• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Gábi tak to je na prd. Radek taky chodí domů pozdě, ale celý večer se stará o malou, abych si odpočinula. Třeba je to nějaký jeho projev nespokojenosti s tvou pozorností k němu. Ale musí pochopit, že toho máme taky za celý den dost.
5. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
blackie tak to je super. taky nám malá roste jak z vody. Má už 4300 gramů a cca 56 cm, takže taky už vyřazujeme oblečení :slight_smile:
5. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
no jdu si odpočinout holky dokud malá leží. Díky za rady a přeji krásný večer. :wink:
5. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
jinak porod byl celkem v pohode az an to ze byla blola hlavickou venku vieli se jen vlasky bloly semi kontrakce ale pak uz dobry ale na dalsi si pockam naky 2 roky
jinak sem uz zahojena mnelasem jen 3 stehy vevnitr....
alenak an sex nemam jeste chut tak snad mne to prejde
5. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
Kačiiiiiiiiiiii,čo to píšeš?si raz mamina a úžasná,takže svoje dieŤa určite dobre vychovávaš,je na teba zvyknutá,preto ťa tak potrebuje a nechce byť bez teba,neboj,naozaj sa to ustáli a ona zaspinká aj sama,takže žiadne takéto reči...

Gábinka,čo to moja píšeš?
5. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Jenže já už to zkoušela...s tou pozorností..a nic...zkoušela sem i to že si promluvíme...ale on nechce...podle něj není o čem...on má svůj život dál...a nedochází mu že máme doma dítě...mě spíš příjde že on se nechce v ničem omezit...nechce mít zodpovědnost...nebo já nevím...štve mě že mi připadá že mu na mě už nezaleží...ale to mi připadá už dlouho...asi sem paranoidní:slight_smile: pardon že si pořád stěžuju...už nebudu...
Už se těším až odjedu za váma na chvíli...třeba se mu začne stýskat...ale myslím že to využije aby mohl bez výčitek někde trajdat po nocích...už mu chybí jen ta milenka a vemu si provaz a půjdu se zastřelit do rybníka
5. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
ahoj holky teda to me dalo nez jsem vas docetla :wink:

Gabi, ale co to ctu? neni to spis tak ze tatka to neproziva tolik??? my se taky s jirkou ted hadame vice :unamused: ale pak se sobe omluvime, protoze se hadame protoze ja jsem vztekla a stve me ze me nepomuze tolik jako bych ocekavala treba napr to noseni :frowning2: jako on pomaha hodne ale nosit ji nebavi :pensive:

Brouci: tak to my jsme na tom hure u nas se ani neda mluvit o lezeni jen tak my bud spime nebo nosime aby nebyl rev :sunglasses:
5. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Jani to je ten problém...že on to neprožívá vůbec:frowning2:teda ze začátku jo...ale teď mi příjde jako bysme ho otravovali...já nevím proč...někde se stala chyba...a já nevím kde a je mi to líto...ale posledních 14 dnů je na zabití:frowning2:
5. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Lucí díky, snad holce nezkazím východu svojí nezodpovědností a přístupem.

Gábi to mě mrzí. Třeba se to srovná. Vy to plánujete s Luckou i na noc?

Jani tak to u nás malá vydrží cca půl hodinky sama, pak si s ní hrajeme my, ale to pořád leží v lehátku nebo na kolenou. Pak jen nosíme před usnutím, sama to prostě neumí.
5. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
gabi tak jsem docetla co popisujes, mozna vazne neni zraly na to byt otcem a to je stepanek hodny, mit doma kriklouna jako je kika tak by tuplem nechodil domu :frowning2: ja ti nevim ale to si mel hoch rozmyslet driv :frowning2:

u nas se spalo 2 h huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jdu kojit
5. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
A teď už tady dvě hodiny brečím...koukám dojatě na malýho jak krásně spinká...je to můj andílek...a je mi to všechno nějak líto a nevím co s tím...holky já sem asi fakt blbá co?že čekám aspoň nějakej zájem...nebo já nevím...
5. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Gábinka,keby si chcela,kľudne tento týždeň sadnem do auta a prídeme za tebou...je to strašne smutné,čo píšeš...najhoršie na tom je,že ti Jara nechce povedať,prečo je taký...moj názor je ten,že žiarli,že venuješ všetok čas a celú pozornosť iba Štěpánkovi...U Libiho som to vycítila,ale on malého zbožňuje a teraz je to už fajn,venujem sa aj jemu a necíti sa odstrčený...je ťažké ti niečo na to napísať,keď sama nevieš,čo mu je...neviem si predstaviť v takej situácii,len je to smutné,že má doma tak úžasnú ženskú a zdravého a krásneho syna a nechce tráviť s vami čas...a možno ma len zlé obdobie a tiež sa s tým všetkým musí zžiť,daj mu ešte čas,,,ale zase nie nekonečný,takto vás trápiť nemože...moja,je mi to ľúto... :frowning2:
5. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Gábi to je jasný, že čekáš zájem. My na sebe taky nemáme vůbec čas. V noci se přitulíme, ale já jsem stejně tuhá jak prkno. Ale Radek pomáhá (aspoň se snaží) a kdyby mohl kojit, tak i to za mě občas vezme. Je mi to fakt líto, že se Jára takhle chová. :(
5. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Holky já nechci abyste si myslely že mám doma nějakýho blba...on je Jára jinak moc hodnej, jen já prostě nevím kde se v posledních pár dnech ztratil...a co se to děje..a tak je mi z toho smutno:frowning2: ale ono se to určitě zase zlepší...třeba má zase jen svoje blíženecký období...on je totiž někdy jak rozdvojená osobnost...a tak dvakrát do roka mám pocit že mi domů chodí cizí chlap a vůbec ho nepoznávám...tak doufám že ho to brzo zase přejde...no snad si nefandím zbytečně :confused:
5. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
grabu - je blbý, že si o tom Jára nechce promluvit :frowning2: Snad se to časem srovná... A tebe obdivuju, že to s malým zvládáš v pohodě :slight_smile: My to máme s manžou jinak, když oba studujem, máme tu péči o malýho rozdělenou půl na půl, jen manža by chtěl, abychom mohli žít už úplně "normálně", tak dneska zase řešil, jestli školu už nenechat bejt... Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
Promiňte že si tak stěžuju...ono se to zase srovná...asi si fakt potřebuje jen zvyknout...třeba se mi podaří ho přimět aby se mnou aspoň mluvil...já nevím...je mi prostě jen smutno...a asi to vidím všechno moc černě...holky vy ste na mě tak hodný...děkuju že mám aspoň se komu vykecat
5. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
autor
Kate jen tu školu pěkně dodělejte...ono by vám to pak jednou bylo líto a když máte takovouhle šanci a zatím to zvládáte...tak bych se snažila co nejdýl to půjde si tu školu dodělat teď...než pak nějak dálkově to dohánět...určitě to zmáknete...obdivuju to jak jste sehranej tým...super:slight_smile:
5. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Gábi ber to jako špatné období. Je to sice blbý, ale určitě to zase přejde.

K.ate a jak to děláte s krmením?
5. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
gabi a co odjet na par dni k rodicum si vycistit hlavu?
5. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
grabu - no manža měl depku z toho, jaký má téma diplomky, nechal se dotlačit od vedoucího do kouta a vzal si to složitější, co zas tak moc nechtěl :grinning: Tak proto to řešil :slight_smile: Že stejně už má všechno, co v životě chtěl a tak... Ale ono ho to snad zase přejde :slight_smile:

brouci - zatim manža musel krmit jen jednou, malej dvouhodinovky beze mě vydrží bez krmení celkem v pohodě a kdyžtak ho manža "unosí" :grinning:, ale máme odsávačku od medely, takže na středu budu teď odstříkávat a manža "kojí" s flaškou. Jde o krmení jednou za tejden nebo dva, když mám 4 hodiny v kuse, protože tak dlouho se malej ukecat nedá :slight_smile:
5. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
Mám pocit že jsem pro něj jen stresor...že má pocit že se vrací domů k něčemu co vlastně nezvládá...nebo nedejbože nechce...to ale doufám že ne...protože jestli se takhle chová protože to vlastně takhle nechce...tak se asi zblázním, protože s tím by nešlo nic dělat...to by bylo neštěstí na všech stranách...musím to nějako rozumně vymyslet...aby si chtěl promluvit...ale ještě nevím jak...
kdybych teď odjela k našim tak myslím, že se nic nevyřeší a když se vrátím, bylo by to ještě horší...protože bysme se oba vrátili jen do toho stresu ale příčina by se nevyřešila...musím to nějako promyslet...musím se přestat litovat a vymyslet něco rozumnýho....to sem to teď vydumala co:slight_smile: no ale co rozumnýho mám v téhle situaci vymyslet....a teď babo raď:slight_smile:
5. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
Holky Budulínek mi pořád spinká od té doby co se vykakal tak je jak andílek a spinušká...snad bude spinkat i v noci, když prospal celej den:slight_smile:
5. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
no ale ste toho popísali, ajmi to trvalo, kým som dočítala...

Gabinka, kde inde by si sa vyrozprávala, ak ni tu??? :sweat_smile: . Videl Ťa Tvoj drahý niekedy plakať??? Ako vtedy reagoval??? Ak Ťa nevidel, tak si uľav pred ním, nie len keď ťa nevidí a snáď ho to nenechá tvrdého a všetky svoje boliestky mu potom vyklop. Keď to nevidí, aleo vidieť nechce...držím Ti palčeky. Alebo ešte ak máte nejakého dobrého spoločného známeho, tak sa mu skúsiť vyrozprávať a možno toho druhého človea by vypočul ... no neviem ... proste ti držím palčeky aby to čo najskôr prehrmelo a bolo zas krásne. Je to obrovská škoda takto si kaziť toto nádherné, aj keď niekedy depkovaté (u mňa v sobotu) obdobie :wink:
5. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Gábi neboj, já četla, že čím víc spí přes den, tím líp spí v noci. Štěpánek je brouček krásnej, já už se snad taky dokopu k těm fotkám :slight_smile:

Malá taky ještě spí, ale už se probouzí, tak nachystám koupání a už se tady asi neobjevím. Tak pa holky a krásnou noc :slight_smile:
5. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
holky :frowning2: ja mam pocit ze ma kristynka porad hlad ale porad ale mleka mam dost :cry: me to je tak lito kdyz ji vidim plakat.kdyz ji vezmu vzpira se krecovite :frowning2: tak pak brecme obe :frowning2: :frowning2: :frowning2:

gabi zkus co radi zanetka ja brecim pred jirkou furt
5. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Tak máme po koupání :slight_smile: Malej byl v kyblíku spokojenej, i když jsme ho vyndali, ale pak začal řev, protože měl hlad :grinning:

Jani - a nemá malá spíš prdíky? Že by ji bolelo bříško? Malej je křečovitej většinou kvuli tomu... :confused:
5. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
petko ona prdi pekne sama cely den prubezne :unamused: nebo jak se ty prdiky projevuji?
5. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
Jani - u nás je to tak, že malej se snaží tlačit, až je uplně červenej a když mu to nejde, začne ječet... :confused: Jinak taky prdí často, ale občas mu to prostě nejde a je pak protivnej a pláče...
5. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
aha tak to nemame, kika breci aby nuda nebyla,

vykoupala jsem nakojila 2x 15min a jeste vypila 100ml a spinunka tak ja jdu do vany :wink:
5. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
haj baby,

ja že mám pokazeného koníka, no tu dnes nikto, tak asi to nešlo nikomu...aj som sa zľakla, že čo budem bez vás robiť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my dnes pohodička, len mi je smutno, Milan má poobednú a Maťko angličtinu, Laurinka spí na balkóne, už pred hoďkou mala papať ale nevadí, aspoň nám dobre výde papanie po kupkaní...
6. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.