• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Mám tady zprávu od wacinky, bobek malá,tolik trápení celé těhotenství :frowning2:

Píše: Porodnice je plná, není pro mě místo. Zvýšili mi dávku léků na tlak. Na kontrolu mám jít až ve středu, ale já půjdu v pondělí na monitor raději a ve čtvrtek už by tu měl být můj doktor. Už jsem z toho opravdu na nervy, tohle prostě nemá konce. Teď si raději přeji, aby malá ještě do toho čtvrtka vydržela a my už měli pana doktora doma...

Já teda nevím, proč ji včera říkali o vyvolávání porodu,když tam pro ni není místo :frowning2:
Miško a to nemůžeš rodit v jiné porodnici? V nějaké, kde budou normální doktoři a pochopí,že tohle už je vážně nesnesitelné? Jsem teď smutná i za tebe, chce se mi z toho až plakat :frowning2: Drž se, oba se držte.
5. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
calli - chudák wacinka... Zas na druhou stranu včera třeba ještě mít místo mohli a přes noc se jim to mohlo naplnit... no každopádně je to hezky na prd :frowning2:
5. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
Nezbývá než...Wacinko, drž se! Vydrž!
5. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Jinak my jsme doma po návštěvě u našich a jsem na prasknutí...total... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
jááááj, naša beruška dnes dala zabrať :unamused: . Snáď bude zajtra opäť lepšie :wink:

teda, vy to ale máte perné - že plná pôrodnica, to ako že keby to na niekoho prišlo...tak má smolu?!?!?!?!
.............tak už mi je jasné, prečo u vás v čechách niektoré babenky rodia v aute :grinning: ...............

leni, komu je lepšie ako Tebe...toľko návštev absolvovať...určo ťa tam pekne obskakujú a pomôžu s drobcom...len si to pekne užívaj :grinning:

waci, držím palčeky, už sa teším, keď budú vážne všetky mimča na svete a budeme to mať všetky za sebou...
5. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahoj holky moc vás zdravím, nedovedete si představit jakej babyboom u nás nastal. Včera v porodnici bylo tak plno že všech 5 porodních pokojů bylo plných a to tam přišly další dvě maminky, že se jim rozjel porod. Na novorozeneckém je tak plno, že na pokoje přidávají postele, a maminky pouští už třeba po 2 dnech, samozřejmě když jsou v pořádku.

Já jsem si tam včera připadala jak kdybych je pomale otravovala,ale je fakt, že se měli co točit. protože je tam jedna porodní asistentka vždy ten jeden den. Nakonec jí pomháli i sestřičky z novorozeneckého my tam byli přes hodinu a narodili se 2 miminka, takže jsme museli čekat, vždy až sestřička odrodí a zase se vrátila k nám překontrolovat křivku.

Doktorka byla v jednom letu, takže na nás působila hrozně, nic nám skoro neřekla, tak pak tam volala tchýně a vše se vysvětlilo, křivka byla v pořádku a tlak taky není taková hrůza a že nechápe, proč mi s takovými hodnotami chtěla ta doktorka co tam byla v pátek vyvolávat porod. Že je to zbytečné. Že se má malá dobře a máme si hlída zda se hýbe... Já jdu zítra k naší setřičce aby mi natočila ozvy a pak půjdu až ve čtvrtek k panu doktorovi. Protože se bere v potaz termín dle Ultrazvuku a ten máme 10.9. takže prakticky máme do čtvrtka čas. Jenže ta doktorka v pátek ten termín prostě v potaz brát nechtěla. Byla stejně stará jak já sotva vyjitá ze školy.

Holky jak často před porodem jste chodili na prohlídku?
6. zář 2009 v 07:25  • Odpověz
jinak do alba jsem dala dárek co jsme včera dělali kamarádovi řezníkovi k narozeninám :wink: jsme si s manželem vyhráli
6. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
holky, tak ja jsem krute nevyspala, kristynka ma zelenou stolicku takze jsem se docetla ze to je asi mlecnymi vyrobky takze jsem na rohliku s maslem :frowning2: nebo to muze byt spenat co jsem jedla v patek co myslite?

Waci hlavne ze je nakonec vsechno dobry... ja chodila do 40tt jednou tydne na monitor a od 40 tt jsem chodila co 3 dny. vzdy byl monitor a po nem prohlidka od lekare. Pevne doufej Miso ze te taky pusti brzy domu, v te porodnici to bylo nekonecne... a doma si udelas vse podle sebe, akorat se pak uz tak hezky nevyspis :grinning:

Zanetko" jak pokracujete s ucenim samostatnosti? my jsme na tom stale stejne... spatne :frowning2:
6. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
waci" to je krasny co sjste udelali tomu reznikovi, to by me nenapadlo ale vypada to super :sweat_smile:
6. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Ahoj kočky moje. Tak hlásím, že jsem tu dlouho nebyla a to proto, že se nám 28.8. ve 2.28 narodil chlapeček Daniel. Vážil 3420g a měřil 49 cm. V pondělí nás pustili domů , ale hodně se nám zhoršila žloutenka, tak jsme museli zpátky a pustili nás včera. :wink:
6. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Jinak k porodu se zatím moc vyjadřovat nebudu, pač nebyl snadný. Tak až budete mít odrozeno, povím víc. Snad jen to, že jsem si nechala pichnout epidurál. Opravdu to bylo lepší a urychlilo to otvírání. Malému se totiž vůbec nechtělo ven. A taky mi dali homeopatika. Samotný porod miminka je brnkačka (to už epidurál vypnou, aby mohla ženská rodit). No a ta úleva nakonci....krásný pocit. Dali mi Danečka na břicho ještě i s pupeční šnůrou a Lukáš si střihl... :slight_smile: Pokusím se dát do alba nějaké fotečky.
6. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky holky, hezké nedělní ránko,

Jajro, obrovská gratulace k Danielkovi!!! To se máš, že už to máš za sebou...hlavně, že už jste oba v pořádku doma, tak si užívej maminkovství a až budešmmít čas, tak se nám svěř s porodem...jak to přišlo a jaké to bylo....

Jaji, máš pravdu, všichni mě obskakují a nevědí, co by mi nabídli a Barča je v jednom kole, jde z ruky do ruky, takže si odpočnu, to máš pravdu a jsou to poslední příležitosti :slight_smile:

Waci, tak je to fajn, že ty výsledky monitoru a tlaku nejsou tak hrozné, to tě ta mladá sestřička v pátek pěkně vyděsila a asi zbytečně. Možná to bylo tím návalem a nervíkama...
Jinka ty chlebíčky pro řezníka jsou úžasné...super nápad

Holis, to máš teda trápení s Kristýnkou, raději bych s ní došla k dr. Ať máš jistotu, proč má zelené kakání. Přeci jen, jistota je jistota.
6. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
lennin to byla doktorka v ten pátek. koza jedna

Kajra já to tušila tak teď je na řadě zase holčička, tak že bych konečně já
:grinning: jinak moc moc moc gratuluji :wink:
6. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
kajro mě porodem nevystrašíš, já z toho zatím jaksi strach nemám, pořád věřím, že budu rodit přirozeně. :grinning: ale chudák manžel byl včera v šoku v porodnici když slyšel ty dvě maminky jak ječely když měly bolesti :grinning:
holky ječely jste taky? je to normální že ženská při tom řve? asi jí to pomáhá tu bolest překonat. Jen se ptám zda si budu moci taky zaječet :grinning: :grinning: aby mi sestry neříkaly, že jsem histerka....
6. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
holis děkuji za odpově´d takže to je v pohodě, já půjdu zítra na monitor a pak ve čtvrtek :slight_smile: mezitím budu hlídat pohyby :wink: děkuji za pochvalu prasátek měly včera úspěch :grinning:
6. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
Kajro Danielek je nádhernej, moc vám to sluší všem třem :wink: moc moc gratuluji
6. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Waci, oni mi právě říkali, že nemám ječet, že si malého přidušuju. Má se dýchat rychle a povrchně při kontrakcích, jakoby psí dýchání, když se chladí. On ten epidurál neudělá to, že by bolest úplně zmizela. Jen ji udělá trošku snesitelnější. Až branka zajde, tak ho stejně vypnou, aby žena cítila kontrakce silněji. U průchodu miminka už jsem ani necekla. Je úleva, jak může začít ženská tlačit. Blbé je totiž to, že to tlačí při kontrakcích na konečník, ale ještě se nesmí začít tlačit. Malý byl jaksi otočený obličejíkem do páteře, takže nepostupovat. Branka mi dlouho nezacházela. Strašili mě klešťama nebo císařem. Nakonec to šlo přirozeně, a to jsem teď ráda. Sestřičky mi nakonci pomohly zatlačit na břicho a malý pak projel porodním kanálem jak po másle :grinning: . A nástřih a šití, to je brnkačka. Blbé bylo to, že jsem rodila přes noc. Tak jsem byla vyflustlá a myslela, jsem, že to nedám. Ale ženská vydrží a má rezervy :wink: Pak jsem byla v euforii, tak jsem stejně neusnula. Ve finále jsem nespala 39 hodin.......... :grinning:
6. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
kajra no oni právě včera jednu tu maminku sprdli ať přestane ječet, že si tím ubližuje. Tak já ječet nebudu jsme si myslela, že si poprvé v životě zaječím a ono prd :grinning: budu dejchat jako pejsek, děkuji za radu, vzpomenu si na tebe na porodním :wink: malej je slaďoučkej, manželovi tady tečou slzy a už by chtěl naši princeznu :wink:
6. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
porodil kromě mě ještě někdo? :slight_smile:
6. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
kajra jé já myslím že ne, já jsem se stále ptala holek na tebe, protože jsi se tak dlouho neozvala. :wink:
tak a teď jsem prostě na řadě já takže ne že mě některá předběhnete :grinning:
6. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
zachvilku budeme papat. Tak zatím ahoj. Jo a jinak kila šla krásně sama dolů. Už mám 64 ze 73 :wink: Tak se nebojte, vám to taky půjde samo.
6. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
kajra tak paaa a pěkně se napapejte :wink:
6. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Kjro, gratuluji k Dandýskovi :slight_smile: Je mocinky krásný :slight_smile: Škoda, že ty mimušenka tak rychle vyrostou :grinning:
6. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
waci, tak ty ve čtvrtek, k.ate pak může po tobě v pátek a já v sobotu, co? To je dobrý plán, ne? :dizzy_face: :grinning:
6. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
to je dobrej plán :grinning: jen aby nám to vyšlo :grinning:
6. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
no, já to na brzký porod už nevidím a ta sobota by mi vyhovovala, Jira bude doma, tak bude se mnou a může mě odvézt a být mi oporou a bude mít svátek Marie, což je jak moje tak i Jirkova babička, tak by to měly tak hezky k svátku :grinning: A je to 3dny před termínem, tak to by mohlo i klapnout :grinning:
Jo a co blackie? Nevíte někdo, jak jí to dopadlo? Kterou tu nemocnici si vybrala a jestli už náhodou nerodí?
6. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky, já nakuju co wacinka :slight_smile:
Waci, přeju co nejpohodovější porod, ať už máte vaší princezničku co nejdřív u sebe :dizzy_face:
6. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
calli - já chci ve středuu nebo v utery ještě před poradnou v porodnici :grinning: Ale malýmu se asi moc zatím nechce, tak i ten pátek bude dobrej :grinning: Aspoň si budu moct zaregistrovat rozvrh :grinning:
6. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
kajra - a tobě veeeeliká gratulace :slight_smile:
6. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
tak k.ate, teď musí jít holčička, takže až po wacince:-P A proč jsi chtěla úterý nebo středu? :grinning: Ještě můžeš ve čtvrtek, ale muselo by to být až po waci :grinning:
6. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.