• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
jinak jsem vas docetla no pekne jste toho nakecaly :wink: me zaha nepali tuk tuk tuk tak jsem rada protoze vim ze to je neprijemne.
ja vam tak zavidim ty srazy ve meste, do prahy se dostanu nejdriv v cervenci jedeme za jirkovou segrou ona bydli nekde u staromestskeho namesti. JInak vas co ridite v Praze obdivuju pac pro me to tam je jako ze se vsichni predjizdeji a klickujou a to ja nezvladam, taky samej semafor a bez navigace se clovek fakt ztrati, ja se bojim ridit i tady v Olomouci ale obcas si zajedu nekam sama nakoupit tak jednou za 3 mesice :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
No oni to nechcú ľuďom povedať, lebo potom si to kúpia cez net lacnejšie, ale keď tam prídu osobne, tak ich ukecajú a oni tokúpia tam, ale ja som tam osobne už bola a chlapíci tam boli úžasný a aj preto som to chcela kúpiť cez nich, chcela som sa ujistiž, že rozdiel medzi netom s dopravou a nimi bude len nejké 2 000, čo by som si potom radšej zobrala u nich, lebo pri pokazení ti dajú náhradný kočík, ale fakt ma dorazili tým mailom. No veď uvidím, čo mi napíše Michal zo špuntíka, lebo neviem koľko by chceli za dovoz a podľa toho sa rozhodnem. Lebo tam dávajú k tomu zdarma tašku a tá stojí asi 1 700, no a u nás nánožník, tak ten stojí len 700, takže možno ma to vyjde lacnejšie cez vás. Ale kvôli reklamácii a tak som to chcela mať doma.
20. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
kate ja kdyz byla v 8 tydnu tak jsem sla do pary na bazene a tam ti bylo vedro, teprve asi za mesic jsem zjistila ze se to nesmi :frowning2: tak pevne doufam ze kristynka je silna po me a vydrzi vsechno. ta :frowning2: ky jsem se koupala v horke vode to se pry taky nema kdyz me to jnikdo nerekl :frowning2:
20. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
Holis já se taky koupala v horké vodě...a nikdo mi to neřek a já to zjistila týden na to...a v páře jsem taky byla...ale mrňous to zvládl..tak snad to je ok...ale jinak bych se fakt moc neslunila...nebo aspoň vystrč nožky a pupík nech ve stínu:slight_smile:
20. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
Ale zase co pak mají říkat ty maminky v tropech co se sluníčku nevyhnou...ale ty jsou na to asi už zase přizpůsobený...no nevim...ale já to letos asi bez sluníčka vydržím:slight_smile:
20. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
ja si taky rikam ze dokud se neprehrivam ja :slight_smile: tak je to v poho, ja sluneni nemam rada vubec takze to neprehanim.
20. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
tak broučí,to vypáda super,nejdem radšej písať,že sa teším,lebo keď sa na niečo teším alebo si naplánujem,tak to nevýjde...zajtra ráno sa 8.50hod dozviem,či možem sladké aj naďalej...normálne mám z toho strach...
inak s tým všetkým,čo by tehotne mali-nemali...všetko treba s mierou a podľa toho,na čo sa cíti tehulka a čo jej dovolia výsledky zo všetkých vyšetrení...asi tak to beriem ja...
20. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
No veru netreba všetkému veriť,všetko treba ale s mierou.
20. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
Já už se začínám uklidňovat že už by určitě volali že mám ten cukr špatný, když za půl hodiny končí ordinační hodiny a pořád nevolali tak jsem asi ok:slight_smile:
20. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Holky já to balím v práci a ozvu se asi až večer...musím doma uklízet:frowning2:
Tak zatím papa
20. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
Tak pa, pa.
20. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
Ja som chcela tiež upratovať,ale takej nazúrenej sa mi nedá,keby som niektorých ľudí teraz stretla tak ich asi roztrhám.
20. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
ahoj babulky, vy ale fičíte :stuck_out_tongue_closed_eyes:

waci, mne na krče v lýtkach v noci dala dokina magnezko 500, ale že 2xdenne a thiamin 3x1. Neviem či preto, lebo mám aj to druhé - je to vlastne vitamin B1, ale mám len 2 x 500.....

o tých mandliach na pálenie záhy som počula i ja, no ešte som ich nekúpila :confounded: . Z čiech mi švagrinka priniesla gaviskon, nechutí nič moc, je vhodmý pre tehoté a zaberá :slight_smile:

idem čitať ďalej :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
JA mám na to tiež magnézium a tiež len 2 krát denne, ale asi pomohlo a to som ho užívala len asi 2 dni, potom som zabudla.
20. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
aj ja som počula, že slniečka moc neee, no preto, lebo teplo môže spuwstiť kontrkcie, preto by sme sa ani kúpať nemali v teplej vode... a ja sa kúpem od začiatku, jasnačka že nie v horúcej...a slniečko si z mierou tiež užijem, určite nie ako inokedy, no rada na ňom pri vode porelaxujem.....a hlavne po 38 tt, aby Laurinka nezostala v brušku do konca 42 tt ako Maťko
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
No to si sa ho nanosila, ja sa vo vani tiež kúpem, ale s teplotou to nepreháňam, ale veDˇ15 minút mi neuškodí.
20. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
aurelka, aj ja som kvôli reklamačke nakoniec kočík objednala v BA, aj keď som ho našla mimo SR lacnejší.... Veď snáď ho o dva roky strelím a sobre poslúži ešte niekomu inému a mne sa nejaká tá korunka vráti :slight_smile:
20. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
holky, tak to my tady vanu ani nemáme, takže mám po problému, můžu se jen sprchovat... :grinning: Jen se mi už přes břicho blbě holí, tak na to kašlu... :frowning2: :grinning:
20. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
holis, neboj, pri teple naozaj hrozí potrat alebo predčasný pôrod, a keďže sa ti to nestalo, tak Kika to zvládla a všetko je OK. Ináč mám to rovno od sestričky, ktorá nás na slniečko upozornila keď som bola teraz na prvom cvičení, hnevala sa na maminky, ktoré boli hospitalizované z dôvodu rizika potratu a užívali si teplú sprchu....ale veď kým im to nikto nepovie, nemajú to ako vedieť :angry:
20. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
táááááááák , a dočítala som vás :slight_smile:)

k.ate, ja sa neholím, holí ma manžel :grinning: - teda natiera ma krémom, lebo ja holenie nemám rada, vyhadzujem sa po ňom...
20. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
Jajka a môžemsa opýtať v ktorom obchode si si ho objednala? lebo ja práve riešim babymarket.
20. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
jaji,ahooooj,
ty sa neholíš na pipinke alebo aj tam si dávaš nejaký krémik,ktorý ťa zbaví ochlpenia?tak sem s ním,pretože ja si tam už tiež nevidím...
20. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
aurelka, ja mám známeho v detskom obchode, ktorý je pri obchodnom dome Slimák - poznáš??? Je to pri figare. objednal mi JANE, aj keď ho sám nepredáva...objednal mi ho.
posielam ti link http://www.samo-kociky.sk/nova-predajna-prestahovali-sme-sa
20. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
jaji,aurelka,tak aké ste si vybrali kočíky,ktoré ste objednali?
Libor robil včera na ten náš kočík objednávku cez net a vyšiel nás so všetkým aj s autosedačkou za 21tis.Kč :slight_smile:
20. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
luci, ja ho mám v albume - jane slalom pro 2009
20. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
No aj som si teda ešte neobjednala, čakám čo mi napíšu zo Špuntíka - ako je to s dovozom, lebo u nás mi tú cenu nechcú povedaťa bohužiaľ je to jediný obchod, kde ho majú. No vybrala som si Teutoniu spirit v bledo hnedej farbe.
20. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
čo stojí tá Teutonia v Petržke, a čo stojí na nete??? Možno by som sa ho mohla opýtať, čo by to vyšlo u neho...prípadne ti dám na neho mobil, odvoláš sa na mňa, resp. mu o tebe zavolám dopredu ja a opýtaj sa ho na cenu.... za pokus nič nedáš :wink:
20. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
No lenže oni ho naSVK predávajú len tam a keď ho zoženú niekde inde tak to vyjde drahšie, na nete je lacnejší,a le chcela som ho kvôli reklamáciam kúpiť v BA
20. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
čo robíte na večeru?ja neviem,čo si urobiť,mám tam kuracie prsia...
20. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
holky hodila jsem do laba dnešní pupík končím dnes 24tt tak je tam. :grinning:

lucii my jsme udělali vajíčkovou pomazánku :wink:
20. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.