• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
holis, tak Peťce moc gratuluji :slight_smile: My pořád nic, dneska jsem byla už na kontrole v nemocnici, už se aspoň trochu otvírám, ale na porod to není, váhový odhad je 3550g, tak už se bojím, co to bude za obříka :grinning:
15. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
calli no tak super že už se taky otvíráš:slight_smile: tak to už taky brzo ude:slight_smile:
a neoj obřík to nebude...my měli ještě o 300g víc a taky šel ven...tak to zvládneš:slight_smile:
15. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Gabi budu muset zkusit ten tvuhj uvaz :wink: na nas plati zvuk vysavace nebo fenu po tom je do minuty tuha :slight_smile: taky muzes vyzkouset az budes bezradna :grinning:

calli: no aspon neco ze se otviras takto je na dobre ceste, uvidis jen par dnu a je to tady :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
no tak vysavač u nás jede furt:slight_smile: prptože odsáváme ty soplíky:slight_smile: a je fakt že už jak vidí co se na něj chystá...tak asi ví že se mu uleví a přestane křičet:slight_smile: ale že by už teď byl takhle inteligentní..no nevim...nevim:slight_smile:
15. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
No, říkal doktor, že pokud neporodím do příštího týdne, tak si mě tam už nechají a k porodu mi pomůžou, tak jsem zvědavá, jestli půjde sama nebo až s pomocí :grinning:
15. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
ahoj holky nevím zda už to víte nedočítala jsem, ale mám dalí miminko.K.ate má clapečka, přeposílám zprávu od ní.

jupí konečně vím jak vypadá maminka s tatínkem, narodil jsem se dnes v 5,15, jsme všichni v pořádku.
jinak porod byl rychlovka v 1.15 mě vzbudily bolesti, kolem 3 jsme byli v porodnici, o půl paté prdla voda. než dokapaly atb a v 5.15 byl prcek na světě. meří 51cm a váží 3850gramů. šití mám docela velké,byl to obřík a já mám vysokou hráz :wink:
15. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
gabi me se ten uvaz rozvazuje :unamused: jak jsem ji svazala zacala kopat zlostne nozickama :cry: a rozzurila se :sweat_smile: to mas nejakou velkou plinu ze se tam vejde? nebo mozna klidnejsiho chlapecka :grinning: musime to vydrzet holky :pensive:

my dnes konecne jdeme na kycle tak snad nebudu muset vazat siroke baleni :pensive:
15. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
waci, jedna zpráva od holis se tu už objevila, ale tvoje je podrobnější :slight_smile: Tak mám pocit, že budeme taky velcí...odhad máme 3,5Kg, takže paráda...už se bojím...Moc ji holky pozdravujte :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj kočky. Supééér, že kate moc zdravím a gratuluju. Zbývá už jen Calli, že? To vázání mimuší znám. Je to bezva, pokud se mimouš nevysouká ven. Ten náě Daneček nechce nic přes ruky. V noci jsme měli večírek, tak jsem byla úplně KO. Jsem teď u našich, mamka má dovču, tak mi pomáhá. Manžel je totiž až do večera v práci a má spousty vyřizování. tak bych se plácala doma sama. Jsem mamce fakt vděčná. Je to záhul, ale věřím, že se vše srovná. Je ještě neuhovené miminko bez režimu. Ale už se těším, jak bude na mě vztahovat ručičky, dávat pusinky a řechtat se :grinning: . Za 14 dní jdem dělat profi foto. Moc jsem zvědavá.
15. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
manžel odjel na 4 hodinyo práce a malá mi tu řve jak tur už nevím co s ní nic se jí nelíbí :frowning2: nechce mi usnout,
15. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
waci tak ji zkus svazat jak sem psala:slight_smile: na Štěpána to fakt zabralo:slight_smile:

Jani já mám plínu 80x80 cm a nevykope se mi z ni...musíš to hodně utáhnout...normálně se toho neboj a stahni jí tu ručičku dáš podél těla a přitáhneš to tou plínou jako křížem pod prdelku a nemůže se ti vykopat:slight_smile: pak to ještě zafixuješ z druhý strany a je to...
15. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
už snad na chvilku usnula :frowning2:
15. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
waci koukam holcicky jsou vice uplakane :slight_smile: musime vydrzet

psala mi kate, ptala se na calli zda uz rodi :wink: ma se dobre uz vstala a ceka az ji donesou miminko :sweat_smile:

gabi diky pak znova zkusim ted musim byt ticho pac usnula tak at mam cas se naobedvat :grinning:

zkousela jsem si stary rifle co jsem nosila pred tehu tak jaks taks mi sou ale tlaci pres boky :rolling_eyes: myslite ze se jeste scvrknu??? jinak protoze mam vsechny bokovky tak me pekne tlaci na jizvu takze musim pockat nez zhubnu ty 4,5kg at tam mam zas misto :grinning:
15. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Jani já už kalhoty co jsem nosila před těhu oblíknu...ale ta pneumatika co se ještě pořádně nestáhla a co mi přetéká je strašná...no snad se to ještě trochu zcvrkne a pak hold budu muset cvičit no:slight_smile: já mám ještě 3kg než budu na předtěhu váze...ale chci shodit víc...byla sem tlusťoch když sem otěhotněla...měla jsem 70kg a chci aspoň těch 65:slight_smile: no ale to si ještě počkám...teď je nejdůležitější aby měl Štěpula dobrý mlíčko:slight_smile: a Jára to taky nehrotí...tak je to zatím dobrý...i když se tváří trochu vyčítavě když si vezmu kousek čokolády:slight_smile: ale zatím nic neříká:slight_smile:
15. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
holky jak dlouho po porodě jste krvácely? Já jako nekrvácím celý den, ale jn po kojení je to silnější.

jinak jsme na 63 kg a obleču všechno své oblečení :grinning:
15. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
ty se máš waci...já sem pořár jako buřtík:slight_smile: mám o 10kg víc než ty...kolik měříš? já 170cm takže mám ještě co shazovat:slight_smile: ale to půjde...malej mě vycucá:slight_smile:

Já waci krvácím ještě pořád a to máme měsíc a dva dny po porodu...dokonce už to min týden vypadalo že to končí...a tenhle týden sem začala krvácet znova víc a taky mě bolí pořád ještě děloha jak se stahuje...teda taky jen po kojení...ale i tak..už se těšim až to skončí...ale už používám normalní tenký vložky...z těch co byly v porodnici už sem měla depku...připadala sem si jako s plínou:slight_smile:
15. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
grabu měřím 160cm

aha děkuji za odpověď takže to je normální jaksi mě nepoučily jak dlouho možu krvácet. jinak mě od včera bolí jakoby spodek, ale to asi jak vše přichází k sobě snad to je normální.
15. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
waci neboj...ono to po tom šestinedělí všechno přejde...mě taky bolí někdy ještě všechno dole...ale to je tím jak sem byla nastřihlá hodně...co mě ale štve víc že se mi udělaly ty poporodní hemerojdy malinký a dost to svědí...tak sem dnes byla v lékárně a dali mi nějakou mast...tak snad to zabere...je to hrůza co všechno nás potká po porodu...já nejdřív blbej zánět teď tohle...do toho Štěpa chdák rýmu...příjde mi že to je pořád něco a nemůže být chvíli klid...ale snad to po tom šestinedělí přejde a bude klid:slight_smile: věřim tomu:slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
mně začal spodek svědit a nevím zda je to tím jak dorůstají chlupy a ještě se to hojí, ale nahnala jsem manžela aby mi koupil tantum rosa a budu omývat tím. Prý to zabírá. připadám si jak přejetá parním válcem
15. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
waci neboj...každým dnem bude líp a líp:slight_smile: opravdu:slight_smile: mně už po měsíci otrnulo úplně a lítám jak čamrda...i když nemám ještě vše úplně ok...ale je to už o 200% lepší než na začátku šestinedělí :wink: opravdu neboj...bude líp
15. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
grabu to doufám já jsem ze všeho moc vyplašená, ale snad kdyby nebylo něck v pořádku tak mě nepustí domů z porodnice :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Waci, náš Dandý je taky schopný lašovat 3, 4 hoďky. To su pak vyflustlá....Jinak taky mám 10 kg dole. Mám teď též 63, takže ještě 5 a jsem na původní váze :grinning: Ještě trochu špiním. por. as. mě varovala, že se nemám lekat, že se mi může rozjet po 4 - 6ti týdnech normální menzes.
15. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
holky tak my jeste k tomu vsemu mame vazat siroky baleni no me jebne nebot nevim jak musim pohledat na netu, prej slozit plinku na tretinu a to jako jak?

ja jsem prestala krvacet na 2 dny a pak se to vratilo a silnejsi :frowning2: nosim furt ty hnusny vlozky nebot jich mam nejak moc, ale priste uz je nechci nebot nemaji lepici pasku a jak chodim tak se me souka nahoru coz me dost vytaci :grinning:

ja se tak moc tesim az vytahnu ty rifle a podpatky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Jani to je mi líto že musíte vázat naširoko...:frowning2: a je nějakej problém s nožičkama nebo jen tak pro jistotu?
15. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
jen pro jistotu sice 3 tydny ale i tak :frowning2: a zase ma zelenou stolicku ja se zblaznim :astonished: hlavne at je v poradku, asi budu mit slabe mlicko
15. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
no Jani a ty výsledky od dokotrky pořád nejsou...jak jí dělali z té plínky čím to je že má zelenou stolici?
Třeba i proto ti pořád tak pláče jestli máš slabé mlíčko...to se někdy stane...ale třeba by to šlo upravit těma homeopatikama nebo tak...co myslíš?
15. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Jinak mi psala Brouček že vás všechny moc pozdravuje...že moc nestíhá sem na koníka, ale že už se začíná s malou sžívat tak že snad brzo za náma příjde:slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám, že vám zrovna Gábinka psala, že se sem nemůžu dostat. Mám teď tak 10 minut, než malá zase začne řičet na krmení. :slight_smile: Pak jdeme na procházku. :slight_smile:

Jak se holky máte? Kde berete čas na koníka? Já mám pocit, že jen přebaluju a kojím :slight_smile: Malá je hodná, i když jako každé miminko občas pláče a to jsou hysteráky :slight_smile: Hlavně když si nemůže prdnout, to pak má fňukavou i dvě hodiny. V sobotu nám nespala celý den a nemohla dostat ven hovínko. Nakonec se povedlo a byl klid :slight_smile:

Já musím zaklepat, že spodek mám celkem v pohodě. Druhý den po propuštění z nemocnice jsem i normálně seděla, stehy vypadaly docela brzy a už to skoro vůbec necítím. :slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Chtěla jsem se ještě zeptat - malá pořád škytá. Všichni říkají, že to je ze zimy, ale už teď je v teplé zavinovačce a má na sobě ještě deku. Co budeme proboha dělat v zimě????? A taky to v ní hrozně v noci chrčí, tak nevím, jestli nemáme v ložnici špatný vzduch (spíme i s otevřeným oknem) a nějak jí to nedráždí. Doktorka říkala, že to je normální, že to po šestinedělí přejde. Ale já si říkám, že mi to moc normální nepřijde.
15. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
No čauky Broučí:slight_smile: já beru čas na koníka při kojení:slight_smile: a když malej spí:slight_smile: když kojím tak mám vedle sebe notebook a jedna ruka mi na psaní stačí:slight_smile: a jinak ten náš rarach dneska zase celej den spinká...takže já se docela válím...no doufám že bude spát i v noci:slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.