• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
ahojik Zuzi,to ma teda mrzí,že vás trápi bruško,ale už to treba len vydržať,od šmesiacoch by to malo byť definitívne OK :slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
Luci Štěpánek taky pořád prdíkuje...jen poslední dva dny míň kaká tak nevím jestli to všechno stráví nebo kam to dává:slight_smile: ale je spokojenej tak snad ho bříško nebude zlobit:slight_smile:

A neboj kila půjdou dobře dolů...já sem byla tlusťoch i před těhu...nabrala sem na 70kg a to sem nikdy neměla..tak bych ráda zase klesla na těch svých aspoň 65- 62kg..to bych byla ráda...ale zatím to nejde...uvidíme:slight_smile:

No já už se moooc na vás těším:slight_smile:

my sme teď taky papali a máme v plánu jít na chvilku ven, protože je tam čerstvý vzduch a Štěpula ho po té rýmičce moc potřebuje:slight_smile: tak tě tu bohužel asi na chvíli opustím...ale koukám že je tu i Aurelka tak si bude s kým povídat:slight_smile:
30. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
No nič vstávame - tak pa.
30. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
Aureli super...díky moc...tyhle tampony mám taky...dostala sem je od kamarádky...jen jsem je zatím nezkusila...používala jsem ty jednorázové...tak já je zkusím:slight_smile:
30. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
No nic holky...já jdu dát malýho do kočárku a vyrazíme ven...původně jsem myslela že si ho vezmu jen do šátku...ale zrovna se mi pokakal...tak mu nechci mačkat bříško:slight_smile: tak ať si může kopkat nožičkama a třeba ještě něco půjde ven...když tak dlouho nebylo nic:slight_smile: tak zatím papa a posílám pusu Samkovi i Alexikovi:slight_smile:
30. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
ťuky ťuk :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
tak jsme konečně doma :slight_smile: Adélka tu lžká vedle mě a zdá se, že se jí doma líbí :slight_smile: Porod nevím,jestli je nutné popisovat, jsem moc ráda, že ho mám za sebou a vlasně jsem na všecny bolesti zapomněla, jen se obdivuji personálu nemocnice, že mě dřív neubili za ten řev :grinning: Jakmile byla Adélka venku, tak všechno ostatní ztratilo na síle :slight_smile:
Moc moc děkuji zas vaše vzkazy, něco jsem si pročetla, ale je toho popsaného moc moc a nevím, kdy to stihnu dočíst :grinning: Tak ani nevím, co se tu děje :grinning:
Snad jste všechny i s drobečky v pořádku :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
calli - ahojky :slight_smile: A ještě jednou moooc gratuluju k malé :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
Peťko, děkuji a co ty? Zvládáš malého i školu nebo jsi nakonec přerušila? Já si pořád nemůžu sednout, jen tak trošku, takže sezení ve škole si neumím představit :grinning: A jak se má Kubíček? Adélka je jeden den uplakánek a ten druhý k sežrání hodňoučká :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
ahojky Calli,tiež moc gratulujem k Adélke,pozrela som už aj foto,je moc zlatá :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
Luci,na těch fotkách z porodu vypadá ještě srandovně, ale hodím tu fotky, co dělal švára, trošku si pohrál, tak vypadají zajímavě :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Calli,tak tá s tým textom je fakt úžasná,máš šikovného šváru :slight_smile: tak ja idem rýchlo dať už 3pračku,to je fakt sila,koľko malý tých vecí "zašpinil" :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
calli - já už sedím celkem v pohodě, i když včera na přednášce jsem pořád poposedávala... asi mám hemeroidy... Ale jinak to docela zvládáme... Manža dneska nejspíš koupí odsávačku, protože zejtra musím pryč na 4 hodiny, tak kdyby se mu malej probral a měl hlad, tak ať se může nabaštit :slight_smile: Malej je docela hodnej, když mu něco chybí, začne se napřed ošívt a tak "brumlat", takže pokud včas odhalíme s manžou příčinu, ani moc nepláče... Jen občas zlobí s přisáváním, ale teď to řeším tak, že když se nechce pořádně přisát k prsu narvu mu napřed dudlík, aby se trochu zklidnil a pak se mi přisaje už dobře :grinning: Každopádně mi přijde, že nebýt toho, že musím řešit školu, byla bych psychicky víc v pohodě, tak ještě uvidím, jestli nakonec na to přerušení nedojde... I když je fakt, že manža mi hrozně pomáhá a když jsme s malým oba vzteklí z toho blbýho přisávání, říká, že budu odsávat a malýho bude krmit a přebalovat on, abych se mohla vyspat:grinning: ale snad na to nedojde.... :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
calli - fotečky jsou parádní a maoá moc hezká :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Lucinko, ja uz vim ze se budeme brat pristi rok :wink: a jak jste to vyresili vy?

o shazovani mi nemluvte, bricho sice uz nemam, ale stale mam 5kg nahore od puvodni vahy :rolling_eyes: jo a mam dotaz kdyz si pohladite brcho mate ho taky takovy drsny jakoby hruby? :grinning:

Gabi Stepanek je frajer :grinning:

Zuzanko jee ty ses na nas prisla kouknout a jak se vam dari? ja nevim kolik vazi Kika ale rekla bych ze uz bude mit 4kg tak uvidime
30. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
No ten moj malý má dnes ale deň...pomaly každú hodinku by jedol...asi naozaj rastie alebo čo...spáva mi krásne cez deň aj noc a dnes to je teda hruza...

Janik,tak to tak vypadá,že by sme mohli spáchať hromadnú svatbu spolu :slight_smile:

Ja mám brucho strašné,tú čiaru tam mám stále a tiež ho mám také drsné,ale snáď to zmizne...
30. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
Jani - tak já se ted schválně zvážila a mám o 10 kilo míň než před porodem (takže o cca 6 nebo 7 kilo míň než před těhu...)... Furt je to na mou výšku docela dost abyla bych rádo, kdyby to šlo dolů dál :grinning: Ale zase mi přijde, že mi to leze dolů nějak moc rychle :frowning2:
30. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
kate: ty se maaas, ale ja to snad shodim taky a kdyz ne tak se nic nedeje holt nebudu uz stihla jako lan :grinning: :grinning: :grinning:

jsme byly s Kikou venku a moc se ji tam libilo asi proto ze byla takova zima tak to bude po me ja taky nemam rada leto.
30. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
ahojky ešte vás dočítavam...

gabi, mrkla som foto, v tých rifliach to vôbec nie je mimčo, ale veľký, krásny chlap :dizzy_face:
30. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
holis - je fakt, že já pořádně nestíhám jíst a vůbec, i když manža se fakt stará, jídlo do sebe dycky jen hodim, protože malej jak kdyby to cítil se vždycky vzbudí, když chci jít jíst... :confounded: Takže to není moc zdravý hubnutí... No, snad se to nějak srovná...
30. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
ja jsem taky nestihala jist a ted uz stiham, hlavne sladky :grinning:

zanetko ahojjjj jak se mas koceno?
30. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
táák, a mám vás dočítané...

Gabinka, no ja by som teda nebola moc optimistická, že sa ten tvoj chlap časom zmení. Len ho ty pekne zapriahaj do robotky s mimčom už teraz. Keď si teraz zvykne že nemusí, nebude chcieť ani neskôr, dokonca sa obávam, či už nie je neskoro...nestrácaj čas a donúť ho starať sa o malého. Ped Tebou klobúk dolu, ak takto robíš všetko úplne samička. Ešte že ti sem-tam pomôže maminka...

K.ate, ja teda cez deň nemám čo odsať pre mimčo. Ja odsávam vnoci, kedy papá menej často a pekne to mrazím. A keď niekam vyrazím, tak tatinko sa môže o mimčo postarať i čo sa týka papkania - náš tatino mi presne opačne ako Gabinkin - príde domov a ak náhodou akurát kojí, rýchlo ubýva ruky, aby mohol dať Lauru odgrgnúť on, prebaľovať ju chce on...a keď je doma, tak ju kúpe jedine on...v tomto je fakt zlatinko úžasné...
30. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
jani, aj mne začína chutiť sladké viac a viac, začínam sa vracať chuťami do starých koľají pred tehulkovaním... bojim, bojim, stále sú 3 kg hore a ešte aj tie ďalšie dve potrebujem dať dolu... a ako moc by som si dala čoko. No Laurinka mala tie líčka veľmi nepekné, už krémik zabral, no zatiaľ si pozor dávam, aj keď pomaly do jedálnička všeličo pridávam. No čoko sa bojim, bojim, tak aspoň keksičky, tam mini z tej čoky tiež je:sweat_smile:
30. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Jani tak Jirka už se vyslovil jo...a bude příští rok svatba? to jsem nějak nepostřehla...nebo si nám tu šťastnou novinu ani neoznámila? že bylo nějaký pokleknutí:slight_smile:

Jajko já vím, že si na sebe šiju bič, že Járu nechávám...asi sem moc měkká...ach jo:frowning2: nebo sem asi blbá že doufám, že se to zlepší:frowning2:

Calli vítej zpět...malá je krásná...já už nemám doma takový miminko...náš prcek už je pěknej chlap...to je hrozný jak to letí a jak rychle rostou:slight_smile:

Kate já tě stejně obdivuju, jak to všechno krásně zvládáš...seš šikula...já si vůbec neumím představit tu školu a mimi...a ty to zvládáš bravůrně...a nějakej ten nervík...no to se přeci stane nám všem...a ty ses holka statečná:slight_smile:
My byli se Štěpulou na procházce a on už od 15h spinká a ještě se nevzbudil...já sem jak v Jiříkově vidění jak je dneska hodnej:slight_smile: snad mu to vydrží i přes noc:slight_smile:
30. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
zanetko me doktorka cokoladu zakazala ale kristynce nic nedela tak ujidam :grinning: dnes jsem mela knedlo zelo vepro, vcera rajcata, a vsechno je fajn.

gabi: to bych byla asi prekvapena kdyby me pozadal :grinning: proste se s tim pocita ofiko ale nepozadal, ale pocitame s tim proste :wink: stejne me vsude oslovuji prijmenim po kristynce a ta ma jirkovo prijmeni :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak jsem otestovala novou odsávačku a je to parádní, je fakt, že elektrická by byla jednodušší, nějak mě bolí ruka :grinning: každopádně to stejně bylo docela rychlý to odstříkání :slight_smile:

grabu - no zatím to moc nezvládám :grinning: Spíš obdivuju manžu, jak to zvládá on... :slight_smile: jak se stará o malýho a tak :slight_smile:
30. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
dobré ranečko, som tu nebola prvá ani nepamätám :grinning:

drobček spí, tak že idem dočítať a veď nemám čo :astonished: .

K.ate, tak ty máš asi hodne mliečka, ja po kojení už nemám čo odsať, malá všetko vypapá no podľa toho ako rastie, určo jej to stačí. Ja mám elektrickú odsávačku a teda presne ako píšeš - je to supr :slight_smile: , neľutujem že som ju kúpila.

calli, tak si si trošku pokričala...a čo, oni sú na to zvyknutí - ja som pri prvom kričala niekoľko hodín. Práve naopak, keby boli na Teba zlí, tak :angry: . Epidurál si nerozmýšľala???
1. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré rááááno :slight_smile: To byla skvělá noc :slight_smile: Aduš spala 4h, Jirka přebalil, já nakojila a za chvilku to budou další 4h spánku :slight_smile:
Jaji, epidudal jsem měla, ale tím, jak ten porod asi dlouho trval, tak mi ho nemohli dávat pořád, takže než jsem dostala další dávku,ječela jsem :grinning: a drtila Jirkovi kosti :grinning:
1. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
jaji - já mám mlíka mooooc zatím, musim zaklepat... :slight_smile: Takže se to docela dá... Jen nevim, kolik tady malýmu toho mlíčka nechat:frowning2:

Jinak my jsme měli šílenou noc, teda spíš její první polovinu cca do 12 malej řval, manža šel na chvíli za bratránkama a jakmile odešel, začal malej plakat a vydrželo mu to asi dvě hodiny :frowning2: A jakmile manža přišel, tak se vyprděl a byl klid... Já z toho byla úplně na prášky.... ZAse na druhou stranu je pravda, že pak vydržel spinkat od zhruba půl 1 až do 7 jak byl unavenej...

No a nám už vypsali témata Semestrálních projektů na příští semestr... Tak jsem psala jednomu vedoucímu práce, jsem zvědavá, jestli to téma bude ještě volný... :slight_smile: Jestli jo, tak jsem si na sebe zase upletla pořádnej bič:grinning:
1. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
ahoj holky a Martinko vítám tě zpátky :wink:

holky já mám od včera vyměněné miminko :grinning: je moc moc hodná, sice ji to bříško trápí, ale asi už si na to chudinka zvykla. v noci spala 4,5 hodiny v tahu to už se nám dlouho nepovedlo a vypadá to že si ustálila režim že jí tak po 4 hodinách takže zrhuba 6x denně
1. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.