• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No ptala jsem se mojí maminky na názor a taky mi řekla, že je to hezká barva a ať si jí klidně koupím. Tak a už vás tím nebudu otravovat a prostě si ho koupím :grinning:
12. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
broucek vůbec tím neotravuješ :wink:

já vařím koprovou polévku dostaala jsem na ni chuť :grinning:
12. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojky, jen nakukuju a zas letím, jsme u manžovejch rodičů :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky:slight_smile: nám dneska nešel v práci dlouho net, tak jsem tu až teď...Luci, souhlasím s holkama nenech si do toho kecat...oni to sice rodiče vždycky myslí dobře...ale podle nich dobře...a jakej názor na to máš ty je obvykle nezajímá...tak se tím nenech rozhodit...domluvte se s Liborem a uvidíš ju:slight_smile:
A s tím kočárkem Broučí...ta barvička je moc pěkná a já bych jí taky brala...myslím že se ti aspoň nevyšisuje od sluníčka:slight_smile:když je tak světlounká a kdyby se zašpinil, tak to určitě půjde vodou dolů:slight_smile:
A holky jen jsem chtěla k podobným nápadům, že někdo nějakým postěžováním otravujete...proto jsme přeci tady...abysme si vzájemně pomohly a nemusely se stresovat...takže klidně mluvte o čem chcete a žádný otravování neberte v potaz...ono je lepší se vypovídat než to v sobě dusit a trápit tím sebe i mímuška :wink:
12. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Jo a já taky obhlídla kočárek v obchodě a pak si ho koupila na netu...dokonce mi to i v tom obchodě řekli...že je to levnější:slight_smile: tak jsem si to objednala na jejich webovkách...a došel hned za týden...máme ho pro jistotu už schovaný u sousedu:slight_smile: další auto nabourat nechci:slight_smile:
Já vlastně skoro všechno objednávám na netu...pošťačka už mě zná i od pohledu, jak je u nás téměř každý den:slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Luci, je to s těmi domky a hypotékami zapeklité, ale jak už tu psaly holky, rozhodnutí je na Vás a pokud to utáhněte, tak jděte do toho. My jsme na tom přesně tak, jak si poposovala situaci kdybyste si úvěr vzali.
Hypotéku máme na 30 let, tedy pozor, teď už jen na 27 :grinning: :grinning: :confused: Staršná doba, člověk musí jen věřit, že se budeme mít s manžou rádi a bude to naše hnízdečko lásky až do smrti...manža všechno táhne ze svého platu, co já bych asi z mateřské utáhla, že? Barák, auto, stihneme i občas něco našetřit a něco si koupit do baráčku (koupili jsme starší, tak předěláváme postupně) a dokonce ušetřit i na dovču. Teď do toho čekáme druhý mimčo, ale já bych neměnila, miluju zahrádku, sednout si tam, pustit dítko, ať si hraje...
je to velké rozhodnutí, ale pokud chcete a finančně to utáhnete, tak na ostatní "dobré rady" nehleďte a jděte do toho.
DRŽÍM PĚSTIČKY!!!
12. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
grabu a koukla jsi na ten kočárek když ti přišel??? :wink:
12. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
ahoj konici uz jsem zpet pekne jste toho nakecaly!!!

luci ja penize od nasich dostala ale stejne se jim furt neco nepozdava, teda tatkovi mamka je v poho, penize jsou fajn ale at se pak nestaraji co za to mame ze! jinak ti zavidim ze tvuj Libor ma tolik penez, my se spatne nemame ale az ja budu na materske s nejakym prispevkem 7800kc tak ti teda nevim a to neplatime hypoteku. ja proste nevim kam ty prachy davame dohromady kdyz to sectu se mame dobre ale furt nic nezbyva.

broucek kocarek si kup klidne svetly nemusis se bat ze ho zaspinis, to byste musely jezdit blatem v desti a podobne, bezova je krasna barva ted potkavam hodne implast bolderu ve svetle barve a vypadaji ciste.

luci mutsy je pekny kocarek musim uznat ale nasla jsem jen kolekci 2006 na netu. ALe je pekny.

ja nakonec uvidim podle korunek bude to bude casualplay S4 za 17600kc nebo xlander xt antracid maji slevneny na 8900kc tak uvidime jak to pujde libi se me oba dva.

no nic jdu obedvat mame spenat mnam
12. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
holis jak jsi dopadla????????
12. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Waci koukala jsem na něj neboj...hned jak přišel jsem ho rozbalila...všechno vyzkoušela jestli je vpořádku...a pak šupajdil k sousedům:slight_smile:
A radím vše opravdu po rozbalení překontrolovat...nám k autosedačce nepřišla stříška...tak jsem jim tam volala, že to asi je nějaká chyba...protože píšou že je součástí dodávky a naštěstí byli moc milí a omlouvali se, že to hned dopošlou a druhý den byla doma i stříška:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
grabu jsi mě uklidnila, já prostě nic jíného neřeším, dokonce normálně nevěřím na pověry... ale ten kočárek mám pořád nějak v mozku :grinning: jsme hloupá že?
12. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Holky já měla k obědu rizoto :slight_smile: Pořád mě bolí pod těma žebrama. :angry:
12. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
já jsem dojedla 4 naběračky koprovky :grinning: a ještě bych si dala :grinning: Malá dnes pěkně kope
12. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
tak doktor povidal ze pohoda ze pokud klistak nakazenej byl tak bych sice musela do nemocnice ale ze to jen v pripade ze by se mi tam zacalo delat cerveny kolo, krev me nebral.

leni ja vas obdivuju ze dokazete nasetrit i na dovolenou :sweat_smile: to my tezko.

grabu jakej mas typ toho xlanderu 3 nebo 4 kolku?

jo a snedla jsem knimovou polivku, spenat s bramborem a dojidam se nugatovejma bonbonama :dizzy_face:

holky nemate nekdo ten seznam co je potreba pro miminko nejak si uvedomuju ze nevim co koupit :wink: prosim prosim
12. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jé, tak já koprovku nerada :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
holis já jsem se teď dorazila studentskou pečetí :grinning: to bude v pátek cukru :grinning:

broucek já ji miluji jsem na kopru závislá :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jéé, koprovku bych si teda taky dala, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holis, ušetříme, ale jen do ČR a šetříme na to po 2 000 měsíčně, jak to jde...ale jsem za to ráda, že to zvládádme, aspoň vidím, že pořád někde nějaké rezervy jsou, které by se daly utnout (i když nerada), kdyby se člověk dostal do tísně :frowning2:
Já jsem právě doslova sežrala celou hořkou čokošku, bóóóže, to jsem čuník :angry:
12. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Holky když mi brali před týdnem tu krev na cukrovku a ještě mi nevolali, myslíte, že už musí mít výsledky?
12. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
leninn klidně přijeď je jí dost :wink:

no nic holky jdu udělat nádobí a pak se půjdu chystat do poradny, dnes nám budou zase dělat ultrazvuk velkých cév, tak na nás myslete, aby bylo vše v pořádku :wink: daám pak vědět :wink:
12. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
takze ten seznam nikdo nemate??

na cukr me nikdo neposlal tak mam klid a to je mi 25 :slight_smile:
leni to bych tak mozna zvladla kdyz ja platim tu hnusnu skolu 3000kc mesicne :rolling_eyes:

jinak nugat nebyl nic moc pac byl malo sladkej :pensive:
12. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Holis písni mi do IP mailovou adresu a já ti ten můj seznam pošlu:slight_smile:
Jinak mám X-lander xA z loňský kolekce...má ty otočný kolečka 4 kolka...je super ovladatelnej. Jsem s ním moc spokojená:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Waci hodně štěstí:slight_smile: ale určitě bude vše vpořádku:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky, tak sa hlásim dnes už aj ja. Máme s deckami informatiku. No kočík tiež obzriem na nete, potom v obchode a kúpim na nete a možno zo zahraničia.

Včera som začala pozerať tie mutsy a našla som krásny zelený, tak ešte uvidím. Luci nemáš niekde odkaz na tú stránku, kde si ho našla ty?
12. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Inak Holis zoznam mám, ale doma, tak až večer,ak by si ho nikde nenašla, ja som si ho stiahla od niekoho z albumu.
12. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
grabu ty jsi zlato hned poslu email :wink:
ted si pisu s nasema a rikali ze kocarek koupi oni tak doufam ze to dopadne to by se me naramne hodilo.

grabu i me se libi lonska kolekce tusim ze jsi rikala ze budes mit tu olivovou ze? ja pokud vyhraje xlander tak antracidovou

aurelko ahojky tak ty mas pohodicku s detmi ve skole. me tak stve ze jsem se nedostala tehdy na pedagogickou mohla jsem mit klid a prazdniny :grinning: ale zas bych se neseznamila s mym nejdrazsim :slight_smile: takze ono ma vse sve pro a proti.
12. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
no mám sa ako kedy, lebo sú to celkom jedoši, minulý týždeň som tak hučala, až ma brucho začalo bolieť, som im potom vynadala, že to kvôli ním. Tak ako kedy, ale akurát mám na hodine len baby, tak tie sú zlatíčka.
12. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Holis tak bys to tam měla mít...tak snad ti to k něčemu pomůže:slight_smile:
Ahoj Aurelko...já mám taky pajdák a měla ze mě být učitelka...ale nějak jsem to pak vzdala a šla se věnovat dospělým lidem...no nevim co je větší zlo...ale už se těším až si od práce odpočnu:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
grabu diky moc

holky jdu se ucit nejhorsi je ze si to ctu a nic si nepamatuju tak jsem zvedava kde to budu u statnic lovit v hlave.
12. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Inak babulky včera v noci ma chytil taký kŕč do lýtka, že až teraz to ešte cítim, inak som včera zistila, že to mi chýba magnézium, tak som ho začala papať. Dúfam, že to zaberie, lebo mávam tie kŕče skoro každý večer.
12. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Aureli neboj to magnesko určitě zabere...mě to doktor taky předepsal...a já ho papala asi týden a mám klid:slight_smile: teď už to do sebe necpu, ale když mě chytne křeč tak si zase jeden loupnu:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.