• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
waci, ležkej, snad to rychle přejde. Dneska je nějaký divný den :frowning2:
25. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Mně se chce po obídku spááááááááát:frowning2: Já už nechci být v práci...
25. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
jj to teda je :frowning2:
jinak sestřička z gyndy nevolala, takže to vypadá, že moč je v pořádku. tak jen aby mi přestalo tvrdnout to břicho a zase budu spokojená. No nic jdu se chvilku vypláznout do lehátka do stínu na dvůr za pejskem. chce jít ven. tak aspoń se nadýcháme taky a pak přijede manžel :wink:
25. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
Waci,tak to by volali,keby si mala nejaký zápal,aby ti dali na to lieky :slight_smile: a to tvrdnutie zvládneš,neboj :slight_smile:
Gábi a ty?no myslím,že je na čase,aby si to dala doktorovi najavo,že už v práci nezvládaš byť a neboj sa ho,máš na to právo!!!!
25. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
jj, waci, tak jak to radí Lucinka, já si ji taky nechám napsat, ptž ten stres malé opravdu nesvědčí
25. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
teda Gábi :grinning: sem to popletla :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
No holky ono to je těžké...když už mě jednou řek že nic tak už se nerozčiluju...budu ještě chvíli chodit do práce a pak uvidim jak mi bude a přinejhorším zůstanu doma zadarmo no...se nezbláznim za těch pár korun mi to nestojí :unamused:
25. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
konici ja jsem se sem dostala az ted, byli jsme vyrizovat trvale bydliste tady v Ol, zatim teda jen Jirka ja si pujdu az po statnicich at tam neukazuju proslou ustrizenou obcanku.
venku je masakr vedro :frowning2:
jinak broucek gratulace k 3 trimestru to to leti jeste nedavno jsme byli v tom druhym a ted, ja mam na tickeru uz jen 84 dnu do porodu.
jinak ja s obleckama zacnu az v cervenci ted se bohuzel musim ucit. jinak je me taky tak nejak smutno protoze me Jirka furt rika ze to nebudeme financne zvladat, ja si myslim opak, mame se dobre, neplatime hypoteku nic takze nechapu proc se tim trapi.
jinak vychazky mam od 10 do 18 hod takze docela v poho ale stejne to nedodrzuju nejak extra.
Luci hlavu vzhuru ty jsi same nestesti, doufam ze se budes zase brzy radovat.
mejte se konici ja nakouknu odpoledne jdu se ucit zas :frowning2:
25. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
To vieš Jani,ľudí okolo seba si sice vybrať možeš,ale nikdy nemožeš vedieť ani tušiť,kto z nich ti ublíži...
brečím tu jako malá...
25. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Lucinko...prosím netrap se už...prosím prosím...nebo budu bračet s tebou
25. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
ja stale nakukuju, Luci vis co rekni si ze tyhle lidi ti za to nestoji, mas v brisku miminko a nenech se nervovat blbyma lidma. dej si pekne zmrzlinu at mas hned lepsi naladu :slight_smile: fakt takhle akorat to pusobi na miminko ze jsi smutna a za to to preci nestoji, blbych lidi je tolik...
25. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jani,keby to bolo tak jednoduché...ide o veĺmi blízkeho človeka...ma miminko myslím najviac na svete,holt,musia s nami občas prežívať aj nepríjemné dni a chvíle...
Tak sa už dnes končím,idem sa pomaly nachystať na cvičenie...tak vám prajem pekný zbytok dňa tehulky moje...
25. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
Tak Luci už se na Vás s Broučkem taky moc těším a za chvíli taky vyrážím, tak se taky loučím a přeju hezký zbytek sluníčkovýho dne všem:slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Luci, vím, jak se asi cítíš...taky mi jednou ublížil někdo, od koho jsem to vůbec nečekala :frowning2: Ale bude líp,věř mi :wink:
25. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
Holky jsem vyřízená, ale máme čistý byt :grinning:

Lucí ty mě normálně děsíš ................ Odpoledne to ze sebe dostaneš. :wink:

Taky se loučím, ještě dokoukám Zoufalé manželky a letím na cvíčo :slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Tak holky jsem tady :slight_smile: Konzultace celkem dobrý, i když mohlo by to bejt lepší, ale tak zase můžu si za to sama :grinning: Jinak jsme dneska byli nakouknout do jednoho z těch pokojů pro manžele na kolejích... Je to sice malinký, ale má to vlastní koupelnu, záchod, dvouplotýnkovej vařič a dřez :grinning: A jeden pokojík... :slight_smile: Takže si myslim, že to tam nějak s malým ty dva nebo tři roky přežijem :slight_smile: Už aspoň známe jedny sousedy :grinning:

Luci a ty se netrap :wink: Člověk, co ti ublíží ti za to trápení nestojí... :wink:
25. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
kate ta tak to je super, ze se ti tam ibilo, uz aby to bylo ze? skoda ze vam to neuvolni jeste pred prazdninama.
holky sly cvicit a ja bych sla ven dnes mame firemni teambuilding s grilovackou ale ten muj lenochod nechce nikam jit. :unamused:
25. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahojky babulky, tak konečne som doma, dnes bol namáhavý deň. Miesto troch hodín čo som mala mať, som učila 4 a potom na obed a šup do družiny, do tretej. Takže som si to dnes užila, ale už som doma a dala som si studenú sprchu, takže je mi fajn.
Inak sa mi páči ako vás drahí nepustia samé ani na krok a mňa ten môj nechal cez víkend blúdiť samú lesom. Ale mu lepilo, keď som mu volala, že ma poslali zle a že som v hnusnom lese a sama ako prst, len zvieratka okolo mňa.
Lucinka všetko sa určite časom vyrieši. :unamused:

No a idem ja konečne už vybrať ten kočík, lebo svoje rozhodnutie mením každých 5 minút a už mi z toho šibe. Asi ho treba objednať a bude pokoj. :slight_smile:
25. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Holis tak chod bez neho. My dnes hádam pôjdeme na návštevku k švagrinke.

Inak ja som si ani neuvedomila, že to aj ja som už v 3. trimestri. Hurá.
25. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
aurelko, vy mate taky parak na slovensku tady je na padnuti :frowning2: sla bych sama ale zas se stydim a nevim jak se tam dostat :grinning:
dnes jsem ve meste vudela kocarek mutsy i teutonia, nebyli spatne jen se me nelibila ta boudicka :fearful: je takova velika na sportacku ale zas nesviti pak do oci :wink:
jinak taky furt koukam po kocarkach az si rikam ze to na me musi jit videt.
25. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
A na ktorom bola taká veľká boudička?
25. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
na obou bych rekla :fearful: :confused:
25. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
no som sa rozhodla, tak nakoniec predsa tá teutonka a manžel musí vybrať farbu, no a zajtra ju objednám, nech už sa to nemení a nech stihne prísť.
25. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
Ja som chcela buď tmavo hnedú alebo svetlo hnedú, ale manželovi a najviac asi páči taká zelenkavá, tak uvidíme.
25. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
holis - mohlo by to bejt i větší, ale zas za ty prachy... :grinning: Prej každej ten pokoj vypadá trošku jinak, ale v podstatě jsou podobný (my budem v pokojíku vedle toho, kde jsme se dneska byli koukat :slight_smile: ). My jsme před prázdninama ještě ten pokoj volnej nechtěli, je to přeci jen o dost dražší, než to, kde bydlíme teď, ale počítali jsme s tím, že se tam budem moct nastěhovat už na začátku září :frowning2: Toho 14 už je docela pozdě... Ale co naděláme :slight_smile: Aspoň budem platit ještě o něco míň penízků :grinning: Ale jsem ráda, že tam malej bude mít kámoše, i když o tak o rok a půl staršího :grinning:

Jinak po kočárkách koukám taky... Budem potřebovat nějakej, kterej přežije i jízdu v terénu... :grinning: Ale do obchůdku půjdem kouknout až po těch nešťastnejch státnicích :confused:
25. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
No K.ate, musíš feriť, že maličké vydrží v brušku čo najdlhšie ako budeš potrebaovať - viem, že ťa aj tlačí čas kvôli semestru, ale vy ste šikulky a tak to zvládnete.
25. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
aurelko nakonec hlavne ze se libi vam obema ja jsem slysela na teutonii jen samou chvalu takze se urcite nemas ceho bat. ja chci kocarek cernej vsichi rikaji ze se v nem bude parit ale me se zas cernej libi moc je taovej elegantni. ale klidne bych brala i ruzovej ale vzhledem k tomu ze bych chtela i druhy mimco do 2 let tak koupim neutralni barvicku, cernou :grinning:
kate to ten najem no na kolejich je to preci jenom urcite lepsi nez nekde na private myslim financne ne? my za inkaso za 3+kk platime cca 3500kc to se me zda taky dost ale furt je to nic oproti kdyby jsme meli platit nekde najem :wink:
to je vedro jdu se ucit jeste dnes 2 otazky a pro dnesek klid
25. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
No mne sa najviac páči tá čokoládová, ale manžel ju nechce zrovna kvôli tomu, že je to tmavé. Čiernu má teraz fakt veľa ľudí.
25. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
No nič, frčím si spraviť večeru. Tak pa
25. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
holis - tak to my dohromady budem platit asi 6000... Ale neplatíme elektřinu a tak... Na brno je to pořád slušný... I když je to dost :frowning2:
25. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.