• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
taky souhlasím že bych tam nechala jen jedno:slight_smile: a ten rok určitě...ať za pár let víme kde se hledat:slight_smile:
8. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
No tak teda sa presúvame?

Sacvi, Wacinka aHolis - vyjadrite sa k názvu - poprípade poupravujte, keď ste tu a ideme tam. :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Aby to nebylo tak dlouhé jak říkala Lucinka:slight_smile: ale jinak super:slight_smile: už máme přeci ty drobečky u sebe...tak se nemůžeme jmenovat stejně:slight_smile: Lucinku chválím za ápad...mě by to nedošlo:slight_smile:
8. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Správne , musia tam byť už aj drobci. :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
My sme včera večer boli bez tatina, mal firemné mecheche a malý akoby to vedel, že nepríde, bol celý nesvoj, ale zvládli sme to - aj som ho sama okúpala.
8. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
mně je název jedno, hlavně když vás najdu :grinning:
8. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
já souhlasím se vším :grinning:
8. říj 2009 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz
Gábinka,tak to,čo robí teraz Štěpánek,tak náš Samík sa už do 3týždňov,keď ho dáme na bruško,prevalí úplne sám a ide mu to už perfektne :slight_smile: a keď sa nedarí,tak sa poriadne zlostí,no je ako ja,keď sa mi niečo nedarí,tak som tiež naštvaná :wink:
No neteším sa Gábi,ale čo už,slušná budem a nejako to prehrýznem...už pomaly upratujem.
Prezliekam aj naše periny,lebo malému sa darí perfektne,keď ho rozbalím,vyťahujem plienku a ako ho máme na tom prebalováku,ktorý máme na postieľke,tak sa tak vyprdí a pokaká,že to dostrelí až na Libiho perinu :grinning: :grinning: :grinning: už sa mu to podarilo 3krát,lumpík jeden :slight_smile:

Takže súhlasím s názvom Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009,kto ho založí?mám ja?alebo ty aureli?

Odsávačku mám tiež od Medely Janik.
8. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Tu všetky súhlasíme so všetkým :wink: to je ale úžasné,aké sme dokonalé a ako sa vieme zhodnúť :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Luci nechám to na teba, to bol v podstate tvoj nápad
8. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
8. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
dobré ránko, nebo už spíš dopoledne :grinning:
Malá jak celý den krásně spinkala, tak večer zas jen ječela a já už nevěděla co s ní, i Jirka, jak přišel z práce, tak z ní byl za chvilku už na nervy, ptž byla nejezená, přebalená, zima jí nebyla a ona furt ječela...no ale kolem druhé usla a spala až do půl šesté :grinning:, pak do devíti a teď spinušká, sice mručí ze spaní, ale spí :grinning:
Jinak s názvem souhlas :grinning:, jen pak dejte link, ať vás nehledám :wink:
8. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
aha, tak on už tu je, tak já fičím za vámi :grinning:
8. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojky holky,
jdu jen na skok, vložila jsem nějaké fotečky, tak můžete juknout :slight_smile:

Máme se dobře, Adámek je hodný a BArunka úžasná...
Až budu mít víc času, napíšu víc.
8. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
leni jsme na jiné diskusi přijdi mezi nás :wink: výše je odkaz
9. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
9. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.