• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
holky ja bricho nemam uz vubec ale stale mam tech 5 kg do puvodni vahy :frowning2: vlezu se sice do vsech gati ale protoze mam jizvu na brichu tak je nenosim nebot me tlaci do jizvy :unamused:
22. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky:slight_smile: já se dnes parádně vyspala....malej vstával až teď a já taky...luxus:slight_smile:

s váhou jsem na tom tak, že mi zbývá asi dvě kila co před těhu...ale já byla buřtík se 70kg takže chci jít s vahou níž...ale ono to pomalu jde jen tu pneumatiku na břiše nevim jak shodím, protože to je hrozný, mě to břicho snad jen splasklo, ale kůže se nestáhla...takže mi tam visí pěknej špek...ach jo...no budu muset cvičit aby to zmizlo:frowning2:

jinak já jím fakt kromě kořeněných věcí, cibule a papriky všechno a malej je v pohodě...z ovoce už jsem zkusila jabka, roskve, meloun, mandarinky v kompotu...včera dokonce i hrušku:slight_smile: a malej prdí a kaká o sto šest, takže sem v klidu:slight_smile:

Calli tak já už tě chci za náma mezi maminky...tak šup...dělej třeba dřepy, ať už je venku...drž se kočko, už to bude
22. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
grabu, jak dlouho po tom, co ti ten hnusný doktor dělal Hamiltona se narodil Štěpánek?
22. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
ahoj babenky :slight_smile:

calli, ak už špiníš, tak sa to vážne neodvratne blíži...príde to keď to budeš najmenej čakať, tak to nečakaj a pofičíííííííš :slight_smile:

Zuzka, tak Ty si už sváhou pod plvodnou ---aj ja scéééééééééééééééém, ja stále 3 kg hore a to som na tom podobne ako píše Gabika, že by sa mi šikli dole ešteďalšie 3-4 okrem tých troch, čo mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabika, tak sme vás netromfli. Laurinka má 5230 g a 58 cenťákov. Aj keď možno..... pred kontrolou sme mali dosť grcku (našťastie to nebýva často, naposledy pred 2t) a ešte sa aj tesne pred vážením pokadila...takže je možné, že sme celkom rovnakí buckovia :grinning:
22. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
Calli tak po tom comi ho udělal ten blbej dr. tak to bylo týden, ale pak mi ho dělali ještě jednou a to byl ˇmalej druhej den v noci venku:slight_smile: ale musíš brát v potaz že mě ho dělal v 38tt ty už máš po termínu tak by to mělo být rychlejší:slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
Gábi, kéž by šla v noci malá ven...
22. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Tak to jsem ráda Jaji že jsou naši prcíčci na stejno...já se už lekla že roste nějak moc, ale s Laurinkou se to nejlíp porovnává, když jsou se Štěpánkem jen o den a navíc měli i podobnou porodní váhu:slight_smile:

tak jsem právě vyžehlila vypraný nový šátek a uvázala do něj řvoucího Štěpulu a do 5 minut byl tuhej a spinká:slight_smile:
Holky šátek je úžasnej...o moc lepší než ten elastickej co jsem měla půjčenej...tenhle drží perfektně a je i teplejší takže super na tyhle podzimní dny:slight_smile: no jsem z něj nadšená:slight_smile: bála sem se že tam nepůjde Štěpula nasoukat jak je to pevné...ale šel v poho a teď bucinká a je moooc spokojený...takže vřele doporučuju:slight_smile:
Jo a i ta barvička je hezká, kdo máte rádi oranžovou, červenou, hnědou, prostě takové přírodní barvy, tak super...a ještě jsem k tomu zadara dostala jedny návleky na nožičky až bude prcek větší:slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Calli já myslím že dneska jedeš...a nejpozději v noci rodíš...co zátka...už odešla?
22. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
grabu...já jen lehce špiním, jinak nic, krom bolestí v podbřišku :frowning2:
22. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že jsi s tím šátkem spokojená, aspoň vím, kde si ho objednat :slight_smile: A to máš ten jemně tkaný?
22. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
JJ přesně ten jemně tkaný RIO:slight_smile: je fakt fajn:slight_smile:teda aspoň mně příjde fakt o 100% lepší než ten elastickej:slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Tak jsme doma od paní doktorky, malej je prej krásnej :grinning: má už 55cm :confused: To jsem teda docela koukala :grinning: Dostali jsme napsaný kapičky Bvitaminu a nějaký na prdíky a za tden se máme jít ukázat apak nám daj prej pokoj na nějakou dobu :grinning:

Jinak malej se nabaštil a už zase chrní :grinning:

calli - držím pěsti, ať se malá odhodlá už co nejdřív na svět :slight_smile:
22. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Gabi, keď budeš mať Štepulu v šatke a bude Ťa mať kto odfotiť, tak urob foto a hoď nám ho sem prosím. Do tej šatky si vieš dať mimčo sama??? Nie je k tomu potrebná asistencia??? Ono to vyzerá tak dosť zložito, keď sú tie mimča v tých šatkách uviazané, a tiež by som sa bála - podľa pohľadu - že sa to môže ľahko rozviazať... no popiš prosím čo najviac, ja som tiež čakala na Tvoje dojmy a pojmy :slight_smile: a teraz sa budem rozhodovať či ano alebo nie. A do koľkých kg mimča sa tá šatka môže, resp. dá používať?
22. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jo jinak k mojí váze, já měla včera večer po večeři 86 kilo, v porodnici jsem teda nechala asi 8,5 kg... Ale hned po porodu si myslim, že jsem měla i míň, jen manža mě vykrmil, protože mi nosil do porodnice samý dobrý věci :grinning:
22. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Holky mě taky zůstala pneumatika po porodu, ale to už je na cvičení než na hubnutí. Jinak mám kila dole až na jedno, ale to snad taky brzy zmizí. :slight_smile:

Calli mně dělala Hamiltona 3x a nakonec mi to stejně museli vyvolat. Ale jsem prý jedna z mála, které to nezabralo, tak nevěš hlavu a večer šup s mimčem ven :slight_smile:

Holky nerostou nám ty děti nějak rychle? V šestinedělí přes 5 kilo mi přijde dost. My to budeme mít taky, malá se pořád cpe /co mám dělat, když řičí hlady, tak jí prostě dám/:slight_smile:, takže my těch 5 kilo budeme mít taky. Já myslela, že děti mají kolem šesti kil tak v půl roce :slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Jají vážu si to sama...ukázala mi to kamarádka a je to docela jednoduché:slight_smile: oni k tomu poslali i návody s obrázkama jak se to váže a jde to...no a Štěpulu do toho taky dávám sama...musí se pomalu aby se nevyděsil co to s ním vyvádím, ale jen jak se tam srovná tak spinká jak andílek...a já můžu dělat cokoli..nemusíte se bát že by se to rozvázalo...to fakt nehrozí a prcek z toho nemůže vypadnout...je tam fakt na pevno zafixovanej:slight_smile:
Až Jára dorazí domů řeknu mu ať nás vyfotí:slight_smile:
Takhle si ho uvazuju já.. http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gst=1&gid=6 ale na téhle stránce je spousta úvazú a jsou podrobně popsané, tak můžete mrknout:slight_smile:

Mám pak obě ruce volné a můžu žehlit, uklízet, vysávat, internetovat...nic ho neprobudí a je klidnej:slight_smile:
Fakt vřele doporučuju:slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahoj holky tak my dnes máme krušný den od 6 hodin nespíme jen pláčeme, už jsem fakt na mrtvici, nevím jak jí pomoci :frowning2:
22. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Broučí neboj:slight_smile: já koukala do těch tabulek co máme v očkováku a rostou nám úplně ukázkově:slight_smile: a v půl roce budou mít už tak 70cm a 8kg:slight_smile:

Jinak Jají tyhle tkané šátky jsou až do tří let dítěte:slight_smile: takže vydrží dost kilo...ale ty elastické jsou jen do roku a asi jen do 9-10kg...takže další plus pro tkaný šátek...vydrží dýl než elastický:slight_smile:

Náš malej dneska objevil že má ručičky:slight_smile: a strašně nadšeně si cucá celý pěstičkya i paleček:slight_smile: takový šťastný výraz u toho má:slight_smile: no nádhera:slight_smile:
22. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
gabi, si zlatá, ďakujem, už som si tvoj link o viazaní dala medzi obľúbené, aby som to ľahko našla. No ešte jedna otázka - netlačí ťa mimčo na kozičky??? Ono na tom obrázku je uviazané hodne hore, ja som i myslela že to býva nižšie, no to by z toho asi bolel chrbátik - maminku.

waci, neboj, to bude stále lepšie a lepšie....skús prdíky, papu, možno kolika..naučíš sa to rozoznávať, neboj, hlavu hore, aj my sme to zvládli...a občas ešte stále nevieme čo je. Je to normálne, hlavne klíííídek :wink:
22. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Jají netlačí to...on si tam to místečko vyleží kde potřebuje...přizpůsobí se to:slight_smile: asi by to šlo uvázat i níž ale to by se pak blbě nosilo...a asi by i bolely záda, jak říkáš..takhle nebolí nic...mimi krásně spinká a ty můžeš dělat vše co chceš:slight_smile:
22. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
moje mimčo dnes prvý krát zaspalo v lehátku - pustila som mu z neho hudbu, ťukala som vedľa do PC a zrazu pozerám, malá spinká. Doteraz počúvala vtáčiky, pri tých bola hore a taká kludnučká a pri tejto hudbe zaspinkala...snáď to nebola náhoda :grinning:
22. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
Tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych hodila do alba víc fotek malýho :slight_smile:
22. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
Teda Peťko ten je krááásnej:slight_smile: no úplně k pomuchlání:slight_smile: moc se vám poved :wink:
22. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
Souhlasím, je to fešák :slight_smile: Maminka s tatínkem si dali při jeho výrobě záležet :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
kate pekne fotecky

jinak vsem dobre rano, a co nase dve posledni tehulky porad nic? ja vim uz nesnasite asi tady tu otazku co?

holky mam dotaz: :grinning: nepoti se vam deticky v zavinovacce? pac ja co ji v noci jdu kojit tak je spocena :unamused: pritom zavinovacka byla draha neni to nejaka levna mrcha ale malicka je v ni spocena, jenze ja jinou nemam a bez zavinovacky se me spatne uspava. nebo je to tim ze mame pernamentnev pokoji 25,7stupnu? ale ja taky spim pod perinou :pensive:

jee a dnes se mi budila po 4 hodinach, kdybych mohla pit tak to oslavim :grinning: treba se jednou dockam a budu spat i o neco dele :grinning:
23. zář 2009 v 07:12  • Odpověz
No my sme sa dnes zobudii o 1:30 a boli sme hore do 3:00 potom sa zobudil o 5:00 a zaspali sme 7:45, no a už sme hore. A tak sľubne to začalo, ale verím, že kedˇuž bude môcť tie prdy vytlačiť, tak to bude lepšie.
23. zář 2009 v 07:56  • Odpověz
maminky co vam deti ne a ne usnout v noci cetla jsem ze na deti zabira kdyz pustite vysavac nebo fen a do minuty spinkaji jsem to zkusila na kristynku a fakt to pusobi, zkousela jsem to odpoledne my totiz v noci nastesti spinkame pekne
23. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
grabu a calli - díky za pochvalu :slight_smile: jsem zvědavá, na koho bude podobnej, až vyroste :grinning:

Teď jsem se ho snažila třičtvrtě hodiny uspat, ale zjisila jsem, žem uj repertoár ukolébavek je značně omezenej, musim to napravit:grinning: Ale je fakt, že se hezky zklidnil... Dneska jsme v noci vstávali 2 krát :frowning2: ale je fakt, že po hodině, protože mi u prvníhokojení usnul , tak pak chvilku chrněl a pak se zas probral, páč měl hlad :unamused:
23. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
kate: taky jsem zapomnela pochvalit kubicka :wink: takovej chlapecek krasnouckej :wink:

s tema ukolebavkama tak my poslouchame uz pisnicky tatinek nam udelal cd se 120 pisnickama tak to furt hraje dokola. taky je super hudba pro miminka maji v trafice za 50kc to moc miluje to jsou takovy ty co hraji kdyz se toci kolotoc
23. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
dobré ráno všem jen se hlásím malá má zase bolesti, tak se jí jdu věnovat
23. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.