• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
já z toho horka asi chcípnu :unamused: to dnes mám jet s manželem a jeho rodiči kouknout na auto, protože tchán si chce kupovat nové. NO asi to vzdám, protože v autě bych asi umřela
26. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás také z práce. :slight_smile: My máme okna naproti jiné budově, která nám stíní, takže naštěstí tu vedro nemáme.
26. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Já dneska trochu plašila :sweat_smile: Když se mne každý zeptá v jakém jsem týdnu a já řeknu 21., tak hned. Tak to už cítíš pohyby, ne? Jenže já je necítím. Nebo to nepoznám. Ale fakt nic. No a dneska se mne zeptala další kolegyně a já pak nad tím přemýšlela a zavolala jsem gynekologovi, zda by si neposlechl srdce, jestli je vůbec mrňousek živý. No a oni za 5 minut končili. Tak mne uklidňovali, ale vím prd. V pátek jdu na velký ultrazvuk, tak uvidím.
26. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Tomíku neboj...určitě je všechno vpořádku...s pohybama jsme tady plašily všechny...ale to poznáš až to ucítíš a vůbec nevadí, že to ještě něcítíš...záleží kde máš dělohu...jestli vepředu tak to nebývá moc cítit...a z vlastní zkušenosti ti povím, že je to sice super pocit toho prcka cítit, ale pak když pořádně kopne...tak to bolí:slight_smile: takže beboj ono se na tebe taky začne dobývat:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
teda chtěla jsem napsat že záleží kde máš placentu, jsem popleta :slight_smile: kdyby vepředu tak to je cítit málo...
26. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Grabu, děkuji. Doufám, že je všechno v pořádku. Jen toho na mne dnes bylo hodně a fakt jsem už musela zavolat. Mne už začalo napadat, že je tam mrňousek omotaný v pupeční šňůře a další hrůzy. Prostě jsem plašila. Už se těším na ultrazvuk. Hlavně, až mi doktor řekne, že je všechno v pohodě. Ale ten pátek vypadá v nedohlednu. A přijde mi, že to dneska moc pomalu utíká.
26. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Tommiku neboj, já mám placentu na přední stěně a taky jsem cítila dlouho jen šimrání. Ale neboj, to fakt poznáš :wink:
26. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Děkuji holky. Asi ji budu mít na přední stěně, protože je pořád klid. A já se tak těším :grinning: Kdybych nebyla alespoň tak natěšená :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
tommiku neboj určitě je mrňousek živý :wink: a pohyby brzy určitě ucítíš. Mně můj pan doktor říkal, že některé prvorodičky cítí třeba pohyby až ve 24tt takže buď v klidu a opravdu záleží i na placentě kde ji máš.... :wink:
26. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Já jsem ty pohyby cítila brzy, ale manžel až po tom 21 týdnu. Asi tam má miminko u tebe dost místa a nemá potřebu kopat ti ještě do bříška :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Broucek kdyz ti otikaji nohy tak to vazne jdi radeji na PN doma si budes moci odpocivat, sice se ti bude obcas styskat po praci ale zas zdravi je prednejsi. ja se bojim ze me zacnou otikat nohy u statnic to nechci vubec pac nevim zda jit v satech si kalhotech.
holky co jste statnicovaly co jste meli na sobe?
jinak ja sem chvilku sedela na balkone a opalovala se bylo to fajn, ale chtela bych tam mit bazen a v nem se rochnit :grinning: a uz jsem doma, kocka taky sla dovnitr a lezi ve vane a chladi se.
tommik kazdym dnes pohyby ucitis a pak to bude teprve legrace.
Holky nebudi vas ty pohyby? me uz jo kolem 5 rano proste kristynka nechce spat prestoze maminka by jeste spala.
26. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tommiku neboj,určite to je v pohode,ja som malého cítila od 18tt,ale naozaj záleží kde je prcek uložený aj s placentou a teraz si v období,kedy sa píše,že miminko stále spinká:slight_smile:

Inak,bramboračku mám už hotovú a je to mňamka :slight_smile: teraz idem na tie knedlíky,to varenie ma neskutočne vie odreagovať,aj keĎ mi je pri tom sporáku vedro až hruza,z kuchyne pojdem rovno do sprchy...
26. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Holis, já měla u státnic dlouho sukni a sako. Byl to černý kostýmek.
26. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holky, ještě jednou moc děkuji za uklidnění. Já když už nevím kde se poradit, tak napíšu sem :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
holis já jsem jeden den státnic měla kostýmek a další den šaty a sako ve stejné barvě
26. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
holis a malá mě budí i třeba v jednu hodinu noci, když lehnu špatně, nebo lehnu na záda, tak jí se to nelíbí a začne mě šťouchat až se otočím do jiné polohy tak je klid. a když není klid, tak budím tatínka, protože má uklidňující ruku a když dá na břicho ruku, tak malá spinušká :wink:
26. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Je to už delší doba, co jsem státnicovala, ale protože bylo léto, tak tam měly holky šaty, kostýmky a nebo i černé kalhoty s halenkou nebo svetříkem. Co komu slušelo a nebo se cítil v pohodě. Já si vzala svůj starší kostýmek, protože jsem v něm dělala několik zkoušek a cítila jsem se v něm fajn.
26. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tommiku to je správné, my poradíme, posloužíme :wink:

Lucí obdivuju tvé kuchařské vypětí. :wink:
26. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Holis já jsem us tátnic byla taky v kalhotovým kostýmku:slight_smile: ale myslím, že na tom nezáleží...trochu slušně to jooo ale nejvíc je bude zajímat tvoje hlava a co je v ní:slight_smile: a to bude na jedničku určitě!!!
Luci já ti závidím ten obídek:slight_smile: tak si nech chutnat...já dneska měla jen bagetu...víc jsem nestihla :unamused:
26. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Broucek, já fakt nevím, kam jinam napsat a požádat o radu nebo si jen tak postěžovat :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
holky zatím se loučím, přijel manžel :wink:
26. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Tommiku vždyť to je v pořádku, od toho tady jsme :slight_smile:

Jo holky, dneska ráno jsem si našla klíště. Jsem z toho lehce nervozní, ale snad to bude OK. Bylo takové malinké, jsem si myslela, že mám na stehni beďouse a on klipák. FUJ, nesnáším je :angry:
26. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
holky diky za inspiraci ke statnicim, doufam ze se smilujou :unamused:
broucek i ja mela klistaka neboj jen si to hlidej aby se to nezvetsovalo ten flicek to bys musela do nemocnice, ja mela klistaka pred 14 dny a doted tam mam malou cervenou tecku ale to je normalni rikal mudr.
asi jdu neco pojist, nejlepe sladkeho. :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
Je Broučí a kde jsi k němu přišla...takovej potvorák...no snad není nějakej ble a neudělá se ti flek...ale hlídej to...a potři to nějakou desinfekcí...

Tomíku v poho...od toh ojsme tu abysme si poradily a pokecaly i o problemech:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
No asi jak jsem včera večer přijela domů, tak jsem šla ještě sebrat prádlo a ona je tam trošku vyšší tráva. Ale muselo se zakousnout až ráno, protože bylo fakt pidi a podle mě si nestačilo ani cucnout :grinning: Večer to potřu slivovicí :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Klíšťata nesnáším. Chodím se psem ven a každý den je se vrácí jako "autobus". Klíšťata ale musí vybrat manžel. Nechci na ně ani šahat. Večer se snažím prohlížet, ale nevím jak to časem zvládnu. Už si tam přes břicho asi neuvidím. Já ty potvory měla skoro vždy v tříslech :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
To víš Tommiku, tam je to pro ně labůžo. Je tam měkko, teplo, krve dostatek. Jsou to sviňáci, taky je nesnáším .......
26. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Holis - já asi taky půjdu v nějakejch kalhotech a halence... uvidim, jestli se tady do něčeho vlezu nebo budu shánět něco novýho :grinning: Ale maturitní hadry by mi teoreticky bejt mohly, ty mi při maturitě byly veeeeliký :slight_smile: Jinak já se furt dělám s těma simulacema do bakalářky a s počítáním, už z toho blbnu... :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Opravdu doporučuji vzít si něco pro vás pohodlného. Já jsem docela dlouho čekala než jsem se dostala na řadu. Já jsem si jen říkala, že se musím hezky namalovat, aby se nelekli, až na mne budou koukat :grinning: a upravila jsem si nehty. Většinu času, co jsem tam seděla, tak mi koukali na obličej a na ruce. Nechávám je hodně na stole, aby to vypadalo, že jsem sebevědomá. :slight_smile: Ještě tak vidí vršek těla.
26. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
Bože to je vedrooooooooooooo, pomoooooooooooooooooooc ..................
26. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.