• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ahoj holky,
tak my sme už dlouho vzhůru pře náš brzo tatínek dnes dělá státnice tak bylo velké chystání a teď musíme držet ze všech sil pěstičky :dizzy_face: ..No akorát že se učil až od soboty což teda moc dlouhá doba není :sweat_smile: ale s mimouškem věříme že to zvládne!! :slight_smile:
21. kvě 2009 v 07:23  •  3 děti  • Odpověz
ahojky sacvi,že sa aj ukážeš pupkáčik :slight_smile:
tak to moc držíme palce,ale určite to zvládne na 1 :slight_smile:
21. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz
Luci já tu černou ještě taky nemám objendanou ale strašně moc se mi líbí, jen pořádně nevím zda mi ještě prsa poskočej kvůli velikosti :wink: uvidím jak mi přijde ta kytičkovaná, počítám, že by tu dnes měla bejt. tak zkusím a uvidím jak mi sedí :wink:

jinak já budu za chvilku volat na ty výsledky rozboru moči, tak snad tam nic nebude. Mám docela strach :unamused:
21. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
sacvi určitě to zvládne :wink:
mně včera maturovala sestřenka a zvládla to na samé jedničky
21. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
Krásné ránko,
dnes už je tu povídíní v plném proudu. Hlásím, že se máme dobře, blížíme se do půlky a už se nemůžu dočkat velkého UTZ od pondělí za týden :grinning:

Krásný den, dnes hlásí veliké vedro, tak se jedeme k barčou koupat k našim do bazénu, tak se těším.
21. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
já jsem dnes začala 25tt strašně moc to letí :grinning: ale to je dobře už se na bublinku moc těšíme :grinning:
21. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
dobre rano konici z olomouce hlasim zatazeno :wink:
grabu nic si nedelej z toho ze nemas vybavicku ani ja nic nemam vazne jen par oblecku ale pro sebe skoro nic. Zacnu to resit az koncem cervna ted se musim ucit.
Sacvi manzel statnicuje nejak brzy nicmene drzime palce, me se to taky blizi uz jen 3 tydny a ja stale nic neumim :frowning2: .
waci 25 tyden hustyyy, ja porad rikam jirkovi uz jen 12 az 13 tydnu sami a pak uz tady bude rodeo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
tak vím jen půlku výsledků. sedimentace moči je v pořádku, ale kultivace ještě neví. Prý kdyby tam něco bylo, tak mi zavolají. takže stejně ještě nemám vyhráno :wink:
21. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
waci neboj nestresuj se, hlavne je ze se citis dobre. :wink:
21. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
holis no právě pořád ledviny cítím a nevím zda jsou to ledviny, nebo prostě jen bolest v zádech :unamused: tak uvidíme. ale stejně je to takový nepříjemný čekat zda telefon zazvoní nebo ne :unamused:
21. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
no nic holky jdu se zase chvilku natáhnout aby mi netvrdlo břicho :wink:
21. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Holky klíďo i ne na jedničky hlavně aby odstátnicoval..na podzim by se mu učilo hůř dyž už tu bude drobeček s námi :dizzy_face: A zase ty nervy prožívat znovu.. :sweat_smile:

Dyť my už můžem rodit klíďo za 8týdnů :dizzy_face: To to utíká :grinning: Jinak břuch mi netvrdne..miminko hezky kope nebo se někde tlačí tak je to super :slight_smile: :dizzy_face: Ale mám poslední dobou pořád hlad tak sem začala i dost přibírat :fearful: A za 14dní poradna..

Waci vše bude ok..neboj :wink:
21. kvě 2009 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz
Krásné ráno holky,

omlouvám se, ale nedočítám, protože nestíhám. Včera jsem vypadla jak cukrář, ale bylo mi blbě a jela jsem domů. Nevím z čeho to bylo, ale břicho mě bolelo, bylo mi špatně a spala jsem už od osmi. Děs běs. Dneska je to lepší, ale taky nic moc. Beru si půl den dovolenou a zítra už mám celý den. Jedeme k manželovým rodičům do jižních Čech a koukneme tam rovnou na nějaké postýlky a kočárky :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Krásné sluníčkové ránko těhulky:slight_smile:
Sacvi moc drzíme pěstičky pro štěstí...pak hned napiš jak to dopadlo :wink:
Waci neboj určitě to nic není...já jsem to okolo 23tt cítila taky tak a měla jsem strach že mám zánět ledvin...ale nic to nebylo a doktor říkal, že to je jen tím jak to všechno bolí při tom roztahování a že i čípek už je víc namáhanej než dřív a že miminko jak roste a je čím dál víc čilejší...tak že to bude bolet...ale já už jsme si nějak zvykla:slight_smile: Tenkrát mi dal na to magnesko a pomohlo to rochu...nebylo tam takový napětí:slight_smile: Tak se drž a hezky odpočívej:slight_smile:
Jinak holky já už začala 7. měsíc a jsem v 3. trimestru...vážně to šíleně letí:slight_smile: za pár týdnů z nás budou maminky:slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
Jééé Broučí to je mi líto že ti není dobře...ale ono bylo včera dost mizerný počásko...tak to třeba bylo tím vedrem...nebo si něco spapala? Snad to dneska bude lepší...a zvládneš ten večer? Zkus hodně pít a uvidíš...třeba se to srovná...
21. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Gábi nevím čím to bylo. jojo, dneska to zvládnu. Beru si ten půl den, takže tam budu i dřív. Psala jsem Lůce, ale ještě mi neodepsala. V kolik si tam dáme sraz?
21. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Jéé holky došly mi ty moje věcičky tak jsem na ně zvědavá---eště mám balíček zabalený vedle sebe :grinning:

Broučku snad Ti bude brzo líp :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz
autor
No já nevím...mě je to celkem jedno já můžu vypadnout nejdřív tak ve tři z práce...ale já jsem tam metrem za 15 minut takže pohoda...záleží na Vás...Já jsem taky Lucicnce psala a odepsala mi že má cukrovku vpořádku a že už si dala buchtu:slight_smile: takže se večer můžeme nadlábnout něčím dobrým protože mě včera taky nevolali a tak předpokládám, že jsem taky zdravá:slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak už sem věcičky okoukla a vyfotím a přidám do albíčka :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz
ja vam tak za vidim ze se sejdete na nakupy
ja byla vcera s kamoskou a koupila sem konecne ne co jineho nez ruzovou barvu
nemuzu ale vybrat komplet do spostylky
21. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Gábi tak uvidíme co Lůca a napíšeme si :slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Ok Broučí a co ta písnička z jógy...odepsala ti Jitka?
21. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
grabu děkuji moc za uklidnění :wink:

broucek to je mi líto, že ti nebylo dobře :frowning2: už je ti lépe?
21. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
vy se dneska všechny někde sluníte nebo spinkáte:frowning2: tady nikdo není kdo by si popovídal s chudákem pracujícím človíčkem:slight_smile: teda spíš moc nepracujícím:slight_smile: dneska to pěkně flákám a moc se mi nechce nic dělat:slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
grabu já tak nakukuji, dávala jsem těsto na chleba do ošatky aby nakynulo :wink:
ale jsme taková jakási nesvá :unamused:
21. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Waci japakto...co se děje? pořád strach z těch testů? beboj..to je určitě ok:slight_smile: já jsem na sebe pořád tak opatrná abych náhodou něco mrňousovi nevyvedla...a teď v pondělí na té józe jsem zjistila, co všechno se může a co všechno vydržím...tak jsem klidnější...
21. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Holkýýý tak můj mužánek je Bc!!!!!!!!!!!!!! Huráááááááá :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 12:26  •  3 děti  • Odpověz
grabu ani ne z těch testů, ale pořád mi sem tam tvrdne to břicho a mám pocit takového napětí na kůži. ale to je asi tím jak malá roste. Já se prostě o malou bojím. říkám si už jsme docela daleko, tak snad už bude vše dobré.

sacvi tak mu moc gratuluji :wink:
21. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Sacvi no supéééééééééééééér:slight_smile: tak velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Waci neboj to tvrdnutí bříška je někdy normální...asi je to i těma změnama počasí...já dokonce v tvym týdnu měla i ty falešný kontrakce...moc mě to vyděsilo...ale je všechno vpořádku...asi je to vážně tím jak malinká roste...jen odpočívej a uvidíš, že to bude dobrý...hlavně se moc nestresuj to jí nepomůže...zkus se usmát a pohladit jí a něco hezkého jí zazpívej a bude líp:slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.