• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
broucek a přišla jsi na to? co se tam dává? pořád nad tím přemýšlím :wink:
byla jsem hodinu venku na dvoře ve stínu, ve stínu je fajn, ale na sluníčku je horko jak něco
26. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Waci já jsem taky přemýšlela a asi tam dám nějakou teňoučkou deku nebo jen plínu:slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
no mě taky ta plínka napadla , no uvidím, na zimu mám zimní fusak to bude Zoují v něm, ale na ten podzimek a jaro... jsem fakt přemýšlela :grinning: jde vidět že se fakt doma už nudím že myslím nad blbostma :slight_smile:
26. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Gábi neporodila, zase jí to zastavili. To jsou pořád stresy, ale hlavní je, že jsou v pohodě.

Lucí tak to je super, že kámoška zabrala :slight_smile: Je fajn, když je někdo, kdo tě může uklidnit a pomůže.

wací já nevím, dospodu asi jen plínku, aby bylo mimčo na rovném, za hlavičku (ne pod hlavičku) polštářek (ten ale není nutný a dečku na přikrytí.
26. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
já mám tu španělskou deku, tak ta by mohla na to září ještě stačit a polštářek asi neřeším. já mám strach aby jí nespadl na ksichtík a neudusila se mi, jsem prdlá myslet na takový věci, ale člověk nikdy neví . :unamused:

Mně ta hlava snad dneska upadne :frowning2:
26. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
konici tak jsem zpet u pana doktora me delali ozvy, teda ja jsem slysela jen takovy chrceni :grinning: ale on rikal ze to jde slyset hezky :wink:
luci mnam knedliky jsem jeste nikdy nedelala kdes koupila svestky??? ja delam brambory a rybi prsty :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
holis víš že jsem přemýšlela od kolikátýho týdne se dělají ozvy :sweat_smile: u nás ti dají takové pásy na bříško a cosi do ruky a ty vždy musíš zmáčknout, když asi něco uslyšíš. no nevím jak to funguje, ale ty maminky tam leží přes půl hodiny :fearful:
26. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Holis super, já ty ozvy taky nikdy moc neslyším :grinning:

waci taky mám tu španělskou deku, ta hřeje jak kamínka :slight_smile:

Holky nechte toho s těma knedlíkama, taky bych si je dala ............
26. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Jééé knedlíky...já chci taky:slight_smile: ale já radši ty jahodový:slight_smile: mňam:slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
já dnes budu vařit zapečenou brokolici s bramborama :wink: včera jsme koupila brokolici, tak ji musím zpracovat :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Těhulky moje já volala do té porodnice na ty kurzy a paní mě ještě vzala:slight_smile: sice začínám až 18.6. ale snad neporodím předčasně a stihnu těch 6 týdnů dochodit a budu připravená:slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
grabu já chtěla na kurz taky chodit, ale pan doktor mi to nedoporučil, kvůli tomu, že mi tvrdne to bříško :unamused: ale co snad zvládnu porodit i bez kurzu
26. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
waci určitě to zvládneš...vždyť je to příroda a ta to zařídí...jen já jsem strašpytel a chci vědět co mě tam čeká:slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Gábi no skvělý, tak nás pak budeš poučovat, jo? :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
:slight_smile: no nevim broučí jestli poučovat...ale co se dozvím tak určitě pošlu dál:slight_smile: snad to k něčemu bude:slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Přesně tak jsem to myslela :slight_smile: Asi se taky po nějakých poohlídnu :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
waci me delal ozvy takovym tim naslouchadlem :wink: to vypadalo jak prehistorickej nastroj a pak me dal gel na bricho a poslouchal to takovym radiem jakoby s mikrofonem ale jak rikam sem slysela jen susteni a chrceni :grinning: trvalo to asi 2 min max.
jinak do kurzu zatim nebudu chodit ale mozna po statnicich :wink: uvidime ale to spis budu chodit na bazen plavat zrovna kousek od baraku nam otviraji novej aquapark tak snad me tam bude i klidna zona :slight_smile: takze Gabi budeme na tebe spolehat.
26. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
tehulky,varievate doma bramboračku?ešte som ju nikdy nerobila,tak poraďte :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Jé, Lucí tak bramboračku dělám podle receptu. Vždycky si najdu něco na netu a podle toho to uklohním :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Lucinko Bramboračku máme moc rádi...ale děláme jí jednoduchou...jen brambory na kostičky, do toho naházím zeleninku co je zrovna po ruce...mrkev cibulku, porek, celer a pak taky ještě sušený houby:slight_smile: pak jen sůl, pepřa Vegetu:slight_smile: když je to všechno tak trochu měkké, (aby se to nerozvařilo než to zhoustne) tak to zahustím jížkou ať to není tak vodovatý a je to mňamka:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
ja som ju práve minule mala prvýkrát a chutila mi,mám rada takéto zeleninové polievočky :slight_smile:
tak ju idem vyskúšať uvariť...ďakujem za recept Gábi a brouči,na netu je toľko receptov,že človek nevie,ktorý si vybrať :slight_smile:
Inak,je mi dnes nejako slabo,nízky tlak alebo čo...skusim si dať kafé,uvidíme...ako sa cítite vy?možno to je aj tým cvičením,keď sa nám uvoľní všetko svalstvo...
26. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Jo občas když to chceme mít trochu voňavější tak tam vrznu ještě nějaký koření...jako bobkovej list...nebo navrch trochu rezdrcený majoránky:slight_smile: mňam já už mám hladík:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Luci mě je dneska taky slabo...aji se mi hůř dýchá...takže myslím, že to je talkem...ale já mám dneska nějakej útlum celkově...takže nevím..ale tlak jsem zaznamenala divnej hned po probuzení:slight_smile: teda po zaspání...normálně jsem dneska neslyšela budík a vstávala o půl hodky později než normálně:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
konici pridala jsem muj brich :wink: uz sem fakt jako soudek :wink: jdu se vyvalit k uceni pa zatim
26. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak Gábi,tak sa presne dnes cítim aj ja :unamused:
to sú fakt neuveriteĺné stavy,ktoré prináša tehotenstvo...no ale hlavne,že si sa vyspinkala :slight_smile:
tak ja idem do tej kuchyne,aj keď sa mi nechce,to budem zase spotená ako prasiatko :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Holky já necítím lejtka. Hrozně mě bolí nohy a mám pocit, že v nich mám 4 litry vody. to je zase jak sedím v práci. No, už za mě mají náhradu, tak můžu co nejdřív vypadnout.

Holis pěkné bříško, máme podobné :wink:
26. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
jani,ty máš teda roztomilý pupík...to ja mám pocit,že mám už pred porodom ...a tá tvoja váha...to si robíš srandu nie? :grinning:
brouči,tak to je super správa,uvidíš,že doma bude lepšie a aspoň si to ku konci užiješ :slight_smile:
ešte presvedčiť Gábi,aby to nejako spravila a je to :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
No asi v pondělí doktorce řeknu, že jak sedím víc jak dvě hodiny na zadku, tak mám nohy jak konve. Uvidíme co na to ona. :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
holky sice venku fouká, ale je tam na padnutí a to stejné máme i tady v podkrovce :frowning2:
26. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
No taky mám na sebe puštěný větrák. V práci je na padnutí, ale klimatizaci pouštět nechceme. A to mě čeká odpoledne cesta do centra MHD. To mě trefí :confounded:
26. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.