• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
maova ahoj Martinko, děkuji moc, doufám, že vše dobře dopadne. :wink: Četla jsem jaké máš plány moc ti z celého srdce přeji, aby se vám to všechno povedlo :wink:

calli prostě už porodíme a hotovo :grinning:

k.ate na to zapomeň já jdu k panu doktorovi až ve čtvrtek takže budeš rodit až v pátek a basta :grinning:
6. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
waci a na kolik jdeš v ten čtvrtek? Já jdu na 9h, tak ať vím, která z nás bude mít dříve nějaké zprávičky :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
calli - mně se nechce na poradnu do porodnice, tak bych chtěla porodit před tím :grinning:

waci - já vím, tak my teda počkáme, až porodíš ty, aby ten systém zůstal zachovanej :grinning:
6. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
calli jdu na 10.00

já jsem usnula \ vzbudila se až teď
:grinning:
6. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
waci, to je dobře, že ses vyspinkala :slight_smile: Já jsem taky ospalá, ale teď jsme dopapali a pak jedeme k mamce, tak aspoň usnu večer :slight_smile:
k.ate a čeho se v té porodnici tak bojíš? Třeba by si tě tam rovnou nechali, bys to měla hned :grinning:
6. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
calli - nebojim, jen mě štve, že tam asi na monitor se mnou nebude moct být i manža :frowning2: Tak bych byla radši, dyž bych tam vubec nemusela :slight_smile:
6. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
waci bude mít miminkoooooo :slight_smile: Zrovna psala, že jedou do porodnice, praskla jí voda :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
6. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Takže k.ate, klidně můžeš už zítra :grinning:
Tak my jdem teď pryč, večer nakouknu a jakmile dostanu nové zpávy od waci, tak pisnu :wink:
6. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
jeee konici bude dalsi holcicka, snad bude pro Wacinku misto v porodnici :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak se nakonec dockala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ja byla rano na pohotovosti kuli tomu prstu, 2 hodiny jsem cekala a stejne me nepomohli jen ho zavazali to umim taky.
6. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Jééé, Wacinko, tak držíme pěstičky!!! To je prima, že to takto dopadlo, hezky samo od sebe, bez stresu z nemocnice, paráda...

Calli, dávej vědět, jsem napnutá jak struna...

Holis, teda Ty sis s tím prstem dala, teda :frowning2:

My se před chvílí vrátili od tchýně, byli tam i naši a švagrovci a zase se cítím šíleně naplácaná, přitom jsem se držela a ani se mi nezdá, že bych plácala, ale už toho prostě to bříško tolik nepobere, zítra bude dietka... :sweat_smile:
6. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Tak jsem zpátky a mám novinky, myslím, že amlá Zouí bude na světě cobydup :slight_smile:

waci píše: (psala mi v 19h) Tak už jsme na 6cm a valí to to šilenou rychlostí. Bolesti jsou po dvou minutách, ale zatím se to dá.

Tak to mi psala před hodinou a půl, takže teď už možná vykukuje na svět její maličká :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
calli - juu tak waci pozdravuj, právě jsem si říkala, že by mohla porodit dřív a já abych to stihla taky hezky :grinning: Jinak holkám držíme pěsti :slight_smile: Mě furt pobolívá bříško, ale tak stejně jako normálně, jsem zvědavá, kdy se prcek uráčí :grinning:
6. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
S radostí v srdci oznamujeme, že se nám dnes ve 20:02 narodila dcera Zouí, má 3550g a 49cm. Je moc krásná. Míša(waci) a Zdeněk

Jupííííííííí :slight_smile: to byla holky rychlost, co? Já chci taky tak rychlý porod :grinning:
6. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
calli - gratulujem :slight_smile: taky bych byla za takovou rychlovku ráda :slight_smile: tak teď jsem an řadě já s Kubíkem jo? :grinning: tak uvidíme... My jsme se teď vrátili domů a já půjdu udělat chleby obalovaný ve vajíčku - potřebujem se zbavit starýho chleba a vajíček,abychom je nestěhovali :grinning:
6. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
waci: gratuluju.

Jo holky, zkusím sem dám fotky, ale musím je upravit, mám je moc velké.

tak zatím, musím jít, malje se vzbudil
6. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
k.ate, musíme pak zjistit, jak se to dělá, aby byl ten porod tak rychlý :grinning:
6. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
tak fotečky jsou už k mání. Malje má nyní 3030g a 50cm :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Moc krásný smíšeček Matýseček :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Waci, paráda, to byla tedy rychlovka. Moc Ti to po tom nekonečném konci přeju...veliká gratulace!!!

Smíšku, jééé... :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
gratulace předány :slight_smile:
Holky, já už chci takyyyyyy :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
kajra, veľká gratulácia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...

Janka, no myslím že celkom dobre napredujeme. Dnes sme boli na prvej veľkej návšteve u našich, beruška sa zobudila a pekne ležkala, sem-tam zamrnkala, prihovorili sme sa jej, pocvičili, prebalili a ležkala pekne sama ďalej. Robila mi velikánsku radosť...pomaly sa jej to darí stále lepšie a lepšie. Nech si hovorí kto chce čo chce, mne sa to vyplatilo, že som sa zaťala a mimčo som pri každom mrnknutí na ruky nebrala. A možno keby to Milan nerobil od začiatku, tak by som ju nič odnaúčať nemusela...takto ma to trošinku bolelo, no teraz je to fakt lepšie aj pre mňa, aj pre drobčeka...som o tom presvedčená :wink:
6. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
waci, akurát som si prečítala, ako sa chystáš pekne predýchavať xixixixix - hahahaha. Prvý krát som nevedela ako dýchať, nikto ma to nenaučil a nikam som nechodila a pri pôrode mi sestry nič nepovedali le že mám dýchať :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teraz som chodila na prípravu, tóriu mám v malíčku, aj sme si to skúšali na cvičeniach a posledných cca 10 min pred tlačením ma muselo byť počuť i na prízemí xixi. Ale jasné že je lepšie, keď to babenka predýchať zvládne...presne ako ste pásali - kvôli mimču...tak teda držím palčeky :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
jaji, ale acinka už dneska porodila, že ty sisi nepřečetla poslední stránku :grinning: A měla krásně rychlý porod :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz
jééj, waci, takže už si si to prečítaťnestihla, práve čítam že máš vodu fuč, tak teda myslím na Teba :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz
nooo, tak to som teda dobrá :grinning: vidím že musím najprv všetko prečítať a potom písať :grinning: :grinning: :grinning:

wacinka, G R A T U L U J E E E E E E E E E M :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz
smisek, foto sú krásne - ako som už písala, všetky mimča v našej téme sú nádherné /tfuj, tfuj, tfuj :dizzy_face: /

Jani, a to Ťa na pohotovosti nezobrali dopredu, keď máš malé mimčo??? Bola si predsa s ním - kvôli kojeniu?!?!? Som Ti povedala, že namiesto prstu si máš radšej kúpiť o kolečko viac šunky :grinning:
6. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz
...no, fičím haji...krásne sníčky a rýchle rodenie, ak by sa niekto rozhodol do rána.... :pensive:
6. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz
Jee tak Misa ma konecne mimineko to je super hned ji musim napsat...

zanetko, mam to stejne jirka ji taky hned bere ale od zitrka jsme samy zkusim praktikovat tvoje metody :wink:
7. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
Krásné ráno holky :slight_smile: ,
tak malá "spí" v lehátku tak rychle nakukuju..Od sobotního večera Jaňulička něco trápí nebo já nevím..nemůže pořádně tvrdo usnout a pořád se budí s brekem a pak už usíná a zase začne brečet..no noc ze so na nedělu děs..na dnešek taky dost křičela ale bylo to trochu lepší. Ona na mně pokaždé po jídle usla a já ju položila a spinkala..teď ne..aji dyž ju položím tak spí max.5min a je vzhůru..nevím proč nebo čím to je..no už kouká ale zatím aspoň nebrečí

Jinak velká gratulace wacince!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahojda holky:slight_smile:
tak nejdřív moc gratuluju Kajro a Wacinko k miminkům:slight_smile: je to super jak nám to tu přibývá:slight_smile: a probrala sem se fotečkama a všechna miminka jsou tak sladká:slight_smile: já tu úplně brečím...

Sacvi my to máme teď stejný...malej mi v noci usne u prsa...pak čekám až si odříhne a většinou nic a když ho po půlhodině dám do postýlky tak je během 5 minut vzhůru a ne a ne usnout...taky nevím co s tím...ale už sem zkusila i dát znova napít a pak to i zabralo...tak to zkus třeba mají jen prostě hlad...

My teď ale trpíme něčím jiným...malej dostal rýmu a chrčí to v něm jak ve starejch hodinách...úplně mi to rve srdce...ach jo...snad to brzo poleví...teplotu nemá a doufám že se mu to nerozjede v nějakou nemoc...kdybych mu mohla jakkoli pomoct tak ať sem třeba nemocná měsíc jen aby byl zdravej...ale nejde to a on mi tu pláče...prdelka malá...je mi ho tak líto...dycky na chvilku usne a pak se vzbudí pláčem jak nemůže dýchat...ach jo...:frowning2:
7. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.