• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
idem papať a potom von, je tam kráááásne
7. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
my už máme 3 asi 14 dní...zdálo se mi hloupost kupovat 2 když byly do 6 kg a my měli už 5,5 a 3 jsou od 4kg...tak jsem koupila rovnou ty:slight_smile: dostali jsme ale od bráchy Tesco plínky...ale né ty dobré fialové ale nějaké modré a ty jsou teda hrozný a nevím jak se jich zbavit...jsou takový igelitový a připadá mi že se v nich Štěpula musí cítit špatně...ale je to jen můj pocit...zkusila jsem mu je dát a kupodivu v nich prdelka byla v pohodě...ale mě se prostě nelíbí jak jsou zvrchu igelitový, tak se těším až se jich zbavíme a koupím normální:slight_smile: no ještě že to počůrá dost rychle:slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
jdu si uvařit aspoň polívku...mám šílenej hlad:slight_smile: a dám si štěpulu do kočárku na balkon je tam krásně a pak vyrazíme na prochajdu až se najím:slight_smile: tak zatím papa
7. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Neuvěřitelné, my už spíme 3h po kojení,paráááda :slight_smile: Ale už ji jdu budit, přebalit, nakrmit a nachystat ven, dokud tam ještě neprší, i když vypadá, že bude...no, snad to vydrží ještě :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
No tak my kadíme do 2 a to mi príjde, že sa v nich niekedy ide utopiť. :wink:
7. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
tak jsme zpet siroke baleni pry uz nemusime davat ze se to zahojilo :grinning: mela ho tak 4x :fearful:

Zanetko my mame velikost plinek 2 a porad jsou nam ok :grinning: pouzivame zelene TESCO newborn a zdaji se mi fajn, ted jsou v akci je jich 72ks za 199kc, pak zkusim fialovy tesco tak uvidime pry jsou dobry.

Nekdo na me zvonil a ze pry zasilkova sluzba tak jsem natesena letela i s malou dolu a on to muj tatka :slight_smile: ze pry jsem to tak rychle polozila ze mi ani nestihl rict ze to je legrace, no aspon si vzal malou a jel s ni ven tak jsem tridila kristynceny oblecky mame toho tolik ze jsem ani nevedela, tak staci kdyz peru 1x tydne :grinning:
7. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
:slight_smile: Jani ty se maš:slight_smile: nám je už všechno malý a musím kupovat nové:slight_smile: ale mě to nevadí já ráda nakupuju...jen teď už vím co potřebuje, tak toho nekupuju tolik:slight_smile:

A ty fialový tesco plíny jsou lepší ještě než ty zelený:slight_smile: mě teda vyhovujou...ale bacha ať si je při nákupu nespleteš jako můj brácha s těma modrejma...ty sou fakt divný :confounded:
7. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem tu a už jen sama...
2.10. se nám v 7:45 narodil Adámek, 3250g, 49cm :grinning:

Zatím je hodnej, ale strašně bojuju s kojením...mám prsa rozedraná na krev, bolí to příšerně, takže kojení rozhosně nepřináší žádné krásné chvilky. Mlíčka mám jen tak tak, aby to Adámkovi stačilo, tak jsem zvědavá, jak to s námi dopadne...ráda bych kojila aspoň chvíli, ale možná budeme muset začít třeba trošku přikrmovat, no uvidíme, jak vydrží...

Nevím, co je u vás nového, nemám šanci dočítat, tak doufám, že jste všechny maminky ok a miminka taky.

Když bude večer trochu času, přidám nějaké fotky.
7. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
leni :wink: to je kraaasny :grinning: moc se tesime na adamka :slight_smile: moc gratulujeme musis nam popsat porod :slight_smile: ja taky bojuju s mlikem, holt neni kazdemu dano
7. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
leni, veľká gratulácia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , tak si nás rýchlo dobehla, a ak sa nemýlim, tak už tu tehulku nemáme.
7. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
mam dneska neuveritelne spave dite :astonished: to neni normalni :grinning: mam nejak moc klidu na to nejsem zvykla :pensive:

upekla jsem chleba v pekarne, opet me nenakynul ta zitna mouka je na.... nebudu nadavat :slight_smile: a na veceri jsem udelala sekanou

Zanetko dnes jsem se naucila nove slovenske slovo RASCA :grinning: to u nas mame kmin :sweat_smile:
7. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Juuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám radost...poslední mimi je na světě:slight_smile: juchůůůů:slight_smile: velká gratulace Leni:slight_smile:a už se těším na fotečky:slight_smile:
Já sem si říkala že si tu dlouho nebyla, tak jestli náhodou nerodíš:slight_smile: tak to je super:slight_smile: všechny sme to zvládly:slight_smile: hurááá
7. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
jéééééééééé Leníííííí moc moc moc moc gratuluji. a těším se na fotečky :wink:

tak jsem dala malé první várku laktobacílků, tak uvidíme
7. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
Leni, tak to je supeeeer :slight_smile: Už se těším na fotečky :slight_smile:
S těma bradavkama jsem měla taky problém,ale už je to zahojené, takže zase kojím. Zkus klobouček, jestli ti ho Áďula taky nesundá jako ta moje potvůrka :grinning:
7. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Leni - gratulujem moooc :slight_smile:

Jinak manža dneska hlídal 4 hodiny, ale malej měl hlad už když jsem odcházela, takže odstříkaná 130 byla málo (navíc jí pulku stáhnul ještě než jsem vyšla ze dveří... :confounded: ), tak s ním manža šel na prochajdu a pak ho utišoval (povedlo se a dráček usnul), no malej se vzbudil skoro hned, jak sjem přišla, tak jsem ho nakojila... :slight_smile: Manža teď šel s kamarádem na jídlo a někam na pivko, sice ten jeho kamarád chtěl přijít k nám, abych z toho prej taky něco měla, ale aby se malej v klidu vyspal, řikali jsme si s manžou, že to není ideální, tak jsem ho vyšoupla ven do hospůdky :grinning:
7. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Holky, tak dneska jen kojím a zjistila jsem, že když dávám z pravého prsa, tak je malá najezená a když z levého, tak není, asi tam mám málo mlíčka, tak piju kojo čaj a caro, snad to urychlí tvorbu :slight_smile:
A dneska bylo nádherně, tak jsme šly na procházku do parku...tolik miminek tam kočárkovalo :slight_smile: A malá celé 2h venku prospala a pak doma ještě skoro hodinku, to by balzámna moje nervy po včerejšku :grinning:
7. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak Leni aj ja gratulujem a idem ťa šupniť do tabuľky, no a veru mali by sme sa teda presunúť do novej časti koníka
7. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
No aj som nás cchela prešupnúť ale neviem či pôjdeme do kojencov alebo na spoločný termín(aby sme to stále neprehadzovali), tak tu o tom podebatujte a ja zajtra zistím, či nás už niekto neprešupol.

Prajem dobrú nôcku.
7. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
calli já jsem přišla na to že na tvorbu mlíčka je lepší melta jak caro, ale možná každému vyhovuje něco jiného. :wink:
8. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Dobré ránko kočky:slight_smile:

Tak Aureli já bych navrhovala se přešoupnout někam, kde už zůstaneme a nebudeme se muset zase stěhovat :wink: Třeba do toho společného termínu...co myslíte?

já sem dnes nějaká unavená...prcek vstával nějak divně v noci a já se moc nevyspala.
8. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Dobré ránko mamuľky:slight_smile:

tak malý sa napakla a ešte spinká,zase vstával pred 4hod,ale dnes je Gábi také počasie,že aj ja by som spala,ale nemožem,musím tu upratať,nachystať mäsko a upiecť ovocnú tortu,nech to mám nachystané na zajtra,keď príde tá návšteva...už aby bolo po nej...celkom mi tie návštevy stačili,akurát som musela variť a pod. a človeče ide to aj do peňazí,keď vám tu príde každý víkend návšteva od 2-4ľudí...

Tiež súhlasím,aby sme sa dali do toho spoločného termínu a čo názov? napr. Prcíčkovia a drobčekovia letničiek a podzimiek (možno dlhý,ale može sa upraviť)
8. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky a miminka,
len moooc gratuluju :dizzy_face:

Malá ne dnešek kráásně spinkala :dizzy_face: Papala v 19h. V 21h.usla a probudila se až ve 4h.ráno tak sem pomalu přespaná :grinning: A pak spinkala eště do 8h. No můžu já si stěžovat?? :grinning:
8. říj 2009 v 09:50  •  3 děti  • Odpověz
autor
Luci to je super nápad s tím názvem :wink:
Ty se na tu návštěvu opravdu netěšíš co...no snad bude tchýně aspoň v normě...a přinejhorším jí můžeš praštit pánvičkou a říct že za to můžou hormony:slight_smile:

Sacvi dnes jen tiše závidím s tím spaním:slight_smile:
8. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Dobré ránko
8. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:

holky co mate za odsavacky, musim dneska koupit a nevim jakou poradte, budu odstrikavat jen malo ale i tak :wink:
8. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
No Sacvi aj ja ti závidím, ale my sme dnes spali tiež v pohode.

Súhlasím aby sme sa presunuli do toho spoločného termínu. Luci názov je super. Možnoo by som to nechala len Drobčekovia Letničiek a podzimiek 2009 - ten rok, nech vieme že sme to my. Vyjadrite sa aj ostatné a šup do spoločného termínu. :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Jani ja mám Medela Harmony - ručná dvojfázová.
8. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
Holky prcek má novou zábavu:slight_smile: když ho dám na bříško a zvedne hlavu, tak se pak snaží odhypnout nožičkou aby se překulil na záda:slight_smile: a když se mu to povede tak má velkou radost:slight_smile: je u toho fakt vtipnej...šikula můj malej:slight_smile: dneska mi to ale začal dělat i když leží na mým břichu a to musím dávar pozor aby se ze mě neskoulel:slight_smile:ale i tak když ho chytím tak se směje:slight_smile:
8. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
já též medela harmony ruční dvojfázová :wink:
8. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Holisko já mám ruční od Aventu a taky si stěžovat nemůžu..používám už dlouho a paráda. Rovnou Ti to teče do lahvičky na kterou pak dáš jen dudlík nebo ju zaděláš a šup do ledničky nebo mrazáku nebo kam chceš :grinning:
8. říj 2009 v 10:13  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.