• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No ahojky, ja len tak na skok, lebo mi treba upratovať, dnes sme boli v noci celkom fajn, teda do štvrtej rána a potom si drobca o šiestej zobral manel nech si ešte pospinkám.
No s obliekaním mám veru problém aj ja, vôbec netuším ako ho poobliekať.
ňA teplota v byte? Ako by som sa aj snažila v noci tu nie je chladnejšie ako 23.5 a cez deň má 25, tak tu máme teplo v byte. Jedine čo prikurujeme je na kúpanie a večer verutiež máme vetračku otvorenú.

No v stredu nám ide tatino už do práce, tak som zvedavá ako to budeme doma zvládať, hlavne to že v noci už nebude pomáhať, aby sa vyspal.
12. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
aureli : musime to vydrzet!!! ja uz jsem na to sama cely tyden a jde to!!!

dneska ma kristynka svuj den, rve od 5hod od rana a spi max hodinku, ach jo :slight_smile: zabira jedine behani a skakani po byte ale to je dost vycerpavajici :grinning:
12. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
ahoj všichni :grinning: Tak to vypadá, že malýmu se fakt nechce ven :grinning: To vidím tak, že nakonec ještě budu přenášet, achjo :frowning2: :grinning:
12. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
jani, tak my máme zas dnes celkom pohodičku...kto vie, podľa čoho sú tie mimčá jeden deň ako anjelici a druhý ako čertíci...no tak či onak, sú to naše zlatíčka :dizzy_face:

k.ate, to aj ja tak viem, že jednu vrstvu navyše...

....lenže ja mám problém, že čo??? ako??? doteraz sme používali buď dupačky, alebo bodičko s gaťurami. Ale čo mám pridať??? Niečo pod? alebo na? a čo na nožičky?? ešte jedny gaťure??? V tomto mám problém. Pri Maťovi som to neriešila, lebo keď bolo treba teplejšie obliekať, už som ho obliekala nie do bábatkovských, ale do normálnych vecí - mal už 1/2 roka - pančušky, tepláčky, trička, tielka, svetríky.....
12. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
a ešte príhoda z noci :grinning: :grinning: :grinning: nakojila som, uložila som, no mimčo malinko grclo a to už vstal milan, že ja nech si ľahnem...a ľahla som si :sweat_smile: .
Milankovi sa zdalo, že babulku talčí bruško, tak jej ho začal masírovať a trošku cvičiť nožičkami, opatrne - lebo papala. No inteligentne cvičil tak, že plienka bola len tak pod malou položená. Počula som pár prdíkov - že super :slight_smile: a zrazu šajba jáááák z dela. Milan celý o....ý (pardon za výraz, no ináč sa to povedať nedá), zem celá o..... tak som skočila že idem niečo pomáhať, no že radšej nie, lebo by som skočila rovno do toho. Tak to po tme trošku postieral a ráno ešte bolo čo dokončovať...... A Laurinka bola spokojne vykakaná :slight_smile: a spinkala ďalej.
12. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky holky,

Jajka, tak to jste měli noční bojovku :grinning: :grinning: :grinning: Manža je teda ale zlatíčko...to se to pak Laurince spinkalo, co? :wink: :grinning:
12. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
tak mě napadá, jestli calli nakonec dneska fakt nerodí? Říkala, že chce v sobotu a dneska tu nebyla? :grinning:
12. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
k.ate, neboj, ještě jsem celá :grinning: Jen jsem se k PC dneska nedostala, Jirka s ním chytře něco provedl, že to nejelo, tak to pak spravoval :grinning:
U mě je jediná změna, že poslíčkuju častěji a silněji, ale pořád to není dost často na to, aby to bylo na porodnici, bohužel :grinning: Malé se vrtí, hlavně když zpívám nebo někde hraje hudba, asi bude hudebně nadané :grinning:
Jaji, tak to jste měli super noc doma, hlavně manžel :grinning: Tak hlavně, že se Laurince pak udělalo líp :wink:
12. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
calli - u mě opslíčci asi furt nic, já nevim jak je poznat? :grinning: Sem tam mě pobolívá břicho, ale to mi přijde jako úplný prd... :slight_smile: :grinning: Malej se taky pořádně vrtí a rejpe mi pod žebra a tak... :grinning:
12. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
k.ate, no, mám takovéí silnější menstruační bolesti, ale bolí mě po celé délce podbřišku a ne jen v jedné části jako u MS a navíc jsou takové silnější a tvrdne mi u toho bříško...tak nevím :grinning:
A pod žebra se mi malé už nemá jak dostat, kopká mě o dost níž než jsou žebra, ale to je asi i tím, že když stojím, tak už si nevidím pupík :grinning:
12. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
calli - no on mě tam sem tam čutne, když sedím, ale už taky ne tak často jako dřív, ale když už, tak to stojí za to :grinning: Tak ty ms bolesti sem tam mám taky a občas mě teď bolí břicho úplně celý... :confused:
12. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
k.ate, tak to může být i tím, že už je úplně nacpané...mě začlo jakoby svědit kolem pupíku, dneska to pořád mažu a každou chvilku se drbu, ale moc to nejde, ptž tu kůži tam mám už šíleně napnutou a stačí, když někde neodhadnu vzdálenost a tím bříškem někde zavadím, tak je to šílená bolest...
12. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
calli - mě už z toho začíná přeskakovat, dycky, když mě bolí břicho nějak jinak než normálně, tak si řikám, jestli to není "ono" :grinning: Asi se smířím s tím, že porodím nejdřív za dva tejdny a třeba to toho našeho mrňouse povzbudí... :grinning:
12. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
k.ate, já už vůbec nevěřím, že vůbec porodím :grinning: Tak jsem věřila tomu, že to bude dneska a ono to vůbec nevypadá :grinning: Míša by sice řekla, že u ní to taky nevypadalo, ale já už raději nevěřím, že to bude, pak jsem zklamaná, když nic :grinning:
Jinak Jirka chce sneska asi sexovat, pořád říká, že mi chce pomoct to urychlit :grinning: Ale to abychom sexovali celou noc, aby to mělo nějaký účinek :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 18:31  • Odpověz
calli - ti chlapi jsou stejní všichni :grinning: Manža by taky "vyvolával" pořád :grinning::grinning:
12. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
A nevím, jestli jsem dneska jen extrémně učůraná nebo fakt tolik piju, ale přijde mi, že chodím,co půl hodiny na wc :grinning:
Ale fakt nevím, proč mě svědí ta kůže kolem pupíku...

Jo, maminky, co máte doma kočičky, chovaly se před v den porodu nějak jinak? Zvířata prý takové věci poznají, tak by mě zajímalo, jestli to ty naše čičinky taky pozají...že bych toho našeho kocoura víc pozorovala :grinning:
12. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
calli - já posledních pár dní chodím na záchod furt... A jdu na záchod, odejdu z něj a chce se mi na záchod pořád :grinning:
12. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
k.ate, tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama :grinning: Už jsem si přišla divná :grinning:
12. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
calli - jen je to nepříjemný, když někam musíme jít :grinning: Schválně jdu před tím, než jdem ven a pak vylezu před barák a chce se mi znovu :grinning: Si připadám jak blázen :grinning:
12. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Dobré ránko, poslušně hlásím, že u nás pořád nic...včera ji i Jirka přemlouval a jediné čeho dosáhl bylo víc otisků tlapiček na bříšku :grinning:
13. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
calli - u nás taky niiiic... Už mi to břicho pomalu začíná vadit a ta naše potvůrka ne a ne ven... To vypadá, že nestihnu ani tu pitomou školu :frowning2:
13. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
k.ate a kdy ti začíná škola? Zítra máte to stěhování, ne?
13. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
calli - 21. září, první hodinu mám 22. :frowning2: (to je jedinej předmět, kterej mám každej týden, jinak další mi začínají až 29. září) No a zítra se stěhujeme, ale hodně věcí už máme nanošenejch u mamky... Každopádně nevím, jak moc budu na netu, protože do porodu nejspíš budem hodně u mamky (je to od ní blíž do porodnice) :confused:
13. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
k.ate- a dozvíme se od někoho, že už máš mímo?
13. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahojky holky, tedy hlavně asi Calli a K.ate, které už netrpělivě očekávají příchom miminek...se máte...pak už tu zbydu jen já sama a budu moct vést monology :frowning2:
Moc už vám to přeju.
K.ate, věřím, že školu stihneš, ale bude to tedy asi mazec....

Jinak čůrám pořád a všude...strašné :grinning:
13. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
Leni neboj, nebudeš tu sama :slight_smile:
13. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
calli - mám číslo na wacinku a na holis :slight_smile: a manža sem možná něco napíše :grinning: ale myslim, že se ještě načekáme, protože malej fakt vypadá, že se mu ven ještě nechce :grinning:
13. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Calli, tak tos mě uklidnila....a potěšila :slight_smile:
13. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
přidala jsem pár foteček z prázdnin :wink:
13. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Leni - já se budu snažit sem chodit :slight_smile:

holky teď jsem koukala na info o zavádění epidurálu, chtlěa jsem ho mít jako pojistku a zjistila jsem, že u prvorodiček se zavádí, když je branka otevřená na 3 - 4 cm... Nevíte o tom někdo něco bližšího? :grinning: Já jen že to u mě by ho asi už ani nestihli zavést i kdybych nakonec chtěla? :astonished: :grinning:
13. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.