• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
A přitom za celé těhu jsem nezvracela :frowning2:
25. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
calli to je mi líto, ale třeba ti ty vločky dnes nesedli. Já jsem se včera skoro pozvracela z obědu
zkusím ten rohlík, ale nejraději bych se ani nehnula:frowning2:
autor
Holky neplašte...máme ještě přeci dost času:slight_smile: my čekáme až přítelovi dojdou prémie a v červenci bude velikej nákup:slight_smile: snad neporodím předčasně:slight_smile: Spíš je to takovej ten pocit, že už bysme to pro ty prcky chtěli mít připravený že:slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Calli to je mi líto, že ti je zle...tak zkus nějaký uklidňovač žaludku jako Renie nebo tak...a dej si čaj a odpočívej...určitě se to brzy zpraví:slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
calli tak si zkus jít lehnout, třeba to pomůže :wink:
je to nepříjemné, když je z ničeho nic zle
25. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
jj, já ležkám a u toho jím ten rohlík a píšu s váma :grinning: Ale snad mi bude brzo líp, jinak nevím, kdo vyvenčí psa :frowning2:
25. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
calli je to fakt na nic, mně se dělá zle v obchodech a když je moc lidí. v Globuse jsem manželovi omdlela, naštěstí byl blízko mně :unamused: mám vždycky taky strach o malou. ale asi je to fakt dáno tím jiným stavem a prostě sem tam něco nesedne
25. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojte tehulinky moje,
som rada,že sa máte dobre a calli neboj,ono to prejde,neboj,ja tiež,keď zjem niečo,čo sa žalúdku nepáči,tak mi to dá najavo a je to niekedy na celý deň...
a z toho hnusného vedra som mala včera mdloby jako blázen...vydýchaný vzduch proste nezvládam...
inak,dnes mám strašne smutný deň...nemám absolútne na nič náladu...to je tak,keď vás sklame niekto,kto by vás nikdy nenapadol,že to urobí...na cvičenie budem asi dosť vyčerpaná od plaču a tak,ale pojdem,snáď to trochu prejde...tak sa mi Gábi a Kati nedivte a radšej na nič nepýtajte...
Inak,Štěpánek je moc krásne meno,tiež s anám páčil,ale dal ho Liborov kolega svojmu synovi :slight_smile:
Kati,no teda,vy ste toho nakúpili...inak,my sme v sobotu robili poriadky malého vecí,čo má a čo mu chýba...a chýba nám už iba postieĺka a to lehátko :slight_smile: vyprala som všetko,čo ešte nebolo a suší sa to na sušiaku :slight_smile:
dnes mi prišla tá kojaca košeĺa a je fakt super :slight_smile: a aj druhé povlečení pre malého :slight_smile:

Tak nech máte pekný deň :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
waci, tak omdlévání je horší...kdybys tam neměla manžu, tak kdo ví, jestli by ti někdo pomohl :frowning2:
25. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
calli nepomohl věř tomu, že ne. Protože manžel mě pak posadil na jednu paletu s granulema pro psa a že mi skočí pro studený pití, lidi chodili okolo a nikdo se mně nezeptal, zda nepotřebuji pomoci :frowning2: a je to smutné. Takže raději fakt jezdím všude se Zdenkem :wink:
lucinko to je mi líto, že jsi smutná :frowning2: ráda bych ti pomohla a rozveselila, ale asi nemám jak
25. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
waci - my jsme včera byli na tom dni otevřených dveří a manža o mě měl strach, abych se mu tam nezkácela, prej sem byla šíleně zelená... Ale mně bylo kupodivu celkem fajn, jen hrooooozný vedro... :confounded: Ale když jsme byli nakupovat v intersparu, musela jsem zdrhnout od kasy a rychle si jít sednout, jinak by mě tam taky sbírali... Nejhorší je na to vydýchanej vzduch a teplo si myslím já...
25. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
jinak mě manža taky skoro nikam nepustí samotnou "kdyby něco" maximálně tak k mamce, kam je to kousek, ale do města má strach, aby se mi něco nestalo... :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
k.ate to je právě to ten vydýchaný vzduch a vedro :unamused: a to nás teprve to nejhorší horko čeká až o prázdninách :unamused: asi zalezu do sklepa a nevylezu
25. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Tak jsem umyla okna, pověsila další pračku a další doperu za chvíli. Ještě plínky a máme to sakum prdum všechno vyprané. Odpoledne vyžehlit (krásně to na sluníčku schne) a šup do šuplíčků. O víkendu smontujeme postýlku, a pak vám jí vyfotím :slight_smile:

Holky nešilte, že nic nemáte, protože to je na každé z nás, jak co zvládne. Já jsem třeba do teď neměla vůbec náladu to prát, ale včera jsem si řekla, že už Lucince začnu pomalu vše připravovat a rozjela jsem to. Pak to skočí na každou a bude to raz dva hotový, to mi věřte :slight_smile:

Lucí večer dáme zase něco dobrého a nálada se zlepší. Tohle zklamání blízké osoby znám. Nebudeme se na nic ptát, neboj.
Holky už se na vás večer těším, škoda, že jsme z tak vzdálených koutů republiky. Nejradši bych poznala osobně všechny. Ale hory příští rok to jistí :wink:
25. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
wacinka,moc ďakujem,ale s tým si musím nejako poradiť sama...ja som rada,že mám vás všetky :slight_smile:
inak to presne sa stáva aj mne,to vedro a vydýchaný vzduch mi nerobí vobec dobre...tiež som povedala,že cez to pravé leto ani nevyleziem z domu :slight_smile:
a čo sa týka tých ľudí...vobec ma to neprekvapuje,že nemajú záujem,je strašné,kde až táto doba dospela...človek sa musí spoľahnúť sám na seba a keď to nie je možné,radšej zostať doma,aby sme si neublížili a hlavne prckom...
25. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
holky jdu si ohřát oběd. Mám tu od soboty kuře na paprice. Teda my si se Zoují dáme zase jen omáčku a knedlíky. maso nám pořád nejede :grinning:
25. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Luci to je mi líto že jsi smutná...tak se pokus usmát a mysli na Samuelka, že on je to sluníčko co ti teď nejvíc svítí...bude líp...uvidíš a večer tě rozveselíme neboj...jen si vzpomeň na to jak děláme svíčku a nemůžeš zůstat u slziček:slight_smile:
Holky vy jste taky pilné včaličky s tím praním a uklízením...ráda bych se přidala, ale sedím v práci:slight_smile:
A Broučí vítej za náma těhulema ve třetím trimu:slight_smile: je to paráda...ale už si říkám ať je to za náma:slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
luci - jinak tobě přeju, ať se všechno vyřeší a brzo máš zase dobrou náladu :slight_smile:

waci - to my tu nemáme k jídlu niiiic :frowning2: Asi si dám chleba s něčím, než vyrazím na tu konzultaci kvuli bakalářce, aby se mi neudělalo špatně tam :grinning: a pak snad s manžou zajdem někam na baštu... :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Gábi díky, už jsme v poslední fázi a za chvíli se budeme čochňat s těma našima prdítkama :slight_smile: A neboj, já už zase zítra pádím do rachoty, takže nebudeš sama v pracovním nasazení.

Já letím pověsit další pračku a jdu si koupit zeleniny. Mám chuť na těstoviny, tak je zapeču se zeleninou a sýrem. :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
ja som včera uvarila koprovku s knedlíkom aj kurací perkelt s haluškami a upiekla koláčik :slight_smile:,ale dnes som ešte nič nejedla,keď sa trápim,telo nič nechce...mám to tak odjakživa,aj v tej predošlej práci,keĎ som mala toho veľa a stresu až nad hlavu,tak mala 50kilo!!!teraz je to iné,niečo malé si dám,kvoli malému,ale on má z čoho brať,mám už dosť kíl navyše,tak neumrie od hladíku :slight_smile: zobu sušené meruňky,banán,ananás ...je to celkom dobré :slight_smile:
Broučí,gratulujem k tretiemu trimestru :slight_smile:

kate,niečo si zobni a poriadne pi vodu alebo niečo celý deň a samozrejme,že ti moc držím palce
25. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
Tak to my si s malou dáme dneska dietku, pořád nám není dobře, takže rohlíky to jistí :grinning: Holky, máte už nějaké šaty nebo něco lehoučkého do těch letních veder?
25. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
calli já mám dvě sukně, šaty, laclové šaty třičtvrťáky a halenky a trička :wink: ale mně většinu šila mamka :wink:
25. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
calli - já si koupila lehký bílý gaťata... Chtěla jsem je jako slavnostnější, ale teď v tom vedru prostě ty kalhoty, co jsem si koupila před tím se nedaj nosit, maximálně večer... a pokusim se nacpat do sukně, co jsem nosila loni :grinning: Byla mi tak akorát, jen přes boky těsnější, když jsem ji oblíkala, ale mně se boky zatím vůbec nezvětšíly, takže by mi snad měla být :grinning: A ta mi teda dělala "těhu břicho" i když jsem těhotná nebyla :grinning::grinning::grinning:
25. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tak to vám teda závidím :frowning2: Já nemůžu na nic narazit, možná jsem moc vybíravá :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Já jsem si v pátek koupila kraťasy a šatičky v CaA a šatičky jsou moc pohodlné a ani moc nestály...a kraťasy spíš sportovní, ale asi je do práce taky vezmu, když nebude zbytí...přeci se neupečeme:slight_smile:
Jinak si podle těc šatiček nechám od mamky ušít eště aspoň jedny...ať to můžu střídat:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Lucí to je to tak vážné, že nemůžeš jíst? Večer zase dáme něco dobrého, jo? :wink:

Calli já mám šatičky, 3/č kalhoty a volná trička. :slight_smile:

Letím koupit tu zeleninu :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Tak já jdu vyvenčit toho psa, snad se cestou nepoblinkám :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
calli - já ale jinak taky horko těžko vybírám nějaký těhu letní oblečení, aby mi to sedlo stylem a tak... A vůbec obecně je pro mě těžký najít nějaký těhu trička a tak, aby mi to prostě do stylu, ve kterým jsem se oblíkala dřív sedělo :grinning: Jinak dneska nebo zitra by mi ještě měly přijít lacláče, který se dají upravit i na 3/4, ale jsou riflový, takže v nich asi bude taky docela teplo :frowning2:
25. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
holky mě chytla taková křeč od žeber směrem dolů ke kyčli mazec. Nestalo se to už některé z vás taky? jsem se musela jít natáhnout na postel aby to přešlo. to že mě bodá u žeber na to jsem si už zvykla, ale tohle bylo hnusný
25. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.