• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
řeknu ti, že se vždy těším až manžel dojede z práce, aspoň vždy přijdu na jiné myšlenky.
kdyby aspoň venku nebylo takový horko. mám raději když prší :wink:
21. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
jdu vyndat z ošatky ten chleba a upéct :wink:
21. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
konici jsem zpet od kadernice, pekne jste toho nakecaly.
sacvi gratulace a velka zavist :wink:
jinak u nas sviti zatim je na telpomeru 29 ach jo to bude den
21. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Holis a jak si dopadla u té kadeřnice? líbí se ti to? já se taky nechala před 14 dny ostříhat a jsem nadšená...mám to kratší a nebude mi v létě tak hnusně vedro...:slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
grabu ja mam blondaty melir jen sama od prirody jsem svetlovlasa ale mam radeji melir. :wink: delka no mam po ramena protoze me to proste delsi asi neroste jinak jsem vcera odrhla z obliceje po roce pouzivani samoopalovaci krem zkusim to chvilku bez nej ale prijdu si bleda jako smrt.

pouzivate ho nekdo??
21. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Ne já jsem používala jen takový ten sprej od lorealu na samoopalování...ale letos jsem taky jako ředitel vápenky:slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky mamulienky tehulienky, tak sacvi gratulujeme manželovi, Lucke tiež k tomu že cukrovka je o.k.
No už viem ceny na náš kočík z každého obchodu, takže poobede manžel rozhodne kde ho kúpime. Samozrejme , že tu v tej BA mi tú cenu išla zistiť sestra osobne, lebo oni boli neochotný, v Zlíne ma vyjde asi o 10 € drahšie ale boli ochotný, tak uvidím čo mi manžel na to povie.

No a dnes ma v práci každý obdivuje, lebo som nahodila šaty, čo je u mňa nezvyk, tak ma všetci vychvaľujú a obzerajú si ma. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
No ozvem sa zase až večer,lebo idem za niesť deti už do družiny a potom z babami na vineu a počkať manžela. No a inak cez víkend zas ratz nie som doma, lebo idem na chatu a turistikovať, ten môj krpec budé taký malý turista. :wink:
21. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky, tak jsem tu po delší době zase :slight_smile: Dneska jsme byli na srdíčko, to máme v pořádku a dokonce víme i pohlaví :grinning: Bude to holčička :slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
calli moc gratuluji k holčičce :wink: a jsem ráda, že je srdíčko v pořádku. já dnes pěkně funím to horko je šílené. Asi se jdu uklidit někam do sklepa :wink:
21. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Holky mooc děkuji za mužovi gratulace :dizzy_face:

Call ahoj paráda že je vše ok :dizzy_face: a gratuluju k holčičce :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 18:01  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - tak gratulujem taky :slight_smile: a závidííííím :grinning:
21. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Holky, moc dík za gratulace :slight_smile: Já si až dodnes myslela, že to bude kluk :grinning: Teď si musím zvyknout říkat ona a ne on :grinning: Ale hlavně, že je v pořádku :slight_smile:
21. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Ach jo ten můj chlap eště není doma. Jako mám z něj radost ale teď bych ho momentálně nejraděj někam kopla. :rolling_eyes: Jako se spolužákama sedí od 14h.v hospodě tak už by snad mohl být doma ne? :unamused: Já čekám s oslavou a ono leda... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ach jo..
21. kvě 2009 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz
konici jsem zpet trochu naucena vypada to tu na dest tak ani nepujdu zalit rajcata co pestuju na terase.
sacvi a co studoval manzel? jinak chlapi no oni proste neprejmysli tak ze doma maji zenu ktera na ne ceka s oslavou :unamused: a my se tak snazime. to ja moc dobre znam.
21. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
ale mě to vždy rozčílí a mrzí mě že za nama dom vůůbec nespěchá.. :unamused:

Holis studoval bakaláře na pedagogické fakultě
21. kvě 2009 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - prosimtě o chlapech mi nemluv, ten muj je zažranej do psaní bakalářky a není s ním řeč... :frowning2: nádobí "umývá" celej den, dokud ho neumyju já a tak... :grinning: No, doufám, že to bude lepší, až budem mít po tý škole, protože jinak bych ho asi zabila :grinning: To bych možná byla radši, kdyby seděl někde v hospodě, pač když sedí vedle mě a pokaždý, když něco chci ho "hrozně otravuju", tak mě to mrzí ještě víc... :confounded:
21. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
holky muj drahy ac se do skoly neuci tak sebemensi muj dotaz ho obtezuje takze Kate muzes byt v klidu ze tvuj manzel je takovy jen kdyz se uci! Nicmene kdyz on me neco rika co me nezajima tak ja se aspon tvarim ze ho posloucham.
sacvi tak pan ucitel no super, to byl muj sen jit na pedagogickou ale nevzali me :grinning: tak delam ekonomku.
Kate dnes jsem dostala znamku z bakalarky a od oponenta a za 2 tak jsem spokojena pac kdybych dostala 1 tak bych byla moc podezrela pac u ustni to bude masakr nejak se neumim poradne vyjadrovat :frowning2: holt me to nebylo dano :frowning2: ale mela jsem to mezi 1 a 2 pac tech jednicek tam bylo taky hodne v tom hodnoceni.
21. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
a ja trubice pecu kolac a stejne ho nakonec snim sama protoze jsem tam dala rybiz a to preci rybiz jirka neji :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
holis - to já z té první části - semestrálního projektu, měla za B, ale po obhajobě mi zvedli hodnocení až k horní bodové hranici toho Bčka (takže jsem měla 89 bodů), ale teď z té bakalářky mám strach... Hlavně i z toho oponenta, protože byl i u obhajoby toho projektu a trošku jsme si neporozuměli v některejch pojmech :slight_smile: i když manža řikal, že když mi oproti hodnocení vedoucího ještě těch pár bodů přidali, asi se jim to celkem líbilo :grinning: Jenže s bakalářkou to asi bude horší...:frowning2: Navíc vedoucí práce se mi nevyjádřil ještě k tomu, co jsem mu teď poslala, tak mám strach, že bude naštvanej, že jsem se ozvala až tak pozdě :frowning2:
21. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
holis - to já manžovi dneska uvařila hrstkovou polívku - třikrát mi ji odkejval a potom prskal :grinning: Ale já na ni měla chuť a bylo třeba ji už uvařit, tak jsem si řekla, že i kdybych ji měla sníst sama... :grinning: Ale nakonec to přežil :grinning: Ono kdyby takovej byl furt, asi mi to nepřijde (i když to bych si ho asi nevzala :grinning:), jenže teď mi to je poslední dobou prostě líto, že mu je fuk, co dělám... :frowning2: Dycky byl takovej hodnej, starostlivej a teď ani prd... :frowning2::grinning:
21. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
holis - jinak k tomu hodnocení gratuluju :slight_smile: já budu ráda i za to poslední Ečko... I když pak si zas prej lidi víc u té obhajoby podaj, než když mají celkem slušný hodnocení.... :confounded: Tak uvidím no...
21. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
kate to ja oproti tobe mela brnkacku ono je to fakt jiny studovat na statni a na soukrome :unamused: nechci tim nasi skolu nejak podcenovat ale vy to mate urcite o mnoho vice narocnejsi, my jsme si dokonce oponenta mohli sehnat sami. ja byla lina a nikoho neshanela tak me moje vedouci domluvila nejakkou kamosku z kabinetu.
jinak drzim moc palce pri psani urco je to stres, ja se bifluju ale si nic nepamatuju vsichni rikaji ze je jeste brzy ze se mam zacit ucit tyden predem ze to staci :grinning: tak jsem si rekla ze do te doby si to budu procitat a pak ten tyden se k tomu opet vratim
21. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
kate my mame hodnoceni jen 1,2,3 nebo nedoporucuji k obhajobe :astonished:
21. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
holis - to ten můj oponent je docent, kandidát věd... Nevim, já z něj mám prostě respekt, i když u té obhajoby toho projektu jsem měla pravdu tehdy já... Tak říkal, že si to musí dostudovat :grinning: Nevím, podle jakýho klíče se oponenti vybíraj u nás, asi záleží na vedoucím té práce... :slight_smile: Jinak s tou bakalářkou... Já když jsem koukala, co za bakalářku měl třeba brácha (dělal inf. systémy v knihovnictví), přišlo mi to oproti té mojí o dost jednodušší... :grinning: Ale to je možná jen pocit, každopádně bych radši psala o tom jeho tématu (o internetovejch vyhledavačích), než tu mou šílenost :grinning: Ale tak snad už to nějak zvládnu :grinning: Já teď čekám, co mi vedoucí řekne k tomu, co jsem mu poslala a tak průběžně se učím předmět, kterej mi absolutně neleze do hlavy ty (pro mě) jednodušší si nechávám nakonec, protože když je nestihnu, něco jim tam k tomu plácnu vždycky... :grinning:
Jinak dneska mi oficiálně přišlo vyrozumění, že mě vzali na magisterský studium... (ne že by teda nebrali každýho :grinning:) Takže si ani jedny přijímačky na vejšku nezkusím :frowning2: :grinning: (sem mě brali bez přijímaček díky maturitě na střední :slight_smile: )
21. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
holis - no my máme A (1), B (1,5), C (2), D (2,5), E (3) a F (to už je blbý :grinning:). Přičemž se každá část boduje zvlášť a hromadnej součet bodů dá výslednou známku... (A - 100 - 90, B - 89 - 80, C - 79 - 70, D - 69 - 60, E - 59 - 50 a F - 50 - 0 :grinning:)
21. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
kate no me to prijde ze to mas hodne takovy jako az badajici ze to je spis tema na diplomku. ja psala jen obecny veci o benefitech.
jinak ja se na magistersky jeste nehlasim nebot u nas na skole, teprve zadali o akreditaci tak cekam, taky tam prijimacky nebudou :grinning:
21. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
holis - když u nás je taková drtivá většina bakalářek (na našem oboru jsou vlastně všechny o tom minimálně něco vymyslet, udělat a tak :grinning:, jak je to na jinejch oborech netuším... :slight_smile: )
21. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahoj babulenky :slight_smile:

grabu, ja som pracujúca, a som stále bledá ako stena, slniečko ma ešte moc nepohladilo, kočky v robotke mám na dovolenke, takže ťahám aj za ne a net si dnes a zajtra nemôžem dovoliť ani minutku :confounded:. Zato v pondelok mám cvičko a zdrhám už o 12,30 a do práce sa nevrátim, teda v pondelok :wink:

waci, gratulácia k BC. To si dnes niekto dá do nosa, to ty to nebudeš :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
luci, krém čo používam sa volá veet. Vôbec sa po ňom nevyhádžem. Používam ho len na bikinách, nohy a podpazušie zvládam žiletkou, tam sa nevyhádžem, no na bikinách po žiletke vždy a hrozne... Krém si neviem vynachváliť, je síce pravda, že vôbec nefunguje ako v reklame - nerastie to pomalšie, všetko rastie rovnako ako by to bolo oholené, no nie som vyhádzaná a to je podstatné :slight_smile: . A vlastne teraz ho už vôbec nepoužívam ja, ale manželík :grinning: :grinning: :grinning: , ja tam nevidím :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.