• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
malá se vzbudila tak se loučím paaa
25. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Holky, tak já jdu na to, držte palce, ať mě ta kráva nenechá ještě doma :angry: paa
25. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
ahojky :slight_smile: Tak my máme za sebou kurz s PA.. Ukázala nám, jak malýho nosit, ale on to opičák skoro celý prospal, tak jsme zkoušeli jen s panenkou a taky jak koupat v tom kyblíku, tak jsem zvědavá, dneska večer to zkusíme :grinning:
25. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
calli hodne stesti budeme se tesit na zpravicku.

kate a jak se nosi miminka? ja nosim kristynku na ruce nebo na "stojaka" :grinning:

kde je gabca??
25. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
holis - ukazovala nám jak se nosí v takovým klubíčku a "na tygříka" :slight_smile: a jak si malýho předat :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky,

tak musím zaťukat, malá už v noci krásně spinká. V devět nakojíme a spinká do půl druhý (dneska do dvou), pak se budí v pět, takže mám docela čas se prospat. I včera říkala kamarádka, že vypadá rozhodně vyspalejší než minulý týden :slight_smile:

Calli tfuj tfuj, ať už si tě tam nechají :slight_smile:

K.ate tak to máš dobrý, u nás PA nechodí :slight_smile: Ale taky jsme to zvládli :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
haj baby

tak u mňa to asi nebude nádcha, ale sa bojím že angína...snáď stihnem dr. Musím počkať na kojenie a potom fičíme...som nevyspatá, lebo som nevedela dýchať - upchatý nos, ani odsávačka na vysávač mi nepomohla - ale aspoň som ju testla a nebudem sa ju báť v prípade potreby použiť na mimčo. Je to v pohode. No mne to soplíky vytiahlo ale také to upchatie ďaleko, ďaleko vzadu to neuvolnilo...

Laurinka spinkala krásne, papala o 2,30 a potom o 6,15. Dúfam že ju nenakazím :frowning2:

Calli, čakáme na správičku a drž sa, micka :wink:

k.ate, porob foto a ukáž nám tigríka a klubíčko :dizzy_face:
25. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
jaji tak to je blbý, snad to bude jen nastuzení. Taky se hrozně bojím nastydnout, ale taky mi kape z nosu :frowning2: Asi jak se pořád mění to počasí :angry:
V Lucince to taky pořád chrčí, má ucpaný nosík, ale odsávání nepomáhá. Snad to taky přejde.
25. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
brouci - u nás normálně taky ne, manža našel nějaký centrum :slight_smile: museli jsme si to zaplatit, ale zas to stálo za to jen máme strach to zkoušet s malým... přece jen s panenkou to bylo mín nebezpečný :grinning:
25. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Čaute. Calli, přeju Ti, ať si Tě konečně nechají v porodce. Jajka, to mě mrzí, že jsi marodná. Snad to brzo zaženeš. Danečka na bříšku spávat nenechávám, ale když bdí, nechávám ho polozit. Večer měl bolení, přepil se a blinkal. Nakonec se uklidnil, no ale hádejte kde. Se mnou v posteli na kozeně. Vyšavlil předtím snad celou dávku papuše. No ty večery jsou skrátka začarované. Alejsem ráda aspoň za to, že na něj aspoň něco platí. Asi mě musí cítit blízko a prso si dycky chytne a pak ho má jak polštářek :grinning:
25. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
kajra" mas v albicku pekne foteckz a ta posledni :grinning: takovz oblicej mame takz casto :grinning:
25. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj Holisko. Díky, to je taky náš běžný výraz. Je kumšt zachytit pěkný obličejík a ne škleb. Asi se nerad fotí. Jak se začnu přibližovat s foťákem nahodí nějaký takový kukuč... :grinning: nebo projistotu začne řvat. Pak tam přihodím nějaké novější fota. Pěkně rosteme a kulatí se nám škraňky. :wink: Jinak polohu na tygříka má Daneček taky rád, pomáhá mu od bolení bříška a sísá kolem dokola..Akorát s klubíčkem bojoval, protože byl v děloze zakloněný a neuměl ho. Teď už je to lepší. Zkus si to brouči najít někde na netu. Kdesi jsem ty polohy viděla i v knížce. Mám dojem že se to jmenovalo Něžná náruč.(?)
25. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Holis, musím ti pochválit Kristýnku. Je to čumáček. Vůbec se nezdá, že by uměla zlobíkovat...Tak se mi zdá,že je celý taťka :grinning: Naušničky jste si nenechali pichnout?
25. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile:
tady to dneska vypadá že ste se všechny hezky vyspaly:slight_smile: všechny povídáte jak miminka krásně spala...:slight_smile:

Tak to náš rošťák dneska řádil...sice spal od 17h až do 23h...ale pak hodinu trvalo než se najedl a odříhnul a sotva sem zabrala tak byl ve 2h vzhůru a pak zase nechtěl po jídle spát...a sotva usnul tak v 6h chtěl papat znova...no takže já sice beze řvu ale probděná celá noc...protože malej si chtl povídat:slight_smile: ona leží v postýlce...nepláče...jen si brouká a vydává takový zvuky jako by se rozčiloval...občas do toho zaprdí a pak zase chvíli mlčí...to já usnu únavou...ale pak hned zase začne mručet a jsem vzhůru...takže dneska noc nic moc...až ráno v 8:30 usnul a spali sme oba až do teď...:slight_smile: A teď zase kručí v postýlce, protože já nemám sílu ho chovat...a to jedeme dneska k našim a měla bych balit a vůbec se mi nechce vylejzat z postele... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
25. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
kajra: nausnicky nam jeste nepovolili az ve 3 mesicich, po me nema zatim nic :grinning: je to muj krikloun :pensive: ale lepsi se tuk tuk :pensive:

gabi taky nam takhle kristynka v noci povida
25. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jé, to je paráda, taky už se těším až začne Daneček vykládat. Zatím dělá slabé hrdelní zvuky. Občas mám pocit, že už něco..., ale to se mi asi jen zdá.... :slight_smile: Holisko, náš Daneček pěkně baští po manželovi, ale uřvaný je po mně.Já prý nenechala mamku ani vyčurat........... :grinning:
25. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Holky já sem unavená...já bych tak spala...
25. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
asi půjdu vrznout Stepulu do šatku at můžu aspoň sbalit ty věci...jinak dneska nikam neodjedem
25. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky,
tak naše malá má nejraděj polohu na srdíčku..knížku Něžná náruč mám a už dvakrát předčtenou eště dyž sem byla těhu a teď zkouším polohy podle té knížky s Jaňuláčkem :slight_smile:

Kajro chválím albíčko..krása a malej je k sežrání :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 14:40  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - tu knížku mám koupenou, manža mi ji koupil, abych se nenudila v porodnici, když byl malej na fotu...:slight_smile: ale stejně mám strach, abychm u něco neudělala špuntovi...
25. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
k.ate to já se vždycky snažím malou vmontovat do té polohy jak tam mají a vždy mně výjde ta která je tam škrklá že tak to být nemá :sweat_smile: :grinning: :fearful:
25. zář 2009 v 15:44  •  3 děti  • Odpověz
autor
Kate neboj nic mu neuděláte:slight_smile: oni jsou miminka hadrový a nic se jim nestane v jakékoli poloze:slight_smile: jen ho nesmíte upustit:slight_smile: a dávat pozor na hlavičku...jinak bude jak v bavlnce:slight_smile: a jak je vůbec v novým bdlení? je tam líp, jak v tom minulým...asi jo vid:slight_smile:
25. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahoj zlatíčka moje :slight_smile: Ještě jsem doma, ale pokud dneska neporodím, tak zítra na 9h nástup do porodnice a budeme dělat vyvolávací seanci :grinning:
Jinak jsem se chtěla zeptat, ona mi zas dělala Hamiltona, dneska nějak víc, až jsem se u toho bolestí rozbrečela, ale hlavně od té doby krvácím...nejdřív to bylo jen lehce, ale než jsme dorazili domů, tak to byl hlen s jasně červenou krví, ale doma pak zas tak nějak dohněda...tak nevím,mám čekat do rána, nebo raději jet ještě večer do porodnice, kdyby to nepřešlo?
25. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Calli neboj...to je po Hamiltonu normální...pokud z tebe nevalí krev proudem...tak to co popisuješ je v poho, protože to tam narušila a ono to teď bude trochu krvácet...a pak do hněda jak píšeš...tak fakt neboj...já to měla taky...asi dva dny mi to takhle krvácelo společně s hlenem...a Jajka co pamatuju tak to měla taky...takže je to v poho a nemusíš se bát...ale myslím že dneska v noci stejně pojedeš...protože se ti to rozběhne samo:slight_smile: Držím moc palce ať tě to moc nebolí a ať to máš hlavně rychle za sebou...moc na tebe myslím...jedu sice na víkend k našim...ale budu i tam sledovat net, jestli už waci píše že jsi maminka:slight_smile:
25. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Gábi, dík za uklidnění :slight_smile: ale na to, že mi ho dneska dělala potřetí tenhle týden, tak mě to krvácení dost vylekalo, když to předtím nebylo, víš...Jinak já bych taky raději jela už v noci a rodila bez chemie, ono i to vyvolání prý může trvat až 2-3 dny, takže raději samo a hned :grinning: Užij si víkend :slight_smile: Papa
25. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
grabu - je to tady dobrý, ale já si ještě zvykám :grinning: Je to mnohem větší a tak... i když to má svoje mouchy, tak s tím minulým se to nedá srovnat :slight_smile:
25. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
Calli neboj já myslím že to vyvolání trvá takhle dlouho jen u případů, ketrý jdou dřív před termínem...a ty už máš za sebou tři hamiltony, a už máš nakročeno k porodu sama, tak i kdyby ti dali tu tabletu tak máš Adélku hned na světě:slight_smile: hlavně klid a všechno dobře dopadne:slight_smile:

Kate tak to jsem ráda, že se ti nový bydlení líbí:slight_smile:
25. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
Já už se tak těším a zároveň mám z toho hrůzu :grinning:
25. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
To je jasný že máš hrůzu...protože nevíš co tě čeká...ale musíš si říkat že tě na konci čeká Adélka:slight_smile: a na nic jinýho nemyslet a ono to bude dobrý:slight_smile:
25. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
calli: jeee drz se devce a zitra tu bude Adelka huraaaa :wink:
25. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.