• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Ahojda :slight_smile:

waci tak to je fajn že už je líp:slight_smile: koukám že ty naše miminka začínají hezky spinkat:slight_smile: já už se taky docela vyspím...Štěpula si prodloužil intervaly z 2h na 3 a jeden dokonce na 4h:slight_smile: takže v noci vlastne vstavam jen jednou a pak už je skoro ráno:slight_smile: teď si tu mával ručičkama v postýlce až z toho usnul:slight_smile:
1. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
ahojky babenky,pekný dník :slight_smile:

tak k tomu spánku-my sme včera mali teda ale zlý deň,neviem,či kvoli tomu,že si zvykal zase doma po tom týždni u babičky na Slovensku alebo mu vadila tá plienka kvoli nožičkám...sice máme nožičky v poriadku,ale doktor vravel,že preventívne treba dávať do troch mesiacoch naširoko,že stačí na papmpersku dať plienku a dali sme mu to včera,tak je možné,že sa mu to nepáčilo...v noci tiež vstávam už iba 1x a potom až nad ránom,ťuk-ťuk,snáď dnes už bude malý OK a nezostane mu to.Teraz už spí asi polhoďku a chrapká si pri tom.
Dnes idem k tomu lekárovi.

Tak som zvedavá,čo sa stane s tými našimi miminkami po tom 6tinedelí :slight_smile:

Babenky,už ste praktizovali sexík? :sunglasses:
1. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
holkz dobre rano,

opet mi nekdo prepl klavesnici do cestiny :rolling_eyes:

Calli ja jsem te vcera uplne prehlidla, moc te vitam zpatky i s Adelkou, je moc krasna! Jsi sikovna jak jsi to zvladla, koukam jedina z vas jsem si nezazila normalni porod :sweat_smile:

Kate: hodne stesti ve skole, obdivuju te ja mela pohodicku cele 3 roky ale ted vim ze by se to nejak muselo udelat ale jsem rada ze nam letos neotevreli magistersky holt pujdu az pristi rok, Kika uz bude vetsi a tak bude klid :wink:

V noci jsem taky byla vztekla pac jsem nakojila uspala polozila a najednou byla vzhuru :grinning: tak jsem ji prendala ze spaciho pytle do zavinovacky a hned vytuhla
1. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Lucinko...no nevim nevim já po šestinedělí zatím na tom našem prďolovi žádný změny nepozoruju:slight_smile: a to už mu je dnes 7týdnů:slight_smile: pořád papá, pořád prdíkuje a kaká stejně...jen to spinkání je možná delší:slight_smile:

Sexík málem byl dneska ráno...ale malej jako by měl nějakej senzor se zrovna vzbudil a tak z toho nebylo nic...mámty prášky, ale ještě jsem je nezačala brát...no trochu se toho obávám jaký to bude... :fearful: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
holis - díky... dneska mám 4 hodiny cvika, manža jel ještě koupit savičky k té lahvičce, do které jsem odsávala :grinning: Jsem zvědavá, jak to ti moji kluci zvládnou... Já za chvilku asi malýho probudím, abych ho nakrmila ještě před tím, než půjdu do školy... Je dneska nějakej uchrupkanej, asi je vyřízenej z toho, jak včera plakal :frowning2:

Jo jinak holky, stíháte se normálně sprchovat? :grinning: Já vždycky po záchodě jdu do sprchy osprchovat "spodek", ale celá to nějak nestíhám, až dneska jsem se odhodlala a nechala tady malýho samotnýho na tu chvilku... :confused:
1. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Kate já na začátku taky vždycky jen prolítla sprchou po záchodě a umýt celá sem se šla až večer když byl doma Jára, ale teď už nechám malýho v postýlce...vím že se mu přece nemůže nic stát:slight_smile: ale měla sem výčitky...a stejně pořád se sprchuju s otevřenýma dveřma:slight_smile:
1. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
tak jsem pocitala ja krmim 9x denne. pres den co 2h a v noci v 1h a v 5h. nejdyl me miminko spi po koupani a veceri 5 a pul h v kuse.

kate: ja se sprchuju jen vecer pres den nemam cas :grinning: tak drzime palce manzelovi u hlidani dneska
1. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
k.ate já se od začátku sprchuji celá, nechám malou v potýlce a zapnu jí kolotoč. A sprchuji se několikrát denně :wink:

holky mně to miminko fakt někdo vyměnil. Ona tak pěkně spinká, ale v půl druhé ji stejně půjdu probudit přebalit a nakrmit a jdeme tatínkovi naproti k práci :wink:
1. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
tak jsem nakonec to první cvičení nestihla, tak uvidím, jak moc to bude řešit ten cvičící a kdyžtak si to budu muset zrušit... :confused: Uvidíme :grinning:
1. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
k.ate třeba to pochopí
1. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Kate a jakto zes to nestihla?
1. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
grabu - manža jel vyřizovat papíry an druhej konec brna a nestihl se vrátit a já tu nechtěla malýho nechávat těch 20 minut, než by přijel samotnýho... to bych se strachy asi zbláznila... :confounded: Tak jsem tu čekala apak mi bylo blbý tam jít o těch 20 minut později... :confused:
1. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
aha...tak to je škoda že si to takhle nestihla kvuli 20 minutám...ale snad to ten vyucujici pochopi...nebo te to necha nahradit nejak...chapu ze si nechtela nechat Kubička samotnýho...to já bych se taky bála...i když je jasný že by se mu nic nestalo...kor když spinká, ale ten pocit je hroznej...no tak snad tě ten učitel pochopí a bude to dobrý...a to si přišla o celý ty 4h cvičení?
1. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj holky,

tak bojujeme s rýmou a je to náročný..... Jinak je malé měsíc a má už 4300gramů :slight_smile: Pěkný pucel. :slight_smile:

Jak se jinak máte? Já vůbec koníka nestíhám ..............
1. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
Ahoj broučí:slight_smile:

Nám ta rýma přešla, jak sme snížili teplotu doma na 21st. a nebo musíš počkat jako my až po šestinedělí:slight_smile: neboj ono to Lucinku přejde...zkoušela si zvlhčovat vzduch?
1. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
No hodně větráme, ale ještě jsem nevlhčila. Dneska jí dám mokrou plínku na postýlku. Snad to přejde, to chrčení je šílený. Malá ani my kvůli tomu nespíme :(
1. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
To znám broučí...je to na palici...taky sem několikrát za noc odsávala a budila tím i Járu...ale to brzo přejde uvidíš:slight_smile: hlavu vzhůru:slight_smile: co jinak...jak se máte? jak to zvládáte...já už se moc těším až se uvidíme...psala ti Lucinka že jede Libi od 20. na týden pryč, tak že bysme se mohli vidět?
1. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jasně a počítám s tím :slight_smile: Taky už se moc těším na setkání :slight_smile: No mně je hlavně líto Lucinky, že se jí špatně dýchá. A vám to přešlo po šestinedělí?
1. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
no snad prosím tě hned den po šestinedělí...:slight_smile: tak vydrž...oni to prej maj i hodně z mlíčka...jak je hustý a udělá se jim trochu hlen, tak hned chrchlaj...zkus ty mokrý plíny...bude se jí hned dýchat líp uvidíš:slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Já teď mizim na návštěvu za kámoškou..tak zatím paaa:slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá, jestli jí to taky přejde. Budu se modlit aby jo, protože ona jinak v noci hezky spinká. Jen jí i nás budí to chrčení. Ten týden to ještě přežijeme, a pak už se budeme modlit, aby to co nejrychleji přešlo :slight_smile:
1. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Holky,o kolik vám porostla mimča za měsíc? Já nevím,jestli jí mám ještě koupit nějakou 56 nebo už raději jen 62, co? Mám pocit, že mámstrašně málo věcí a už je dost chladno...navíc toho spotřebujeme, včera jsme přijely domů a dneska už jsem prala :grinning:
1. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
grabu - přišla jsem jen o jednu dvouhodinovku... :slight_smile: druhou jsem stihla v pohodě... Jinak manža zvládnul malýho úplně parádně :slight_smile: nakrmil, uspal, jsem ráda, že to tak zvládli :slight_smile: Malej ještě spinká....

calli - já osobně už malýmu budu kupovat jen 62... :grinning: 56 jsou mu teď tak akorát... on za ty dva tejdny vyrostl na 55 cm... :confused:
1. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Tak babenky,sme späť od lekárov-ja som OK,akurát ako ma pozeral zrkadlami,tak ma to bolelo,fakt som cítila,že som zošitá,takže pri sexíku bude asi trvať,než bude príjemný :confounded:
Dal mi aj nejakú antikoncepciu,ale ešte premýšĺam,aj kvoli kojeniu,sice je pre kojacie maminy,ale tie nežiadúce príznaky sa mi nepáčia,hlavne,že možem priberať,teraz mám ešte dosť,a k tomu ešte pribrať,tak by som si to hodila!!!!

Podržte sa-Samko meria 59cm a váži 5480g!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!je to poriadny kus chlapa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Čo mám s ním robiť,keď mu chutná :slight_smile: a nie je vobec tlstý :slight_smile:

Ja už som vytriedila plnú tašku malých vecí a dávam mu už 62 a viac :slight_smile:

Peťko,ty máš ale šikovného manžela :slight_smile:

Calli,ja som toho malého oblečenia tiež mala málo,len som to prala a točila dookola,je zbytočné to kupovať,ale to si rozhodni sama :slight_smile:
1. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
ja mam milion bodtcek a nenosime je, nosime jen pyzamka obcas teplacky, pyzamek mam tak 10ks a staci to peru co 3dny. a ted jsem vsechno zaprala do zluta :grinning: :grinning: kdyz jdeme ven tak ji zabalim do zavinovacky prikreju dekou a je ji hor
1. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
horko
1. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahojky holky,
teď vůbec nestíhám sem chodit, měli jsme něco s PC...

Dnes jsem byla na gyndě, vše ok, CS 3, takže o jeden bodík víc :slight_smile:

Calli, vítej doma, Adélka je zlatíčko..
Grabu, věřím, že když si s Járou promluvíte, tak to vyřešíte pro vás oba ke spokojenosti :wink:

Co se týká těch kil, všem vám závidím, máte pár kilo navíc, já měla 8-10kg po Barče...a dolů to nešlo dlouho...
Kate, tys přibrala v těhu jen 4kg? Tak to Ti teda závidím, že máš už teď o 6kg míň než před těhu...hmmm, kéž by mě toto také potkalo...potřebovala bych to jako sůl... :pensive:

Hezký večer
1. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
lenin - já shodila na začátku asi 5 kilo, když jsem moc nejedla a bylo mi zle (i když jsem teda nezvracela :grinning:) a pak jsem to celý těhu "doháněla" a přibírala... :slight_smile: Takže teď už jsem na tom s váhou líp než před těhu... Mám i míň, než na co jsem shodila během toho prvního trimestru, tak jsem zvědavá, na kolika se mi to zastaví... :slight_smile:
1. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
ufff...to byl den...jak v noci krásně spala, tak celý den řvala, bradavky už mám celé rozcucané, kojení děsně bolí, klobouček mi strhává, takže před půlnocí jel Jirka do lékárny pro nutrilon, tak snad bude v noci klid, jsem totálně vyřízená :frowning2:
2. říj 2009 v 01:31  • Odpověz
Tak Aduš usla až ve 3 ráno, ale pak spala do půl sedmé...jsme totálně grogy a Jirka už se těší, jak bude příští týden chodit do práce, že tam bude spát :grinning:
dneska jdu koupit odsávačku, jinak nevím, jak bych kojila,ptž mám tak bolavé bradavky,že bolí i bez malé :frowning2:
A to ještě noc předtím byla úplně zlatá, ale včera se mi nechtěla celé odpoledne odtrhnout od prsu, když se to konečně podařilo, za pár minut křik :frowning2: Ale najezená by být měla, když přestane dundat, tak blinká :frowning2: Já nevím, co s ní může být, už jsem z toho na prášky :frowning2:
2. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.