• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Já se tím zakláněním teda nebudu stresovat...ale mě to vyděsilo, když mi mamina minulý týden říkala, že by to neměl dělat...tak ho teď pořád sleduju a nelíbí se mi to...aby fakt potom chudák neměl zkrácené svaly...ale to se snad tak rychle neudělá...že?:slight_smile: budu věřit že to bude dorý:slight_smile:
2. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Bála som sa ako malý zvládne 6hod.cestu k nám na Slovensko,ale bol úplne úžasný,spinkal celú cestu a ja som sedela vpredu,dokonca som ho musela budiť na papkanie a tiež pritom spal :slight_smile:to zrkadlo je perfektné,som rada,že som ho kúpila,takto ho vidíme,čo robí a ja možem sedieť vpredu a rozprávať sa s Libim.
Tiež sme na tom tak,babičky a dedečkovia sú od nás najmenej 300km...

Gábi,len si hovorila,že bývaš niekde v Újezdech,ale Květnici si nespomínala...no nenechal si ho,nechal jej všetko,aj keď naňho dal polovičku a nebolo to málo...ale to už nebudem riešiť...tiež ma hneď napadlo,že by to bolo super a boli by sme pri sebe,to by sme ti dni inak krátili,kým by boli drahí v práci :grinning:
2. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
No to jo...to by bylo fakt super:slight_smile: myslím, že by z nás naši drahoušci za chvíli nechápali:slight_smile: to by byl samej výlet...samý kafíčko na zahrádce:slight_smile: no takhle se uvidíme taky...ale ne tak často...přeci jen to přes celou Prahu je kus :unamused: Újezd nad Lesy je hned vedle no...a je větší...tak jsem asi mluvila o něm, aby sis udělala představu kde to je:slight_smile: nevěděla jsem že znáš Květnici:slight_smile: Mě se tady hrozně líbí...je tu klid a pěkná příroda kolem...teda dokud nám to tu všechno nezastaví novejma baráčkama:frowning2:
2. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Lucinko a jak vůbec pokračuje váš baráček?
2. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Gábinka,ono tie naše maminy majú často zbytočné poznámky a hlavne nás nimi zbytočne strašia!!!!!!!!!!!!
My sme zvyknutí neťahať malého stále na rukách,a tam mamina hneď len zamrnčal,tak ho brala a keď ju Libor "zdrbal",že ho nemá hneď brať,tak mala poznámku,že si plačom može urobiť tú kýlu a pod....my ho vychovávame inak a tam nám to všetci chceli meniť,skoro nás vyvalilo od zlosti...

No bolo by to super,takto som tu sama a širokoďaleko žiadna kamarátka,tak mi je občas smutno...hneď si viem predstaviť,čo by sme robili my dve s našimi prckami...to by to tí naši chlapi asi z nás hodili :slight_smile:
2. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Tak jsem si byla k obvoďákovi napsat železo, koupila jsem si nějaké vitamínky a Jirka tu zatím s malou chrněli vedle sebe :slight_smile: Aduš se za chvilku vzbudí a bohužel jí musím udělat nutrilon, ptž ráno jsme ji kojila a ta bolest je už fakt k nevydržení, takže teď mám namazané bradavky a kojit až na další lkrmení, ať se mi to má čas aspoň malinko srovnat...
Jinak taky chci koupit tu medelu, řekla bych, že je nejlepší, dneska jsem si ve zdravotnických potř. koupila takovou nějakou obyč, ale vypadá dost morbidně a mám strach, že na ty moje boláčky to není zrovna nej odsávačka....
aaaa, už se začínáme probouzet, tak já zas jdu :grinning: Snad nebude dlouho ječet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Ty poslouchej beruško,si delaš ze mne prdelky,že se nebojíš,že bych tchýni nesrovnala do latě :grinning: :grinning: :grinning:
ale veď ma poznáš,ja si poradím s každým :slight_smile: :slight_smile: ale pri nej sa strašne ovládam,kvoli Libimu otcovi,on za to nemože,že je taká,on je pri tom tak dobrý človek.Nejak som ju brala a nevadila mi,neriešila som ju proste,ale NIKDY jej neodpustím,keď sme tam prišli na víkend,keď som bola tehotná v 26tt a s tými mojími problémami,keď mi doktor zakazaval všetko,som sa dosť tej cesty bála,ale chcela som ich vidieť,vedeli o tom týždeň dopredu,prišli sme tam po 4hod ceste a tá tatinova žena tam mala oslavu a návštevu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nás posadila s čajom a chlebom do kuchyne a robte si čo chcete!!!!!!!!!!!!!!!!!!no myslela som,že tam od nervov porodím...nechápem to,čo tým chcela dať najavo,ale keď nás tam nechcela,tak mala povedať...vedela,že prídeme a ona si tam pozve kamarátku s mužom....ani nevieš ako mi to bolo ľúto...toto by mi moja mama nikdy neurobila,vždycky sa na nás teší...
2. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Calli nám PA taky říkala že ta od Medely je nejlepší:slight_smile: tak asi nekecala:slight_smile: snad tě to brzo přejde...au au...cítím s tebou já taky kolikrát řvala bolestí...Jára na mě vždycky tak soucitně koukal a hladil mě aby to asi tak nebolelo nebo já nevím:slight_smile: a říkal že si taky bude štípat do bradavek aby trpěl se mnou...ale myslím, že nějaký štípnutí je oproti tomu co umí ta malá pusinka nic...a že chlapi nemají tušení jak to bolí...no fakt držím moc palečky ať tě to dlouho netrápí!!!
2. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
A baráček?
Včera sme okolo išli,tak sme sa tam išli pozrieť a už robia základy :slight_smile: dokonca sme boli aj za majiteľom-nie je to výstavba developera,ale súkromného majiteľa(čo je lepšie),aby nám počkal so splátkami,kým Libi dostane úver a pod. a povedal,že bez problémov mu to možme zaplatiť až v lednu ....úžasný človek!!!inak by sme o ten domček prišli...ešte sice Libi prácu nemá,ale zariadime to tak,aby tie peniaze v lednu boli :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Calli,tiež moc súcitím,ešte si presne vybavujem,ako som zatínala zuby od bolesti,keď som videla,že sa malý budí a bude papať...chlapi fakt nemajú vobec predstavu,čo za bolesti si trpíme...
2. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Lucinko to chápu...tokovýhle zlomislnosti jsou hrozné...to bych jí taky neměla ráda...je to hrozný...Járova segra má taky takovou tchýni...dokonce poštvává Adélku proti ní...a vždycky jí říká strašně zlý věci...a pak se diví, že jí nechtěj Adelku půjčovat...no je to hrůza jak dokážou být někteří lidé zlí...ale netrap se tím...snad to ten jeden víkend přežijete a pak se s ní zase dlouho nemusíš vidět...buď nad věcí a říkej si že taková můra ti za to nestojí aby ses rozčilovala :wink:
2. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Gábinka,som nad vecou a neriešim ju,to by ma muselo poraziť a už by som z nej bola v Bohuniciach :grinning: :grinning: :grinning: zo slušnosti sa dá zvládnuť všetko :slight_smile: len ma to mrzí kvoli Libimu a jeho ocinovi,no snáď ma niekedy nenaštve tak,aby som jej už niečo povedala...držím jej palce :grinning: :grinning: :grinning:
tak ten moj malý lump sa mi tu už nejako budí,asi tuší,že si užívam ten čas,čo spí s písaním s tebou :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Jejej teď koukám jakou hrubku jsem napsala:slight_smile: že prý zlomislnosti...no samo že vím že tam má být Y:slight_smile: vždyť mám státnici z češtiny že:slight_smile: no to jsem ostuda:slight_smile: pardon:slight_smile: sem se teď pobavila sama nad sebou :grinning:

Luci tak to je opravdu super ten člověk co vám staví baráček...my to máme taky od menšího developera, než jsou ti giganti jako centralgroupe a finep a byli jsme s nima moooc spokojení...je to hned jinej přístup, když jsou menší...takovej lidštější a ne všechno honit přes paragrafy a smlouvy:slight_smile:
2. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
ten můj pořád ještě spinká...ale dávám mu taky už tak jen 10-20 minutek a bude vzhůru:slight_smile:
2. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Presne tak,takíto stavitelia majú hneď iný prístup,fakt sme boli úplne prekvapení,mali sme platiť za každú vykonanú prácu postupne a takto to zaplatím naraz so všetkým,čo chceme a nechceme a možme si to kontrolovať.Ono predsa len je to stále najlepšia možnosť akú máme,za tie peniaze budeme mať domček aj s pozemkom,byt ani nič iné by sme za to nekúpili,no kúpili,ale max,tak neprerobený 3izbový alebo 2izbový luxusný a bez záhradky...teším sa až si dáme na zahrádku nejaký altánok a budeme tam grilovať alebo keď tam budem mocť malého dať hrať a nebudem sa báť,že mi ho niekto unesie alebo zrazí ho auto alebo pod.

Ešte zavrel oči,ale už sa všelijako krúti,asi je počúraný :slight_smile: lebo keď je pokakaný,tak mu to vobec nevadí :grinning:
2. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
to jo je to fakt lepší mít aspoň kousíček zahrádky:slight_smile: my sice máme takoou že uděláme pár kroků a jsi na konci...ale jsme tu spokojení:slight_smile: a to je důležitý:slight_smile: já nepotřebuju mít obrovskej barák...stejně mě nebaví uklízet:slight_smile: a až děti odrostou co s tím:slight_smile: tak máme malou řadovku a jsme spokojení:slight_smile:
2. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Ja to tiež tak vidím,na čo veľký barák????kým by sme ho celý upratali,tak možme začať odznova :slight_smile: no záhradku nebudeme mať veľkú,ale aj tá malá je zahrádka a urobí radosť :slight_smile: hlavné je,aby sme boli spokojní Gábi :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
autor
JJ a máš pravdu že když malej teď spí v kočárku tak ho mám kam dát a nebojím se že mi ho někdo ukradne...a pískoviště se mu na zahrádku taky vejde:slight_smile: a to stačí:slight_smile:
2. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky, tak sme zaspali na balkóne, tak som si zapla počítač a obedujem pri ňom. :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Mňam sem se teď napapkala dokud malej ještě hajá:slight_smile: dala sem si opět svoje oblíbené boloňské špagetky:slight_smile: zbyly od včera od večeře:slight_smile: ale myslím, že malej bude brzo vzhůru:slight_smile: už se mi tam kroutí:slight_smile: tak mu půjdu dát napapat a pak si ho vrznu do šátku a půjdu na to zatracený žehlení :angry: ještě že mám ten šátek...je to úžasná věc na takovýhle domácí práce:slight_smile: prcek hajá a já mám volný ruce k práci:slight_smile:

Jo ještě jsem se chtěla zeptat...vy co máte miminka starý jak já...kakaj vám pořád jako dřív...nebo teď míň? Štěpánek teď nějak míň, ale prdí pořád dobře...někde jsem četla že kojený dítě může všechno spotřebovat a tak ani třeba týden nekaká...ale to se mi zdá divný..ale Štěpula teď kaká tak max jednou denně...tak nevim jestli to je dobrý...ale vypadá spokojeně...tak nevím...co myslíte?
2. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Ahoj Aureli:slight_smile: dobrou chuť:slight_smile:
2. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Presne som to chcela napísať,že keď sa mu to vojde pieskovisko,tak mi to stačí a budem spokojná :slight_smile:
Kedy dnes odchádzate Gábi?Je piatok,tak cesty budú plné...

Ahoj Zuzi,tak ty si takto obedíkuješ?a čo dobré si navarila?A čo ten váš kráľ Alexander :slight_smile:?
2. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Gábinka,ty si mi narobila chute,teeeeda,boloňské by som si dala aj dvakrát :slight_smile:
A s tým kakaním,sice je Samík o pár dní mladší,ale tiež už tak moc nekaká a prdí pekne,takže sa nestrachuj,je to znak,že mu žalúdoček pekne strávi tvoje mliečko :slight_smile: a keď je spokojný,tak mu určite nič nechýba :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
No obed je ešte od včera a predvčera -Slepačia polievka a ažemlovka. No drobček je supiš, len nás stále trápia tie prdíkym, ale verím, že sa to dá čím skôr dokopy.
2. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
No Luci my pojedeme nejdřív kolem sedmé hodiny a to už dálnice bývají lepší...Jára je dlouho v práci...a i když tam teď byl tak na přesčasy tak to mají blbě zařízené, že si náhradní volno můžou vybrat jen ten měsíc, co měl přesčas...ale on byl teď přesčas jako za celej den...protože dodělávali projekt a přišel domů až v jednu v noci...ale volno za to nedostane protože to bylo poslední den v měsíci...tak má smůlu...no a dneska nemůže jít ani o hodinu dřív...:frowning2: mají to tam na palici vymyšlené...no ale aspoň pak už večer nejsou ty dálnice tak plné...
2. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
No my kakáme len s rektálkou - takže asi tak. Tak vám to závidím. No a zase musím kojiť cez klobúčiky, lebo ako je večer nervný a tlačí aj pri kojenítak mi ich vždy rozryje.
2. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Jejej to je mi líto Aureli že zase musíš kloboučky...já si je ale taky pořád všude radši beru s sebou...je to taková jistota...přeci jen ty prsa ještě pořád trochu bolej...ale snad si to všechno brzo zvykne:slight_smile:
2. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Zuzi,až teraz som si pozrela tú tabulku s našimi uzličkami,musím ťa fakt pochváliť,si ŠIKULKA,je to moc krásne :wink:
Prdíky čoskoro prejdu,len to treba vydržať :slight_smile:

Gábi,tak to má teda Jára blbé v práci,nedivím sa,že si potom taká nervozna,drie ako blázon a nakoniec z toho nič nemá,ani aby mohol z práce o hoďku skor k vám... :cry: :cry: :cry:
No tak to áno,večer sú už cesty lepšie,tak nech sa vám potom dobre ide :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Luci nakoniec kúpette vo vedierku?

Ja so si ho na chvíľu požičala od susedy, lebo, ževraj je to dobré na prdíky a malému sa v ňom páči.
2. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Holky já když tady koukám na toho andílka jak spinká:slight_smile: tak se tak těším jestli v zimě uděláme nějakou tu sešlost na nějakých horách:slight_smile: tak jak tam ti naši prckové budou hajat vedle sebe a budou všichni stejní:slight_smile: to bude krásnej pohled:slight_smile:
2. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.