• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
To akože za izbu na intráku budete toľko platiť?
To je veľ, nie?
25. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
aurrelia - no je to 96 korun za noc za jednoho :slight_smile: a budem tam dva, takže průměrně 6000 :confounded: Tady platíme asi o 1000 míň...
25. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
To máte ajtak drahý internát, to za mojich čias nebolo.A to je len 5 rokov dozadu.
25. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
aurrelia - oni to ted porád zdrazujou, ale co nadelám... Tady nejlevnější podnájmy, co jsou 1+1 tak jsou tak kolem 6 - 7 tisíc bez inkasa... :confounded: Takže tohle vyjde pořád ještě levněji, navíc to budeme mít kousíček do školy... Prostě to je to nejlevnější, co se dá sehnat no :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
No to je teda potom fakt na draka.
25. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahoj babulky tehulky :wink:
dnes som si objednala krásny set do postieľky,veľmi sa mu teším, bola som na cvičení, na pedikúre a s Maťkom som pochodila nábyky a objednala mu novú posteľ. Celkom akčný deň.

Zajtra idem na flám z robotky, aj tam prespíme a prídeme až v stredu. Lenže sa mi vyhodila tvár, teda časť tváre mám do červena a neviem či nebudem musieť ísť k lekárke, ako by to nebolo dosť, začalo ma svrbieť i niečo na nohe, takže asi nejaká alergia...no pri predstave, že najprv musím ísť k obvoďáčke a potom ku kožnej brrrrrrrrrrrr, vôbec sa mi nechce...tie fronty v čakárni :frowning2: . No, uvidíme ako bude tvár i noha "napredovať". Mám krém, no ten je kortikoidný a to by som nemala... (aj keď som ho už raz počas tehulkovania použila a pomohol :cry: )

Tak som sa vykecala, všetky vás pozdravujem, majte sa krásne :wink:
25. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
grabu - gabi, čítam že by si rada na PN a dr. Ťa nechce vypísať...tak choď za obvoďáčkou, keď je gyndoš bulo, snáď pochodíš tam :wink: . Mňa v zime vypísala 2x len so soplíkmi, ale bolo mi teda hodne mizerne...aj keď bez teplotky. A vôbec to nekomentovala.... Držím palčeky. Alebo zmeň i gyndara... a ak ani tak ani tak, tak vydrž dos tredy, bude horšie počo a snáď bude zas lepšie :wink: . Ja som v práci zatiaľ v pohodke...občas sa natiahnem, nikomu to nevadí....
25. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
konici ja jsem byla na terase a moje Garfilda ma nateklej spodni ret asi jk sezrala nejakou muchu tak ji stipla no je to legrace ale je me ji lito :frowning2:
kate to mate dost drahe bydleni, to fakt nestiham ze to stoji i pro studenty tolik.
jajka tak jsi matkovi koupila postel a uz velkou dvojitou? za nedlouho si urco privede dom nejakou nevestu :grinning: jinak doufam ze se ti spravi tvar, ja jdu zitra na kontrolu zadne potize nemam chodim ale kazdejch 14 dni a uz me to nebavi furt jezdit do mesta a zpet.
tak ja jdu do vany konici mejte se hezky :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
holis - no jo, ale furt je to ta nejlevnější varianta, asi hooodně dlouho levněji už bydlet nebudem :grinning: Takže jsme rádi i za tohle :slight_smile: Protože nájmy jsou tady drahý a když si časem budem chtít vzít úvěr ze stavebka nebo hypotéku, tak o tom ani nemluvím... :confounded: Ale tak někde bydlet musíme :grinning:
25. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
Uff... tak jsem upravila pár stránek bakalářky a už jsem z toho uplně mrtváááá :grinning:
25. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz
Dobré ráno holky. Tak já jsme zase od šesti vzhůru. V noci mi bylo blbě, bylo mi na zvracení, no paráda,asi mi nesedla večeře. Tak dnes raději bude relax :wink:
26. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz
No Wacinka to mi je ľúto, tak dnes len niečo diétne.
Ja čoskoro frčím s deckami na plavecký, ta sa trošku osviežim, no a poobede idem objednať ten kočík, nakoniec bude aj tmavo aj svetlo hnedá. Vanička bude tmavá a športová sedačka svetlo hnedá. :wink:
26. kvě 2009 v 07:11  • Odpověz
holky já dnes přemýšlím nad tím co se vůbec dává na dno toho kočárku, jako zda prostěradlo nebo deka nebo co ? nevíte některá?
26. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobré ránko krasavice :slight_smile:
Waci, doufám, že ti bude brzo líp, mě je pořád nic moc, ale je to mnohem lepší než včera, takže k obvoďákovi dneska nejdu a tu neschopenku si nechám napsat od gynekologa zítra. A věřím, že mi ji napíše,ptž holky, já za ten měsíc nepřibrala, ale shodila kilo :frowning2: Bojím se o malou,i když kopká, tak mám strach :frowning2:
26. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz
calli asi jsou nějaký erupce na slunci nebo nevím, třeští mě hlava jak divá no mazec.
ale snad to přejde. Mám žaludek jak na vodě. Prostě nejsem ve své kůži taky :frowning2:
26. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz
jj waci, to budou ty erupce, jinak netuším z čeho by mi mělo být zle :frowning2:
26. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
Krásné ráno holky,

K.ate gratulace k bydlení, ale ta cena, ta cena .......... To bych nevěřila, kolik to stojí. Ale co, když chce člověk bydlet, tak musí platit, s tím se holt nedá nic dělat ........... :wink:

waci taky jsem o víkendu přemýšlela, co se vlastně dává na dno kočárku :grinning:
26. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
konici ahojte,tak vas jdu jen pozdravit v 9.20 mame kontrolu, to zas bude, venku sviti oskar jak kdyby bylo uz poledne a ja jedu MHD :confused: :rolling_eyes: :confused:
Broucek jake byo cviceni, doufam ze s vami lucinka mela pak lepsi myslenky. :sweat_smile:
Waci tyy jo to ja mam chut k jidlu porad, ackoliv by me mozna prospelo par dnu vyhladnout, to je mi te lito zvlast v tech vedrech ale snad se to brzo spravi.
calli hodne stesti u mudry, snad ti da neomezeny vychazky. :dizzy_face:
tak ja utikam konici, mejte se hezky
26. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Holis cvičení byla super, ale dneska se nemůžu hnout. Tak nevím, jestli je to tím protažením na cvíču nebo tím úklidem včera. :sweat_smile:
Jestli to Lucince pomohlo - snad ano, daly jsme si všechny dort a málem nás porazila cena při placení. Takový malý kousek a stál 96 korun. Ale co, stejně bych tu stovku "prožrala" jinde :grinning:
26. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
broucek - díky ke gratulaci :slight_smile: Nám ta cena přišla právě hooodně v pohodě... Na ty podmínky, který tady jsou normálně s bytama... :grinning: Je jedno kolik protočíme vody, prosvítíme, projedem elektřiny a tak, což je docela velká výhoda :confused: Navíc i když oficiálně tam pračka být nemá, ale rodinám ji prý tolerujou, což je paráda (až na to, že ji budem muset koupit :grinning:, ale zase aspoň nebudem platit 40 korun, za každý praní jako teď tady... )...
26. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
broucek - a hlavně pro nás je tam ta výhoda, že máme školu (ten hlavní ústav) hned vedle těch kolejí, takže nám odpadá půlhodinový dojíždění tam - zpátky jako teď... a kolem je parádní příroda na procházky (je to hned pod přírodní rezervací v podstatě na konci brna, ale zase do centra to je od tam asi 15 minut, což není moc :grinning: )...
26. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
K.ate já myslím, že jste udělali moc dobře. Pračka už dneska není taková investice :wink:
26. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
zdravím všetky tehulky...som dnes nejaká uťahaná a totálne vyšťavená...
ako sa máte v práci?
Holis-Jani,cvičenie bolo fajn,ale tak,či tak mi nepomohlo...ale dort s babenkami stál za to :slight_smile:
kate,tak snáď sa tam budete cítiť dobre :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
broucek - já si taky říkám... Když budem chtít oba chodit do školy, bude to takhle ideální :slight_smile: Navíc hodně lidí žije i s jedním mimčem v 1 + 1, což bude teď v podstatě náš případ :slight_smile:

luciiaa - mě včera potěšili ti lidičci, u kterejch jsme se byli kouknout a měli nádherný mimčo, klučinu, už teda ťapkal, ale byl fakt úplně kouzelnej :slight_smile: A rodiče měl taky fajn... I když jsme přišli docela nevhod, zvali nás na čaj a ukázali nám všechno, co by nás mohlo zajímat a taak... :slight_smile: Už se tam docela i těším :grinning: a tobě přeju, ať se to všechno, co tě trápí co nejdřív srovná.... :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
kate,tak to je super,že ste natrafili na tak milých ľudí,ono sa to potom všetko vidí inak,keď sa nájdu ľudia,ktorí boli v podobnej situácii ako ty a majú svoje skúsenosti :slight_smile:
snáď to nejako prejde,holt ja si to svoje nepríjemné musím vyberať aj cez tehulkovanie...
dnes si urobím slivkové a jahodové knedlíky z bramborového cesta a urobím ich viac aj do mraziaku,mám ich totiž moc rada :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Ahojky holčiny:slight_smile:
Broučí mě bolí akorát ramena...ale jinak všechno hezky povolilo...tak to bude asi z toho uklízení:slight_smile:
Luci dej si nohy nahoru a odpočívej...v práci je to nabudku...nějak špatně vidím dneska...navíc jsem chtěla po obědě zdrhnout a jet za tou kamarádkou a jejím miminkem...ale volala včera večer, že zůstala u rodičů ještě do středy...že už nemohla a je unavená. Tak tam půjdeme až příští týden.
Kate gratulace k tomu že se Vám byt líbí a ty peníze...no nic si z toho nedělej...hlavně že to je blízko školy, budete moct odbíhat na kojení:slight_smile: a já za blbej pokoj v Plzni už před 4 rokama platila 2800 tak to chápu a byly sme tam dvě...takže taky podobná cena a vůbec sme neměly takovej luxus jako vy i s kuchyňkou a tak...takže já myslím že super!!!:slight_smile:
Jaji ta už tu neschopenku neřeším...nedal mi ji no tak nedal...až budu chtít tak zůstanu doma a hotovo...je to jedno...když sem na živnosťák. Jinak je ten můj doktor výbornej a nechci ho měnit:slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Luci a je už líp? Aspoň trochu? Pomohla návštěva u kámošky?

Aureli výborně jste to vymysleli s těma barvičkama kočárku:slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Broučí a co švagrová? už porodila dvojčátka? už je z tebe teta? :wink:
26. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
grabu - tak já to ted počítala a platíme 96 / noc, takže průměrně 2880 + 100 za internet... :slight_smile: Dokud to teda zase nezdražej :confounded: :grinning:
26. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Gábi,no tie naše stavy,čo zažívame teraz,sú určite tým teplom,jak to to naše telo nezvláda...predsa len to máme všetko inak...na budúce si miminko urobíme v chladnejšom počasí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No lepšie už je,kámoška pomohla,usmernila ma a vysvetlila,že nesmiem plakať ani sa nejak extra stresovať,všetko to cíti a znáša miminko...takže to musím takto brať...
26. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.