• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Ahoj kočky. Tak nám asi vymněnili předevčírem miminko. náš čumáček už druhou noc krásně hajal, už se i usmívá a po Nutritonu přestal tolik blinkat. Dneska jsem si ho ráno položila na hruď a tam mi hodinku spinkal.Calli, to máš blbé s těma prsama . Ale odstříkávej, aby se Ti tvořilo mlíčko. Byla by škoda, kdybyste skončili na Nutrilonu. :wink:
3. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
kajra a pres den ti spinka hezky? me samotna 20min a kdyz spinka na me brisko na brisko tak vydrzi i 3h

calli: urcite to prejde a proc ji nedas to odstrikane mlicko?
3. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
holis...však já to odstříkávala pro ni :slight_smile: Ale dost mi vyblinkala :frowning2: Ale zkusila jsem i nakojit a docela to šlo...ale pak začla škytat a blinkala zas...tak nevím :frowning2: Ale z lahvičky to do ní nějak rychle teče, tak asi proto blinkala, hold jí to odstříkané budu dávat stříkačkou :slight_smile: Potřebuju odstříkat aspoň jednu dávku na noc druhou zkusím nakojit, uvidím, jak nám to půjde :slight_smile:
holis...to mě mrzí, že ti nechce spinkat, snad se to brzo zlepší :slight_smile:
3. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Jinak jsem zjistila, že mi usne, když pustím Pink :grinning:
3. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
calli aha, tak to je fajn uvidis ze se to zlepsi :slight_smile: ja uz ani nemazu bephantenem

u nas jede dokola furt cd s pisnickama pro miminko a pak detske utikej kaco atd :grinning:
3. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Jo, tak u nás hrají většinu dne písničky ze Včelích medvídků :grinning: Ale u Pink se jí dobře chrní :grinning:
3. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Příští týden to bude hrůza, Jirka už jde do práce a má ranní, takže v noci je to jen na mě a pak až do odpoledne...no, to jsem zvědavá :grinning:
3. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
cali" jee vidis vceli medvidkz nemame, kde jsi koupila to cd?

zas me nekdo prepl klavesnici :rolling_eyes:

Jinak muj drahy chodi do prace na 11:30 a vraci se po 20h abych pravdu rekla kdyz jsem sama nejsem vubec vztekla kdezto kdyz je doma tak jsem obcas vztekla, napriklad kdyz prijde z prace a misto toho aby si se mnou povidal tak si sedne k pc :cry:

neboj vsechno zvladnete ja jsem se taky bala ale uz jsem si zvykla.

holky jak casto chodite s detmi ven a na jak dlouho?
3. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
No Jani, tak mi máme tiež BIO GAIA, tak dúfam, že nám zaberú, berieme ich už dva týždne.

No tak mi sme dnes večer od 00:30 do 4:30 nespali - mali sme deň - no hrúza. A to bola prvá noc po šestonedelí, dúfam, že sa polepšíme, lebo si budem musieť prehodiť režim aj ja.

Inak Jani mi chodíme von 2-krát denne, tak na 2 hodinky.
3. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Aureli: my ty kapky kapem nepravidelne, k cemu vlastne jsou?? jako aby meli pekne v brisku?

Zuzi ja te trochu lituju s tim ze ti v noci nespi ale me zas nespi pres den jedine usne na me, a to ti place? Me usnula kristynka ted u kojeni tak snad vydrzi do 2h do rana kdyz se ani poradne nenapila :unamused:

Jo a to ven chodite 2x na 2 hod? to ja jsem ostuda venku jsme teda tak max 1hod, to kuli tomu placi a az bude mraz tak to nevim jak to budeme delat. :frowning2:
3. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
holis..ty včelí medvídky jsem si stáhla z netu,jen písničky, celé to má 10min , takže to jede furt dokolečka :grinning:
Jinak my jdem ven poprvé zítra a to si uděláme procházku k mamce, takže asi půl hodinky tam a pak druhou plhodinku zpátky :grinning: Njn,když vy už máte velká mimča :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
No Jani ono by to malo upraviť tráviaci trakt bábetka, tak by malo zmierniť aj tie koliky. Inak teraz pijem aj čaj Aníz-rasca-fenikel. No a celkom sa mu to už začína lepšiť. Už sme boli fajn, ale spravila som ryžový nákyp a vyzerá to že z ryže ho zapeká, tak musím vynechať ryžu z jedálnička, lebo od kedy nejem ryžu, tak sa to zase upravuje.

Ale zato teraz si vymyslel, že bude málo spať. Tak keď včera vynechal jeden večerný spánok, tak dnes vymýšľal cez oba spánky. Do 00:30 je to nádherné bábo a potom štrajkuje ako cez deň. Zaspí až po hodinke a pol alebo 2 hodinkách, takženič moc. Som to rátala, tak naspíme možno 10 hodín za 24 hodín. Sa mi to zdá málo.

Inak koncom októbra mi začína tá moja Angličtina, tak som zvedavá ako to budeme zvládať, ale ak to zvládne K.ate, tak musím aj ja - tá toho má teda omnoho viac. Musím im ale nahlásiť, že somna MD, lebo tom mám potom povinnosť absolvovať iba 30% hodín. Tedabudem sa snažiť chodiť na všetky, ale uvidíme aký budeme, tak radšej si to vybavím.
4. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Inak JAni môj drobec tiež plače keď ideme von, ale potom sa ukľudní a hodinu si čumákuje v kočíku a potom zaspí.
4. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
zuzi moje Kika taky naspi 10h max denne mozna ani to ne...
4. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Ahojda holky:slight_smile:

No tak já musím říct, že Štěpánka nám asi taky někdo vyměnil, protože už třetí noc spinká krásně...dneska se vzbudil na papání až po 8h:slight_smile: no paráda:slight_smile:

Ale zase na druhou stranu se mu asi nějak upravuje zažívání a tak už mi dva dny nekakal...prdí dobře, takže nepláče...ale já mám hrůzu z toho, co má v bříšku, když už dva dny nekakal...no nevím...asi toho i víc stráví...ale i tak....včera večer plakal až mi to srdce rvalo...ale pak si říhnul a usnul...no asi ho to v bříšku trochu tlačí...ale teď hajá v postýlce, kopká si nožičkama, hraje s ručičkama a je spokojenej...tak snad bude v poho...no každý den se nám naše miminka mění...tak asi má další vývojovej skok a bříško už mu bude trávit líp...snad:slight_smile:

Jinak Jani my chodíme ven tak na hodinku až dvě na procházku...podle toho jakej vemu okruh...a pak ještě většinou spinká, tak ho dám na zahradu...ať je na čerstvým vzduchu...ale jsem vytočená z těch malejch mušek, kterejch je teď všude milion a jak máme zelenej kočárek, tak je celej obalenej...jsem z toho nepříčetná :angry:

Jo a Štěpula spí celkem tak 15h ze dne:slight_smile: když to tak spočítám:slight_smile: ale jak kdy...podle toho jak chce...někdy prospí celej den a někdy je zase pořád vzhůru...ale on je hodnej i když je vzhůru, takže mně to nevadí:slight_smile:
4. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
No len keď ten náš väčšinu z toho prespí cez deň. Začal nejako dobre spinkať pred a po kúpaní. Ale ono sa to sprví.

Inak musím ho pochváliť teraz sa mi dva krát po sebe sám vykadil, tak asi všetká tá snah a nebola an zmar. Po dvoch týždňoch prvý krát bez rektálky.
4. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
ahoj tak naše princezna se nám včera konečně po dlouhé době vykakala sama a vděčím za to olejíčku jménem větříček od firmy eoné. Je pravda že poctivě masírujeme při každém přebalováním bříško, ale když to pomáhá, tak to budu dělat dál :wink:
4. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Tak Waci vidím že kadiť sme začali naraz. :slight_smile:
4. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
aurrelka my jsme s manželem oba plakali radostí když jsme viděli jak jí to jde. :grinning: ale ono stejně ještě není vyhráno, ono se to může zlepšit a pak zase zhoršit :unamused: ale i tak je to pokrok :grinning:
4. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
No verím, že sa to bude už len zlepšovať.
4. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Holky tak to jsou super zprávy, že je to tak lepší:slight_smile: to mám radost...snad už to nebude takovej boj...my teď teda asi chvíli bojovat budeme...ale malej se včera nevykakal ani s teploměrem...tak nevím jestli by mu ta rourka pomohla...jak se to vůbec používá?
4. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
ale ono ho bříško nebolí...tak já ho tím zatím nechci nějak dráždit...ptám se jen pro případ...snad má jen opravdu lepší trávení a ne nějakej problém v bříšku :confused:
4. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Neboj Gabi, možno fakt nepotrebuje kadiť, možnosa dnes vykadí. Ak si prdká a chudák netlačí a nič, tak je to fajn.
4. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
grabu ta rourka by mu pomohla na 100% jelikož je dutá a jak to zavedeš do konečníku tak ty plyny jdou i s kakáním ven. Naše malá vždy pěkně zatlačila a vše to z ní vyjelo :wink:
4. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Aureli to je ale krásná fotka Alexe v tom kyblíku:slight_smile: no je rozkošnej:slight_smile:
4. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Ďakujem, idem skúsiť ešte nejaké popridávať, kým sú chlapi von, lebo zachvíľu prídu.
4. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
holky já včera přidala fotku jak nám malá držela poprvé krásně hlavičku
4. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
ahoj holky, tak my mjsme měli noc celkem v pohodě, malej usnul kolem 11 večer a vzbudil se asi ve 3, alenež jsem se vykopala z postele usnula jsem a on taky a pak vstal až v 5, nabaštil se a chrněl do 8... Přes den je teď častěji vzhůru, ale vnoci nám spinká hezky :slight_smile:
4. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky,
grabu s tím kočárkem jsme na tom stejně :angry:

Jinak já mám Janičku taky jak vyměněnou..spinká moc hezky..jen já se holky tak probudím a pak třeba hodinu nemůžu usnout :unamused: Nevím co s tím..

Jinak jak se malá už víc hýbe tak rourku už sme dlouho nedávali až dneska ji to zase nešlo tak sem ji pomohla a ani se nedivím že ji to tak trápilo..tam měla tolik vzduchu :astonished:

A s tím kakáním sem četla že při kojení nemusí miminko kakat často pře většinu vytráví a pak nemá co kakat. My dáváme Nutrilon a i tak kakáme jednou za dva dny..a to sme dřív kakaly každý den
4. říj 2009 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz
k.ate nedělá nějaká Tvoje příbuzná vrátnou na integrované střední škole automobilní v Brně??
4. říj 2009 ve 12:03  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.