• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
holis - já ještě nemám v podstatě vůbec nic :grinning: Když pomalu ani nevíme, kde v tu chvilku budem bydlet, až se malej narodí :grinning:
22. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
konici dobre rano, kde se flakate??? hlasim u nas krasne pocasi :wink:
23. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
já jsem si hrála se simulací a pak jsme se šli kouknout na trh na zeleninu, ale manža se vzbudil pozdě, tak tam už skoro nic neměli :frowning2: Ale máme i tak hlávkovej salát a jahody, který by už měli bejt z české republiky... :slight_smile: Jen jsme zapomněli koupit šlehačku :frowning2: A já se táááák těšila, že si uděláme nějakej pohárek :frowning2:
23. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
jo jinak holky taková intimnější otázka, dneska ráno jsem seděla u počítače ještě v pyžamu a všimla jsem si, že u bradavky se mi dělá mokrej flíček... Normálně se mi tam dělala kapka takové nějaké tekutiny, máte to některá taky tak? Koukala jsem na netu a prej se to stává ve třetím trimestru, ale tam teda eště s malým nejsme :confused:
23. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
k.ate, tak tonevím, mě z bradavek ještě nic neteče... Jinak malá už hezky kopká a konečně ji cítíme s Jirkou i na ruku :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
ahoj kate taky sem si to ho vsimla mam to same ...tak ti bude asi normalni je to naka voda ne bo co? k cemu to slouzi jeste jsem o tom nic necetla
23. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
konici, vy asi odpocivate ja jsem se ucila a ted jdeme nakoupit zeleninku a vody a neco na pohar.
Kate ja jsem o tom cetla ze se to muze stavat nestresuj, ja sice nic takoveho nemam ale pry koncem tehotenstvi to ma skoro kazdy. ja tam mam trochu takove vile hmoty ale zaschle :grinning: nema se s tim nic delat tak to nechavam :grinning: jen se normalne sprchuju a tak.
uf to je zas vedro a to rikali ze dnes bude zima. jdu taky pro jahody mnam se slehackou a bananem a posypat grankem :grinning: jinak uz mam nahore 8,5kg ja se bojim ze budu jako sud. mamka za cele tehu pribrala 10kg ale ja mam pred sebou jeste 3 mesice :confused:
23. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
k.ate buď v klidu je to kolostrum nebo-li mlezivo, některým maminám sem tam vyteče už od 20tt :wink: takže fatk v klidu :wink:
23. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
ahoj babulky, dnes mi očká klipkajú, vstávala som skoro ráno a bola na nákupoch v maďardku a potom na chate... kupili sme zavinovačku, miminkovú osušku, sadu flaštičiek avent, nejaký ten svetrík, dudlíky a odsávačku na vysávač. Chcela som i madrac do postieľky no mali len kokosové, bez pohanky a hzniezdo ak sa mi páčilo tak k nemu nebol kompletný set...ale aspoň už nemám pocit, že stále nemám nič nakúpené...

K.ate, blackie, je to normálne :slight_smile:) Hovorí sa tomu mlezivo, je to veľmi výživné a mimnko to papá kým sa nezačne tvoriť mliečko. Aj ja som to mala skôr ako v 3. trimestri. Nemalo by sa to umývať mydlom, tiež mi to zaschlo, tak som sa vo vani otočila aby som sa odmočila (lebo celé kozy sa mi pod vodu nezmestia :grinning:) a potom po utretí uterákom to bolo fuč...a odvtedy sa snažím si to častejšie odmočiť, aby to tam neschlo :grinning: :grinning: :grinning:

holois, ja priberám tuším každý týždeň kilo, a to som sa tešila, že ako pomaly napredujem, bola som v norme né pod priemerom a teraz mám obavy, že budem čoskoro nad priemerom. A to som sa už v sladakom obmedzila :sweat_smile: . bojim, bojim :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
jen nakukuji, zase mažu je mi od rána špatně. a zejtra jedeme do vedlejší vesnice k manželově babičce a mojí mamce, je tam pouť a přijede tam neteřinka, tak jsme jí slíbili, že půjdeme na autíčka... :wink:
23. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
holky díky, já na to dneska ráno koukala jak tele na nový vrata :grinning:

Jinak my já toho dneska moc neudělala, manža teď dělá domácího ledňáčka a těším se na jahůdky se šlehačkou (chtěli jsme koupit ve spreji, ale žádnou kvalitní tady u nás v Bille neměli, tak jsme koupili ke šlehání a budem šlehat :grinning: )
23. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
konici ja se koukala na denik bridget jones :grinning: je to proste bozi a ja to muzu videt dokola.
I my jsme koupilii dnes slehaci slehacku a ona se me srazila tak se jirka tvaril ze za to snad muzu ja, tak jsem ji demonstrativne vyhodila a z poharu nic nebylo :rolling_eyes:
jajka teda ty me desis tolik veci uz mas, jirka me dnes koupil termo obal na lahev na miminko tak mam rados :wink:
no nic konici zacina tam film vrazda v bilem dome tak se jdu koukat doufam ze to bude nejakej krvak to ja rada :grinning: tak pa zitra
waci peknou pout taky bych sla hnedka na pout.
23. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
holis - dneska ti chlapi nějak nemaj den :grinning: U nás málem letěly do koše jahody, protože byly prej už stejně omačkaný, jako ty levnější, co na trhu měli... přitom když byly celej den daný na teple, nechtěla bych vidět ty, co bychom už omačkaný koupili... :grinning: Ale katastrofa zažehnána a část jahod jsem nacpala do té domácí zmrzky a část jsme nakonec zbaštili s tou šlehačkou :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
Idem len na rýchlo...dnes majú v Čechách svátek JANKY,tak moc gratulujem :slight_smile: a nech máte všetky pekný deň
24. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
holis - všechno nej k svátečku :slight_smile:
24. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Ahojda těhulky :slight_smile:
Já bzla včera na tom Drakulovi a bylo to kráááááááásnýýýýý:slight_smile: jen předemnou seděla vzsoká paní s květákem na hlavě tak jsem si málem vykroutila hlavu:slight_smile: ale stálo to za to:slight_smile:
Holis nic si z té váhy nedělej...já mm nahoře už 11kg:frowning2: a co...se nezblázníme ne:slight_smile:
24. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
ahoj vsichni tak dnes konecne do razi starej uz se tesim ja du akorat uklizep protoze kdyz tu neni tak si hafinu zatahnu i do postele a ta je ted plan chlupu..jinak nevim co u varit? urcite udelam strudl........apak nevim co budete varit? jasi du dat sperchu tady uz je pres 30 ted...
24. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj konici :wink: diky moc za prani, byli jsme to oslavit poharem v cukrarne a ted pecu maso a jirka udela sladky zeli.
jinak na teplomeru na slunku ukazuje moje meteorologicka stanice 40,9 no to zas bude pritom venku nic moc teplyho, ale ani kocka nechce byt na terase.
no nic jdu odpocivat doufam ze nakouknete, mejte se hezky :wink: :wink:
24. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ja len , že sa hlásim z výletu. Bolo fajn, ale nechali ma zablúdiť a sama som sa túlala pochmúrnym lesom, ale zvládla som to a som tu.Takže verím, že aj vy ste mali pekné víkendíky a idem si vás prečítať.
24. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Krásný večer holky,

tak především všechno nejlepší Janičkám :slight_smile:

Rychle jsem vás prolítla a přidávám info o nás. V pátek jsme konečně taky něco nakoupili - koupili jsme postýlku, matraci do postýlky, autosedačku, dvě zavinovačky, sadu lahviček AVENT a dostali jsme od tchýně povlečení do postýlky, peřinku s polštářkem, nějaké oblečky, plenky + papírové plenky na vyzkoušení pro začátek. No je toho požehnaně, asi si zítra vezmu dovolenou a nějak to poklidím.

Gábi tak už teda víš, jak vypadají oteklé nohy. Já musím říct, že u mě zatím dobrý. Jsem ráda, že se Ti Drákula líbil, taky jsme byla nadšená. Zítra mi povíš dojmy :slight_smile:

Už se moc těším na zítřejší cvíčo. :slight_smile:

Holky tak už i já vstupuju pomalu do 3. trimestru. Už se nám to blíží kočky moje :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
jej , tak ja sa tiež pridávam ku gratulácii pre holis, tak všetko najlepšie a mimčo nech poriadne rastie. :wink:
24. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Já měla krásný víkend, jen v sobotu jsme grilovali a já celou noc nespala jak mi bylo zle (ty buřty už jíst nebudu, slibuju). Ráno jsem v šest hodin vyhodila celý obsah těla vrchem i spodem a bylo dobře :sweat_smile: Ale jinak si nemůžu stěžovat :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
holky já zjistila, že ty simulace, co jsem udělala nejdou spustit ve starší verzi toho programu, takže je dělám teĎ znovu :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak já konečně douklízela šílenej bordel co nám nalítal oknama do baráku...jsou tu topoli a to byste neveřili kolik y toho lítá hnusnýho chmýří :unamused: :angry:
24. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Jééé Kate tz máš ale smůlu...pořád nějaký překážky...ale snad to půjde předělat rychle...držim palečky:slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Broučí to je mi líto, že ti bylo zle z těch buřtů...ale snad už teď bude líp :wink:
Ale je super, že ste měli tak fajn víkend a máte taky další věci na Lucinku:slight_smile:
Já mám překvápko...vymzsleli jsme jméno pro Prcka a líbí se nám oboum...tak nevím jestli nám to vzdrží až do porodu, ale momentálně mám radost:slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
No Gábi nenapínej, jaké jméno??? :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Když my jsme se s Járou dohodli, že ho nikomu neřekneme:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No ale že jseš to ty:slight_smile: tak Štěpán...co myslíte...je to hezký jméno?
24. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
To je krásný jméno, taky bych ho dala, kdybych neměla německé příjmení. O Štěpánovi jsme taky uvažovali, takže u mě máš za jedna :wink:
24. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Broučí a jaké budete mít napsaný do porodnice jako klučičí?
Děkuju za pochvalu...nám se taky líbí...jen ho teď až do porodu nikomu neřekneme...aby nám to zase někdo z rodiny nezkazil...obzvlášť Járova sestra...zase by mu začala říkat nějakou zkomoleninou a nám by to bylo líto...stačí že nám už zničila Danečka tím že mu říkala Daník a nebo Daňouš...
24. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.