• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Budeme tam mít Filípka. Snad se nám na druhý pokus podaří :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Broučí určitě se nám to napodruhý podaří obrátit:slight_smile: a vy budete mít chlapečka a my holčičku:slight_smile: My teď budeme mít napsanou Barunku:slight_smile: a doufám že u toho Štěpánka zůstaneme...nechci se týden před porodem stresovat, že jsme nic nevymysleli:slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
grabu - jo, docela to jde, dokonce líp než v tý verzi před tím, tak jsem ráda :slight_smile: Uvidíme, jak to dopadne :grinning: Jsem tele no...

Jinak já se dneska byla podívat na dni otevřených dveří v porodnici :slight_smile: Tak asi budu rodit v té, kterou mám nejblíž, pokud to vyjde... :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Tak to já zase dneska zjistila, že předporodní kurz na který jsem chtěla jít je doporučován začít mezi 26-28tt a zaregistrovat se na něj už někdy ve 20tt...takže mám strach, že jsem to prošvihla..ale zítra tam zkusím zavolat a uvidím, jestli mě ještě vezmou:slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
No snad se těm našim ajťákům druhý pokus povede podle našich plánů :grinning:

k.ate ty se máš, že si můžeš vybírat. Já se musela rozhodnout do 12 týdne a šlus.
24. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Gábi neboj, předporodní kurzy se dneska nedělají jen v nemocnicích :wink:
24. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
konici dnes jsem vas zanedbala nebot jsem se ucila :unamused: a byli jsme na tom poharu a tak...
vsem dekuji za prani to je od vas moc mile :pensive: kupodivu si na me skoro nikdo nevzpomnel ale to nevadi :dizzy_face: konici nezapomneli.
Grabu Stepan je krasne jmeno!!! me se tuze moc libi!!! a nema ho kazdy chlapecek ted je to samy tadeas, tobias a matyas. Jsou to pekna jmena ale strasne se opakujou, Stepan je moc cool! :wink:
My budeme mit v porodnici jako klucici Jirka po velkym Jirkovi :grinning: a snad se na podruhe povede ackoliv muj Jirka se druheho miminka boji, ale ja jedinacka rozhodne nechci.
kate ty mas ale patalie s bakalarkou uz aby to bylo co. :frowning2:
broucek to mas peknou vybavicku ja mam novou termo lahev.
konici jdu spinkat mejte se a zitra :wink:
24. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Holis proč se Jirka druhé mimča bojí? Jako aby se mu povedl kluk? Hezky se vyspi a zítra páčko :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Broučí když já jsem chtěla jít na ten co je na Bulovce, protože se tam seznámím s tím prostředím a taky s porodníma asistentkama a doktorama...tak jsem si říkala, že by to bylo fajn aspoň se připravit na to co mě čeká...no snad mě ještě vemou:slight_smile:
Holis díky za pochvalu Štěpánka:slight_smile: snad nám ho někdo zase nepokazí nějakou zkomoleninou:slight_smile:
24. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
grabu - to já dneska koukala na na předporodní kurzy a pro termín porodu srpen - září začínaly ve čtvrtek a ve středu :grinning: Takže pujdu asi jen do porodnice :slight_smile:

brouci - no uvidíííme, jak to dopadne... Ale kdyby mě náhodou vezla sanitka, asi by mě stejně napoprvé vezli tam a kdyby přijet nemohla, mám to prostě nejblíž a porodní sály tam byly fajn všechny... (U každýho sprcha a záchod a ribsotly a tak a v nadstandardu navíc ještě vana a všechno možný :grinning: ) Jen jsem se tam cítila blbě, protože oproti ostatním, co tam byly jsem měla malý břicho :grinning: Ale když to bylo zadarmo, tak je zybtečný tam pak jít solo a platit za to :confused: :grinning: Jen druhý pracoviště té porodnice jsme nezvládli včera (zaspali jsme :grinning: ), tak byl manža ztoho přešlej... :slight_smile:

holis - no jsem prostě blbá, že mi to nedošlo, ale už to mám všechno předělaný, tak zejtra můžu jít konzultovat :grinning:
24. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
No vida Kate že jsi to zvládla:slight_smile: super...gratuluju...zítra to už určitě dopadne dobře :wink:
24. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
Krásné ráno berušky,

tak jsme si dneska vzala dovolenou a od sedmi už peru Lucince věci do postýlky, co dostala od babičky. Asi to nakonec vyperu všechno. No, je to trošku záminka, protože se mi fakt nechtělo do práce. :sweat_smile:

Gábi, Lucí, dneska se mi zdálo, že jsem nestihla cvičení. :grinning: Od kolika to vlastně je? Od 16.30?
25. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile: tak nakukuji co se tu během víkendu událo. My se včera dostali domů až v sedm, jsem totálně KO a dlouho nechci žádnou akci ani vidět. sice to bylo fajn, ale mně to nesedlo:( bříško mi tvrdlo jak divé a malinká koplinkovala taky asi toho na ni bylo moc.
takže dnes budeme odpočívat. Sice musím odpoledne do města, ale počkám na manžela, protože se mi dělá snad pořád špatně když je moc lidí :wink:
25. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Krásné pondělní dopoledne přejeme :wink: Dneska mám poslední den dovolené a od zítřka si nechám napsat neschopenku, v práci je teď velký stres, což malé nedělá dobře, vůbec tam nemám čas na jídlo a navíc mě příšerně bolí záda. Ta bolest je tak šílená, že ráno nejsem schopna vylézt z postele a chvíli mi trvá než ji rozchodím :frowning2:
Vy, co máte nemocenskou, jak dlouhé máte vycházky? Kamarádka má jen 4h, což mi přijde dost málo...
25. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
já mám vycházky 4 hodiny
25. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Holky a bude to horší a horší :sweat_smile: Taky už najednou nezvládám to co dřív. Je to všechno daleko únavnější. Taky uvažuji o neschopence už od června. Za týden jdu k doktorce, tak uvidíme.

Jinak dnešním dnem začínám ofiko 3. trimestr. Holky to je děs jak to letí............
25. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
:grinning: broucek to moc gratuluji, já za necelých 14 dní začínám 3 trimestr :grinning: pěkne to letí, ale už se moc těším. tenhle týden by nám měla dojít autosedačka tak se těším jak ji budu obdivovat :grinning:
25. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Já jsem se s autosedačkou dneska taky pomazlila. :slight_smile: Vzala jsem to všechno jedním vrzem a peru a peru. :slight_smile: Je krásně, takže to všechno pěkně uschne a budeme mít aspoň část přípravných prací za sebou :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
ty jsi taky doma? :wink: já mám naštěstí vše vypráno a dobře uskladněno, ale peru naše oblečení ale jen jednu pračku :wink:
25. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
holky já s autosedačkou přemýšlím, jestli kupovat nebo nekupovat, jednu chci určitě k manžovejm rodičům, protože když jsme tam, jízdě autem se prostě nevyhnem, ale nechce se mi tam pokaždé vlakem táhnout odsud.... :confounded: A tady auto nemáme, tak ani nevim, jestli nějakou "brněnskou" kupovat... :grinning:
25. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Krásné ránko holky:slight_smile:
Broučí nestraš že to dneska nestihneš:slight_smile: pěkně vyraž dřív ať dneska zase nečekáme s Luckou na tebe:slight_smile: je to opravdu od 16:30:slight_smile:
Jinak já ještě neperu protože nemáme pořád tu komodu a už o to na zemi zakopávám:slight_smile:
Já vám tak to volno závidím...mně se dneska nechtělo do práce vůbec...ale už tu sedím...ale zítra si vemu půl den volna, abych si užila kamarádčino miminko, na který se jedeme podívat:slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
holky já mám z vas normálně depresi :grinning: Všichni perete, nakupujete a my furt skoro nic nemáme :grinning: Tady to teď prostě není kam dát :frowning2: Tak to budu muset nějak vyřešit... :grinning:
25. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
já teď koukám na takový ty chrastítka... prostě nějaký hračičky, aby mě na co malá čumílkovat :grinning: ale je to zábava si to prohlížet :wink:
25. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
k.ate, neboj, já taky nic nemám :grinning:
Holky, mě je dneska zle :frowning2: snad je malá v pořádku :frowning2:
25. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
calli jak je ti zle?
25. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
calli - my máme nějaký hadříky, co jsme vybrali u manžovejch rodičů - některý se mi fakt mooooc líbily :slight_smile: ale ty máme ještě tam, a povezou se sem až chvilku před tím, než bude prcek, aby nám tady nezabíraly místo... Rovnou je tam i vyperem asi :grinning: Ale stejně toho je ještě málo... :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Kate neměj depku...já taky pořád kromě oblečení nic nemám...takže nevím jak to všechno stihneme...ale snad jo:slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
grabu - no ná bych si asi chtěla půjčit postýlku od manžovejch rodičů taky... Takže do ní chci koupit už jen matraci (tu bych chtěla buď s kokosem nebo s kokosem a pohankou :grinning: ), jenže zase nevím rozměry :grinning:
25. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
waci, vypadá to, že od žaludku...zničehonic jsem málem zvracela :frowning2: A pořád mě natahuje :frowning2: A to jsem měla jen vločky a bylo mi dobře :frowning2:
k.ate, tak oblečení máme taky, já to myslela ta, že nemám jinak vůbec nic...krom pár knížek...
25. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
calli - tak si zkus dát rohlík nebo něco na srovnání žaludku... Mně se tohle stává, když mám ještě hlad, taky mi je šíleně zle a když si vezmu suchej rohlík nebo chleba, je to za chvilku dobrý :confused:
25. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.