• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
k.ate, já nevím z čeho všechny ty bolesti, co mám jsou, ale když je neřeší doktor, tak to neřeším ani já, jen mě vždycky překvapí, že se neotvírám, když podle těch bolestí a toho, kde to bolí, by jeden řekl, že porodím raz dva a ono nic...Prostě jsou na konci těhu asi normální nějaké bolesti, tak odpočívej a nic nedělej, však máš muže, tak ať se postará :wink: Máš nárok na klid a nicnedělání :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
calli - no právě že teď čekáme na dnešek a zejtřek návštěvu, tak budu muset držet krok :grinning: Ale tak třeba se mrňous díky tomu rozhodne, že už se mu u mě nelíbí :grinning: Mě bolívá hodně často jakoby čípek, včera jsem cítila, jak kdyby prcek do něj tlačil.... Ale zatím máme CS 3, takže nic moc... Navíc ještě potřebuju natrénovat s epinem :grinning: Jde mi to pomalu a zatím jsem se dostala jen na průměr něco před 6,5 :frowning2: A ideálních je 10... :confused: :grinning:
4. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
tak jsem do sebe hodila oběd, ale nějak je mi z něj šoufl.

k.ate jinak mě snad bolí celej člověk, všude mě píchá.... já ani nevím jakej mám nález takže možná taky žádnej. Holky dnes je úplněk nemá to nějaký vliv na to že bych začala rodit? :grinning:
4. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
no, tak se mi wacinko líbíš, konečně pozitivní myšlení :slight_smile: A co jsi papala,že ti není dobře? Ale jak mi přestala téct krev z nosu, tak mětrochu rozbolela hlava a taky se mi udělalo šoufl trochu, tak je to možná nějakým tlakem nebo nevím...
Ale ten úplněk by možná mohl mít vliv:slight_smile: Takže dneska už jen odpočívej, pak nebudeš mít kdy :grinning:
4. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
měla jsem těstoviny, ale ono je to asi z toho rozčílení.

k.ate jinak to máš dobré 6.5 já mám pocit že mi tama neproleze ani špejle natož miminko :grinning: mám pocit že jsem tam oteklá jak něco
4. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
waci - jestli bude mít malej hlavičku po manželovi, není to nic moc... :grinning: manža prej měl veeelikou hlavičku, já si z něj kvuli tomu teď pořád dělám srandu, i když doufám, že malej ji po něm nepodědí (teda vzhledově jooo, ale když se narodí, mohl by ji mít malou :grinning: )
4. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
k.ate ty jsi jak já já zase doufám, že malá po tatínkovi nepodědí plešatost :grinning: on když se narodil, tak měla úplně blonďaté vlásky takže to vypadalo že je plešatej a i na fotkách to tak vypadá, ale teď je tmavovlasej, tak uvidíme. :wink: chudinka kdyby měla plešku na hlavě :grinning:
4. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
no nic holky jedu s manželem do sběrnch surovin a pak musím nakrmit želvu, králíka a tomu i vyměnit aby tam měl čisťounko
4. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
waci - manža byl blonďáček jako malej, takovej andílek :grinning: Ale vlásky mu na fotkách vidět jsou teda... No a my jsme se s bráchou oba narodili vlasatí moooc s hnědejma očima :grinning: Tak jsem zvědavá, jak bude to naše mrně vypadat :grinning:
4. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
holky, jdu vařit...jestli u toho vydržím stát :grinning:
4. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
calli - já vubec nevim, jak to bude s obědem :grinning: Skrz tu návštěvu, nevime, jestli si nezajdou na oběd cestou, ale i tak se asi spíš stavíme v nějaké restauraci, tady to na nějaký velký vaření už není... Spoustu jsme toho odnosili už k mamce :slight_smile:

Jinak manža se dneska zase zakecal na vrátnici a vrátná mu říkala, že se máme zkusit domluvit s provozní a kdybychom všechno nestihli odstěhovat, že je tu jakejsi kumbál, do kterýho by se daly ty věci schovat a přestěhovat potom postupně, tak uvidíme, jak to budem stíhat... Už jen 10 dní a budem konečně odsud pryč :grinning:
4. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahojte tehulky a maminky, koukam ze tehulky uz jsou na rozsypani.

Waci: moc drzim pesti palce vsechno co jde at uz to mas za sebou, vis jak jsem jela v tu nedeli do porodnice na vyvolani jak jsem brecela ze se bojim :frowning2: ale uvidis nebude trvat dlouho a budes tu brecet s nami :grinning: unavou ale i stestim :wink:

Gabi: ty jo vidis cocky me taky dochazeji, uplne bych na to zapomnela :rolling_eyes: jenze ja bez nich nemuzu existovat takze u me to je priorita :frowning2: konecne me uslo miminko dnes byla cila od 11 do 13:30 tak ted spinunka... ten satek stoji kolem 1000kc ne? tusim ze jedna kolegyne z prace ho chtela jako darek no musim se ji poptat zda je to teda s nim fajn. moje vytahane ruce boli... a co ty ocistky mas jeste??? ja uplne minimalne tak nevim :frowning2: ta vlozka uz me se.e nebot jak jsou ty porodnicky bez toho lepidla tak jak jdu me to vyliza nahoru no jsem z toho na nervy. :grinning:

jdu spocnout nez se probudi tygr :pensive:
4. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Jani tak očistky ještě trochu mám...ale není to už nic moc...jen zlehinka...ale na intimku to jeste neni...jestě to budeme muset hold chvíli vydržet...ty vložky mě taky už štvou!!!
4. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
tygr jeste spi :slight_smile: ja uz ne :slight_smile:

jak se ma asi kacenka s lucinkou a nevite co lucinka se samikem?? a aurelka tu nebyla :pensive: :confused:
4. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Tak jsem se dala na úklid a asi jsem nemusela dělat všechno, teď mě bolí jak břicho, tak i záda a už se k ničemu dalšímu raději nechystám...Však má Jirka až do neděle volno, tak ať taky něco udělá :grinning:
4. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
holis a co takhle přidat nějaké fotečky Kristýnky? :slight_smile: Ty ji před námi schováváš, krásku jednu :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
calli tak jo nejaky teda jdu pridat :grinning: :wink: kdyz me to nebavi zmensovat :grinning:
4. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
tak hotovo neco malo jsem pridala :grinning:

tak jsem pred chvili z postylky vyhnala moji garfildu spala tam u kristyncenych noh sice na druhe strane ale chapete tu drzost. :wink: tak jsem ji odnesla na jeji kresilko... no nic jdu budit spinka od 13:30 a tak chci zkusit at je vzhuru az do koupacky v 19:30.
4. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
juchuuuu holky mě už přišlo porodný:slight_smile: v pondělí tam Jára nesl žádost a dneska sou korunky na účtě:slight_smile: to mám radost:slight_smile: tak budou třeba i ty čočky:slight_smile: a šátek:slight_smile: no myslela sem že to bude trvat minimálně zase měsíc...a ono týden:slight_smile:
4. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se všechny máte? A co miminka ať už narozená nebo eště v bříšku?? :wink: :slight_smile:

My se máme s Jaňulinkou dobře. Je moc hodná a brečí jen dyž má hlad nebo ji trápí prdíky. V nedělu už budeme mít měsíc :dizzy_face: Vypije už až 120ml mlíčka a pijeme i fenyklový čaj. Jak dáváme víc dokrmu tak měla tužší stolici a pak ten čaj pomáhá i na prdíky tak s ním je to lepší a malé asi i chutná :slight_smile: Jinak jak na ni mluvím a pak třeba odcházím tak už za mnou krásně otáčí hlavičku jako kam si dovoluju odcházet :grinning: No je to moje zlatíčko :dizzy_face:

jen ty dokrmy..pořád špinavý lahvičky a pořád to umývat a to stejný odsávačka s tím je práce to je děs..a než se převaří voda a pak zase než vychladne (musíme si koupit to ohřívačku lahví nebo jak se to jmenuje)..jako hrůůza :sweat_smile:

Holky a tak špatně se mi chodí poslední týden na velkou..pokaždé bolestí úplně řvu :cry: Ach jo zkouším všechno a nepomáhá nic a dlouho to už takhle nezvládnu tak nevím co s tím..přitom po porodu to bylo ok až fakt teď ten poslední týden je to děs :frowning2: :pensive:

No a co se děje tadýýýý?? :slight_smile:
4. zář 2009 v 17:54  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Sacvi super že se máte tak fajn:slight_smile: malá je šikulka:slight_smile:
S tím záchodem máme stejnej problém...ale mě na to dali v lékárně glicerinový čípky...a zabral mi švestkovej kompot:slight_smile: tak to taky zkus...třeba to pomůže:slight_smile:
Štěpula se má taky krásně...parádně nám přibývá tak máme radost:slight_smile: a kromě trochu zlobení se spinkáním v noci je to zlatý miminko:slight_smile:
dneska jedeme k Járovým rodičům na víkend...tak sem na to zvědavá...první delší výlet od narození:slight_smile: ale snad to zvládneme:slight_smile:
tak přeju hodně sil a další krásný zážitky s Janičkou:slight_smile: já už musím jít balit:slight_smile: papa
4. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
Tak my máme 4250g. Ve středu jsme byly poprvé v poradně u doktorky (jinak zašla k nám). Já mám dubovou kůru a uvidím jaký bude výsledek ale zatím nic moc. Tak krásný víkend grabu a hezky to zvládnite. Pa páá :slight_smile:
4. zář 2009 v 18:05  •  3 děti  • Odpověz
sacvi proc dokrmujete???

se zachodem to mam stejne chodim obden a co me to stoji energie tak jim hodne svestek ne ze by to pomahalo ale aspon ten pocit :grinning:
4. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
haj maminky čakateľky i už bez brušiek

...teda bez brušiek....no to moje ešte stále dosť trčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . 3,5 kg mám hore od pôrodu a 5,5 od podávania liekov...tak by som sa toho celkom rada zbavila...no dietka teraz nehrozí...tak uvidím čo a ako bude. Hlavne aby sa kilečka nezačali späť nabaľovať, to sa mi snaď ustrážiť podarí :sweat_smile:

Sacvi, tak mi už 4480 g - včera v poradni. Mám pocit že Laurinka rastie zo dňa na deň. Aj Maťo ako bol mimo 3 dni a prišiel - že - aká je už veľká :slight_smile:

Mne kakenko ide, o neužívam železo, čo mi nakázali...uvidím ako bude po šestonedelí, dám si zobrať krv že či ho ešte treba alebo nie...

Baby, aké ovocie a zeleninu jete. Ja teda okrem polievkovej zeleniny nič - a mimčo sa aj tak na tváričke vyhadzuje, aspoň včera dr. povedala, že to má z niečoho, čo som zjedla. Už fakt neviem, čo mám vysadiť... :confounded: . Vyhodí sa, rýchlo to pejde no zároveň sa vyhodia tesne vedľa ďalšie a takto to máme dokola....
4. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
maminy bez brušiek...práve som si popozerala všetky miminka - všimli ste si, že všetky naše mimča sú nááááááááááááááááááááááááááááááááááááááádhernééééééééééééééééééééééé?!?!?!?!!?!???! :dizzy_face: :grinning: :slight_smile:
4. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
jaji, to víš, že jsme si toho všimly :slight_smile: a nemůžeme se už dočkat těch našich krásek a krasavců, co si ještě lebedí v bříškách :dizzy_face:
4. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
tak holky loučím se s váma, kolem půl deváté vyrážíme směr kontrola, tak se tu mějte pěkně a já dám vědět jak jsme na tom
5. zář 2009 v 07:19  • Odpověz
Tak wacinku už nestíhám, ale snad se ozve jen s dobrými zprávami :slight_smile:
5. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
dobre rano tehulkam a maminkam :wink:

Zanetko ja jim uplne vsechno, ptala jsem se doktorky zda mam neco vynechat a rikala ze mam jist to co v tehotenstvi. takze jim vse... jen nemam tolik chut na sladke teda musim rici, ale! ja mam nahore 6,5kg a dnes jsem se chtela zvazit a prestala nam jit vaha :angry:

dnes cekame navstevu kamaradky tak se docela tesim jen teda musime poklidit, ale tygr jeste spi a kazdou chvilku by se mela vzbudit, jinak se me dnes budila dost casto na kojeni po 2,5 hodinach tak nevim jak je mozny ze ma furt hlad.
5. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobré sobotní dopoledne,
Waci, moc na Tebe myslím a netrpělivě očekávám nějaké zprávičky.

Holis, Jaji, to nemáte nijak moc kg nahoře, než se rozkoukáte, budete to mít dole... :wink:

Já dnes dělám k obědu pangase s bramborama a odpoledne jedeme k našim na odpolední kávičku a buchtu. Budou tam i prarodiče a teta se strejdou...tak se těším.

A zítra odpolko ke tchýni na odpolední kávičku, kde bude i švagrová se švagrem, tak se taky těším. Budeme mít hezký návštěvní víkend.
5. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.