• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ahojky holky,
u nás je zataženo, možná bude i pršet...
Jdu dnes na kontrolu na gyndu, tak jsem zvědavá, jestli bude něco nového nebo vše při starém...

K.ate, moc Vám to sluší...manža je šikulka, že nás tu tak hezky poinformoval. Ať vám jde kojení a v pátek už budete hezky doma celá rodinka :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
ahojte. Kate moc gratuluju a půjdu skouknout fotky. Waci, my taky zápasíme. V noci spal na kozeně, ale já moc nespala, pač jsem ho furt jedním okem hlídala. ale na něj to asi zabírá, pač pak nebrečí.Má radši kočárek a venek. Ještě, že su u těch našich, pač jak jsem byla nevyspalá a malý ráno řádil, mamka mi ho přechytila a já hoďku dospala. Teď spí. U nás tu prší. a už se těším, jak budem moct používat klokanku. Malý se rád chová a nedej bože si s ním sednout. To je siréna..... :grinning:
17. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Ahojda holky

teď u mě byla kamarádka s testem že si není jistá jestli není těhotná a já tam teda slabounkou čárečku viděla...ona už má jedno dvouletý dítě...ale přítele idiota co jí akorát podvádí...takže neví jestli si to nechat:frowning2: je z toho smutná a já teď taky...muchlám tady Štěpulu a neumím si představit ho nemít...je to šílený!!!
17. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky, jdu pro radu nevíte kde přes net objednat šátek nanošení prcků? :wink:
17. zář 2009 v 11:18  •  3 děti  • Odpověz
sacvi, o stránku zpátky dávala grabu odkaz, mají tam super ceny :wink:
17. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
jééé díky calli :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:31  •  3 děti  • Odpověz
no jo eště vědět jakej je ten šátek nejlepší :sweat_smile:
17. zář 2009 v 11:38  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky tak jsme byli u pani doktorky kristynka pribyva ale malinko a to ze place je pry z hladu tak jsme vyfasovali Hami probioticky mliko nebo co a ze ji to mam dat po kojeni :frowning2: :frowning2: :frowning2: jsem z toho smutna ze pry moje mleko asi nema dostatek zivin :frowning2: ale ze pry casem se to muze vypustit ten dokrm ach jo.
taky mame probioticke kapicky tak snad zaberou :pensive:

calli tak co jak se citis posledni dny?

gabi snad to dopadne s kamoskou dobre ani ja bych si nedokazala predstavit ze nemam kristynecku

gabi kdy ti prijde ten satek??
17. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
tak mi právě psali že mi šátek už poslali...takže dorazí zítra :grinning: juchůůů:slight_smile:
tak pak hned dám vědět jakej je:slight_smile:
17. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
holis, tak to mě mrzí, že musíte dokrmovat :frowning2: Ale aspoň bude Kristínka klidnější a nebude tolik plakat :wink: Já se cítím tak nějak pořád stejně, vůbec nic nenaznačuje, že bych měla rodit...už mě to přestává bavit...
sacvi, já uvažuju, stejně jako gábi, o nějakém tkaném, ty elastické se asi fakt rychleji vytahají, ty tkané budou pevnější, si myslím :wink:
17. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Jani a nic si z toho dokrmu nedělej...třeba se ti mlíčko zesílí a bude to zase dobrý...pořád lepší než aby malá trpěla hlady...
17. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Sacvi mně zítra příjde ten tkaný a ten elastický už sem zkusila a fakt se vytahá...tak zítra dám vědět jak sem spokojená s tkaným...ten co sem si objednala má nějakou novou technologii tkaní a měl by bát taky troch pružnější tak jsem zvědavá:slight_smile: snad bude v pohodě:slight_smile:
17. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
ahojky holky

Jani, ako mohla dr povedať, že mliečko nemá dostatok živin?!?!?!? Mám knižku o kojení od renomovaných dr, taktiež čítam časopisy a všade sa uvádza, že neexistuje slabé mlieko, ýe dokonca i podviživenej žene keď robili rozbor mlieka tak zistili, že má dostatok živin, lebo si ich vezme z tela matky...môže byť tak maximálne málo mlieka :frowning2: . Tiež džím palčeky, aby si sa mohla vrátiť čisto ku kojeniu, no fakt je i to, že ak má Kristínka mliečka málo, tak jej určo dobre padne, keď sa dopapká. A možno, verím tomu, prestane byť krikloun, ako tu vy hovoríte :wink:
17. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
holky tak mam vse nechystano a cekam az se probudi tygr :grinning:

to je hruza vse sterillni pak jak mam zchladit ze 100stupnu na 50 a pak dat ten prasek promychat a pak teprve zchladit na 37 stupnu a merit to mam jako teplomerem kterej preci taky neni sterilni se zblaznim :pensive:

tak drzte palce :wink: ja pak povim kolik vypila mam kojit z jednoho prsu dat rihnout pak z druhyho dat rihnout a dat ji jeste to umely mliko at se doji :wink: bude prezrana chudinka moje :sunglasses:
17. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
gabi, i ja som veľmi zvedavá, čo na tú šatku povieš. Teším sa na tvoje dojmy, ja ju zatiaľ len zvažujem, ešte som sa nerozhodla. My sa potrebujeme nosiť len podvečer, no malá mala pred 2 t 4,5 kg..tak som zvedavá koľko bude mať budúci štvrtok, keď ideme k dr :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jani, to fakt musíš takto presne s tými teplotami :astonished: ??? Ja keď dávam mliečko z chladničky - ohrejem pod teplou vodou, kvapnem na ruku a malej to dám :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Zanetko takhle to na navodu ale mamka rikala ze to nemam moc resit a proste ohrat vodu zchladit v hrnci a zamichat protrepat a hotovo, jo jeste ochutnat :slight_smile:

my mame 3460gramu dnes nas vazili :grinning:
17. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
tak fajn, mňa by piclo, keby som mala tak šachovať s teplomerom. Ja ani vodu na kúpanie nemeriam, vložím lakeť a dohrejem alebo ochladím :grinning: .

Baby, už ste tu niekto inzerovali??? ja som sa o to pokúšala a stále ma to akosi vyhadzuje a nedáva mi to ponuku podať inzerát. Chcem predať páš, čo som mala do auta pre tehulky... a neviem ako na to :confounded: .

Jani, fukni mi ten recepis do IP - prosím, ak si nájdeš čas :wink:
17. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
No tak náš cvalík měl minulý týden v úterý 4540g a na kontrolu jdeme teď v pondělí tak jsem taky zvědavá kolik přibral...myslím že už máme dost přes 5kg, protože je čím dál těžší a já už začínám mít docela vytahaný ruce:slight_smile: a už mě bolí i při kojení když mu držím hlavičku...musím si podpírat ruku polštářem:slight_smile: budu mít za chvíli dobrý bicáky...je to lepší jak posilovna:slight_smile:

Teda Jani já bych se s tím taky tak necrcala...ohřát protřepat a je to:slight_smile:
Je fakt že já taky vodu na koupání neměřím...protože se mi ten teploměr rozbil hned při druhým koupání a novej už sme nekupovali:slight_smile:

Holky já budu mít zítra dárečkovej den:slight_smile: objednala sem si ještě kojící podprdu, pak Štěpánkovi tři mikiny a ten šátek a všechno se to sešlo že mi to má přijít zítra:slight_smile: tak se těším:slight_smile:

Štěpánek je dneska nějakej neklidnej...vůbec nespinká...ale ani nepláče...jen sebou pořád tak mrská...nevím co s ním...ale když nebrečí tak ho nechám...třeba ude aspoň spinkat přes noc:slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
holky kojila jsem ted 25 min dohromady z obou prsu, pak jsem ji chtela dat flasku s mlikem na dojezeni ale rvala nebot byla pokadena, no tak jsem ji prebalila flasku nakonec prijmula a vypila 80ml!!! :angry: a ve finale usnula :confused:
tak ja nevim nemuze byt prejezena? nebot 80ml je jedna cela davka jidla a ona predtim byla kojena :confounded:

Zanetko ja jsem davala jeden inzerat a me to slo, s cim potrebujes pomoci co ti tam nejde?

Gabi taky bych nakupovala ale ja koupila ty kapky probioticky a staly 630kc tak se musim mirnit v ostatnim satek bude az prijde socka takze pristi tyden :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
já mám z těch mikinek takovou radost...doufám že mu aspoň chvíli budou:slight_smile: koupila sem je na mimibazaru ale jsou uplně nové a za luxusní cenu...sem se byla dívat po obchodech a to je strašný za jednu mikču třeba i 500Kč tak sem se na to vyprdla a na mimibazaru objednala tri dohromady asi za 400Kč:slight_smile: jsou krásný, nový a mám tři místo jedné...tak jsem spokojená:slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
gabi co nosite na doma? my porad jakoby tu kombinezku prijde mi to pohodlny nez tahat neco pres hlavu :sunglasses:

holky jdu vysat kdyz mam klid :grinning:
17. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Jani na doma nosi nejčastějc bodýčko a na to dupačky nebo polodupačky...tu kombinezku my dáváme na spinkání jako pyžamko:slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
hehe to my jsme pernamente v pyzamku :grinning: jeste jsem nedala to siroky baleni hrozne se me do toho nechce :pensive: mamka dnes prijede tak me to musi ukazat :sunglasses:

jdu dovysavat :grinning:
17. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Dala jsem nějaký nový fotky do albíčka...tak můžeš mrknout v čem doma ývá...ale většinou je v zavince tak toho moc neuvidíš:slight_smile:

No o víkendu bysme rádi zkusili nafotit nějaký fotečky...ale uvidíme jak se malýmu bude chtít:slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
a koupete kazdy den? my ano

stepanek je ale panecku uz velkej chlap :grinning: my jeste nemame vasi porodni vahu ani :sweat_smile: jo a strasne se mi libi ty miminka jak jsou dulezity jak se tvari kdyz spi :grinning:

jo jeste me dnes doktorka ZAKAZALA cokoladu, takze jsem maximalne nestastna, rekla mi ze muzu jen jeden ctverecek a to te nejkvalitnejsi horke, pomlcela jsem o tom ze jsem sezrala na posezeni velkou studenstskou pecet :grinning: kristynka ma totiz na obliceji flicek tak pry ze to je alergie :astonished: tak kuli ni se cokolady vzdam :dizzy_face:

gabi neni Stepula podobnej na tebe? me to tak prijde :grinning: ja u sveho miminka to nepoznam ale rikali nasi ze ze me nic nema :pensive:
17. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Jani nevím...asi mi je Štěpula podobnej tou bradičkou a pusinkou ale jinak mi příjde že oči má po Járovi...no uvidíme jak se vybarví:slight_smile:

Jinak musím se pochlubit jakej sem idiot...obarvila jsem cvrčkovi všechno oblečení na modro...protože jsem ho vyprala s jeho malou modrou dekou a ona pustila...takže má teď všechno do modra...jediná nitka nezůstala bílá:slight_smile: to sem ale blbá co:slight_smile::slight_smile: ještě že z toho brzo vyroste:slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz
Gabi, akurát si so Mnou Milan pozrel Vaše foto a povedal, že malý má oči úplne ako tata :grinning:

Jani, nevedela som otvoriť formulár na podanie samotného inzerátu...už som to našla, ď. ď. ď. ...ja viem že som otravná, ale pošli mi ten recept na bonské špagetky :fearful:
17. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
Jani, inzerát som ale nepodala, lebo bez obrázku sa nám to nedá a zmenšiť daný obrázok do požadovanej veľkosti nejde :angry: . Tak to skúsim streliť na mimibazáre...
17. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
Jaji nechci Janičce fušovat do receptu ale boloňský špagety jsou vážně hrozně jednoduchý a rychlý:slight_smile: a hlavně mňamka:slight_smile:
Takže já si dycky osmahnu na kapce oleje mleté maso, míchám ho tak aby se z něj staly takový rozdrobený kousíčky:slight_smile: osolím a opepřím to, pak přidám cibulku, když je podušená, tak dávám rajskej protlak a kečup, nebo prodávají už hotovej základ na boloňskou omáčku s protlakem..no a do toho už pak jen přidám na malý kousíčky nakrájený rajčátka a bazalku a trochu majoránky a někdy i trochu česneku...ale jen tak na zvýraznění chuti:slight_smile: no a pak dusím a vařím dokud to není měkké a omáčkoidní:slight_smile: no a nakonec se to nalije na špagetky a posype strouhaným sýrem:slight_smile:
17. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.