• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No my sme mali hrianky s pikantom
20. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
luci, ja nevarím nič, Maťo nie je doma a m s manželom zvládneme suchú večeru. Ja som obedovala až o 16,0, akosi mi nešmakovalo, takže nepotrebujem tepú večeru.... urob čin z kuracích prsíčok, je to rýchle a mňam :slight_smile:)

aurelka, pošli mi presný názov kočíka a požadovaného príslušenstva do IP a ja mu to zašlem e-mailom. Dám ti vedieť čo odpísal...
20. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
holky tak jdu koukat na ulici :wink: za chvilku začne, zítra se tu zase objevím tak krásný večer :wink:
20. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
waci, bruško je pekné tehulkovské :slight_smile: ....a mne sa páči tá nočná košielka. Máš ju doma??? Alebo len foto si si dala. Ak máš na ňu link, daj mi ho p r o s í m :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
waciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii počkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, ešte tú košieľkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
20. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
Dík Jajka,pošlem.
20. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Inak fakt waci bruško aj košieľka sú krásne.
20. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Tak vďaka dobrým dušičkám tu na nete a mojej sestričke mám už lepšiu náladu. :wink:
A možno nakoniec ten kočík bude, už odkiaľ to bude jedno, ale bude aj manžel sa konečne zmieril s tým, že som si vybrala taký drahý kočík, ale musela som mu za to sľúbiť, že pri najbližších voľných korunkách mu kúpim objektív - asi sa dohodneme, že na Vianoce a k narodkám.
20. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
jaji,tak ja vkladám nočnú kojacu košeľu,ktorú som si objednala ja. Ak to nájdem,vložím aj foto podprseniek.
a takých ako má waci nájdeš ľahko,keď si dáš do vyhĺadavača "noční kojíci košile" alebo normálne po slovensky.
Tak ti hneď vybehnú aj ceny.

stačí pozrieť napr.na:
www.tehulky.cz
www.tehotne.cz
20. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Jej tá sa mi teda naozaj páči, tam ako máš tie prúžky na prsiach, tam je to nezašité?
20. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
ahoj konici tak jsme byly s jirkou u veterinare objednat Garfildu na kastraci nebot se zase mrouska, zastavili jsme se v tescu nakoupit zeleninku a ugrilovali jsme si masiko na terase a ted tu sedim, nad nama se hadaji sousedi to je sranda :wink:
holky ja pevne doufam ze kocar nebudu muset reklamovat pac ja ho fakt vezmu z polska preci jenom 5tis je hodne. jinak v olomouci potkavam fakt jen xlandery, jane a casualplay tak az me stve ze ho ma tolik lidi. taky se me ptal pritel zda nechci vzit nejaky obycejny ale ja sem uz rozhodnuta :slight_smile:
jajka jak se mas v tom horku v praci? a jak jsi psala ze Matko byl tak dlouho v brisku tak to ti vyvolavali nebo nakonec sam se uracil ? :wink:
20. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
No babulky lúčim sa, lebo už ma z toho sedenia bolí krk. Idem na gauč k telke, ta kpa zajtra.
20. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
holis,tak to je aj jeden z dovodov mať aspoň poriadnu terasu,kde sa dá ugrilovať zeleninka s mäskom...hneď by som sa pridala...ja som tu sama,zase sama a preto sa teším,že zajtra niekam vypadnem...práve som volala s mamou a poviem vám,že tie telefonaty na slovensko stoja majland!!!!
holis,treba veriť,že tvoj kočiarik bude v pohode a nebudeš musieť reklamovať,5tis.Kč je fakt dosť...
20. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
luci a jak ses vlastne dostala az do prahy? myslim co te vedlo se prestehovat do CZ? teda jestli to neni tajny :slight_smile:
ja kdyz jsem volavala rodicum z angie tak to bylo strasne levny hodina me vysla na 1GBP tehdy 40kc :grinning:
20. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Jani,neviedlo ma tu nič,v podstate som si tu prišla oddýchnuť,segra mi vybavila super brigádičku a nakoniec som tam povýšila,zostala 2,5roka a už mám inú prácu a som tu vlastne kvoli vzťahu :slight_smile: takže chlap :slight_smile:
inak,rozmýšľate niektorá,že budete chodiť s prckom hneď od narodenia,teda po nejakom čase na to plávanie?
ja celkom áno,tak snáď nájdem nejaký dobrý kurz.
20. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
tak super, a nestyska se ti po rodne zemi? myslim zda jsi se nekdy chtela hrozne vratit, ja mela takovy tendence hodne kdyz jsem bydlela v UK a ted se me prozmenu styska po anglii.
na plavani se chodi od 3 mesice a chtela bych urcite tak doufam ze se dokopu.
20. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jani,ja som bola vždycky tá,ktorá nemala problém ísť kdekoľvek,zbaliť sa a do 24hod byť fuč :slight_smile:
rodina je rodina a vždycky mi bude chýbať,ale na druhej strane,keď si človek zakladá tu svoju,tak v prvom rade myslí na tú svoju budúcu rodinku,predsa len,každý má svoj život a niektoré osoby z mojej rodiny mi teda nechýbajú a keď tam idem,tak si ich nevšímam...
ty jo,vonku je tak stále vedro...
20. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
jajka mám ji doma a mám ji z www.tehotne.cz :wink:
a ještě sjem ji našla na mmb tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23164899&tab=1
20. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
luci, aj Tvoja košieľka je pekná...No tá wacinkina ma "dostala". A hlavne sa mi páči ten prekladaný výstrih, nechcem gombíky ani tie dieročky čo teraz robia. Ja som dlho musela mať podprdu aj v noci, ak som nechcela spať mokrá, lebo mliečko mi tieklo. Musela som mať v podprde plienku, ktorá mi ho zachytávala.... a tento štýl s preloženým výstrihom sa mi veľmi pozdáva

holis, v práci teplá celkom zvládam, lebo mám dobre orientovanú kanceláriu - na sever. Dnes som si dokonca na chvíľu dala mikinu, lebo som cítila chlad...pritom oproti je už nechutný hic, takže čo sa týka tepla - pohodka.
S Maťkom ma hospitalizovali, urobili vyšetrenia a že je všetko ok, ale musím už ostať v nemocke. A hneď prvú noc okolo 24,00 som začala "niečo" cítiť a bol to začínajúci pôrod. Strašne by som chcela, aby som čo najdlhšiu časť pôrodu mohla byť doma...snáď mi to tentokrát Laurinka dopraje :wink:
20. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
dala sjem do alaba ještě podrpsenky co mám vybrané a ještě budu kupovat čistě bílou :wink:
20. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
waci, veliké cmučko, už aj ju idem objednať na švagrinku, tá mi ju prinesie ... ešte poraď veľkosť, normálne nosím M a aby bola po pôrode volnejšia tak zvažujem L. Normálne mám výšku 162 /teda tú mám aj teraz :grinning: :grinning: /, a váhu 58-60.
20. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
já mám normálně taky M, ale raději jsem si vzala L a je mi fajn mám na výšku 160 a váhu tak 60-63
20. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
konici jdu se osprchovat a hura do postylky koukat na tyvku :slight_smile: mejte se hezky a zitra pa. jeste kouknu jake nas ceka pocasi a koukam zase hic az v patek se ochladi tak papa
20. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
waci,tak tu čiernu mám tiež vybranú,len nie je ešte objednaná :slight_smile:
tak uvidíme,aké budú tie podprdy :slight_smile:
ja som si tiež zobrala o číslo väčšie,na nočnej košielke to nevadí a podprsenka by sa mala brať o košík väčšia :slight_smile:
tak holis,pekný večer,v tej telke aj tak nič nie je...
20. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Hezký večer holky :slight_smile: ,
tak nám by mělo zítra dojít povlečení s výplní, mantinel, zavinovačku a prostěradlo do postýlky kterou eště nemáme :grinning: Tak se těším a doufám že to dojde zítra. Taky máme zaplacenou zálohu na skříně do ložnice kam dáme mimi věcičky. A dokonce týdne budou skříně doma. Pak už jen vymalovat ložnic..postavit skříně a můžu začít pomalinku chystat :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 20:22  •  3 děti  • Odpověz
tak a já jdu taky už lehnout jdu koukat na markízu je tam modré z nebe :slight_smile: to mě baví :grinning:
jajka jsem ráda, že se ti líbí :wink: já jsem z ní taky unešená :wink:
20. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
no, waci ja som ju tam našla, ale len vo veľkosti M...no našla som že pri objednáke na 1500 v čr a nad 3000 pre sr je dovoz zadara, tak si to zajtra prekutrem celé a objednám buď na švagrinku za 1500 alebo za 3000 rovno na mňa.... ešte raz dííííííííííííííííííííííííííííky :wink:
20. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
idem sa natiahnu, cítim chrbátik, krásne sníčky tehulky :dizzy_face: :pensive:
20. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Holky já jsem tu depku už oplakala...dočetla jsem vás a teda vy mě udivujete že už máte i ty košilky a podprsenky...já pořád nic nemám...a i se trochu bojím, že když si to objednám te%d tak mi to pak bude malý...při tom jak kynu a jak mi rostou prsa...tak nevim jak to bude po porodu :confounded:
20. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak dnes som tu prvýkrát prvá :slight_smile:
dobré ránko tehulienky,
idem dnes do poradne a mám to celkom nabité a celkom sa teším...pretože včera moj drahý prišiel niečo okolo 23hod...a už začínam mať toho celkom dosť...idem si dať sprchu...včera som si trochu oholila pipinku a nejak som to podráždila a pod pupkom som sa vysypala...

jaji,aký ten krémik používaš miesto holenia?

Tak držte palce,aby mi nepovedali u toho doktora,že mám pozitívnu cukrovku...

Gábi,je fajn,že si sa vyplakala,dnes je už hádam dobre a s tými podprsenkami sa neboj,radia,že teraz,keď sa to objednáva,tak sa musí zobrať o košík väčšia podprsenka,viac by už prsia nemali narásť. :slight_smile:

Takže krásny dník,ešte tu budem,idem až na 8.40hod,ale ten moj sa líškal a tak ma zobudil :angry:

Ak budú tie veĺké teplá,nech ich čo najlepšie zvládnete :slight_smile:
21. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.