• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
A pak už jen Adámek:slight_smile: a sme komplet:slight_smile: Este sem občas nakoukla Kejra ale ta tu už dlouho nebyla, tak nevím jak na tom je...vím že sem si říkala že tu máme takové dvě podobné přezdívky:slight_smile: Kajra a Kejra:slight_smile:

A co Smíšek a Bleckie...ty už se sakra dlouho neozvaly...copak s nima je? :confused:

Lucinka psala že je na tom Slovensku a že se mají celkem fajn:slight_smile: takže mají takový dlouhý výlet:slight_smile:
25. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
Já mám spíš hrůzu z toho, co bude potom, porod mě nijak neděsí už, to je asi tím, že to tak trvá :grinning:
25. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahojky holky,
Calli, tak koukám, že dobré zprávičky., moc jsem na Tebe na monitoru myslela...tak nejdýl zítra tu bude Adélka...a pak už zbývám jen já a Kejra, to má Grabu pravdu...vlastně tu ještě nezůstanu úplně sama :slight_smile:

Adámek si na monitoru chrněl jak dub, asi po půl hodince se lakavě na chvíli probral, tak se něco natočilo, naštěstí to stačilo. Pak jsem ale 45min čekala na kontrolu toho monitoru od doktora, to jsem teda zuřila...a samozřejmě, že Adámek se probral a kopal jak ďas :grinning: :grinning: už teď je pěkně vyčůranej :grinning: :grinning:

Calli, držím pěstičky!!!Ať dnes v noci jedeš :wink:
25. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
calli, super, drž sa a fič na to :slight_smile:

no, moje podozrenie sa bohužiaľ potvrdilo :frowning2: , mám na mandliach hnisavé ložiská no že nie sú extrémne veľké, tak sa to cez víkend pokúsime rozohnať len cmúľacími tabletkami a tantum-verde kloktadlo... Ak sa to zhorší, tak v pondelok fičím k dr. zas. ... a ten plný nos k tomu aaachchchchch jaaaaaj, dnes spím v obývaku, aby som nerušila smrkaním :cry:
25. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Holky, tak my jedeme, od 3h jsem úplně vynervovaná, snažím se to brát s klidem,ale znáte to :grinning:
Tak nám držte palečky a až to bude možné, dám vědět :wink:
Mějte krásný prodloužený víkend se svými manželi a miminky:slight_smile: Papa
26. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Dobré ranko,
Calli, dnešek mám vyhrazený jen a jen na Tebe...drž se holka!!! Strašně se těším na zprávu, že už je Adélka na světě...za chvíli sice odjíždíme ke tchýni, tak juknu až někdy odpoledne, ale myslím na Tebe!!!

Jaji, snad se Ti to podaří vyléčit doma o víkendu...bylo by to fajn :wink:
26. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky,
přejeme krásný víkend..teď u pc poskakuju na balónu a jednou rukou píšu a na druhé držím malou..to sem šikovná :grinning:

Calli paráda držíme pěstičky a moc naTebe myslíme..huráá :dizzy_face:

Přidala jsem nové fotečky kdo by chtěl mrknout..
:slight_smile:

Jinak ta noc vždycky teda stojí za to.. :confounded: Už se těším až se někdy trochu víc vysípm..ale to si eště asi chvilku počkám :sweat_smile:
26. zář 2009 v 10:01  •  3 děti  • Odpověz
Tak my jsme dneska vstávali v noci třikrát teda jednou ve 12, pak zhruba ve 4 a kolem 7 a pak vydržel brouček spinkat až do 10, tak jsem se docela vyspala :slight_smile: teď mrně čučákuje v postýlce... a já se jdu konečně nasnídat...
26. zář 2009 v 10:53  • Odpověz
sacvi presne tak sedim u pc i ja :slight_smile: pekne me z toho boli zada z toho hopsani.

calli jee ja se tesim za tebe :slight_smile:

dneska se musim pochlubi kristynka vstala jen 2x na kojeni a to v 1 a v 5h, ted jsme dojeli z tesca a nechce spat :angry: to ji poustim vsechny mozny pisnicky :grinning: asi vi ze za chvilu bude obed :wink:
26. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Ahojda holky:slight_smile:

jen nakukuju od našich jestli nejsou nějaké nové zprávičky o Calli:slight_smile: tak držím pěstičky a hurááá už bude
Adélka:slight_smile:

Jaji je mi líto že máš tu ošklivou nemoc...tak ať tě to brozo přejde...chůdě naše...au au:frowning2:

Sacvi a vy máte tak krásný fotečky:slight_smile: moc vám to sluší a malá je jako princezna:slight_smile:
26. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj holky - maminy i těhule.
Jinak se vám velice omlouvám, že jsem se dříve neozvala, ale měla jsem problémy s malým a dost velký až jsme skončili opět v nemocnici na 6 dní.Nejdříve nás z porodnice trápily a dosud trápí prdíky, ale to se snáší celkem dobře, cvičíme nožičky, děláme masáže a používáme kapky. Dále sem tam vyrážka, ale to nic není.
Vážil když jsem si ho brala domů malýho tak 3020 g - porodní váha 3050g. Domů jsme šli 31.8. no a po 2 kotrolách tj 15.9. kdy nás dr. vážila malje přibral pouze na porodní víhu tj. měl jen 3050g. Takže jsem se hrozně trápila, malej byl nevrzhlý, nechtěl sát (dloho spal) a když jo tak u toho hned usnul. ke všemu dr. myslela že má infekci tak nás poslala 15.9. do nemocnice s tím, že neprosívá. Ani nevíte jak mi bylo - byla jsem nervozní plakala jsem. abych to shnula - musela jsem kojit každé 2 hodiny a z obou prsů a vážit ho popř. i dokrmit. dostala jsem asi chřipku na dětským - měla jsem rýmu a kašel no a malej to dostal odemně (takže máme ještě trochu rýmičky). Každopádně výsledky všchny byly negativní (moč, krev, ultrazvuk, Orl, ušní¨- takže žádná infekce, tak nás pustili v pondělí 21.9. domů jen s malou rýmou a s váhou 3200g. měli jsme se ale tento pátek tj. 25.9. ukázat znova v nemocnici na dětským. tam nás zvážila dr. a malý přibral za 4 dny 150g. takže k pátku máme 3350g. kojím teda z obou prsů cca po 2,5 hodinách a dokrmuji UM Hami 1 na noc.
takže snad to bude v pořádku a budeme přibývat. Když už rosteme do délky a to dost rychle - porodní délka 48cm - nyní 53cm.
jen aby toho nebylo málo malej má pupečníkovou kýlu, takže zatím míme dávat tzv. obturační náplasti a když se to nezlepší tak budeme muset navštívit dětskou chirurgii v kolíně. ach jo.
no a co vy - snad je to u vás lepší než u mě?

tak zatím, jdu kojit, malej se vzbudil :wink:
26. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
smisek neboj se urcite to prejde!!! moc preju at pribivate i my dokrmujeme, na noc 80ml a po obede 40ml a pribirame :wink: ale pomalu

zanetko at to brzo prejde.

holky ja jdu cucet na supersar :grinning:
26. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Smíšku, neboj, vše bude dobré...teď už máte vyšetření za sebou a vše je ok :slight_smile: TAk je to prima :slight_smile:

Myslím na Calli, jukám sem vlastně jen kvůli ní a ono pořád nic, žádná zpráva... :confounded: Snad je vše ok...

My si dnes večer s manžou opekli vuřty, tedy já jen chleba :wink: , to byla mňamka...
26. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
Dobré ránko,
spěchám na PC jako blázen a ....od Calli pořád žádné zprávičky...

Včera jsme moštovali jablíčka, tak máme spoustu moštu, hned bych Vám poslala...tak dnes půjde Barča na hlídačku k mamce a já ho, aspoň půlku zavařím. On jinak moc dlouho nevydrží a zkvasí a to by byla škoda. Tak se na něj dnes vrhnu, to zase bude hnus to zavařování, ulepená budu úplně všude a úplně všechno :confounded: Ale pak to stojí za to :grinning:

Manža s Baru ještě leží v pelechu, půjdu se k nim taky ještě přidat :slight_smile:

Krásný den :slight_smile:
27. zář 2009 v 07:11  • Odpověz
dobre rano,

calli nic???

leni ty ses pracovita taky bych si dala most jsem nemela sto let mnam.

tak kristynka se dnes vzbudila v 6 h :grinning: tak sedime v obyvaku tatinek je sipkova ruzenka :pensive: dnes jedeme na vylet k babicce a dedovi tak jsem zvedava jaky to bude :sweat_smile:
27. zář 2009 v 07:32  • Odpověz
ahoj holky moc se omlouvám, ale calli mi včera psala až večer a já už jsem sem nestihla jít malá včera neměla svůj den. Tak ve 21.05 mi psala tohle:
Ahoj Miško, zatím nic, po 11h jsem dostala tabletku na čípek, k večeru jsem měla dostat druhou na kontrakce, ale doktor řekl, že už je zbytečná, že porodím nejpozději zítra. Od půl osmé mám stahy po 2 minutách, ale jsem málo otevřená, tak čekáme. Ale jestli neporodím, tak se vůbec nevyspím. Pozdrav holky. Pa

ve 22:58 mi došla druhá sms
AHoj, už jsem asi půl hodiny na sále. Bolesti jsou psycho, píchnou mi epidural, tak doufám, že zabere. Pak dám vědět.

Od téhle doby o ní nemám žádné zprávy, nevím co se děje.... Psala jsem jí, ale nereaguje. Tak buď porodila a dospává nebo fakt nevím, ale mám o ni docela strach. Ale snad bude vše v pořádku.
27. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
tak holky CALLI má miminko :grinning:

Ještě včera byli jsme jen dva, ale dnes v 9:53h k nam přišel malý andělíček jménem Adélka, váží 3800g a měří 51cm:slight_smile: porod byl náročný, ale zvládli jsme to :slight_smile: šťastní rodiče Martina a Jirka :slight_smile:
27. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
waci - calli gratulujeme mooooc a porod jí teda nezávidim, ale hlavně, že jsou obě dvě v pořádku :slight_smile:
27. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jupííííííí, obrovská gratulace!!! Moc ji Wacinko pozdravuj...
Však nám pak ona sama napíše, jaké to bylo...
Teď už jsem na řadě já, vlastně ještě asi Kejra je přede mnou, myslím, že byla o týden víc těhu něž já.

Zavařuju mošt, tak to tu voní a sladké bude všechno :slight_smile:
27. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
no super, takže CALLI VELIKÁ GRATULÁCIA, tešíme sa s Tebou, pekne si oddýchni kým sa to dá, teda ak sa to dá xixi, doma to už nepôjde :wink:

No, vyzerá to tak, že hrdlo mi dr. s tými cmúľacími tabletkami zachránila, no soplíky mám pocit že mi tečú až z päty :angry: . Takže zajtra už k dr. dúfam nebudem potrebovať ísť a tánádcha snáď prejde štandardne najneskôr do týždňa. Len sa strašne bojím, aby to Laurinka nedostala. Celý víkend s ňou bol Milan, vnoci som spala tiež v inej izbe, len som ju kojila. Mám i rúšku na pusu a nos, no neviem v nej dýchať... tak snáď to to moje mimčo zvládne nechatiť odo mňa...

leni, mušt sa zavára??? to nie je na pitie??? - teda ak váš mošt je náš mušt :grinning:
27. zář 2009 v 17:20  • Odpověz
ahoj holky tak calli písala další sms:

Celou noc jsme byli na sále, tak se snažím odpočívat. Malou i po porodu hned odnesli, takže jsem ji viděla jen narychlo a teď budu doufat, že nebudou potíže s kojením. Malou museli oživovat, byla ucpaná plodovkou, měla jsem hrozný strach, když nedýchala.

jinak psala že Jirka dá na koníka fotky, tak se budeme těšit. prý snad zítra :wink:
27. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
Ne zítra, ale dnes se mi to podařilo :wink: První fotky Adélkz jsou tu, tak jukněte. Yvláště si užijte krásný škleb na poslední fotce, to asi jak viděla otce :unamused: :grinning:

Jdu se dospat, porod byl fakt síla, a dlouho... Ještě že nejsem ženská, asi bych nežil, muset rodit :sunglasses:

Brou noc, Jirka.
27. zář 2009 v 19:29  • Odpověz
Jaji, mošt je na pití, ale my ho měli 60 litrů, což se nedá vypít aniž by zkvasil. Dost jsme ho rozdali, ale i tak nám ho hrozně moc zbylo., tak jsem ho dnes "zavařila". Stačí ho nechat prosjít varem, nalít do sklenic, zavíčkovat (mám normálně šroubovací) a je hotovo. V zimě se pak vytáhne a je to ohromná mňamka :slight_smile: Loni jsem to dělala poprvé a všechny sklenice se chytly, mošt byl moc dobrý :slight_smile:

Calli, teda to zase bude story...no, není to vždycky jednoduché, hlavně, že je vše ok a jste už 3!!! Však až budeš doma, tak se s námi snad o ten !zážitek! podělíš...
Jinak Adélka se má tedy čile k světu, oči otevřené dokořán, ven se jí nechtělo, ale vypadá, že se ji tu mezi námi líbí :grinning:
Drž se a zkus odpočívat...
27. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
No, Jirka, pekne si si mimčo nafotil :slight_smile: . Krásne fotky. U vás to asi nebolo tak ako u nás, že som musela manželovi pripomenúť, že by mohol aj fotky porobiť...o kamere nehovorím :grinning: , tak rýchlo bola vonku...

Calli, hlavne že to máte úspešne za sebou, môžete sa tešiť že ste 3 ... a kt vie kedy budete 4. Pekne oddychuj a drž sa :wink:

Leni, tak to by ma nenapadlo, že sa to dá takto zavariť. V zime prídem na jeden pohárik :grinning:
27. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jaji, jasnačka, však jsem říkala, že bych vás všechny ráda pozvala...to by si mimča pak v mlíčku dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
lenin - tak to my se v zimě s manžou taky stavíme, pokud pojedem s malým na návštěvu :grinning: mošt bych si dala :grinning:
27. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Tak sa pripájam ku gratuláciam a držím palčeky nech teraz už pôjde všetko hladko a nech ste zdravučkí.

No dnes v nocisom spala 3 hodinky, takže to bude úžasny deň - už sa teším. Dúfam, že sa nám podarí doma zaspať na balkóne, nech si pospím aj aja.
28. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
ahoj holky :wink:

calli veelka gratulace :grinning: takova panenka krasna :wink:

zanetko preji brzke uzdraveni

my mame dnes 5 tydnu rekla bych ze mame zavedeny nocni rezim a ze se to lepsi jen ten kocarek bojkotujeme. vcera jsme byli u nasich a jak nemela svuj denni rezim tak nespinkala cely den, v aute jo ale jakmile se zastavi i na semaforu tak zacala plakat :unamused:

kate: nebylas kouknout na papeze? jaky to bylo v brne? sice nejsem verici ale koukala sem kolik lidi tam bylo
28. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
dobré ranko

Zuzka, tak u nás to bolo celkom opačne. Laura bola v sobotu perfektná, klasické 2 spánky cca 3 hoďky a jeden z nich potiahla až 4 hoďky. No v nedeľu ak spala vkuse 20 minut, tak to bolo veľa. Zapla som vysavač ako radila Janka, zaspala, no ako náhle som ho vypla, bola hore. A nechcela som odpáliť motor..... Milan povedal, že si vysávač nahráme a budeme jej ho v izbe púšťať ako uspávanku xixi. No ale v noci spala tak, že spí ešte teraz. Zobudila sa na prvé papanie o 3,30, druhé 7,40 a teraz čakám že sa zobudí a bude chvíľku aj hore :slight_smile:

Leni tak super, u teraz sa teším :grinning:
28. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
cALLI malá je nádherná gratuluji tobě i Jirkovi :wink:
28. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.