• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
brouci, primerane určite ano, mimčo nás potrebuje cítiť, túlim sa s ňou, ťuťkám sa s ňou, večer keď je "zlá" je na rukách skoro stále, ako som opísala, no ni len klasicky, napr siju položím na kolená /nohy mám opreté o stôl/ tvárou k sebe a "hráme" sa s hrkálkovou žirafkou, žďuchám donej, šteklím ju.... Ale cez deň, sa takto ťuťkáme keď sa zobudí, keď sa napapá a ostatné sa snažím, aby na rukách nebola...
5. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tak to já jí na rukou taky nemám pořád. Jen musíme na ruce uspávat. Jinak si hraje v lehátku i v postýlce, kde jí pouštím kolotoč. Já myslím, že až si bude umět hrát, tak se unaví sama a nebude chtít drncat. Dneska řvala 3 hodiny a stejně neusnula. Docílila jsem jen toho, že teď nemůže usnout a když jí dám do lehátka, tak se hned vzbudí a brečí ........... :unamused:
5. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Asi som to fakt blbo napísala...radšej už žiadne rady písať nebudem,potom to takto vypadá... :frowning2:
tiež je cez deň pri nás,napríklad leží v lehátku alebo na kojo vankúši,mazlíme sa s ním,napr.na kolenách a tak sa s ním rozprávame a pod.alebo ho dávam na hraciu deku a tam sa s ním hrám...ale snažím sa to nosenie na rukách minimalizovať a zatiaĺ nám to vyhovuje,určite nie som krkavčia mama,ktorá sa svojmu dieťatku nevenuje....
To s tým spaním som myslela hlavne večer...a cez deň,keď chce spinkať,tak sa snažím ho neuspávať na rukách,ale aby spinkal sám ako večer.

Gábi,tak to gratulujem,no vidíš ako Ťa prekvapil
:grinning:

Brouči,prepáč,myslela som to dobre,určite nie tak,aby si malú mučila a pod.
5. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
idem pridať nejaké foto
5. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Lucí já to tak neberu :wink: Zkusila jsem to, ale nevyšlo to. Budeme to postupně trénovat a taky se to naučí :slight_smile: Jsem ráda za každou radu :wink: Jen malá chce prostě usínat na ruce .......... Je to blbý, ale asi se s tím budu muset smířit. Zase když usne, tak spí dlouho, v noci se budí už 1-2x, takže to asi zatím měnit nebudeme. Teď jak jsem jí nechala "vyřvat", tak pořád natahuje a jak jí dám z ruky tak se bojí a hned se budí. No snad jí to nevyděsilo a bude večer spát :slight_smile: A nevztahuj si tu diskuzi na sebe, já mám pocit, že to dělám špatně, ale asi nejsem jediná, kdo drncá a já jsem ráda, že v tom nejsem sama :slight_smile: Jsi holka šikovná, že jste to se Samíkem tak skvěle zvládli ...... :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Lucí Samík je krásný miminko. Teda to nevím, koho si ta naše holka jednou vybere :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
ste tu nekdo?
5. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Tak foto je pridané :slight_smile:

A Kačko,som to trochu zobrala na seba,ja by som totiž každému rada pomohla a keď to nevýjde,beriem to za svoju chybu...som nejaká precitlivelá teraz...pozerám na malého a plačem...
Držím palce,aby ste to s Lucinkou urobili tak,ako jej aj vám bude vyhovovať.Posielam jej pusu :zipper_mouth:
5. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Teda Luci já koukám že i my dvě sme nějak propojené...i já tu teď koukám na prcka s pláčem
5. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
A proč pláčete holky? Lucí já jsem fakt ráda, když mi poradíš. Jen na Lůcu to prostě neplatí. Fakt mi řvala celé 3 hodiny a to si myslím, že to za to nestojí. Třeba taky přijde den, kdy to zlomíme :wink: Určitě jsem to nemyslela na tebe, jen jsem z toho taky nešťastná, ale co mám dělat. Budu to muset vydržet.
5. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Blackie,vždy tu niekto je :slight_smile: ako sa máte?čo princezna?

Kači,ďakujeme :slight_smile: oni sú fakt takí roztomilí,nevinní,sladkí,k spapaniu :slight_smile: a hlavne,už mi nepripadá ani ako miminko,je to poriadny chlapisko,s tými kilečkami a dĺžkou :grinning:

Gábi :dizzy_face: to naozaj?
5. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Lucinko krásný fotečky:slight_smile: Samík je fakt frajer:slight_smile:

Broučí ani se neptej proč brečím...to by bylo na dlouho...a nechci tu vířit zase debatu o tom jak je všechno na depku a na prd:frowning2: musím si hold asi zvyknout
5. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Holky moje já z vás budu taky brečet. Malá konečně usnula, tak si asi chvíli dáchnu s ní. Jestli teda nebude hned vzhůru. :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
nikdo semnou nemluvi? ja se sem nedstanu protoze nechytam signal ale 2 se vracime do mutak uz budu s vama na drate :grinning:
autor
Luci jo jo...už mám oči úplně rozmazané a vypadám jako čarodějnice:slight_smile: eště že malej spinká a nevidí mě...protože by se mě určitě lekl:slight_smile:
Gábi depky na tebe přišly? Koukám, že každá máme občas svůj den, co? Já mám depky z toho, že nedokážu pořádně vychovat dítě. Snad to taky přejde. ...........
5. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
no ahoj blackie...to viš že s tebou mluvíme:slight_smile: jen nám písni jak se máte na Sardinii ať můžeme zavidět:slight_smile: tady začíná být pěkně hnusný počasí...jak máte vy...ještě sluníčko a teplo?
5. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Blackie neblázni, jak se vede?
5. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Kačenko,len tak z dojatia,že ich máme.Niekedy mi to tak príde,že sa rozplačem,keď sa s ním rozprávam a on sa na mňa stále pri tom smeje akoby mi rozumel.
A prosím ťa,nevšímaj si ma,som nejaká citlivka dneska,ani nevieš ako ťa chápem,ale holt som pochopila,že naozaj máme každá iné miminka,sice niektoré veci fungujú na pár miminiek rovnako,ale každá musíme to svoje spoznať a dať mu,čo potrebuje.Ja som to vyskúšala a funguje to,aj keď ešte pár dní a bude to úplne bez plaču,ale Samík je predsa chlap a niečo musí vydržať.Nebuď z toho hlavne utrápená,čas všetko ustáli,ešte sú predsa len maličkí.
5. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Já mám depky z toho že asi přicházíme o tatínka...ale to je jedno...:frowning2:

A Broučí neboj...ty umíš vychovat svoje dítě...jen to chce čas...než se to celý srovná a ustálí se nějakej režim...Štěpula taky ještě žádnej moc nemá...ale je to moc hodný miminko...:slight_smile: já ho miluju jako nic na světě:slight_smile: ale to my všechny ty svoje miminka:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
No já si jen říkám, jestli to fakt teda nedělám špatně. Ale co mám dělat, když se jí to fakt nelíbí. Ale třeba v noci to moc neřeším, to i kojení je daleko kratší a uspáváme fakt chvíli a někdy to jde i bez uspávání. Malá prostě odpadne.
5. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Blackie,tak keď dorazíte domov,hneď sa pripoj a pokecáme poriadne :slight_smile:

Kači,tak si s Lucinkou pekne zdriemnite,myslíme na vás :slight_smile: a ty neplač,nejako sme sa dnes s Gábinkou zišli s tou depkou...
Gábi,škoda,že si tak ďaleko,byť bližšie,podávali by sme si kapesníky :slight_smile:

Ježiši,Samík spí už 2.5hod :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Grabu - třeba by ti pomohlo si s někým "pokecat"... Přece sdílená starost je poloviční starost... :wink:

Luci - koukam, že jste malýho nechávali pokřtít... Nás to taky čeká, ale nějak nevíme kdy :grinning: známej farář nám říkal, že klidně až ve 3 měsících... Tak uvidíme no :grinning:

brouci - já myslim, že se do toho všechny musíme dostat, já zas mám strach malýho pořádně chytnout, abych mu neublížila... :frowning2: Taky mi to je kolikrát líto, že manža s ním umí manipulovat líp jak já... Ale co už, snad se do toho časem dostanu :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Gábi neblázni, jestli je nějaká krize, tak to určitě přejde. Oni chlapi většinou žárlí na mimča, že se jim mamča víc věnuje. Ale taky na ně přijde řada :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Broučí tak ještě zkus dát jí do postýlky a dát ruku pod zadeček a jen tak trochu do něj pobouchávat...jako nadrncávat...ale ne moc aby se jí netřásla hlavička...to se nemá :wink: to na Štěpulu taky zabírá, když nechce usnout...tak mu tím tak pomůžu a je hned tuhej...teda dělám to v noci...přes den ať si usíná pěkně jak dlouho chce...ale v noci mu takhle někdy pomůžu...aby měl klid on i já :grinning:
5. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
No znám spoustu maminëk, které to měly jako já a prostě s tím taky nic neudělaly. Kolegyně takhle chodila půl roku celé noci a drncala. Druhá chodila do roka a taky drncala, ale ta to měla i přes den. No to je na provaz, to mě malá nechá odpočinout.
5. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Gábi zkusím to, ale moc tomu nedávám. Já v noci kojím v obýváku a rovnou tady i uspím a přenáším do postýlky.
5. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
holky jste moc hodný...ale já bych si nejvíc potřebovala promluvit s Járou...ale to nejde...neposlouchá...nechce mluvit...zabloknul se...nevim proč...ale častěji a častěji chodí pozdě z práce...vymyslel si další volejbal...ve čtvrtek další akci s kolegama...příjde mi že nechce chodit domů...nejeví zájem...o nic...sem na všechno sama...a mám pocit že ho ztrácím...ale nejhorší je...že mě šíleně štve jak se chová... :unamused: :frowning2:
5. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
Luci ti naši se fakt dneska domluvili:slight_smile: Štěpula už spí od 14h:slight_smile:
5. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
jo mala je uzasna nemuzu si stezovat dala sem i nake foto tak juknete akorat nam zacli padat vlasky jinak mi spi celou noc...a je peknej cvalik .....poradjineco kupuju prvni o bleceni ji uz zacina byt male.jinak jen prvni den sem si byla nejista jak ji vzit ated mi pride jak bych ji mnela uz roky... je to zlaticko...jen mi vse pokadi uz nosim veci na prevleceni i ja.........
5. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.