• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ahoj holky,

no calli tak do pátku je eště daleko tak snad se malá už dočeše a pošupajdí ven :grinning: :dizzy_face:

Holky co říkáte na tuto hrací deku?
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6145-fisher-price-hrazdicka-3-v-1
18. zář 2009 v 15:34  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi deka vyzerá fajn. My budema mať hrazdičku a ležať bude drobec natých penových puzzle. Nejdem kupovať špeciálnu deku.

Calli neboj - ono kao tak na to pozerám, tak aj tak je najlepšie kým je drobec v brušku. Vtedy máš nejmenej starostí, tak si to ešte uži a poriadne sa vyspinkaj, kým sa dá. :wink:
18. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
sacvi...já jí pořád vysvětluju, že se česat nemusí, ptž než projde porodníma cestama, tak bude rozcuchaná :grinning:
a ta dečka je pěkná, jen nevím, jestli není moc malá...já dečku kupovat nebudu, máme taky jako aurelka pěnové puzzle, takže to nehrotím...

aurelko, jenže už teď máme 3,5kg a za týden to budou skoro 4...já zas nechci obříka :frowning2:
18. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
Gábi, tak jaký je ten šátek? Mám si ho koupit nebo ne? Ať vím :slight_smile:
18. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
psala mi Kate:
ze je malej porad na ozrovani a ze ho nosi jen na kojeni a v nedeli uz pujdou asi domu :wink: ptala se na calli a moc vas pozdravuje :grinning:

calli: neboj vsechno zvladnes urcite to pujde v pohode ty vahovy odhady nejsou presne, my mely odhad 3200g a mala mela 3050g :pensive:
18. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
zanetko ani moje kristynka nema rada kocar :frowning2: prvnich 10 min rve jak tur a pak usne ale taky se budi :cry: a ja bych tak rada ven ale pak se divaji lidi jak kdybych ji ublizovala kdyz tak place :confounded:
18. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
holky ja dnes umele mleko nedam jsem nakojila a stejne spala vcera stejne jako normalne tak uvidime ja chci hlavne kojit a hlady neplace :wink:
18. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
kuk, to jsem tu od vcera jako sama??? :astonished: :astonished: :astonished:
19. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj Jani, nejsi tu sama :slight_smile: Já jsem tu dokonce jako dvě :grinning:

Holky, já snad fakt nebudu rodit dřív než v ten pátek :frowning2:
Dneska jdeme na Den NATO do Mošnova, tak třeba jí ta dlouhá prochajda vyžene ven...
19. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
calli: no huraaa, neboj se i kdyz to vyvolaji vzdyt je to za par dni...pekne se ty posledni dny vyspi aspon 8h pak uz to nepujde dlouho :astonished: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 08:25  • Odpověz
Tak já se stejně několikrát v noci budím, ale asi se tělo chce ještě vyspinkat, ptž ráno pak nemůžu vstát :grinning:
19. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
holis, já chtěla ať je ještě hezky, až začneme kočárkovat, jenže teplo má být do konce září a kdoví, jak bude potom :frowning2: Ale už to nebude panna, ale váha :grinning:
19. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj holky já jsem zoufalá, je mi malinké tak strašně líto, ty prdíky jsou hrůza :frowning2: zase jsme nespinkali od 2 do 5. Musela jsem jí pomoci tyčinkou, sice nerada, ale musela, ono jí to nejde vykakat. Tlačí a tlačí a nejde to. :frowning2:
19. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Miško, já našla na stránkách www.babyonline.cz cvičení pro miminka a je tam pár cviků na uvolnění prdíků, tak zkus mrknout :wink:
19. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
calli děkuji moc hned se jdu podívat. Já už jsme ubrečená taky protože mi je jí strašně líto :frowning2:
19. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
my jedem na ten Mošnov. Paa
19. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj babenky...

waci, neviem či to pomáha, ale vraj je dobré aby si ty papala mrkvu a ošúpané jabĺčko. Za vyskúšanie nič nedáš :wink: . Držím palčeky a nebul, ak si v strese prenáša sa to na mimčo....po tyčinke keď sa vykadila nebolo lepšie???? Aj my sme už raz použili teplomer, vykadila sa ako keby nekadila týždeň a okamžite bolo dobre

calli, len aby Ťa tonechytilo na prechýdzke :wink:

Jani, a čo povedala dr na rozbor stolice Kristínky??? Nečítala som - ušlo mi to. Takže späť len kojeníčko :slight_smile:
19. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
jajka bylo jí hned líp, ale já mám strach aby si na to nenavykla, sice mě doktor ubezpečil, že to návykové není, ale i tak mám obavy
19. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
zanetko nic ve stolici nenasli :frowning2:

waci a z ceho to muze byt? myslim jako ze ji to nejde samo??
19. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
tady dneska nikdo neni ???

mame kolotoc tak se ji i libi to jsem rada :wink: byli jsme na prochazce v lese u zoo tak jsem rada a dnes jsme byli poprve na nakupu v tescu a moc se ji tam libilo :wink:
19. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
no, tu teda dnes diskusia fičí :grinning: . My sme boli trošku v prírode - v biofarme, sadli sme si vonku, dali sme si papku, nakojila som tam i malú, poprechádzali sme sa, zastavili sa ešte v Tescu a prišlo domov. Doma sme s Milanom na striedačku požehlili - nebolo toho veľa, teraz žehlím vždy keď skladám zo sušiaku, takže sa mi nič nenazbiera, a zrazu bol večer...malinká práve zaspinkáva a my si ideme sadnúť k telke..na jojke vyzerá že ide dobrý film.

Jani, keď v stolici nič nenašli, tak si mala dať :slight_smile: a nie :frowning2: - veď to je super :dizzy_face: l. V tej knižke o ktorej som písala sa uvádza že zelená stolica neznamená že dieťa hladuje!!! - ale že pije len to predné mliečko.

waci, tvoj dr. povedal že to nie je návykové??? Mňa moja dr pri Maťkovi upozornila aby sme to nerobili často, lebo to návykové je :confused: ..no popýtam sa i ja teraz, či je to zas nejaký nový poznatok oproti minulosti :grinning:

caqlli, ako dopadla megaprechádzka???
19. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Dneska jsme měli perný den. V 10h jsme vyjeli do Mošnova na ten Den NATO...normálně trvá celsta kolem půl hodiny, ale dneska jsme tam jeli 3h!! síla, samá kolona, od Ostravy až po Mošnov, než jsme zaparkovali, tak už mě to nebavilo, že nás předbíhají chodci, matky s kočárky, tak jsem si vystoupila, že se projdu, navíc se mi chtělo na wc, tak jsem ťapkala na benzinku, Jirka a jeho kolega, co jel s námi, mi ujeli v koloně, ale to mi nevadilo, autem nejel už ani Jirkův mladší brácha, takže společnost jsem měla. Zatímco jsem já s Kubou (brácha) už byli dávno na letišti, tak Jirka ještě ani nezaparkoval a našli nás až asi za 2,5h...chodilo se mi celkem v pohodě, až podezdřele :grinning:, malá trošku kopkala, doufám, že nebude hluchá :grinning:, lítali tam gripeny a to byl hluk :grinning: Takže celkem jsem dneska měla 4h procházku a celkem 4,5h jsem strávila v autě, cestou zpátky mě začlo příšerně bolet v kříži a už jsem skoro necítila nohy...v autě jsem měla několik bolestivých poslíčků, ale zase přešli, takže to asi na porod nebude...nakonec mi fakt ten porod budou vyvolávat až v ten pátek :frowning2:
Jo a cestou domů jsme se ještě stavili v kauflandu ve zverimexu, kocourovi došlo papání, šla jsem si vybrat do bankomatu peníze a on mi je nevydal a na servis jsem se nedovolala, takže jsem o tisícovku chudší a pár nervů jsem tím taky ztratila :frowning2:
Fíha, to je ale román :grinning: To se vám nebude chtít ani číst, takové dlouhé :grinning:

waci a co malá? Je to lepší?
19. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
jajka hledala jsem i na internetu a našla jsem, že se všichni lékaři shodují na tom že to opravdu není návykové, právě že já jsem taky vdycky slýchávala ž se traduje že je to návykové.

jenže jak jí mám jinak pomoci, když se prdelka trápí. Ono ji stačí to trošku prošťouchnout a pak se třeba za 5 minut vykaká sama, ale kdybyste viděli jak tlačí a jak jí to nejde úplně mě to trápí :frowning2:
ale dnes v noci jsme docela spali
20. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
ahojky maminky a tehulky čo ste všetky mimo koníka :wink: , my pljdeme von poobede, teraz čakáme na kojeníčko, potom sa napapáme i my a fičíme na Devín :slight_smile:

waci, no určo sa na to mudr. popýtam a potom dám vedieť, aký názor je tu u nás...

calli, no tak to by ma piclo na takom výlete, nemám rada keď nie je zabezpečené parkovanie a je problém nájsť miesto. I keď ja vždy poviem že blbí majú šťastie a xixi, väčšinou miesto nájdeme. Aj včera na tej biofarme - autá boli na ceste veeeľmi nízko, no my že ideme hore, ak tak povykladáme kočík, mimčo a mňa s kamoškou a Milan pljde späť odparkovať. Vyšli sme hore a hneď najlukratívnejšie prvé miesto bolo voľné :grinning: .
20. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Baby, Laurinka je od piatku akási nesvoja...nespoznávam ju :cry: . Neviem či to môže byť ten špurt - že chce viac mliečka, no nechce ani spinkať, plače tak inakšie ako pri brušku a prdíkoch, jediné kedy bola spokojná bolo na mojich rukách, na ktorých aj zaspala a keď som ju uložila do postieľky, okamžite bola hore....bolo to len cez deň, vnoci opäť krásne spinkala... Včera to už bolo lepšie, dnes je v postieľke no tiež poriadne nespí a to som jej dala papať z jedného a vypapala i polovicu z druhého... Stretli ste sa s niečim podobným?? A ak ano, ako ste to riešili???
20. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Wacinka úplne ťa chápem, máme to rovnaké aj men srdce puká a preto tu rektálku použijem nech mu pomôžem. Dnes mi sestra donesie tie kvapky s lactobacilmi, tak som zvedavá ako nám bude po nich. Inak dnes ráno sa konečne po troch dňoch vykadil sám a od vtedy si pekne poprdkáva, tak uvidíme ako to bude dnes v noci.
20. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se taky hlásím po víkendu, včera ta svatba byla moc fajn, hezky jsem si to užila :slight_smile:
Dnes jsem byla juknout na své spoluhráčky z basketu, měly tento víkend první zápasy a oba vyhrály. Tak super. Chtěla jsem, aby ještě Adámek zažil sportovní atmosféru, tak jsem moc ráda...

Dnes jsem ale šíleně unavená, nejraději bych ležela a spala, ale na to nemám s BAru nárok :wink:
Tak asi raději půjdeme ven, je tam krásně a snad se trošku vzchopím...

Calli, koukám, že pořád nic, ale Ty už to máš dobrý, max v pátek budeš maminkou, kdypak to asi přijde na mě??? :sweat_smile:
Drž se, je to náročné...

K.ate, ať jsou na Vás moc milí a hodní a v žádném případě se nenech propustit bez mimiča, o tom jsem tedy ani kvůli žloutence neslyšela, že by to tak někde dělali :angry:
20. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se k vám konečně taky dostávám :slight_smile: Když malá spí, tak se snažím doma něco udělat, takže koníka nestíhám :slight_smile:

Jajko my jsme taky měli špatné období a já byla na prášky. Teď to docela přešlo, ale taky jsme měla malou pořád na ruce nebo na prsu. Ale musím zaťukat, že se to teď docela zlepšilo. Malá už i v noci víc spí, tak jsem šťastná jak blecha. Na dnešek jsem spala 8 hodin (ne v kuse, ale i tak to bodlo) a bylo to supeeeeeeer :slight_smile: Ono to zase přejde, prostě ne vždycky je dobrá nálada ........... :slight_smile:

Calli holka naše pořád nic? Tak snad už to bude co nevidět :slight_smile: Držím moc palečky.

Holky chtěla jsem se zeptat, mají vaši broučci potničky? Malá je má chudinka docela dost a ráda bych jí od nich pomohla. Teď jsem si udělala heřmánek a zkusím jí omývat obličejík tím heřmánkem, tak snad jí to trošku pomůže.
20. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Blackie...nic...představ si to :frowning2:
Zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli bude nějaká změna oproti pátku, zítra máme totiž termín podle ultrazvuku, tak uvidíme, ale už tomu moc nevěřím. Malá prostě nechce být celý život panna asi :grinning:
20. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
dobre rano :wink:

zanetko moje mala ma tohle uz od zacatku, dneska mame mesic tak treba se to zacne lepsit :slight_smile:

holky ja dnes kojila v nici co 3 h, sice se jednou probudila driv a povidala ale ja to zaspala a kristynka taky takze budu to zaspavat dal, protoze se mi obcas budila po hodine a pak nemam dost mlika :frowning2:

jinak po UM stolicka pene pachne :grinning:
21. zář 2009 v 07:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.