• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Inak plienky používam z DM a teraz máme pampersky, lebo dorbec dostal od manželových kolegov plienkovú pampers tortu, tak ju papáme - kadíme. :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
No budíme sa tak idem pomaličky k nemu, tak pa zatiaľ.
21. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
jsme vzhůru loučím se :wink:
21. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Holky tak jsem zpět od dr. a Štěpula už má 5310g:slight_smile: a 57cm :confused: :sweat_smile: no já čučím jako blázen jak rychle roste a přibírá...paní dr. říkala že je krásnej...jako 3 měsíční:slight_smile: tak nevim ale asi nás Štěpa za chvíli všechny sní:slight_smile:

Ptala sem se i na to jakto že má pořád tu rýmičku a dr. říkala že to je tím že máme doma přetopeno..jenže my vůbec netopíme a větráme celej den a stejně teplota pod 24 stupňů neklesne...bydlíme v dřevostavbbě a to strašně dobře izoluje a ta teplota se z toho nedostane...no tak budeme hold větrat i přes noc...to já ale zmrznu..no ale co bych pro prcka nevydržela že:slight_smile: prý snížit na 20-22 st. a máme po rýmě...tak sem zvědavá!!! :wink:
21. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Aurrel, buď prosím Tě v pohodě....míry nemíry, já to posílám i kvůli sobě, abych to hlídala... :wink: Díky
21. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Holky taky vám miminka tak rychle přibývaj? abysme fakt neměli doma otesánka...kolik váží vaše mimi?
21. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
grabu - my ted máme 3800 g... :grinning:
21. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
Peťko ty si ale vtipálek:slight_smile: jinak vítám tě zpět doma:slight_smile: konečně viď:slight_smile: přeju vám co nejpohodovější aklimatizaci a ať vás nic netrápí:slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
holky odkdy se může s prckem ven na procházku? Manža by chtěl malýho vytáhnout už dneska, že je venku krásně, tak nevim... Mně to přijde ještě moc brzy... :confused:
21. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Kate neboj můžete hned...nám dr. v porodnici říkala že můžeme hned první den na půl hodky a pak to každý den o půl hodky protahovat:slight_smile: takže klidně na chvíli vyrazte:slight_smile:
21. zář 2009 v 15:29  • Odpověz
ahoj holky my jsme byly s kristynkou na prochazce v parku, plakala mi cele 2h, prestala az jsem ji vytahla a nesla ji a druhou rukou vezla kocar, az usnula supla jsem ji zpet a o 10min opet vzhuru tak si rikam ze jsem se spis prochazela ja :angry:

gabi kristynka ma 3400g pribivame malo :unamused:

kate: a co malej kubicek? jak vam to doma jde?
21. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
holis - no byl probranej, jak jsme přijeli a pak ještě jednou a teď chrní... :slight_smile: Ale tak za hodinku se asi vzbudí, možná dřív... nevim, kolik toho vypil, tak nedokážu odhadnout, kdy bude chtít znovu :confounded:
21. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
ty jo Jani to přeci není možný vždyť Kristýnka je o týden mladší než Štěpula ne? a my přibrali skoro dvě kila a vy půl? to je ten náš nějakej otesánek fakt :unamused: musím se podívat do těch tabulek co má v průkajdě jestli to je normální
21. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj holky,

tak mi s prdíkama problémy nemáme, ale dneska měla malá problém se vykakat, tak jsem od půl sedmé nosila, konejšila, masírovala a vykakala se až v šest večer. Takže den fakt na jedničku, jsem stahaná jak kůň.

Gábi nelam si hlavu, Lůca taky přibírá jak blázen. Jsem se pořád bála, že nemám mlíko a když jsem teď malou vážila, tak má 4 kila :sweat_smile: Přibírá fakt dost, tak snad za chvíli nebude jak buřt :slight_smile:

Holky co si vaříte, aby prckové neměli problémy s prdama a s kakáním. Já se bojím cokoliv jíst. Včera jsem měla knedlík a dneska byla malá celý den zabetonovaná. ...................
21. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
Jai, to poznám - v kočíku rev, na rukách úsmev na perách

gabi, no som zvedavá, či vás zajtra tromfneme alebo nie. Zajtra máme poradňu, tak potom napíšem koľko vážime a koľko cm máme :slight_smile:

k.ate, vitaj doma :slight_smile:

brouči, ja tiež neviem čo jesť a rozhodla som sa, že po šestonedelí postupne nabehnem na normáolnu stravu, tak, ako niektoré babenky tu už teraz papajú všetko...urobím to postupne a uvidím ako bude Laurinka reagovať...

ideme kupkať :wink:
21. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
Jinak Gábi ten heřmánek zabírá. Mám ho uvařený, vždycky namočím plínku a otřu malé obličej - tak 3x-4x denně a docela to mizí.

Jaji taky si říkám, že přeci nebudu půl roku na rýži a bramborách :slight_smile: Třeba zeleninu a ovoce jsem ještě neměla. Z ovoce se bojím, aby se malá neosypala a ze zeleniny aby neměla prdy.
21. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
holky ja jim vse krom te cokolady ale treba tatranky jim furt :wink: vcera jsme meli smazeny rizky, mnam, :grinning: ja radeji nechci vedet co by se nemelo :slight_smile: cetla jsem ze jablka se nemaji vcera jsem snedla 2 naraz :pensive: rajcata jim taky, no a kaka v pohode ale zas je uplakana proste kazde miminko ma neco, musime to vydrzet :wink:

jsem ji uspavala uz skoro spala ale kopla jsem do sklinky tak ma zas oci jak tenisaky :angry:
21. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Jani to znám, dneska taky chodíme po špičkách. :slight_smile: Jinak k tomu zabavování - ono to ještě moc nejde. Když malá kouká, tak nosíme, drncáme, mluvíme na ní a ona většinou pak usne. Když ne, tak ukazujeme hračky, chrastíme a to malou na chvíli zabaví. I kolotoč jí docela baví, ale jen chvíli. Ona má za týden začít teprve zaměřovat, ale už teď vidí hračky :slight_smile: Ona nám i drží už sama hlavičku :slight_smile:
Jinak já se snažím jíst hodně jogurty - to je na mě výkon a hodně piju mlíko. Nejčastěji si dělám kojící čaj a Caro s mlíčkem a troškou smetany. :slight_smile: Budu za chvíli jak pumlíč :slight_smile:
21. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
dobre rano konici :wink: my uz nespime od 5:40 :frowning2: a ja bych tak spala :cry:

gabi co ten satek?
22. zář 2009 v 07:00  • Odpověz
holky taky tolik pijete?
22. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko,
u nás to vypadá zase na krásný den...

Holis, taky teď piju hodně a to ještě nekojím, pij, je to určitě dobře!!!

Kdepak je Calli???
22. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Leni...tady jsem a pořád celá :frowning2: Včera jsem začala špinit, ale kdo ví, když ten Hamilton zabere, mám pocit, že u mě nezabere ani vyvolávání v porodnici, té malé se ven prostě za nic na světě nechce :frowning2:
22. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
No Holis sme na tom podobne, sme hore od 5:30 - teda ja, drobec teraz konečne zaspal a to nám začali robiť tie vchody tak satu búcha a vŕta, tak paráda.
No inak počula som užaj ten názor, že deti občas zapeká, keď mamina papá ryžu. Tiežneviem čo by som už jedla - ovocie papám len ako kompót a to sme boli skoro každý deň na záhrade kde je kopec ovocia. Zo zeleniny len mrkvu a petržlen. No a cukinu ešte.

No Calli podľa mňa by už mohla ísť rodiť, keď chcela tú pannu. :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Tak nič, Calli je stále tu,. ale neboj ja som váha a myslím si, že je super byť váhou. :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
aurelko a jak jsi přišla na to, že jsem chtěla pannu? Já pannu nechtěla, ale ve finále mi to už je celkem jedno. S váhama si moc rozumím, moje starší sestra je váha a přítel od mladší taky, moje mamka je panna a s tou máme věčné spory, takže bych klidně váhu, což už asi bude, zítra totiž začíná :slight_smile: A Jirka chce taky spíš váhu :grinning: Já jediné, co nechci, je jít zase zítra k té doktorce, proto bych nejraději porodila dneska v noci, ale já rodím už několik týdnů apořád nic, takže ani s touhle nocí moc nepočítám :grinning:
22. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
No j asom to tak pochopila z toho čo si písala. Tak potom v pohode, to ešteteda chvíľu ponos. Inak neviem ako to s tou váhou je , lebo niekde je od 23 a niekde od 24 september. Teda ja som narodená toho 24-teho- takže to určite váha som.

Inak dnes je poslednýletný deň - zajtra je tu už jeseň. Tak nakoniec jesenné bábetka budú 2 alebo len jedno, ak by to teda Calli stihla ešte dnes. :slight_smile:
22. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
Inak JAnka sa tu niekedy pýtala ako sme na tom s váhou, tak ja som už pár gramov pod pôvodnou váhou, tak uvidíme ako to pôjde. Zbokov zhadzujem, ale ešte bruško nie je celkom dolu. Mám od sestry aj sťahovací pás n abrucho, ale to sa nedá nosiť keď drobec vkuse plače.
22. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
tak já už to chci mít za sebou, beránek po mě nebude, takže je mi vážně jedno, jaké znamení se mi nakonec narodí, hlavně, že bude v pořádku...Kdybych neměla bolesti, tak vůbec neřeším, kdy porodím, ale takhle je to už celkem síla...
Jinak holky, ta doktorka je fakt psycho, mojí kamarádce, co měla shodný termín, tak jí včera řekla, že jí tam doktor nenapsal, kdy jí ten ultrazvuk dělal a tak je pro ni směrodatné datum 21.9, chudák kamarádka nechápala, co jí hrabe, minulý týden tam byl jiný doktor a ten jí počítal ten původní termín, tedy 16.9...navíc váhový odhad u ní byl 4kg a ta doktorka ji chce nechat přenášet až do 1.10 :angry: , ona už dva týdny otéká, necítí už prsty na rukách a ta doktorka jí napíše, že se prý cítí dobře, no mě by kleplo...jsem ráda, že mi neposunula termín a že se řídí tím 16.9, i když kdo ví, co jí zítra přeletí přes nos a nakonec mě nechá rodit až na Vánoce :frowning2:

aurelko a jak spíš? Na zádech, na boku nebo na břiše? Nám říkaly PA, že když budem spávat po porodu na břiše, tak se to břicho rychleji scucne :grinning:
22. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
tak to my se pomalu chystáme k naší paní doktorce, malej byl v noci asidvě hodiny vzhůru a nechtěl usnout... :frowning2: Ale pak vydržel spinkat od půl čtvrtý do sedmi a teď zas čumákuje, ale zatím nebrečí... Horší to bude, až ho budu převlíkat na tu cestu :grinning:

calli - ta doktorka to je mazec... Mně stačilo, že malej měl ty 3,85, i tak to byla docela síla... Jinak u nás fakt zabralo "vyvolávání" sexem :grinning: jsem z trucu řekla, že teda jooo, aby manža dal pokoj a za cca 3 hodiny jsme vyjížděli do porodnice :grinning:
22. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
k.ate, sex už jsme taky zkoušeli a nic :grinning: Jak říkám, u mě cokoli,co by mohlo porod vyvolávat, vůbec nefunguje a kamarádka to má stejně :grinning: Aspoň jsme dvě, tak si nepřijdeme až tak divné :grinning: No, ale u nás nechávají přenášet max 10 dní, takže o víkendu už by malá na světě být měla, i kdyby nechtěla :grinning:
22. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.