• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
ináč registrujete???? - klasika, prídem a som tu samička :cry:

zajtra neprídem, v práci nebude kedy a po robotke mám flám, ktorý sa minule nekonal. Tak snáď to stretko zo základky zajtra bude a bude ok. Dlho síce nebudem, lebo je to krčma krčmová a ja teraz cigaretový dym moc nemusím...aspoň chvíľočku tam pobudnem.

Baby, čo ste fajčili...ste celý čas bez cigaretky???? v pohodičke???
21. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
jajka - tak veet jsem si koupila jednou - takovej ten s tou houbičkou :grinning: A na moje chlupy to nějak nefungovalo... :confounded: , takže jsem na něj docela zanevřela...Navíc mě to docela dost na těch nohách pálilo... :confused:
21. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
veet s houbičkou, to bol tuším sprej a ten teda dobrý nebol. Používam klasický krém veet, ktorý natriem, nechám pôsobiť, zotriem stierkou a dobre poumývam....pôsobiť ho nechám cca 8 min.

Krásne sníčky mamčam i mimčam :pensive:
21. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
dobré ráno holky :wink: tak jsem zvědavá jak dnes bude. zatím je tu pod mrakem, ale vypadá to, že se to prolouskne a zase bude teplo. Včera tu večer pršelo, to bylo fajn. NO nic půjdu se nasnídat a pak kuknu zda už tu některá jste :wink:
22. kvě 2009 v 06:54  • Odpověz
konici jeste spiii :wink: v olomouci je zatazeno ale neprselo ani v noci :frowning2:
jajka ja jsem nekourila pres 3 roky takze uz ani nevim, chut by byla obcas ale nechci znovu zacit :cry:
22. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
tady se dnes nic neděje,tak já jdu s manželem na zahradu :wink: dneska je doma tak si ho aspoň užiji pořádně :wink:
22. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
no teda damy kde jste vsechny? ja se tedy pujdu ucit ale doufam ze dorazite co nejdrive.
22. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Ahojda těhulky:slight_smile:
tak hlásím, že včerejší nálet s Brouckem a Lucinkou na oblečky pro prcky dopadl moc hezky...sice jsme se málem upekly:slight_smile: ale koupily jsme spoustu pěkných věciček:slight_smile: a pak jsme byly na výborné večeři a řeknu vám že se nám pusy nezastavily, jak jsme pořád brebentily:slight_smile: někdy jsme si i skákaly do řeči:slight_smile: moc se mi to odpoledne líbilo:slight_smile: jen kdybyste viděly ty vtipné pohledy lidí...když se po Václaváku valily 3 tanky vedle sebe:slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
ahojky tehulky a prckovia,

tiež vás idem pozdraviť,dnes som si pospinkali dlhšie,včera ma ten celý deň chodenia nejako zmohol :slight_smile:
Ahoj Gábi,tak čo,ako ti je dnes a ako si sa vyspinkala?
A ako píše grabu,včera to bolo fakt super,takto by som mohla chodiť na také príjemné keliškovanie stále :slight_smile: je to pre mňa veľká zmena,inak som stále doma,pretože tu žiadnych nemám a keď niekam idem,tak idem s Liborom...no to je teda fakt,každá sme chceli niečo povedať a dosť často nestihla jedna dohovoriť a už začala druhá :slight_smile: inak, sme boli fakt na Václaváku ako atrakcia,každý na nás čumel a smial sa,to viete,tri pupkaté hneď vedĺa seba :slight_smile: no hotová komedia :slight_smile:
ja musím ísť do obchodu a vonku je tak dusno...

Holis,ty si normálni šprtka :slight_smile: :grinning:
22. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Lucinko je mi dneska nějak....no jsem unavená...večer mi pořádně natelky nohy:slight_smile: takže vtipné...ale to asi z toho vedra...holky nevíte někdo jestli to je nějak nebezpečné že mi natékají nohy?
22. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Zdravím :slight_smile: Tak mi odepsal vedoucí práce a asi se mu to moc nelíbilo... :confounded: Tak se teď snažím tu bakalářku nějak upravit :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky, byla jsem týden pryč.
Grabu, mimčo ti asi tlačí na "krevní oběh". Je to prý normální. Ale doporučuji cvičení. Když si lehneš na záda a pokrčíš nohy. Jednu pak natáhneš a cvičíš jen chodidlem. Dopředu dozadu a kroužky. Trochu to pomáhá. :slight_smile: Cvičím to také.
22. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Také dělám to, že si lehnu na balon. Klečím a balon mám pod hlavou (obličejem). Prověšuji břicho a uvolňuju záda a trochu tím uvolním i oběhu.
22. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Tomík díky moc za rady...snad to zabere...jinak se za chvíli nevejdu do bot:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Gábi,keby ťa moc obťažovalo,tak si zájdi k tomu svojmu "milému"doktorovi a povedz mu to,on zhodnotí ako moc ti natékají a keď bude potreba,sú na to také lieky,na odvodnenie,ktoré uľavia.
No vonku to vypadá na poriadnu búrku s dažďom.
Stihla som nakúpiť na večeru a tak, a kúpila som si aj nejaké kalhotky :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Holky, jinak mně z toho jde hlava kolem... Zas mi hmotnost zbuchla o něco dolů, a to jsem si myslela, že po včerejší večeři a hlavně po tom, kolik jsem vážila v pondělí, to bude tak o kilo víc, než minulej tejden a ono prd... :confused: Ale tak snad je prcek v pohodě... :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Luci já počkám do pondělí jestli mi to bude pořád natýkat tak tam zavolám...zkusím nějaký cviky co nám radila Jitka a i to co říkala tady Tomík a uvidíme co se s nožičkama stane:slight_smile:
Jinak chceš říct že se na nás na Florenc žene bouřka? tady zatím svítí sluníčko...a já si dneska po práci chtěla jít koupit nějaký ty kraťasy nebo šaty...takhle zmoknu:slight_smile: ale dneska jsem prozíravější a mám deštník:slight_smile:
Taky chci skočit mrknout do Luxoru na Václavák jestli tam nemají tu knížku co nám z ní četla na józe...

Kate nic si z toho že hubneš nedělej...já dneska taky čučela jako na drát, když jsem se měřila...na váze jsem sice přibrala...ale přes bříško mi ubyl cemtimetr...možná to vypadá že i dva...což nechápu...jak může bříško ubývat...ale je to tak:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
konici jsem zpet byli jsme ve meste shanet pumpicku na kolo :slight_smile: nikde nemeli tu co jsme potrebovali se slauskem :grinning: a sli jsme na obed, to vam byl hnus mlety maso se zeleninou ale takovej blivajz ze jsem se dojedla doma buchtou s rybizem. takze jsem se dnes jeste neucila :slight_smile:
luci grabu fakt zavidim ty prochazky ja tu jsem sama, nemam s kym jit do mesta, pokud nepocitam jirku jenze toho by nebavilo se mnou chodit po obchodech s obleckama na miminka :zipper_mouth:
ani vlastne nemam s kym zajit na pohar myslim zadnou kamosku :frowning2: tak je to naprd.
kate tak to verim ze te to nastvalo ze se mu to moc nezda nechapu na co si hrajou ti vedouci ze. :sunglasses:
22. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
holis - ale tak já vim, že tam toho nemám polovinu, co bych tam mít měla :grinning: Tak se musím pořádně snažit, aby to v pondělí, až tam pujdu bylo už v nějaké srozumitelné formě :grinning: Ale to, co jsem teď ty poslení dny psala, to řekl, že je dobrý, ale že tam mám až moc odbornejch výrazů, tak že si mám dát pozor, abych jim taky všem rozuměla :grinning: Já jsem ráda, že ten mail od něj nevypadal zas tak moc naštvaně... :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jinak holky to je mazec, já dneska začla 24 tt :slight_smile: Kdepak bych si to pomyslela na začátku, že nakonec bude prcek fakt v pohodě... :confused: Dneska zase řádil, tak jsem si lehla a koukala na vlnky na břiše :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
Tak ja idem upiecť nejaký koláč,v Bille majú akciu na jahody,tak som kúpila dve balenia a urobím z toho bramborové knedlíky s jahodami a nejaký ten koláčik. :slight_smile:
Tak tu bola teda poriadny búrka a stále prší,ale aspoň bude lepší vzduch...
Gábi,ja Ťa obdivujem,takto sa ničíš v práci len kvoli hlúpemu doktorovi...no ešteže máš dáždnik :slight_smile:
Jani,ja som na tom bola úplne rovnako ako ty,nemala som si s kým ani vyraziť na zmrzlinu...som rada,že sme sa takto s babami stretli a je škoda,že sa nemožeš pridať k nám...
s tou váhou si nič nerobte,ono tie pupíky sú podľa toho ako sa tam prckovia ukladajú,pripravujú k porode...
22. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Tak babulky já se dneska loučím...mažu na nějaký ty nákupy a doufám že seženu nějaký kraťásky nebo sukýnku...jinak se asi upeču:slight_smile: a pak jedu dom odpočívat...má mi přijet kamarádka a zítra jdeme na toho Drákulu tak se moc těším:slight_smile: Tak přeju krásný víkend a třeba se někdy připojím, když mi zbyde chvilka času:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Gábi,tak príjemné nákupy a zajtra si Draculu užite :slight_smile: nech máš pekný víkendik :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
Tak tu zase nikto nie je,tak vám prajem pekný deň a ešte krajší víkendik :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
ahoj jste tu?
22. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
neco se sem zene doted svitilo a uz fouka tak jsem radeji donesla rajcata dovnitr aby sem se holky nepolamaly
22. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
blackie jsem tu jak se mas jak je v italii? jak snasis to teplo?
jinak konici radeji se nevazim opet sem se prezrala :frowning2:
luci buchtu s jahodama jsem pekla vcera pul rybiz pul jahody :grinning:
22. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
jo mams e celkem do bre jen to horko mi ubiji....rekla bych ze z o bleceni uz mam sko ro vse do nemocnice pak se koupi zbytek nevimjaka bude tak se bojim vse mam zatim 56 nebo co to je tady je to velikost1-3 mesice...nemyslim si ze se vejde 0.vcera se narodila kamaradovi holcicka 3.8 kg a 51 cm....
jinak zacnu asi uz po malu p rat..........ne4vim jestli prat i zaclo nku a vsechny polstarky z postylky
uz mi tu stoji skoro mesic a bude asi zparasena
jinak sem sama doma jel na zavody vraci se v nedeli tak ted pecu kuiratko u delam zavim a v 6 pride kamaradka...
22. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
blackie ty me desis ze uz mas vse nachystany ja nemam ani postylku ani nic do ni. prat budu az tak 3 tydny pred porodem at to mam pekne cisty. :wink:
jinak to vedro je hnus i tady v cesku ja mam rada hory a zimu takze ve lete dost trpim.
22. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
jen tak obleceni a dnes prvni pleny ale jeste to ho spoustu chy bi....nelamejs i tim hlavu ja mam na to cas cely dny a ten muj porad maka nebo je na zavo dech..uz proto mam kocarek a postylku ze na to mnel cas tak sme to ho vyuzili..ja to vyperu a strcim do pytle...
22. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.