• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Jinak s tím škytáním...tak Štěpula někdy škytá i 3x za den...ale ze zimy to určitě nemá...nám zase dr. říkala že to má tím jak se mu ještě nesrovnalo bříško...že jak byl zvyklý pít jen plodovku a teď tam má mlíčko tak že to je změna a že si musí zvyknout...tak nevim...ale myslím že zima mu není...protože škytá i když je úplně zabublanej v zavinovačce:slight_smile:
15. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
Jo a s tím chrčením...nemá Lucinka taky rýmičku? Štěpánek taky začal nejdřív chrčet a pak začal mít rýmu a nemůžeme se jí pořád zbavit...ach jo:frowning2:
15. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
No já jí kontroluju nosík a nic v něm nemá, tak nevím. No je fakt, že malá taky škytá nejvíc po jídle, takže to má asi z "přežrání" :slight_smile:
15. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Kačí ale Štěpánek v nosánku taky nic nemá...jen prostě to v něm chrčí jak ve starejch hodinách a když mu to odsajem tak je v odsávačce hlen...jen už sem zoufalá z toho že to trvá týden a pořád to není dobrý...
zkuste dát Lucince na noc mokrý plíny na postýlku aby měla vlhčí vzduch a líp se jí dýchalo:slight_smile:
15. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
tak my neskytame jen tak 2x tydne :grinning: za to nespime dneska skoro vubec :unamused: v noci mame okno zaveny aby nemela rucicky studeny :sunglasses:
15. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
Já nemám koupenou odsávačku, tak jí asi koupím a zkusíme to odsát. Třeba tam něco je. Ona přes den ale nechrčí, jen v noci. Doktorka říkala, ať jí i víc vypodložím pod hlavou.
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli dáváš Štěpánka spát na bříško. Malé se to moc nelíbí a protestuje, tak spí pořád na zádíčkách nebo na boku. Ona mi celý den spí v tom polohovacím lehátku, postýlku využíváme jen v noci.
Aaaaaaaaaaaa, už se budíme na krmení.
15. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
autor
No podložit jí pod hlavičkou taky můžeš...ale celou matraci...ne jen polštář ju...ten se zatím dávat nesmí...ale to ty určitě víš:slight_smile:
a jinak nám spí skoro pořád na boku a přes den na zádíčkách...na bříšku by snad spinkat neměli sem slyšela...ale nevím:slight_smile: dáváme ho na bříško jen když cvičí zvedání hlavičky:slight_smile:
No nic my jdeme na procházku...jsme napapaný a vztekáme se:slight_smile: tak ho jdu provětrat:slight_smile: ať má taky nějakou zábavu:slight_smile:
15. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
ahoj holky tk jsme byli na vycházce. Malá má škytavku taky skoro pořád, ale pan doktor říkal, že je to normální že to v šestinedělích přejde. Jinak my máme také široké balení od začátku máme jeden kyčel mělčí, ale prý to nic není tak pro jistotu nám naporučily široké balení. Já dávám tak jak mi řekl pediatr. Pampersku a na to dvě klasické plenky které chytnu bodýčkem a na noc jí ty plenky dávám do sandra kalhotek
15. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
wacinko co to je sandra kalhotka??? kde se to da koupit?
15. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Jani já myslím že wacinka myslela něco takového... http://www.mamimimi.cz/detail.php?zbozi=341235
a dá se to koupit všude kde prodávají dětský zboží...u nás to mají i v tescu i v globusu...tak zkus hledat :wink:
15. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
gabi diky moc zitra vyrazim na nakup :slight_smile: nemam z toho radost nebot me to prijde slozity to nainstalovat ty plinky a pak chudinka bude mit hlavu dolu a zadek ve vzduchu

holky v kolik koupete a v kolik davate do hajan my kolem pul 9 jenze ona me pravidelne usina kolem 19 hod tak ja nevim zda to neposunout :grinning:
15. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
Hezký večer, holky...
Tak K.ate už to má taky za sebou a taky taková rychlovka...moc ji taky ode mě pozdravujte, že moc gratuluju!!!

Calli, nesmutni, teď už jsi na řadě opravdu Ty a asi Tě nemá kdo předběhnout...já jsem až o dost velký kus za Tebou... :wink:

Jsem dnes v jednom kole, tak jsem skočila jen na chvilinku a jdu odpočívat.
Hezký večer, dobrou noc :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Leni, já nesmutním, jen mě všechno bolí a chci to mít už za sebou, přes dva týdny slyším od každého, že to bude každým dnem a ono nic, tak už mě to unavuje...dneska jsem nemohla pořádně chodit, měla jsem pocit, že se dole rozpůlím...ale nakonec jsem si řekla, že to zkusím rozchodit, no moc to nešlo, ale k mamce jsem došla, měla dneska narozeniny, tak jsem aspoň přišla na jiné myšlenky trochu...
Jdu pověsit prádlo, zabalit si župan a další maličkosti, ať na něco nezapomenu a mám to připravené a půjdu spinkat...posledních pár klidných nocí, snad, před uplakanými :grinning: Dobrou :wink:
15. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
dobre rano,

tak my uz vstavame :wink:

a co ty nase dve tehulky?
16. zář 2009 v 06:34  • Odpověz
dobré ránko, tak jsem pořád dvě...už mě to nebaví...
16. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
ahoj holky
holis ano to jsou přesně ty kalhotky co sem dala grabu.
Jinak mi od 4 hodin nespinkali, bolelo nás bříško, protože maminka omezila přísun čaje na kojení a tím to pokazila. Tak teprve teď jsme usnuli. tak doufám, že se trošku vyspinká
16. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Dobré ránko kočky:slight_smile:

tak my měli další klidnou noc zavázanou v plínce...holky fakt to zkuste...ono to funguje:slight_smile: malej spí klidně a vstával dneska jen dvakrát za celou noc:slight_smile:
teda on má pak od 6-7h svoji hodinku kdy se mu nechce spinkat...ale to už já sem docela čilá...takže mě to nevadí a vemu si ho na chování a on mi zase usne:slight_smile: je to zlatíčko...doufám že mu to vydrží:slight_smile:
No a za chvíli mám za sebou šestinedělí a pak ste říkali že budou miminka zlatý ne:slight_smile: tak se těším...:slight_smile:
Holky já pořád tak krvácím jako bych byla těsně po porodu...nevim co se to děje...už to bylo skoro dobrý a vrátilo se to...snad tam není něco špatně...co myslíte...? :unamused: sem z toho divná :confounded:

Jinak mám super pokrok u Štěpulky:slight_smile: už drží hlavičku nahoře když leží na bříšku a vůbec mu nepadá:slight_smile: je to můj šikulka:slight_smile: den ode dne sleduju pokroky:slight_smile: už to není to malinký miminko co sme si přinesli z porodnice:slight_smile: je to čím dál větší chlap:slight_smile:
16. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
grabu já jsem se na to právě včera tady proto ptala, protože já jsem 3 dny nekrvácela jen trošinku špinila a včera jsem zase začla téct, taky se mi to nelíbí :unamused: ale snad je vše v pořádku a hlavně mě bolí celej spodek, takovej hnusnej tlak i když jdu na malou...
16. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
No waci to já mám taky...ale já to pořád přikládám tomu že mám ten zánět močáku...tak myslíš že je to normální? já jsem z toho už fakt dost mimo...už sem jinak úplně fit...ale pořád to krvácení a divná bolest dole...i mě občas pobolívá v břichu...
16. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
já jsem prolezla celej net a píšou ženské že krvácely i třeba 7 týdnů. Tak já fakt nevím,ale mě bolí fakt ten spodek, ale tchýně říkala, že to všechno přichází k sobě, tak snad má pravdu.
16. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
no nic holky já jdu uvařit oběd, už máme poklizeno... tak jdu uvařit malinká zatím spinká
16. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
tak ja byla dnes na gynde po cisari se chodi 3tydny po porodu, mam predepsanou antikoncepci ale nevim zda ji budu brat.

jinak me se taky vratili ocistky :unamused: doufam ze to brzo skonci :confounded: nesnasim ty porodnicky vlozky, jsou uplne na prd :rolling_eyes:

ja musim dnes vyrazit na nakupy a koupit ty kalhotky pro kristynku a waci ty me prosim popis jak se to tedy aplikuje :grinning: ta plina do nich hlavne a nema pak Zoe hlavicku dolu a telicko nahoru jakoze je z kopce?
16. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Leni, tak to je pekné, a držím palce, aby bolo aj to tretie...ja som včera prehlásila, že Laurinka je už taká veľká a že ja chcem ďalšie mimčo :grinning: . Maťo súhlasil a pohľad muža ani opísať neviem xixi.
Ruka trpne, tak ju natieram a zvažujem, že do kedy počkám a pôjdem k ortopédovi..keby tak ten krém chcel zabrať :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
hollky a to se musí používat porodnické vložky dýl než do zahojení??? Já měla za to, že pak už můžu ty normální... :confused:
16. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
No ahojky, pridala som mimčá do tabuľky, tak ak sú tam nejaké nezrovnalosti, tak mi to nahláste, ale najlepšie do IP lebo neviem ekdy sa tu zjavím. Dnes sme mali celkom fajn noc, ale už 3 dni poridne nespal, tak dúfam, že je to už za nami.

Práve zaspinkal, tak si idem uvariť zemiačky k rybke.
Inak dnes sme 1-krát doma bez tatina, tak dfam, že to zvládneme.

Zatiaľ sa tu majte.
16. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky holky,
my dnes byly s Baru na kontrole s nožičkama, kyčle má ok, ale má mírně vbočená chodidla dovnitř..tak máme cvičit, ale ono už to teď s Baru moc nejde, je jak ďábel. Než jsem si stihla u sestry obout boty-slonice hadr-tak tam stihla Barča vylít konvici s vodou :sweat_smile:
V pondělí jsme byly obě u zubaře a než se mi podívala zubařka do pusy, tak jim vyhrabala skříňky a chodila tam s nějakým vrtákem...no jako mazec :grinning:
Začínám mít obavy, jak to budu zvládat...Barča je vážně šílená dračice, musím teda uznat, že má být po kom, ale... :sweat_smile: to si asi užiju. Musím ji teď hlídat jako oko v hlavě, občas ji křupne a šup na silnici, šup do příkopu, šup na schody,...no dokážete si to asi představit :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth:

Jajka, ten pohled úplně vidím :grinning: :grinning: :grinning: Díky :slight_smile:
Pokud Tě ta ruka nepřestane zlobit, tak si s ní raději dojdi!

Holky, já používala ty obyčejný tlustý vložky, jen jsem je nezapínala na křidýlka, měla jsem je vložené na kalhotky, ale já měla očistky tak 14dní, max.3týdny, takže jsem to moc dlouho řešit nemusela. Jsem zvědavá, jak to bude teď.

No, jdu něco podělat, odpolko jedeme s Baru na návštěvu :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
gabi, ja už nekrvácam vôbec, no pri Maťovi som prestala krvácať cca po 4 t a pár dní na to som dostala normálný menzes...až som nechápala, keďže som kojila... dúfam že sa mi to nezopakuje i teraz...

calli, ja som doužívala tie pôrodné vložky čo som mala a potom som fičala na normálnych...

Jani, duda nemala úspech :confounded:..tie nožičky teda nič - moc na široko, no tri týždne sa dajú zvládnuť...ubehne to ako voda, uvidíš :wink:

haj zuzka, sa drž bez tatina...
16. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
ahojd Jaji:slight_smile:
já sem si taky říkala že Štěpula nějak rychle vyrost a že už není to malé mimi:slight_smile: ale hned další...to mě teda nenapadlo:slight_smile: to jsi docela odvaha...ale já ím že to byl jen vtip:slight_smile: vlastně Štěpa a Laurinka jsou od sebe jen den...tak to budu tak podobně veliký:slight_smile: taky už máte 62 olečení?
16. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Calli já taky používám ty normální...sotva se mi zahojily stehy tak sem se na ty porodnický vyprdla:slight_smile:

Aureli tak držím palečky ať to zvládáte co nejlíp:slight_smile:

Leni Barča je teda číslo:slight_smile: jsem zvědavá co bude říkat na brášku:slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Uff, tak už jsem se lekla, že je budu muset používat dýl :grinning: A kolik balení jste nakonec spotřebovaly? Já mám 2, tak nevím, jestli to bude stačit...
16. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.