• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
ahoj holky, tak ja mela konecne super noc mala spinkala az 4,5 hodiny no krasa!!! ted konecne usnula na me ruce, nepocitam to ze jsem ji supla 2x do postylky a delala ze spi a za 2 minuty byl rev :grinning: ale ted konecne spinka...

me se vcera vratili ocistky :angry: :rolling_eyes: :angry:

leni krasny nabytek!!! hned si ulozim odkaz :grinning:

tak co tehulky ktera z vas je na rade? pekne si odpocivejte, pak uz si neodpocinete jen tak, ja vim jsou to kecy, ale pravdivyyyyy :wink:
11. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
tak malý konečně zadříml. Byl vzhůru zase od 8 do 12ti. Tak si jdu honem lehnout, ať z toho něco mám........... :wink: papa
11. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:

nejdřív vítám zpět Wacinku...Zouinka je krásná:slight_smile: a jestli se nebudeš zlobit štípla jsem si u tebe v odkaze ty krásný nápisy:slight_smile: moc se mi líbí jak to bliká a Štěpánek je taková neše hvězdička že se to k němu úplně hodí:slight_smile: tak děkuju:slight_smile:

Jinak holky co píšete že miminka zlobí a nespinkají a pláčou...je mi to líto...ale snad se to opravdu spraví až si udělají nějaký režim...náš Štěpula moc nebrečí...je to asi díky bohu flegmatik po mně a po
Járovi:slight_smile: a v noci už má docela režim vstává kolem druhý pak kolem půl pátý a pak spí až do rána...tak už si i já docela odpočnu:slight_smile: no a teď mi tu juchá vedle mě v postýlce a je zlatej...mává si ručičkama točí hlavičkou občas si kníkne že jako mámo ozvi se, a když promluvím tak se zase uklidní:slight_smile: a miluje když mu zpívám:slight_smile: tak třeba z něj budu mít muzikanta nebo rockovou hvězdu:slight_smile: no prostě jsem z něj nadšená:slight_smile:
Rýmička už nás pomalu opouští:slight_smile: dneska jedeme k našim...už se ho nemůžou dočkat...od porodu ho neviděli:slight_smile: to budou čučet jak vyrostl:slight_smile: normálně mi příjde že dneska přes noc vyrostl nejmíň o tři cm...já vím že je to hloupost...ale je nějakej velikej:slight_smile:

Taky jsem se chtěla zeptat...jak ste na tom s vláskama u dětí? nám docela nahoře vypadali...tak se bojím že bude za chviličku plešatej...taky vám vypadávají? Nám už sou malý všechny čepičky tak musím jet nakoupit nový:slight_smile: no roste jako z vody...zlatíčko naše:slight_smile:
Holky já sem tak šťastná maminka:slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Kajra: jdu udelat uplne stejny co ty!

Gabi nebudu lhat ze zavidim u nas o nejakym lezeni v postylce a koukani ( bez revu) nemuze byt ani rec.

Vlasky mame po cele hlave rekla bych ze houstnou, no po me to nema ja mam vlasu jen malo :grinning: cepicka nam jeste je ale rekla bych ze kabatek na delku uz jeden nam neni :pensive: :pensive: :pensive:

ja jsem taky stastna ale utahana :wink: jdu odpocivat papa
11. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
tak jsem spala, kristynka jeste spinka tak jsem si udelala caro a cekam kdy se probudi dam ji nakojit a pak pojedeme na prochazku
11. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
holky - maminky, jaké ovoce a zeleninu můžu po porodu?
11. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
calli muzes vsechno neboj uvidis casem kdyby neco nedelalo dobre :wink:
11. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
na kurzu nám totiž řekli, že nesmíme žádné citrusy, jahody a nic, co je s jadýrky nebo semínky či co to v tom ovoci je...a jahody taky ne...tak jsem měla dojem, že nesmím nic a těšila jsem se na jablíčka a to mi zas kamarádka řekla, že ty taky ne, že prý způsobují zácpu, tak teda říkáš, že můžu všechno? Tak to jsem ráda :slight_smile: Dík holis
11. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
No calli já mám měsíc po porodu a už si leccos dám...ale je fakt že jahody a citrusy se nemají protože můžou vyvolat alergii a miminko se může osypat:slight_smile: jinak bacha na zeleninu co nadýmá...jako cibule, paprika kedlubna...a tak...ale jinak já to dělám tak že něco zkouším jíst dva dny a když to prcek snáší dobře tak mu to nic nedělá...takhle už sem přidala do jídelníčku jabka, rajčata, broskve, meloun, banány:slight_smile: no prostě tak...jo a ty Jabka po porodu nedoporučuju jestli budeš nastřižená...já měla dietu protože jsem měla velkej nástřih a nemohla sem na velkou...no a Jablíčka mi zakázali...tak asi tak:slight_smile:
11. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
holky ja jedla i jahody proste se to musi zkusit mela jsem strasne moc cesneku ve spenatu a uz vim ze nemuzu spenat ani tolik cesneku ale jakpise grabu zkusis vse pomalu a uvidi se, holk ja jdu ven dokud neprsi.

byl rev ale vnutila jsem nenapadne dudel a je klid
11. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Holky tak já razím na víkend k našim:slight_smile: tak se tu mějte krásně a až se vrátím chci si přečíst že máme dvě noví miminka jasný!!!:slight_smile: :grinning: :wink: to byla narážka na kate a na calli:slight_smile:
tak papa a klidnej a pěknej víkend těhulky, maminky i miminka:slight_smile: pusu všem:slight_smile:pa
11. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
ahoj holky grabu to víš že se nezlobím já jsem to taky někde odkoukala :wink:
jinak dnes jsme byli na očkování proti tubeře a byl za náma pan doktor, tak malá je v pořádku, jen po mně získala citlivější pokožku. takže je hned červená když ji nechtěně škrábnu. a je trocha osejpnutá z něčeho co jsem snědla a vypadá to že je to čokoláda :unamused: ale jinak se panu doktorovi moc líbila. akorát nám řekl,že máme přetopeno doma. NO v porodnici bylo totiž šílené horko a když jsme včera přijeli domů, tdálo se mi chladno, tak manžel přitopil, ale moc. tak jsme dostali za úkol mít jen tak 21-22 stupňů a na spaní jen 18
kolik máte vy doma stupňů holky?
11. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
ahoj babenky...

tak my sme boli dnes i vnoci (vnoci dúfam výnimočne) nekludní, teda Laurinka, aby som bola presná. Neviem či na ňu môže vplývať krém čo mám používať na tú ruku, ma to s..e, že najprv zub, a teraz ruka, už druhý týždeň sa to ťahá a asi sa nevyhnem ďalšiemu odborníkovi - tentokrát ortopédovi -sa mi chce, teraz behať po lekároch - aaach, jaaaj. A drobček má vyrášky na tváričke, ako malá puberťáčka, dostali sme na to holtov krém a ak to neprejde, tak aj s malou fičíme ku kožnej...

waci, ja neviem koľko máme stupňov, lebo nemám teplomer, no vetrám dňom i nocou, keď idem prebalovať tak okno zavriem a potom zas otvorím. Cez deň celé okno a večer a vnoci vetračku - minimálne...

ja si na papko dávam pozor, lebo neviem z čoho sú tie vyrášky - uvidíme či prejdu a tiež začnem hokusy-pokusy. Ja nejem nič čo má jadieka ani citrusy a všetko šúpem...
11. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
waci my mame doma 26 :frowning2: ale proste chladneji tu neni i kdyz otevru okna...

jaj zanetko to me mrzi u nas je to tuk tuk dneska klidnejsi :grinning:
11. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
holis tak to jsme na tom právě stejně. a strašně mě štvou komáři máme jich všude plno. mě tak bolí to šití, ale snad to přejde je to jen pět dní.

holky manžel se vrátil z nákupu a teda on se o nás tak krásně stará, nakoupil nám plno pribináčků a sýrů a všechno možné. Já si na jídlo dávám taky pozor a stejně se mi malá opupínkovala na nožičkách
:unamused:
11. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
Tak u nás to na porod pořád nevypadá, už jsem z toho nešťastná, žádné změny nepociťuju, až na větší bolesti v kříži :frowning2:
11. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Martinko vem si mě u nás to taky nevypadalo a z ničeho nic mi rupla voda
11. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
no ti komari to je husty to i my jirka je nesnasi proto musime spat se zavrenym oknem :pensive:

waci ja jim vse a zatim krom zelenyho hovinka zadna alergie nastesti, pry je dobre pit kefir :grinning: :grinning: :grinning: na zacatku to pomuze proti zacpe a cisti to telo :wink: a co zoe spinka hodne zatim nebo uz kouka?? jinak moc krasna princeznicka!!! tak uz chodite v ruzove? my skoro porad :grinning:

holky co se vam osvedcilo? my jsme furt jakoby v pyzamku takova propinaci kombinezka nic pres hlavu nedavam prijde me to neprakticky pri prevlikani :grinning: taky jsem zjistila ze asi na ven malou malo oblikam kdyz vidim ty deti v cepicich navleceny a my jen tu kombinezku :grinning: protoze mela teply rucicky tak co bych ju navlikala :pensive:
11. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
nj waci, ale voda nepraská u všech, spíš je to menšina žen, kterým praskne voda, takže při mém štěstí budu přenášet až do Vánoc :grinning:
11. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
holis malá spinká skoro pořád a budí se jen na kojení a na přebalování. Jinak kojíme, ale mám problémy s bradavkama rozkousaný, ale mažu to purelanem a je to lepší a malá se hůře přisává k pravému prsu protože ho mám nalitý víc jak levý jsem asymetrická. Jen doufám, že mlíčka bude dost. Hodně piju i čaje na kojení, beru vitamíny, piju meltu a caro.

jinak já oblékám vše co mi přijde pod ruku, ale spíme v overálku, jí to tak sekne a hlavně růžová :grinning: zejtra jdeme poprvé kočárkovat tak se strašně těsím :grinning:

calli třeba taky praskne :grinning:
11. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
calli: neboj i ja byla nestastna nechali me prenaset tyden a pak jsem chtela vyvolat jeste ze tak placenta uz nevyzivovala jak mela :frowning2:

waci ja ji davam na stridacku prso, musim si to ale psat :grinning: jee kocarkovat kristynku moc nebavi :pensive:
11. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak nevím, mě se zdálo, že letos každý rodí a že je každá druhá ženská těhotná a prý porodnost klesla za posledních 7 let :frowning2:
11. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
njn holis, ale já nechci, aby mi porod vyvolávali :frowning2: Já bych byla fakk nejradši, kdyby mi praskla voda, jak píše Miška, ale tomu moc nevěřím :grinning:
11. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
holis - já četla, že je dobrý si dávat na ramínko u podprdy mašličku nebo spínací špendlík... :slight_smile:

Jinak vyhraný věcičky máme už doma, vybrali jsme s manžou bodyčko, tepláčky a mikinku pro malýho :slight_smile: TAk z toho mám radost :grinning: Jsem zvědavá, kdy se malej objeví :slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
calli: to jsem si prala i ja nemohla jsem se dockat, a nakonec dockala :grinning: :grinning: me vzdycky rikal Jirka ted jsi tomu nejbliz co jsi kdy mohla byt :wink:

tak tatinek uz je na ceste domu a budeme koupat tu nasi princeznicku ja rychle umyla koupelnu, doufam ze dneska taky bude spinkat hezky, mejte se pekne papa
11. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
tak my jsme vykoupané a nakojené a teď se mazlíčkujeme s tatínkem :wink:
11. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jani, nie si sama :wink: , aj ja si píšem z ktorého som kojila a píšem si aj začiatok kojenia :grinning: . Mám jednu podprdu kde je možné došiť takú blbinu z umelej hmoty a môže sa tam nastaviť ľavá alebo pravá strana...n mne sa tonechce, podprdy striedam, takže píšem ako Ty :slight_smile:

Ináč aj mňa by zaujímalo ako správne obliekať mimčo. Ja zatiaľ tiež len dupačky, sem-tam keď bolo trošku chladnejšie, tak sme dali ešte svetrík, teda vonku, vnútri stále dupačky alebo bodičko s gaťulami. No čokoro to bude asi málo...

calli, vydrž to, termín sa Ti blíži a ja verím že to pôjde samé podľa toho čo píšeš...napr. bolesti v krížoch...

dnes som bola s bambuľkou celý deň úplne samička, Milan prišiel až teraz :cry:a Maťko je ešte na rande :sweat_smile:. Zvládla som to...aj keď mi dala zabrať...3 hoďky spala len raz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ostatné bolo také všeliaké...
11. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Holis, jsem z toho nábytku taky nadšená :grinning:

Calli, neklesej na mysli, už to bude brzy...max do 14 dnů, to už je vážně za dveřmi :wink:

Jaji, to je hezký, synáček na rande a dcerunka u maminky v náručí :grinning:

Jinak jsem si s manžou užila krásné odpoledne, juuu :slight_smile:
A teď jdu hodit nožky nahoru :wink:
11. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
jaji - nám na kurzu PA íkala, ať mimču dáváme o vrstvu víc, než máme my, aby nebylo přehřátý... Že jí jde hlava kolem, když vidí maminu v kraťasech a triku s krátkým rukávem, jak má v kočíku mimčo, který má bodyčko, na tom dupačky a ještě je v zavinovačce pod dekou... :confused:
11. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
dobre rano, tady se jeste spi??? :sunglasses: :angry: :grinning:

tak noc byla celkem fajn jen od 5 hod nechce zabrat
12. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.