• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Waci, díky za pochvalu Barči :slight_smile: Tím jsi mi ale připomněla, že bych mohla přidat nějaké nové fotečky, ty poslední jsou, když byl Barče rok :sweat_smile: A v listopadu už jí budou dva :sweat_smile: :sweat_smile: Polepším se :slight_smile:

To je pro mě taky novinka, že jsou pojišťovnou hrazeny jen 4 monitory...to jsem teda zvědavá, jestli po Tobě v porodnici budou opravdu něco chtít, a pokud ano, tak kolik... :confounded:

K.ate, to je určitě všechno ok, když Tě neposlali dřív...jsem zvědavá, kdy půjdu na první já...

Calli, tak vidíš, máš aspoň poslíčky, sice o nich nevíš, ale něco se děje...takže to řeba pak může přijít z čista jasna :wink:
3. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
zejtra dám zprávu zda jsem něco platila

grabu při porodu je to asi jedno, ale v rámci těhotenství asi ne :unamused: to je náš úžasný systém
3. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
holky jdu chvilku s manželem na zahradu
3. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Holky, letíme s Baru ven...už je celá nedočkavá a pořád tu ječí ven, ven :grinning: :grinning: :grinning:
Juknu večer :wink:
3. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
ahoooooj :slight_smile:

Smisek - Katka, vitaj doma :slight_smile: a keď si nájdeš čas tak popiš podrobnosti :slight_smile:)
3. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
baby, vy teda fičíte...

my dnes prvá poradňa - mimčo má 4480 g, takže papá pekne a dosť... a popoludní ako by mi nestačil zubár som bola ja u svojej dokine, lebo mi začala trpnuť ruka. Tak som sa aj zľakla...že čo-to. Tak ma ukľudnila, že to nebude nič vážne, nejaký blok na lopatke a je fakt, že tam mám hrčku, ktorý bol a ktorú mi musí Milan rozmasírovávať a ešte mi pichla magnezko, že nič iné nemôžem...tak verím že to čo najskôr prejde, Milan ide budúcu stredu do práce a bola by som rada, keby mi ruka fungovala na 100 %.

no a akože halooo, ďalšie mimčá, kde ste?!?!?!?!?!?
3. zář 2009 v 15:57  • Odpověz
jaji - dalším mimčum se na svět nechce :grinning: I když mrňous mi dneska pořádně tlačí na čípek, když chodím, tak ho cejtím... :confounded: Zítra má přijet manžova teta na návštěvu do soboty, tak doufám, že se prcek zrovna nerozhodne pro cestu ven :grinning:
3. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
jaji, tys tu viděla, že by některé mimčo přišlo načas? :grinning: Všechny tu ty naše prcky naháníme ven a jim se prostě nechce, my budeme pak rodit hromadně :grinning:
3. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
ahoj holky ja mela rano navstevu rodicu od 9 do 13hod a byla jsem KO, asi nejsem jeste pripravena mit tak dlouhe navstevy, preci jenom :unamused:

jinak Kristynce se odpoledne teda moc spinkat nechtelo ale konecne mi vytuhla tak ji necham a v 19 hod koupacka.

holky tehulky drzte se, a uzivejte si odpocinku sec muzete :grinning: ja vim rikaji to vsichni ale neco na tom bude.

Gabi me by jeblo kdyby od 3 hod nespala ale to ze kouka to mas super, my nekoukame, my bud spime jako sipkova rizenka nebo jsme krikloun a chceme se nosit nebo jist, prebalit a podobne :sweat_smile:

Jinak za monitory se neplati, ja jich mela v den porodu aspon 10 a nikdo nic nerikal, jeste to tak :pensive:
3. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
calli. no mluvila jsem právě o Nanny. v nemocnici pujčují myslím babysence. nevím.
3. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
ahoj pisu az ted driv sem nestihala
veci se maj asi tak to ze zadna zmena ani o pid v sobotu budu 41plus 5 a nebudu moct prodit uz do vody tak me chteli presu nut na normalni ale tam je to des pokoje hrozny nic hroznejsi ho jsem dlouho nevidela tak sme delali o kruzku po nemocnicich nasli sme 2 hdne do bre jedna kde mi jeste nechaj prenaset nakej den ale mo ni tor kazdej den ale je t 55km anebo jedna je tady blizko a tam to vypada ze mi v so botu prijmouna pozorovani a pak u vidime coz je podle mne lepsi kdy by neco tak tam sou doktori nezdelat jen mo ni tr tak t mu moic neverim...co si myslite?
3. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
keiro, jj, v Porubě půjčují babysense, ale to už vyjde výhodněji koupit si nový nanny, ptž půjčení na rok stojí 1900,- a nový nanny kolem 2400,-
3. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
blackie, tak to nevím, záleží, která ta nemocnice ti byla příjemnější... Ale zase kvůli stavu je asi lepší jít do té bližší, ale fakt nevím...
3. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Jukám jen na vteřinku...žádné nové mimi na cestě není...Blackie, Ty už máš ale na čase, co?

Z venku nás s Baru vyhnal déšť, ale je to příjemné, vůbec mi to nevadilo...připadám si totiž jak v přechodu, návaly horka a potím se jak kanec... :angry:

Jo, já monitor dechu neměla a nebudu ho pořizovat ani teď, pokud bude Adámek donošený...ale jak čtu, tak Vy ho snad máte každá...kromě myslím K.ate? Ale to si nejsem jstá...trošku mě tím nahlodáváte...
3. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Blackie nechci si hrat na chytrou ale dele bych nechtela prenaset nebot placenta nemusi fungovat tak jak ma, to bzl i muj pripad proto se tadz v cesku nenechava dele nez 41+5 prenaset pak se to vyvolava nebot miminecek nemusi mit dostatek zivin a ja mela problemy u prododu s delohou proto pak jsem musela na cisar.

holky ten monitor jsem taky nechtela ale nakonec jsme ho koupili na noc je super jsem s nim maximalne spokojena.

jinak jsem si urizla kus polstarku na ruce, krajela jsem rohlik na narezaku a byla lina si vzit chranic tak nemam kus prstu a boli to boli. :unamused:
3. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
calli, moje prišlo o dva dni skôr :grinning:

k.ate, veď Tebe najviac držíme palčeky, aby to bolo vrámci termínu čo najskôr, tak nech ti to fičí, aby si to všetko stíhala, budeš to mať z nás najťažšie...ako som písala - klobúk dolu...

jani, naša Laurinka sa pomalinky učí, že keď je hore, nemusí sa celý svet točiť len okolo nej. Pomalinky krôčik za krôčikom zvláda byť stále dlhšie a dlhšie vkľude aj keď nespinká bez toho, aby bola na rukách či kozičkách :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
leni, ani ja nemám monitor...
3. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
leni, já monitor nemám, ale pokud se mi bude v nemocnici zdát, že je fakt prospěšný, tak si ho pak asi koupím, ale až z porodného...
Jaji, ale já bych chtěla rodit tak nejpozději příští týden, já už fakt nemůžu nic dělat bezbolestně a chudák waci taky ne...k.ate musí taky dřív, kvůli škole, takže se můžem všechny dohodnout na jeden termín a porodit naráz, ať to tu trošku rozproudíme :grinning:
3. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
calli, mne teda v tehulkovaní robilo problémy akurát to teplo...no keď to prišlo, tak som bola rada, že je to tu. A veľmi som sa bála prenášania. Držím vám palčeky aby Vám to vyšlo do toho konca 40 - najneskôr...ale kľudne už fičte aj teraz :grinning: ja sa na nové mimčá teším....a ostatné určo tiež :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
jani, a to si mala málo šunky, keď si si dokrajovala z prsta???? :grinning: :grinning: :grinning: ináč taká dlhá návšteva...ti poviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aj keď sú to najbližší...ja by som sa ospravedlnila že so unavená a išla by som do hajan, ak by som už neládala...
3. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
jaji - no zatím není proč... Celej semestr budu mít na to, abych kdyžtak přerušila studium :grinning: Jinak uvidíme, teď musim napsat jednomu přednášejícímu, jestli musim chodit k němu na přednášky, má je napsaný jako povinný, ale s manžou se tam oba nevystřídáme :frowning2: A kdyžtak zrušit i tenhle předmět, ale manžovi se zase nelíbí, že bych si pak před sebou tlačila dva předměty z prváku, tak nevím... :frowning2:
3. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
prerušiť by to bola škoda, hlavne keď si písala, že Ti manža pomáha pri "kopaní" do učenia :grinning: . Bolo by škoda stratiť rok. Aj keď samačka, ak to inak nepôjde, no tak je to lepšie riešenie ako sa na to vyprdnúť :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
idem si natiahnuť kosti....tehulky, oddychujte a relaxujte kým sa to dá, potom to už bude len keď vám mimčo dovolí, nie keď to budete potrebovať vy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nooooo to mimčo za to samozrejme stojíííííííííííííííí

krásne sníčky
3. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
jaji - u nás se dá přerušit jen na jeden semestr, takže bych v únoru nastoupila normálně do zimního semestru, v tom není problém :grinning: Jen by se mi asi moc nechtělo :slight_smile: Dobrou noc.
3. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
jéé, tak koukám, že ten monitor dechu nemáte zas v tak hojném množství, jak jsem si myslela, to je fajn...to mě těší...hned jsem zase o něco klidnější.
Pokud by mi ho v porodnici z nějakého důvodu doporučili, tak něváhám, ale pokud bude vše ok, tak ho nechci.

Jaji, taky se bojím přenášení, bála jsem se i u Baru a ta nakonec vykoukla den po termínu, což ještě šlo. Ale ted, když mi dr na poslendím velkém UTZ řekl, že se mu zdá Adámek o týden starší...to se bojím tuplem, aby to pak nebyl nějaký obr...ale...myslím pozitivně a říkám si, že on sám bude moc dobře vědět, kdy přijít na svět, aby mu tady s námi bylo dobře, že? :grinning: Ale já už jsem nedočkavá a moc se těším...ať tak klidně ještě měsíc pobude, ale pak...hezky rychle ven :grinning: :sweat_smile:

Dobrou noc, maminky, těhulky...
3. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
Dobré ránko,
včera poslední, dnes první, to se mi ještě nepodařilo :grinning:

Dnes jsem doma osaměla, Baru je na celý den u tchýně, manža na brigádě a já se chystám na veleúklid a přípravu Barčinýho pokojíčku a věciček pro mimi....těším se na to. Sice pracovní den, ale sama pro sebe, kdy se mi tohle zase poštěstí, že? :grinning: :sweat_smile:
Ale přiznávám se, že když pak večer Barča přijede, že se mi po ní stýskalo a můžu ji umuchlat :grinning:
4. zář 2009 v 08:15  • Odpověz
ahoj holky tak já jedu v deset na monitor. Jinak jsme rozhodnutí, že nechceme přenášet přes ten druhý termín tz. přes 10.9. to už bude zpět doktor a řeknu mu, že chci porod vyvolat.

leninn také nemáme monitor. :wink:

blackie volila bych tu nemocnici, která mi byla sympatičtější, ale také bych nechtěla přenášet tak dlouho :wink: u nás v nechají jen 7 dní od termínu porodu. déle ne.
4. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Waci, tak držím palečky, ať je všechno ok, ale ono bude :slight_smile:
Tak jsem dneska konečně trochu spala, sice jsem každé dvě hodiny běhala na záchod (no, běhala, spíš se plazila :grinning:), ale hned jsem zase usla, takže pohoda, jen ráno jsem nemohla dospat, ptž je tu hned naproti nějaké šrotiště nebo co a po ránu dělají příšerný hluk...chudák Jirka, má po noční, tak snad se vyspí...
Leni, užij si chvilku bez Barči, brzo už mít moc volných chvilek nebudeš, navíc čertíky budeš mít už dva :grinning:
4. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
calli já už chci aby si mě tam nechali :grinning: ale to si mě tam nenechají :grinning: to jsem naivní

já lítám v noci na záchod co hodina :grinning: už by to mohlo přestat :grinning:
4. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
nj, waci, přestaneme běhat na záchod a budeme vstávat k miminku, to už teď máme takový trénink :grinning:
4. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.