• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Cali:slight_smile: ono to je jak kdy já byla na 3cm otevřená týden a nic:slight_smile: a pak Štěpánkovi pohrozili vyvoláním a umoudřil se a vylezl sám:slight_smile:
9. zář 2009 v 19:23  • Odpověz
no, je pravda, že někdo je otevřený týden a nic a někdo není vůbec a během pár hodin rodí :grinning: Ale k.ate a já porodíme tento týden, to je přece jasné :grinning: Aspoň bych ráda, kdyby nám to vyšlo :slight_smile:
9. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
grabu - taky jsme se o tom s manžou bavili :grinning: Jsem zvědavá, kdy malej nakonec vyleze :grinning:

calli - já zejtra rodit nemůžuuuu musime registrovat ve 4 odpoledne rozvrhy, tak buď to prcek musí stihnout tak, aby to manža stihnul nebo až potom :grinning:
9. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
K.ate, tak toje jednoduché, ve 4 budou rozvrhy a pak můžeš vesele rodit :grinning:
9. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
ahoj holky tak mame dudel, koupila jsem AVENT a NUK a kupodivu dudame sice vyplivuje obcas i vztekle ale aspon byl klid!!! no vecer byl zase rev ale, uz spinunka v postylce.

Teda kate, ja nebyla otevrena ani na 3 cm po nekolika vyvolavacich praskach :grinning: tak moc preji at to je co nejdrive a nejrychleji.

holky jdu kukat na novu kristynka uz je vykoupana, dnes jsme byly na prochazce s kamaradkou a kupodivu neplakala az teda na zaver :wink: ale i koukala kolem jak ja byla stastna, treba se blyska na lepsi casy!!!

dobrou noc :pensive: at se vam tehulky spi hezky a maminkam at spinkaji miminka
9. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Dobré ráno všem, já teď fičím na kontrolu, tak se pak ozvu :wink:
10. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
dobre rano konici, tak jsem zas kojila v noci co 2 hodiny :frowning2: :frowning2: :frowning2: jak to udelat aby spala aspon ty 3hod?

calli: at ti to dobre dopadne!!!
10. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobrý ráno :slight_smile: Tak v noci krom toho, že jsem byla asi 4krát na záchodě (když si blbec před spaním dám víc než litr pití, tak čemu se divim, že jo :grinning: ), tak nic... :slight_smile: Teď musí mrňous vydržet do těch 4 a pak ať už jde ven, jak se mu bude chtít :grinning:

calli - hodně štěstí na kontrole :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak jsem doma, pořád se neotvírám :frowning2: Mám 3x denně sexovat, pít maliník, umývat okna, toť rady doktora :grinning: Jinak příští kontrola ve středu, ale už v nemocnici...
10. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
calli - třeba se pak otevřeš najednou :grinning: Uvidíš, že porodíš ještě přede mnou :grinning:

Jinak já mám pocit, že mi večer a v noci odešla hlenová zátka (ale jak to mám poznat? :grinning: ) a teď mám trochu krvavej flíček na intimce, ale fakt jen prťavej... Achjo, ať tam ten mrňous ještě vydržííííí... :grinning:
10. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
k.ate, tak to nevím, před tebou to nebude, já krom bolestí a poslíčků žádné změny nemám...ani zátka ani voda, ani čípek, nic, všechno se mě drží jako klíště...už mě to přestává bavit :grinning:
10. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Kate tak to už fakt bude brzo:slight_smile:
my měli dneska špičkovou noc:slight_smile: malej jak včera celej den nespal...tak usnul v 8h večer...spinkal do půl 11 a pak vstával až ve 2h a v půl 5 (to jsou jeho už standardní hodiny...mohla bych si podle něj řídit budík:slight_smile: ) a pak až v 9h no takže sem se krásně vyspala:slight_smile: mám úplně super náladu dneska:slight_smile: jak sem odpočatá:slight_smile:
10. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Gábi, tak to je fajn, že ses vyspala :slight_smile: To já se celou noc budím a to ještě prtě není an světě :grinning:
10. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
calli - ale já se pořád taky cítím stejně... Si fakt řikam, že mi přijdou kontrakce a já je ani nepoznám :grinning: Tak jsem manžovi řikala, že až mě bude bolet břicho jinak než normálně, začnu to řešit :grinning:

grabu - no uvidíme... :slight_smile: Bych chtěla vědět kdy to bude... A začínám mít strach z porodu... :frowning2: :grinning: Včera jsem byla na monitoru a manža řikal, že tam nějaká ženská byla slyšet z porodního sálu jak křičí, no měl z toho zážitek :grinning: Ale já to naštěstí na tom monitoru neslyšela :grinning:
10. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
grabu - jinak bych taky chtěla tak hodný miminko jako máš ty :grinning:
10. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
gabi teda trochu zavidim ja jsem obcas na nervy ale uklidnuju se tim ze to ji prejde, holt se chce nosit a houpat a ne jen tak lezet vedle maminky :wink: zitra jdeme k pani doktorce pro vysledky te stolicky tak snad je vse ok.

jinak uz jdu pristi tyden na gyndu tak jsem zvedava co me rekne a co me nabidne za alternativu antikoncepce.
10. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
holis, tak si pořiď ten šátek :wink: Miminka prý mají rády pohyb, třeba bude malá klidnější a ty nebudeš mít vytahané ručky :wink:
10. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj babulky :wink:
ja som dnes stihla neurologičku...tá ruka ma neprestáva bolieť, bojim sa aby nevypovedala úplne...mám si ju šetriť ha-ha, užívať paralen a krém Dolgit - snáď drobcovi nebude robiť problémy, má sa len na odporúčanie lekára...že ma to môže bolieť ešte aj cca 2 t, snáď nebude potrebná ďalšia kontrola u ďalšieho odborníka. Ešte že sú zatiaľ všetci moji lekári ochotní a berú ma urgentne dopredu...

Janulka, ja by som po cca 5 minutkách skúšala ten čas naťahovať...má to tak aj cez deň??? Každé dve hoďky?? Alebo len vnoci?

Calli, k.ate - tak už tých pár pevne verím hodín ani nie dní vydržte.

Malá chrní na balkóne, kojen ie máme tak cca o 1 hoďku, stihla som už požehliť, poodkladať, napapať sa a teraz si na tú hoďku natiahnem kostičky...mjte sa :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jani, ty ideš na gyndu už tak skoro??? My až po 6 tt - teda si myslím :sweat_smile:
10. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
wacinka už je doma, ale je hrozně unavená, od porodu chudinka naspala jen 4h, takže vás tu všechny moc pozdravuje a až se trošku vyspinká a odpočine si, tak se tu ukáže a dá na koníka i fotky malé Zouí :slight_smile:
10. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj holky. Kate a Cali, já taky nebyla otevřená, ani žádný poslík, žádná hlenová zátka....Byla jsem ten den hodně unavená.úplná lemra líná :slight_smile: Sežrala jsem klobásu a prdla mi voda :grinning: Ale klobásu nedoporučuju, pač se mi pak při porodu vracela.... :sunglasses:
Můj prďolka spinká na balkoně. Ráno od 7 až do 11.30 nespal. Jenom papal, přebalovali jsme, chodili po bytě. Pořát plakal. Už jsem byla steklá, protože mu nemohlo nic chybět. Sab simplex dostal, bříško měkké.....ještě že spí aspoň v noci :grinning: Ale na dudoša se ne a ne naučit.
10. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
A Wacinku úplně chápu. Taky jsem byla jak přejetá parním válcem. Nedostatek spánku dělá opravdu svoje. A byt nevyspalá a fungovat je moc nepříjemné. okud má manžela šikulku, tak bude brzo fit. :wink: Že ji moc zdravím, i její Zouí (od jakého jména je to odvozeno?)
10. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
zanetko tak uz pul hodiny place ale neda se utisit :fearful: je to muj krikloun ach jo, mozna vyrazime ven jinak se zblaznim :frowning2:

na gyndu jdu brzo protoze jsem rodila cisarem tak to se musi jit po 3 tydnech :slight_smile:

calli: no jo ona ale place i kdyz ji nosim natrasam ma to stejny efekt tak snad to prejde :frowning2: moc pozdravuj misu a at se setri
10. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Kajra, tak doufám, že to opravdu přijde z ničehonic, ptž i Jirka už je celý nesvůj z toho, že mám takové bolesti a přitom se neotvírám...vždycky než jde do práce, tak mi říká, že ať volám, kdyby něco bylo a každý den je připravený se mnou jet do porodnice a ono pořád nic :grinning:
Wacince pozdravy vzkážu, ale až později, ať ji nevzbudím sms-kou :slight_smile: Nevím, jak má šikovného manžela,ale dneska je s ní určitě maminka, která jí pomáhá, tak snad bude brzo fit :wink: Jinak zouí je Zoe a má svátek 27.října :slight_smile:
A holis, přeju, ať malá brzo přestane plakat, musí to být opravdu šílené, když člověk neví, co se děje :frowning2:
10. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jé Holisko, vidím, že máš stejný problém. Paní doktorka říkala, že to po dvou měsících snad přejde. Je takový neuhovený, na světě se mu prostě nelíbí. :frowning2: Kde ty řeči, co jsme v práci radili maminkám. To je sice hezké radit kojte po třech hodinách, ale když on chce papat po hodině, tož nedejte mu......Co spapá, vykaká a vyčurá. Tak máme takový kolotoč..........
10. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
podvečer aj my máme odbdobie, že brečíme...ale viem, že to prejde.... no je mi ľúto., že vtedy sa jej nepáči anoi v kočíku. Myslela som, že toto obdobie poriešime prechádzkou, no nehrozí :confounded: , lepšie je zostať doma a nejako to pomaly prekonať. A teším sa, že už rozoznáme či to je alebo nie je bruško. Na bruško máme tie isté kvapky čo kajra a teda musím povedať, že sú fakt dobré.

Baby, a grckajú vám niekedy mimča??? Ja už som sa zľakla, že budeme mať reflux, no to sa vraj grcká viac menej po každučkom papkaní, a to náš drobček si hodí šablu - ale riadnu len občas...tak snáď to je v poho.
10. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak jsme zpátky z obídku a od mamky (byli jsme tam sebrat prádlo...), Zatím žádná změna, mrňous se hemží, ale nevypadá, že by se chystal ven, tak doufám, že se nerozhodne třeba za hodinu :grinning: Manža říkal, že se narodí 12. :grinning: Tak uvidíme, jestli mu to vyjde :grinning:
10. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jajka, aj mně ublinkává sem tam. Asi se přepapá a pak ugrcne. U refluxu by musela ublinkávat pořát. Ten náš Daneček si totiž říhne po jídle jen občas a to potom spíš ublinkne. Ale není toho nijak moc.Musím ho hlídat, aby byl pořát naboku, aby mlíčko nevdechl. Měla jsem zvýšenou polohu v postýlce, ale teď, jak trochu vyrostl, tak tam putoval, tak jsem to musela dát narovno.
10. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
k.ate, tak ať vám ta sobota vyjde :wink: Já budu dělat všechno proto, aby mi vyšla taky :grinning: Já už to dýl nevydržím totiž :grinning:
10. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
calli - to já se cejtím celkem fajn :grinning: Jen až na to občasný pobolívání břicha... Jinak to vypadá, že registraci stihnem, jupí :grinning:
Hihi, abych se nedivila a neprdla mi teď voda :grinning:
10. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.