sebou kontrolu na gyndě, vše ok...další kontrola za 14 dní.
Už mám vypsanou mateřskou, tak jsem se chtěla zeptat, jestli stačí, že to do zaměstnání dovezu příští týden, mám tam cestu k zubaři, nechce se mi jet tam speciálně...

Waci, Calli, fajn, že Vám kontroly taky dopadly dobře. Calli sice nikdy nic moc neví, ale kdyby nebylo vše ok, tak by Ti to jistě řekli...
Waci, buď v klidu, mimi je ok, prostě jen se nechce hýbat na povel, no. Je to osobnost už teď :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
leninn ahojky to je dobře že kontrola dopadla na jedničku :wink: tou mateřskou nevím já ji dala hned druhý den :wink: jinak jsem koukala na tbé album a Barunka je nádherná panenka
3. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Leni, ale já bych ráda věděla,co na těch křivkách vlastně vidí, jestli mám i nějaké kontrakce nebo ne...ale možná tam nějaké byly, když mi říkal, že mám poslíčky a to jsem mu já nic neříkala...
jinak gratuluji ke kontrole i nástupu na mateřskou :wink:
3. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
holky všem gratulace k uspěšnejm kontrolám :slight_smile: Já jsem zvědavá, jak dopadnu ten příští tejden ve středu, dr. mi řikala, že si mám zajít jen na monitor do té porodky a oni mě tam objednali normálně do poradny, tak snad ho budou dělat v rámci toho... :confused:
3. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
k.ate určo dopadneš dobře jak jinak :wink: tys jetě nebyla na monitoru?
3. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
waci - ještě neee :confused: dr. mi nic neříkala, tak jsem to neřešila, poslala mě tam až teď, ale tak malej je podle všeho v pohodě...
3. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
oni někde posílají až třeba ve 39.tt prootže pojištovna prý hradí jen 4 monitory dnes mi říkala sestřička, že u mi to ani nemůže psát do počítače protože bych to musela platit. tak mi to jen vložila do karty. tak jsem zvědavá jak dopadnu v porodnici kolik budu platit.
3. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
waci - aha, tak to jsem ani netušila... Je fakt, že prej pojišťovny hradí jen 3 ultrazvuky a já jich mám udělanejch asi 6 celkem za celý těhu i když v průkajdě mám napsaný jen 4... ten ze 13, 20, 30 tt a potom ještě teď ten poslední, kde už je prcek otočenej hlavou dolů :grinning:
3. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
k.ate já to s ultrazvukama mám stejné měla jse jich plno, ale napsaný jen 3
3. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
No já nevím, ale já jsem četla, že monitor má dělat doktor o 36.tt, takže se fakt divím, že ti ho ještě nedělal...Jinak mě dělal ultrazvuk vždycky až do toho 36tt, odkdy mám jen monitor...
3. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
jinak ten monitor je v rámci poradny, teda aspoň já to tak mám, tak to budeš mít asi taky tak :wink:
3. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
jéé tak to já bych platila jak mourovatá...waci myslím že když už si v porodnici tak se ty monitory neplatí...myslím jako na porod...protože já jak sem tam byla ten den předem tak mi jich dělali snad 10 za celou dobu než mě poslali dolů do porodnice a neplatila sem nic..tak snad je to v porodnici nějak ošetřený že můžeme mít víc jak 3:slight_smile: jinak bych se asi nedoplatila:slight_smile:
3. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.