• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No mne MAťo teraz chodí tiež neskoro z práce, ale našťastie keby bolo treba tak si voľno v pohode môže zobrať.
2. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Ja som sa tiež na Samíka tak dnes ráno zadívala a bola z neho tak na mäkko,že mi skoro slzy vyhrkli ...
Fakt nie je nič krajšie ako mať zdravé a spokojné miminko a rodinu :dizzy_face:
Gábi,nebojím sa,že by sme nejakú tú zimnú chatu nespáchali :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Je inak maminka mi dnes kúpila fusak, tak už sa nemusíme báť zimy. Už len počkať kým nás prídu pozrieť, nech je doma. :wink:
2. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Inak teraz bola sestra na zraze s babami a detičkami z koníka, boli v Tatrách. No ja som zvedavá ako to bude s nami v zime a teda s prdíkmi, lebo sme sa zajednali na Silvester na Oravu - na chatu, ale že iba ak už budeme na tom lepšie.
2. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
neboj Aureli...všichni říkají že prdíky po třech měsících nejpozději přejdou...tak snad ano
2. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
No sme hore tak pa.
2. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
tak damy toho tolik nakecaly, jsem pul hodiny docitala :slight_smile:

jsme zpatky od mudry a vazime 4100g a rikala ze muzeme prestat dokrmovat :slight_smile: to je mile kdyz jsem vcera nacala novy balik

moje Kika prdi furt rekla ze to ma z tech probiotickejch kapek :grinning:

jinak jsem cetla ze vam pekne spinkali miminka a i me dnes od 20:30 do 2h, pak v 5h a od te doby si moje dama mysli ze je rano :angry: takze si ji pak musim dat brisko na brisko a spime do 7h to uz ma zas hlad :grinning:
2. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Tak jsem měla strach aby něměl Štěpula ucpaný bříško a on se mi teď po papání tak pokadil že mu to ani plína nebrala:slight_smile:

Jani tak to je ale super že už nemusíte dokrmovat:slight_smile:
2. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
holis - tak to je super, že nemusíte dokrmovat :slight_smile:

grabu - mně přijde, že ten náš lump kadí moc často... Dneska mi pokadil přebalovací podložku a jako bonus začal při tom přebalování ještě čurat, tak nakonec ho radši přebalil manža :grinning:
2. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
No nic holky tak já jdu na to žehlení...tak zatím pa
2. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
tak i me to tesi ale ji to strasne chutnalo ale zas to nesmime prehanet :grinning: at neni tloustik :grinning:

jsem ji ted hodinu uspavala sem zrala jit taky spat ale chci si upict buchtu
2. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Tak už zas konečne spíme.
2. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
No ja som tiež dlho uspávala, do postieľky som ho dávala na 4 krát.

Jani aké máte probiotické kvapky?
2. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
malej mi taky nechtěl usnout :frowning2: ale nakonec jsem ho "ukojila" já mám pocit, že on je fakt jinak skoro neuspatelnej, jen u kojení se tak vyřídí, že odpadne :grinning:
2. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Jani a k tomu tlouštíkovi... Vždyť malej měl 4100g teĎ ve dvou tejdnech, takovej malej otesánek :grinning:
2. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
To aj náš pri kojení zaspí, ale potom ho dám odgrgnúť a hotovo - mse potom hore. No a veľmi málo mi spí a teda pri uspávaní je nervný, lebo chce a nedarí sa mu zaspať.
2. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
No len Janke sa narodila Krystínka trošku menšia.Myslím, že bola najmenšie mimčo.
2. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
aurel - aaa už na to koukám, nějak si ty míry všech nepamatuju ... :confused: :grinning: My jsme se bavili s naší doktorkou o tom odříhávání a ona říkala, že když u toho kojení malej usne, nemám to řešit a mám ho nechat spát, jen ho mám dát na bok, aby se neudusil, když by si ublinknul, ale jinak neřešit... Že ho právě budu tím odříháváním zbytečně budit... Manža když včera krmil z flašky s nim tady prej pak hrozně dlouho chodil, aby si malej odříhnul a nic... My prostě ne a ne a ne :grinning: Ale problémy nám to nedělá, tak to neřešíme...
2. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
No len i dosť blinkáme, tak si musím dať tú námahu. Inak mu je blbo.
2. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Holky, co dáváte mimčům do kočárku? My chceme jít v neděli poprvé kočárkovat, ptž má být tepleji, ale vůbec nevím, jak malou oblíct a co všechno jí dát do kočárku :sweat_smile:
2. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
My taky blinkáme a to i po odříhnutí, tak je asi přepapaná :grinning: Ale říhání nám taky moc nejde, spíš po příkrmu než po kojení.
2. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
No už sme hore a nechce spať, tak pa.
2. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
calli - já dávám o vrsvu víc, než v čem jdu já, takže třeba bodyčko, na to overálek a je v zavinovačce a kdyžtak ještě přikrytej dekou... Jo a čepičku... A nestěžuje si, vždycky usne :grinning:
2. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
ahoj holky tak Kika je dnes protivna :frowning2: nedari se ji usnout venku spi jen 30 min a doma me taky nesla uspat takze dnes nespala aspon ze toto neni v noci :wink: jinak bych se zblaznila

zuzi mame probioticke kapky Bio Gaia nevim zda pomahaji pac my s briskem nemame problemy ale davam ji je na radu doktorky ze to nejak pomaha.

calli: ja byla venku je tam dost zima mela jsem ji v kombinezce flausove v te mela dupacky prikrila jsem zavinovackou a zakryla krytem na kocar, me bylo zima ale ona mela teple rucicky. jo a cepicku :grinning:

a ted rve tak jdu kojit :slight_smile:
2. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Cali tak náš Štěpula je teď taky venku...má bodynko dupačky je zabalenej v tenký dece, pak v zavinovačce a na to ještě teplou deku a kryt na kočárek...jo a čepičku taky samozřejmě:slight_smile: chtěla jsem mu dát ještě mikinku ale zapomněla jsem...tak doufám že nenastydne...on totiž ty ruce pořád vystrkuje...ale pak už se mi ho nechtělo budit když jsem si vzpomněla...ale šahala jsem na něj a studenej není...tak snad bude v poho...doufám že se mu z toho nevrátí rýma :unamused:
2. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Holky tak jsem vyžehlila všechno Štěpulovo oblečení:slight_smile: naštěstí to naše velký jsem měla vyžehlený to by se mi už nechtělo...a když už jsem byla v ráži tak jsem uklidila celej barák...fuj to byla dřina...ale zase je tu pořádek..teda ještě by to chtělo umejt obě koupelny...ale už mě tak šíleně bolej záda že na to kašlu :wink:
Musim ještě sbalit věci na moravu...aby až se vrátí Jára z práce tak sme mohli hned jet...ale nejradši bych si teď lehla...no smůla...musim na to...štěpán se za chvíli vzbudí na jídlo, tak ať to mám hotový:slight_smile: tak zatim zase paa
2. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
tady se zase vikenduje co?

jak mam udelat aby mi dite spalo i pres den??? v noci spinka krasne bereme v 2h rano antibiotika a na to ze sla spat v 20:30 jsem ji musela normalne budit :sweat_smile:
3. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile: jani, já nevíkenduju :grinning: A malá nám zatím spinká pořád, má rytmus spaní 3-4h a to jak přes den, tak v noci, někdy spinká přes den i dýl, ale to ji pak raději budíme na papání.
Jinak dneska malá spala s námi v posteli :grinning: Já vím, že by se to nemělo, ale ona v postýlce plakala a u nás byla hned tuhá, tak jsem jí tam už nechala, ale bylo to už k ránu, tak se j nemohlo nic stát a ležel mezi námi kojící polštář, tak dobrý :grinning: Teď je napapkaná a s Jirkou oba chrupkají, jen já jsem vzhůru a nevím, co si vymyslet za práci, ale asi zkusím odstříkávat, ptž mám nějak nalitá prsa, ale s tou obyč odsávačkou to jde strašně špatně...
3. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
calli" jee ty jsi stastna zena ze ti tak spinka, me pres den vyjimecne spinka 2h :grinning: ja obcas taky nechavam Kristynku v posteli se mnou, protoze jsem lina ji odnyst do postylky :wink: normalne lezim vedle ni, nemusis se bat ze ji zalehnes to uz je takovej instinkt :grinning:

ja jsem si myslela jak nebudu mit nality prsa po 6 h od kojeni a byly v pohode asi mam mlika jen fakt na kojeni o nejakym odstrikani u nas nemuze byt rec
3. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
holis..tak já včera vůbec nekojila, prsa mě hrozně bolela, takže malá byla jen na Nutrilonu, což zase nechceme, takže dneska se snažím odstříkávat, ale musím ručně, je to rychlejší než tou rádoby odsávačkou :grinning:, ale jak tam mám stroupky, tak i to jde pomalu, ale snad se to brzo zhojí a budem zas normálně kojit :slight_smile:
3. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.