• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
no nic holky valím , tak se opatrujte já se pak ozvu jak jsme dopadli :wink:
4. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
dobre rano tak prst vypada hrozostrasne vam reknu :frowning2:

holky ted chodite curat a hned zaspite ale jak bude dite tak budete kojit a me to vyjde tak na 40 min i s prebalovanim a uspavanim takze takovy budicek v 24h, ve 3h a v 6h stoji za to.

zanetko i my delame male pokroky s tim lezenim samotna ale zatim jen male :cry:
4. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
holis, to je taky nápad řezat si kus prstu :grinning: Snad se to brzo zahojí :wink:
jinak s tím spaní, pořád si říkám, že si musím užít těch posledních pár nocí, kdy se můžu ještě jakž takž vyspat, pak se dlouho nebudu mít šanci vyspat...
4. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
calli to byla spis lenost si vzit chranic :slight_smile: a ted uz nemam otisk prstu :confused: jinak to vstavani se da, horsi bude kdyz by ti nechtela usnout v noci to je pak asi prekerka, me nastesti vytuhne po kojeni do 10 min.

jajka"tak jsem ji asi prechvalila usnula na ruce tak jsem ji supla do postylky sednu k pc a rev jako tygr se ozyval z loznice, tak spinka opet na ruce :pensive:
4. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak mi začala z ničeho nic valit krev z nosu, nevíte,čím by to mohlo být? :frowning2: Mě normálně krev z nosu totiž neteče, tohle je pro mě nové...
4. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Ahojda
tak koukám zatím žádná změna...žádný další mimi:slight_smile:
Tak holis náš prcek sice spí přes den a v postýlce umí být sám klidně i když je vzhůru a vůbec neřve...ale zato si užíváme v noci...vůbec nechce spát a po kojení vždycky od 4h je vzhůru...usne až tak kolem 8h a to je na palici...já sem utahaná jako kotě a on by si hrál...no fakt mě to už neba...musím mu ten režim nějak obrátit aby chtěl spát i v noci...nevíte někdo jak?
4. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
ahoj u nas nic no veho stale 2 v 1 zitra asi nastup do nemocnice a pak u vidime
4. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
ahoj blackie
teda ty si taky dáváš na čas:slight_smile: miminku se u tebe nějak líbí:slight_smile:
Kterou tu porodnici sis nakonec vybrala? omlouvám se jestli si to už psala...já nějak nestíhám všechno dočítat
4. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
ahojky :slight_smile: Jen nakukuju musíme to tady uklidit, přijede ta manžova teta, jen je blbý, že je tu šíleně hnusně... pršííííí :frowning2: Tak nevim, co budeme dělat :frowning2:
4. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
holky tak sem se rozhodla že si na prcka pořídím ten šátek na nošení...je to na prdlačku když někam musím sama a nechce se mi pořád se tahat v ruce s autosedačkou a nebo tahat podvozek od kočáru...už mě to unavuje...tak sem se rozhodla pro šátek...mají různé druhy hodně barev a já si pro začátek vybrala elastickej...je prý pro malinký miminka lepší než tkanej tak uvidim...no snad to nějak zvládneme:slight_smile: a malej se určitě bude rád nosit:slight_smile: lepší než pořád zkroucenej v autosedajdě:slight_smile:
4. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Jinak byla sem dneska znova u dr. protože sem přestala už brát ty antibiotika...ale zánět mám pořád...sice už je to lepší není tak silnej jako před týdnem ale pořád to není vyléčený...ale už sem jí řekla že další ATB nechci a ona mi i říkala že už by mi je nedoporučila...tak budu teď brát brusinky a pít urologickej čaj a nesmím nikde nastydnout...no je to naprdlačku...holky dávejte na sebe pozor po porodu...jsme fakt náchylný na všechno...
4. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
holky mate porad ocistky? me totiz skoncili, prijde mi to dost brzy ale ono toho pry po cisari moc neni :pensive:

Gabi i ja uvazuju u satku nebot s tim nasim nosenim po byte :grinning: mam v :pensive: tahanou ruku :wink:

tak jsme poobedvali pekne palivej spenat tak snad to nebude vadit Kristynce tolik cesneku :sunglasses:

Gabi s tim spanim v noci jsem stastna jako blecha ono kazdy to ma jinak, nase princezna spi i pres den hodne teda ne dyl nez 1,5hod je vzhuru. ak spinka 2 hodiny ... ale sama zas prozmenu nechce byt vubec :pensive:
4. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahoj holky tak mně se fakt nedaří. Kontrola katastrofa tlak hrůza zítra ráno znovu kontrola a pokud bude tlak špatný okamžitě vyvolání porodu. takže se pak ozvu jak jsem dopadla :frowning2:
4. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
calli krvácení z nosu během těhu je normální, máš vyšší krevní oběh a hlavně vše je víc prokrveno, takže bud´d v klidu nic to není hlavně pokud se ti to nestává 3x za den...
4. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
waci to je mi líto že zase tlak zlobí...ale víš že ti to dělá...tak se tím nestresuj nebo to bude ještě hodší...musíš být v klidu:slight_smile: aspoň už budeš mít malou u sebe:slight_smile: a mě to taky chtěli vyvolat a nakonec je Štěpa v noci předběhl sám...tak třeba to budeš mít taky tak...neboj všechno bude vpořádku:slight_smile:

Jani teď sem našla ještě další moc hezkej šátek...není to teda levná záležitost...ale co bych pro prcka neudělala že:slight_smile: já si ty čočky snad v životě už nekoupim...pořád to odsouvám a kupuju něco pro Štěpulu:slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
grabu jenže tak sakra ať už o tom nedidkutují a ten porod vyvolají už toho mám fakt plné zuby. člověk je akorát pořád ve stresu
4. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
waci, to mě mrzí ta kontrola :frowning2: Ale jak píše grabu, hlavně z toho nebuď ve stresu a těš se na to,že budeš mít malou už u sebe :slight_smile: Zkontroluj si tašku, jestli v ní máš všechno, udělejte si s manžou pěkný den a zítra tam nejdi se strachem,co bude, ale s úsměvem, protože i kdyby byl tlak jaký špatný, nic se nestane, protože ti porod vyvolají a ty budeš pak už jen šťastnou novopečenou maminkou :slight_smile: Tak už zahoď ten chmurný výraz z tváře a nasaď si úsměv :slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak mám vyžehleno a povlečeno a po obídku, který si teď zrovna u Vás papám-dušené fazolové lusky s česnekem a bazalkou, mňamka-se jdu vrhnout na Barčin pokoj.

Grabu, já to měla s Barčou přesně tak. Ve dne zlatíčko, v noci tyran...ale jako úplně, já nespala celé noci, protože ona byla vzhůru a chtěla se nosit. Byla napapná, přebalená a když jsem ji chovala, tak paráda a jen jsem ji položila, tak řev...trvalo to šestinedělí a pak se to samo nějak srovnalo, naštěstí, jinak bych už možná nebyla tady mezi Vámi, ale v Bohnicích. probulela jsem celé noci únavou, ale pak se to naštěstí zlomilo. Měla úplně klasicky otočený den a noc. Nevím, jestli na to obrácení existuje nějaká rada či fígl, u nás to spravil čas....

Waci, to je mi líto...Ty to máš vážně jak na houpačce, dobrý, blbý, dobrý blbý...člověk nemá žádnou jistotu, co? :frowning2: Je zvláštní, že máš tlak jednou super a druhý den hrůza...
No, drž se, holka, dej si dnes pohov, ať jsi na zítra co nejvíc v pohodě. Budu držet pěstičky.
4. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
Calli, moc hezky jsi to Wacince napsala, úplně s Tebou souhlasím :slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
leni právě ta nejistota je nejhorší kdyby řekla na rovinu vemte si kabelu zůstane tam ráno a porod vyvoláme tak budu v klidu a nebudeme se s manželem stresovat. Nehledě na to, že malá se nechtěla hejbat ani za nic udělala jeden pohyb a tím to haslo. :frowning2:

já ten tlak taky nechápu, ale mám ho tak i doma, jeden den je v pohodě a druhej vyletí jak něco
4. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
leni, napsat to jde možná krásně, ale věřím, že není tak jednoduché to provést v reálu... Miško, drž se a zítra na tebe budu myslet, určitě dej pak vědět, ať nemáme strach :wink:
4. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
calli já ani nevím zda si mám tu tašku raději brát neřekla mi to, ale raději ji do auta šupnu. Tak sakra ať to fakt ukončí a prdelka je už s náma, nebo já z ní vypěstuji nerváka.
Určitě bych hned napsala aby jsi to mohla přetlumočit holkám.
Já nechci o dalším těhu už ani slyšet. ale to určitě říkám teď a za nějaký čas mě to přejde
4. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Waci, to Tě naprosto a chápu a rozumím, že už toho máš vážně dost...taky bych měla...udělej si dnes s manžou hezký den a věř, že už tam zítra zůstaneš, mysli na to celý den, jak už zítra budeš mít svoji holčičku u sebe a věřím, že se Ti to splní...

Calli, zase souhlasím...
4. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Waci, určitě si tu tašku vem, budeš absolutně připravená...v klidu, že můžeš rodit...
4. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
waci, já vím,že je to o nervy už, ale vydrž, bude brzo dobře a pak už si na to ani nevzpomeneš :wink: A tu tašku si určitě vem, mě ji Jirka taky sebral do auta, když jsme šli jen na prohlídku porodního sálu, že prý co kdyby :grinning:
A už se vážně nerozčiluj, dej si nožky nahoru, dýchej a nahoď veselý úsměv...ten půjde nasadit jednoduše, stačí,když si představíš malou :slight_smile: Tak co, už je to trochu lepší? :slight_smile:
4. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
děkuji moc za podporu, musím už vám jít fakt na nervy, pořád si akorát ztěžuji a nadávám
4. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
vůbec nám nejdeš na nervy, jsme tady přece od toho, aby sis mohla postěžovat a my tě povzbudily :wink:
4. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
waci - s tou kontrolou je mi to líto... Tak držíme pěsti, ať to zejtra už nějak konečně s váma dořeší...

Holky mě furt bolí to břicho od středy :frowning2:, jen když chodím, nebo se blbě otočím v posteli, ale stejně mě to štve... Snad to co nejdřív přejde...
4. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
k.ate, tak vítej do klubu bolavých :grinning: Už jen chvilku a přejde to :wink: Pak si na tyhle bolesti ani nevzpomeneme, já sice sootvalezu, někdy mě bolí i sedět a ležet, ale pak si řeknu, že to brzo bude za mnou a všechnu tu bolest vydržím...jsme přece ženské, ty něco vydrží, narozdíl od mužů :grinning:
4. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
calli - :grinning: Já dofuám, že to je fakt jen natažený ap řejde to ještě do konce těhu... :grinning: Jen je otázka, jeslti to není i tim, jak se tam malej posouvá... :confused: a tlačí tam...
4. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.