• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No tak som konečne popridávala fotky drobca.
4. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
aurreli mooc krásné fotečky :dizzy_face: Malej je mooc rozkošnej :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 12:06  •  3 děti  • Odpověz
aurelko malej je nádhernej :wink:
4. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
No veru oproti tomu aký bol šmoulík modrý pootláčaný keď zo mňa vyliezol, tak teraz je krásavec.
4. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Inak vedierko nie je naše, požičala nám ho suseda, lebo som počula, že to zaberá na poprdkanie, tak skúšame, že či si ho kúpime. Inak je bohovský, keď ho v ňom kúpeme, lebo nožičkami sa mi posúva po stene vedierka hore - no pláva si. :slight_smile:
4. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Gabi ty musky znam mame zlutej kocarek taky je nesnasim a pevne doufam ze brzo umrznou :slight_smile:

Drahy jel s kocarkem ven at si odpocinu pac jsem cim dal vice vztekla :frowning2: asi tim ze proste pres den spi max 30min a to jeste na me. Takze ji musim mit porad ale porad na rukach a z toho jsem unavena. Nic nezabira ja si nestezuju prote to musime vydrzet nez to prejde.Aspon ze teda kadi sama a neplace bolesti. Kika kadi tak 5x denne.
4. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky moc pekne fotecky jste pridaly, mate krasna miminka a jak ctu tak i hodna. :wink:
4. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
holky malá spí už od půl desáte a ne a ne se probudit :grinning: ale jak je spokojenoučká :grinning:
4. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Holisko malá na mně taky usne a spinká ale jak ju položím tak do 10min.vzhůru. Nebo když jezdím v kočáře tak spí ale jak zastavím že se třeba jen napiju tak taky hned kouká. A jako někde pořád sama jezdit mě taky moc nebaví. Tak nechám občas malou chvilku prospat na mně co nadělám no..opřu si ruku o bok křesla aby mě nebolela a koukám třeba na telku nebo si čtu a ona spokojeně chrupká. No není to sice asi moc dobré ale nic jiného mi nezbývá..hlavně že spí dobře v noci..ťuk,ťuk!!!!!!
4. říj 2009 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz
Zuzi jak se to dela ze kdyz fotis tak zaber na malyho je ostrej a to ostatni je jakoby rozmazany? to nejak upravujes ve fotoshopu nebo to mas nastavenej fotak?
4. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
holis a nefotí to přes makro? mně tohel dělá foťák když fotím přes makro :wink:
4. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Sacvi: to i ja tak lezim s ni oprenou ruku o polstar nebo na sedacce natazena oprena o kojici polstar :grinning:

Kolik a kdy dokrmujes? Spi ti lepe po nutrilonu?

Holky uvazuju ze budu malou koupat v 18:30 aby pak stihla vecernicek co vy jak jste na tom? my koupeme kazdy den v 19h ale ta procedura s kojenim, dokrmem a uspavanim no v postylce je v 20:30.

Waci: co je to makro? neni to funkce kyticka??? :grinning:
4. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
jj to je funkce kytička :wink:

my koupeme v půl šesté, protože v šest dostane napapat a pak čteme pohádku a to jíme tak do za deset půl pak čteme pohádku a pak jdeme spinkat
4. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Miso, taky bych cetla jenze to bych ji u toho cteni musela nosit a to nejde :angry: kdybych ji polozila tak spusti takovej rev ze by nic neslysela :wink:

no a v kolik ti usina a jak se ti budi na kojo? budes nejak resit ymenu casu? diky hned nastavim kyticku :sweat_smile:
4. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
no jí normálně po 3hodinách..někdy dýl když ju položím přes den na bříško..a teď už 3krát jedla ve 20h. a pak jedla kolem 2h.ráno a pak už zase po 3h. Vypije jak kdy..90ml ( v noci kolikrát i míň :confused: ),120,150 a někdy i trošku víc..fakt jak kdy.Ale je zajimavý že třeba po 90ml spí někdy 4h. a po 150už má po 3hodinách hlad. Kdoví čím to je. A s koupáním je to děs..pokaždý brečí pře už má hlad a včera sem ju musela krmit jen zabalenou v ručníku v koupelně pře by se jinak hladem uřvala bobulka :unamused: A to měla jest až hoďku po koupání..
4. říj 2009 ve 13:31  •  3 děti  • Odpověz
tak mně se budí tak po 3-4 hodinách na kojení. Když usne v těch sedm večer tak se mi vzbudí až v 23.00 pak ve 3 a pak v 7. Změnu času řešit nebudu, nechám to tak jak to máme :wink:
4. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz
no nic je krásně jdeme na vycházku, včera byla venku od rána do večera jen s pauzama na kojení a byla spokojená jak želvička :wink: tak zatím paa
4. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Sacvi a ty uz ji nedavas MM? nebo jak casto ji davas UM?

Waci ja prave najedu ten den na koupani v 18"30 :grinning:
4. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
sacvi, tak koukám, že naše malá není jediná, kdo koupání hladem prořve :grinning: My jdem taky ven, jen se tam nějak rozfoukalo a obloha je nějaká zamračená, tak snad nezmokneme :sweat_smile: Jinak dneska nám prdelka spala od dvou až do půl sedmé, tak jsem byla celkem překvapená :grinning:
4. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
holis dávám ji pokaždé UM. Svýho mám málo tak až vždycky odstříkám víc např.60ml tak ji to dám a dokrmím UM. Ale to je jen tak jednou za den :unamused:

calli ale ji už tak tečou slzičky že jak to vidím tak se mi chce brečet taky..asi ju budu koupat normálně přes den dyž bude vzhůru..
4. říj 2009 ve 14:11  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - nedělá :grinning:

holis - to rozmazaný může být i foťákem a hlavně objektivem, kompakty to většinou moc neumí, ale zrcadlovky docela jo... :slight_smile:
4. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
k.ate to už mně taky došlo :sweat_smile: A za všechno může můj muž :grinning:
4. říj 2009 ve 14:57  •  3 děti  • Odpověz
autor
Tak my byli teď na procházce a malej jen jak sme přišli domů, tak začal řvát...ale babička s ním ještě venku popojíždí na dvoře...tak třeba usne:slight_smile:

Holky máte moc krásný fotečky miminek:slight_smile: to jsou takový broučci malinký:slight_smile:

Waci, tak jestli bude malej i dneska večer řvát, tak já tu rourku zkusím, ale on normálně prdí...tak to by se snad i vykakal kdyby chtěl ne? třeba to je fakt jak říká Sacvi, že pak už nekakaj tolik, když to vytrávěj...ach jo...kdyby aspoň tak neplakal...rve mi to srdce :frowning2:
4. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
grabu mně malá taky prděla, ale kakat jí to nešlo :frowning2: ale dneska mi pokadila celej přebalovací pult.

holky přidala jsem fotky, ta jedna se mi vyloženě povedla, jak má jazýček venku :grinning:
4. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
holky, tak u nás dneska byla moje mamka popřát manžovi k svátku... A museli jsme v tu dobu přebalit malýho a to teda byla akce... :grinning: Napřed pokadil a počůral kus přebalovací podložky, to není nic nenormálního, pak to vypadalo, že už nic nebude, tak ho manža dal trošku stranou a malej si pokadil bodýčko, který měl pod zadkem, to už jsem ho vzala a šla opláchnout pod vodu, dala jsem si osušku na postel s tím, že ho utřu a dopřebalím já... No a malej jako bonus začal čůrat ještě na té posteli na té plíně, takže pokropená postel, já taky a manža schytal kus toho kadění :grinning: No a tak nás dneska malej donutil vyprat :grinning:
4. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
uff tak jsem taky přidala nějaký fotečky :slight_smile:
4. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Holky máte nádherný fotečky:slight_smile: a oběma se vám moc povedla ta fotečka s vyplaženým jazykem:slight_smile: paráda:slight_smile:

Náš Štěpula opět nekakal...jen si tak uprdnul a něco malinko z něho vyšlo...ale jinak nic...tak asi zkusim zavolat dr. jestli je to normální :unamused:

Jinak teď ale leží spokojeně v postýlce a ocucává si ručičku...a víte co je super...on už si začíná sám broukat:slight_smile: je to fakt vtipný, jak se vždycky zarazí co to z něho vyšlo za zvuk a pak to zkouší znova:slight_smile: a směje se tomu:slight_smile:
5. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Jinak jako...kde ste kdo...v thle dobu :astonished:
5. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
grabu - já jsem tadyyy :slight_smile: Tu fotečku s jazykem u nás fotil manža :slight_smile: :grinning:

Jinak holky poraďte něco na hemeroidy, já jak jsemv těhu neměla skoro žádný problémy, tak teď tímhletím trpím jak něco... Včera jsem si na záchodě říkala, že bych šla radši znovu rodit, než tohle :frowning2:

A musím zaťukat, ale malej v noci spinkal zase fajn, usnul kolem 11, pak se vzbudil ve 3 (dneska jsem ho neukecala, aby ještě usnul :grinning:) a pak v 6 a teď ještě spinká :slight_smile: Ale prdí teda o 106
5. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Kate já měla taky hemeroidy...nebo asi ještě mám...dali mi na to v lékárně glicerinový čípky a mastičku...normálně si zajdi do lékárny a řekni, že chceš něco na hemeroidy po porodu a oni ti něco poradí...mě ta mastička pomohla aby to nesvědělo a čípky, aby to šlo líp ven...no a taky zkus švestkovej kompot...po tom jsem šla na záchod jedna radost:slight_smile:
5. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.