• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
dobré :wink:

ja som dnes mala noc ... malá spinkala krásne do 3,00, napapala sa a spala ďalej. Ja som musela odsávať aby nedošlo k výbuchu a akosi som sa moc prebrala, ešte o 5,30 som sa prevaľovala a nespala som, iná depka ma chytila od toho, že neviem zaspať :angry:. Aspoň že drobec mal dalšie vstávanie o 7,00, tak som aspoň kúsok pospala. Idem to teraz skúsiť dobehnúť, snáď sa mi zaspinkať podarí, takže dobrou :pensive:
21. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
ahojky,

tak nám to dlouhé noční spaní moc nejde, ale občas se zadaří :slight_smile: Holky taky vám tak chrčí děti? Prý to přejde po šestinedělí, tak jsem zvědavá.
21. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
Tak jsem si myslela, jak se vyspím, když jdu na kontrolu až před třetí, Jirka měl noční a já tu nemohla do 4h usnout, ráno mi pak volá sestra z nemocnice, že jestli nemůžu už po 9H, takže Jirka nejde spát a já už se nedospím...je mio zle :frowning2: A horká koupel ve 4 ráno taky nepomohla, doktor mi beztak nic nového neřekne, takže v pátek, je to sice jistota, ale budu víc nervózní,když budu vědět, že to přijde...
Tak já se jdu oblíkat...papa
21. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
jéééj, jani, ja som si teraz všimla Tvoje posledné dve foto, tak toto je presne tá poloha, pri ktorej mala Natálka - segrina malá neplakala :slight_smile:

calli, keď ti bolo vnoci tak super je možné, že sa už z kontroly späť dnes nevrátiš :sweat_smile:. No ale veď už konečne priznaj, že si solidárna a nechceš tu nechať Lenku ako tehulku dlho samotnú :dizzy_face:, aj keď pomaly ale isto sa aj ona blíži k finišu...
21. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
dosť bolo vylihovania, idem žehliť, mám to tak na 20 min, takže pohodička....
autor
Ahojda:slight_smile:

tak Calli ať ti to co nejlíp dopadne a už se to rozběhne:slight_smile: držím palce

Jají no náš prďola to takhle měl minulý týden...taky se pořád budil a pořád chtěl papt...jedl snad po hodině...taky sem si říkala jestli to nejsou už ty růstový skoky...ale pak se to po dvou dnech uklidnilo a teď je zase v pohodě...tak nevím...už máme 6 týden...už sem i přestala krvácet, musím si zavolat na gyndu a na příští týden se objednat...

Holky já mám takovej blbej dotaz...já se strašně těším, že zase bude normální sexík:slight_smile: ale trochu se bojím že to bude bolet po tom nástřihu...ta jizva a tak...co myslíte bude to jiný? abych na to vůbec měla chuť když to bude nepříjemný...trochu se toho obávám... :confounded:

Jinak musím si postěžovat na naši úžasnou poštu...ten šátek mi měl přijít v pátek...já celej den čekala...sledovala sem to na netu kde ten balíček je a bylo tam napsáno že se přepravuje z dodací pošty ke mně...tak čekám čekám...a ono celej den nic...a pak sem se podívala večer, že jako co mi tam napsali a tam bylo že mě nezastihli doma a tak to nechali u nás na poště...holomci...já jim dám nezastihli...normálně se na to vykašlali, ani tu nikdo nebyl, ani mi nenechali ve schránce lístek...nic...tak sem pěkně vytočená, že platím takový prachy za poštovný a oni se ani neobtěžujou mi to dovézt!!! :angry:

Calli a prosím tě co sem to četla s tím bankomatem...to snad není možný aby ti nedal peníze!!!a dívala ses na internet jestli ti to fakt ty peníze sebralo? to je hrozný...to bych si šla někde stěžovat!!!

Jinak my byli o víkendu na vinobraní v Mělníku a bylo to tam jak na Matějský pouti...tolik stánků a atrakcí...a takovýho řevu:slight_smile: ale docela sme si to užili...jen sem si říkala že prcek musí být hluchej, z toho rambajzu...ale on nic...spokojeně si spinkal a ani ten největší reprák ho nevzbudil...doufám ale že se mu nestalo nic s ouškama...bylo to fakt hodně nahlas :unamused:

No a Broučí...Štěpánek pořád chrčí...pořád odsáváme..pořád kapeme a pořád to není dobrý...už sem i přemýšlela jestli to není nějaká alergie...ale prý je to u takhle malých dětí normální...tak snad to přejde...ale je mi ho úplně líto...když se snaží dýcat nosíkem a ono mu to nejde...nebo se mi někdy vzteká u kojení, když se nemůže nadechnout a pak mu vylítne mlíčko nosíkem...sem z toho už dost zoufalá....už to má víc jak 14 dnů a pořád to není dobrý...dneska jdeme k dr. na kontrolu, tak se jí zeptám ,ejstli je to normální, že to tak trvá a nelepší se to a pak ti písnu...
autor
Jaji já tu měla o víkendu kamarádku a ona mi vyžehlila všechno prádlo...Štěpánkovo oblečení...plínky...i Járovy trička:slight_smile: takže já jsem nadšená a dneska se můžu jen válet:slight_smile:
21. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj gabi vitej zpet :wink: ja teda nezehlim kristynceny veci vubec, mame susicku a z te je to mekoucky snad zbaveny bacilu ja bych se totiz uzehlila pravidelne se mi pocura u prebalovani a stece ji to na kabatek :unamused:

zanetko to je poloha pri ktere neplace jen obcas ale jinak stale nosime, rikas ze ve mesici to preslo, uf tak jeste 3 pred nama :pensive:

gabi ja mam ocistky furt :angry: uz me to hrozne nebavi :angry:
21. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
aurrelka já jsem z toho taky moc smutná, protože malá se svíjí jak hadice tlačí a nic. Ale po tom fenyklovém čajíčku konečně v noci prděla a měla trošinku vytlačené stoličky. ale jen trochu. ale i tak je to pokrok. JInak my máme lefax ale ten nezabírá, tak jsme nasadili baby calm, pokud nezabere ani ten jdu koupit také ty probiotické sice to stojí hodně peněz a hodně maminek říká, že to stejně nezabere, ale já jí prostě nějak pomoci musím.

jinak Calli myslím na tebe tak dej pak vědět jak jsi na tom :wink:

jinak jak jste spokojené s plenkama? My máme ty sleep and play a nám moc vyhovují. a ještě jsme měli balík z DM babylove ty nejmenší a ty jsou taky fajn.od kamarádky jsme dostali ještě pampers new baby a ty jsou také dobré. Ale v porodnici jsme dostali vzorky huggies a helen harper a ty mi malinká obě pročurala a měla pokakané i zádíčka :unamused:
21. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Tak jsem zpátky z kontroly...Chudáček Jirka mi tam usínal v čekárně...Místo doktora tam byla doktorka a vyšetření příšerně bolelo, tak nevím, jestli mi nedělala toho Hamiltona, celou cestu domů jsem protrpěla v bolestech :frowning2: Už se to naštěstí trochu uklidnilo, ale chtělo se mi úplně brečet :frowning2: A jelikož tam nebyl ten milý dopktor, tak ani nevím, jestli to vyvolávání v pátek platí nebo jestli má doktorka jiné plány, nic mi neřekla, jen to, že bychom už mohli rodit...
Zas ty bolesti, tak já se jdu natáhnout...paa
21. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
calli tak si raději lehni a já jsem neustále na příjmu tak kdyby něco tak sms budu na tebe myslet, aby se to rozjelo
21. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
Wacu my jsme vyzkoušeli pampersky...ty byly fajn, ale Štěpula teda kaká jedna radost, takže ta spotřeba je velká a jsou dost drahé...pak sme zkusili bella happy..ty nám dávali i v porodnici a ty jsou dost tvrdé, nemají pružné pásky a malej mi to taky pročůral...no a potom sme zkusili z DM a z tesca a ty nám oboje vyhovujou...takže teď kupujeme ty...podle toho do jakého obchodu zrovna jedeme:slight_smile:

já teda musím říct že Štěpula problém s prdíkama nemá...občas se taky zakroutí, ale stačí zmáčknout nožičky k tělíčku a vyprdí se raz dva...a kaká pořád, takže holky šup šup papat lactobacily a miminka budou kakat jedna radost:slight_smile:
ale je teda fakt že já se jima láduju od 5. měsíce těhu a i teď beru dva denně ale musím zaťukat, že to byla dobrá investice a malej nemá problémy

jo a Broučí ještě k těm potničkám...tak Štěpula je taky mívá a nevím co s tím..ale dycky nějak zmizej samy...co ten heřmánek..zabral ti?
21. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
grabu já laktobacily jím a stejně to nezabírá. jakou máš značku laktobacilů?
21. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Cali tak nevěš hlavu...mimi už je na cestě:slight_smile: hurááá...už to určitě brzo bude a v pátek už třeba budete doma obě:slight_smile:
21. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
já mám Starlife...jsou přírodní...a chutnaj po karamelu:slight_smile: takže to mám místo bomonů:slight_smile:
21. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
mně dali právě jakýsi actilac jsou to normálně tobole na polykání
21. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
waci: my mame zeleny plinky tesco, jsou ted v akci a moc nam vyhovuji :wink: obcas se teda pokadi i bokem a to protece ale to se mi stalo i s pampers.

probioticke kapky mame, staly 630kc a ja nevim k cemu je vlastne mame kdyz kristynka netrpi na prdiky boleni briska a kadi tak 6x denne :grinning:
21. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
holis tak to ti moc závidím, že nemáte problémy s bříškem, mě to moc trápí :unamused:
21. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
waci: vam zasse neplace holt kazde miminko trapi neco jineho, musime vydrzet :wink: ja jsem taky obcas psychicky na dne ale pak se nekdo usmeje a ja ani nevim ze jsem byla smutna.

holky jak si hrajete s miminkama a jak dlouho?
21. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahojky, tak jsme s malým konečně doma... Manža hned letěl do školy a malej brečel, tak jsem ho musela na třikrát přebalovat... Jak jsem ho u sebe měla v porodnici jen málo, je to na palici, vůbec nestíhám... Tak doufám, že se to nějak ustálí...
Ale jinak je malej hrozně hodnej, když se napije a nikdo ho pak ničím nevzbudí, vydrží spát i 4 - 5 hodin v kuse...
21. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
holis naše právě kvůli tomu bříšku přímo ječí :frowning2: a já jsem z toho taky na nervy :frowning2:

holis já si s ní povídám, čtu jí pohádky, zpívám jí masírujeme bříško, jsme v lehátku ukazuji hračky a jak dlouho? vždycky dle nálady, jak to malou baví a dokud neusne :grinning:

k.ate neboj ústálí u nás pro změnu bylo v pohodě prvních 10 dní a pak začalo to bříško
21. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
waci - on malej je jinak hrozně hodnej, jen já moc vymejšlím, krmila jsem ho, těsně než jsme šli z porodnice a naivně jsem si myslela, že mu to vydrží dýl a nějak mě až jako skoro poslední napadlo zkusit mu dát zase :confounded: Docela by se mi hodila váha, protože podle toho, kolik v porodnici vypil se parádně dalo odhadnout, kdy bude chtít baštit znovu...
21. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
kate: vitej maminko!!!stastna to zena ze ji spi tak dlouho :sunglasses:

Waci: tak u nas je to tak ze bud spi a je klid nebo rve a nejaky povidani nebo cteni nemuze pres ten rev ani slyset. obcas se ji libi kdyz ji nosim, u toho musim ale behat po byte :grinning: to vydrzi dlouho ale to zas nevydrzim dlouho ja :grinning: ale aby me u toho usnula tak to neexistuje u nas se spi jen po jidle :sweat_smile: vsechno musime zvladnout. ty aspon vis ze place ze ji neco boli a ja vim je to hrozny ze nevi clovek jak by pomohl, u nas se place jen tak z nudy aby maminka nemohla ani uvarit ci uklidit :grinning:ale musim zatukat ze zase dobre spinkame a to je hlavni pres den naspi rano hodinku odpoledne 3h v kuse a pak jeste 1h a v noci prakticky celou jen na kojo se budi
21. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
holis - já byla nešťastná z prsou, pár dní po porodu se mi šíleně nalily já fakt nevěděla co s tím mlíkem dělat, každopádně teď se to srovnalo, naštěstí... :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
holis jj jsou to drobečci a člověk neví jak nejlépe by jim pomohl.

k.ate já jsem jak dojná stanice musím odstříkávat, pořád ze mne teče mlíko, tričko pořád mokré i přes ty prsní vložky. ale tak jsme ráda, že mlíko je
21. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
waci - já měla úplně mokrý prostěradlo v porodnici a podprda, co jsem měla koupenou mi byla malá, hrůza a děs... Ale teď se to srovnalo, mlíko je, ale naštěstí už zhruba tolik, co malej potřebuje... Prsa už nebolí... Ale v porodnici jsem jednou využila odsávačku, protože už to nešlo vydržet...

Jinak mě štve to šití, už bych ty stehy chtěla mít pryč... :confounded:
21. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
k.ate mně vypadaly v sobotu to znamená že 12 den po porodu :wink: ale den předem mě to bolelo a v sobotu to vypadlo :wink:
21. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky holky,
Baru ještě chrní, já jsem po obídku a odpolko se chystáme na pořádnou procházku, už se těším, je krásně :slight_smile:

K.ate, vítej doma...je fajn, že máš dost mlíčka a zároveň už Tě prsa nebolí :wink:

Jaji, máš pravdu, Calli je opravdu moc solidární...ale já se na ni zlobit nebudu, když už si porodí :grinning:
Calli, máš mé svolení, tak do toho!!! :grinning: :grinning: :grinning: Však vy mě v tom nenecháte...že? :wink:
21. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky tak mi spinkáme, tak to trošku využívam. Inak Leni neboj ja ti potom všetky tie miery pridám do tabuľky, len si musímnájsť trošku času.
21. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Inak teraz som drobcovi pustila Dido a vyzerá to, že sa mu to páči pekne pri tom spinká.

inak nám na tie prdíky veru nestačí pocvičiť. To sa síce vyprdíme, ale aj tak by ešte potreboval, použijeme rektálku a na ďalšie kojenie sa zase budíme na tlaky. Ale verím že to prejde. Mi sa budíme aj 3 x za noc a do toho tie tlaky, takže noci sú trošku bezsenné. Ale aspoň cez deň sa dostávame do rytmu.
21. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.