• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Holky loučím se, jdu s kámoškou na kávičku :slight_smile: Tak snad se v MHD nerozpustím :grinning:
papa
26. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
Brouči,tak ahojky a drž sa a uži si kafíčko s kamoškou :slight_smile:

Panebože,práve som čítala novú diskuziu-Opuštena v tehotenství a tej tehulky je mi nesmierne ľúto,je v 8mesiaci a manžel jej cez sms zdelil,že s ňou nechce žít a malú,čo čakajú nechce vidieť...ach jo,čo to je v dnešnej dobe s tými chlapmi...
26. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Luci nesmíš si takovéhle diskuse vůbec číst...tohle si nepřipouštěj...chlapi jsou sice někdy mizerové, ale ne ty naši...ty to s náma určitě myslí dobře a neopustili by nás...sice člověk nikdy neví co se může stát a kdy někomu rupne v hlavě...ale teď na to nebudeme samy...
26. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Ježiš to je vedro a to tu musím dneska sedět min do půl 6 a čekat na zlaťouše až půjde z práce, protože si chce koupit sportovní boty na venek na antuku a neumí si je vybrat sám:slight_smile: ti chlapi...co by bez nás dělali že:slight_smile:
26. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
Gábi,ani mi o tom nehovor,ale už mám kuchyňu z krku,jahudkove a slivkové knedlíky urobené,hneď som si dala sprchu a zapla si ventilátor...to sa fakt nedá,to je neskutočné vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gábi,ja na také veci radšej nemyslím,aj keď nastanú situáce a možno...ale žena je silná od prírody a musí si poradiť so všetkým...je mi tej tehulky len ľúto...
Inak Gábi,to Ťa ľutujem,ale to už nejako vydržíš a potom dobre nakúpite...no je to tak...čo by chlapi robili bez nás a my zase bez nich :slight_smile:
26. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
tak zas nakukuju, holky ja umiram ja jsem napul uvarena mame byt 3+kk a vsechny! pokoje jsou na slunecnou stranu a my jeste nemame zaluzie prijedou je namontovat az dnes vecer takze jsem hotova. :frowning2:
holky jak vas drahy vychazi s vasimi rodici? protoze u nas je to bida. v nedeli jedeme k nasim na oslavu tatka ma 60 narozeniny a ja se z toho nervuju, nasi maji jirku moc radi ale on je proste nemusi a tak je ignoruje, nasi to samozdrejme citi ach jo :unamused:
26. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
Lucinko já mám z tebe radost:slight_smile: to víš že jsme silné od přírody a ty to všechno zvládneš...hlavu vzhůru:slight_smile:

Holis musís myslet na ten pocit co budeš mít zítra...až budeš mít žaluzky a nebude ti vedro:slight_smile:
26. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
Jani,no Libor je povaha,že on dokáže vychádzať s každým a naši ho majú radi...a prečo Jirka nemá rád tvoje rodiče,keď oni proti nemu nič nemajú?
My sme tiež v byte ako vy,len jeden pokoj je tak,že doňho nepraží slnko a je tam chládok,inak vo všetkých je ako v saune a to máme aj žalúzie...takže presne viem ako ti je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gábi,zvládnuť to musím,kvoli prckovi určite :slight_smile:
26. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
no ja ani nevim proc je nema rad, ze porad mluvi a porad se staraji jak se mame, zda mame dost penez a podobne pro ne jsme se segrou uplne vsechno no a jirkovi to vadi ze se furt staraji jak se mame a tak. :frowning2: pritom jsou strasne hodni neotravujou me ani ho jenze on s nimi nemluvi a kdyz jsme u nas tak se ztrati k pocitaci nebo k tv :frowning2: a me to tak hrozne mrzi.
no nic konici ja v tom vedru musim jit vysat ma prijit chlap zmerit neco na vestavenou skrin tak at si nerekne ze je to tu jak v jeskyni :grinning:
26. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
holis - to my máme pokoj taky na špatnou stranu :frowning2: V podstatě od jedné odpoledne dokud sluníčko nezapadne nám sem praží, máme žaluzky, ale je to stejně děs... a trubky jsme si na prázdniny vybrali pokoj na stejnou stranu :grinning: Naštěstí pak ten novej (kde budem i s malým) už je na východ, a navíc budem koukat přímo do lesíka, tak to bude lepší :grinning:
26. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Holis Jára s našima vychází dobře...s tátou si dokonce tyká...takže ti asi neporadím...ale je to škoda, že si nerozumí...třeba se to po příchodu Kristýky zlepší...až bude společné konverzační téma:slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
gabi to mas fajn ze spolu tak dobre vychazeji, muj jirik je takovy nekomunikativni i s ostatnimi on ma rad jen me a nikoho jineho :grinning:
tak uz tady byl pan zmerit skrin tak rikal do 15 tis no co se da delat.ale budeme mit skrin tak sem nechala rovnou nacenit pergolu na terasu tak uvidime.
26. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Holky, tak dneska mi došel balíček s těma lacáčema ( i když ty asi už neunosim v tomhle počasí, ale tak uvidíme :grinning:), ještě jednama kalhotama a halenkou :grinning: Tak mám z toho radost :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
No ono mať izby na slnečnú stranu sa oplatí zase v zime. Mne do detskej - teda budúcej a spálne praží slniečko, pomocou týchto izieb v zime vyhrievame zbytok no a kuchyňa s obyvačkou - tam je slnko pred zapadnutím, ale aj tam nám chvíľku svieti slniečko. A teda v zime sme vôbec nekúrili v 2 izbách, lebo slniečko kúrilo za nás, takže supiš.
26. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
konici vy uz asi spite ja uz jen nakukuju a pujdu spat. mam spatny myslenky protoze moje garfilda jde ve ctvrtek na kastraci a ja mam o ni strach ze tam bude sama a mnoukat. jde na kliniku od 8 hod a vyzvednout si ji mam az v 16 hod ach jo. :frowning2: tak se mejte hezky v cechach pry uz prsi a tady je furt hic.
26. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
holis - o Garfildu se neboj, bude v pohodě, uvidíš... Já když jsem dávala kastrovat psici, brala jsem si ji domů ještě v narkoze a možná bych byla radši, kdybych si ji vzala až probranou :slight_smile: Pro mě bylo nejhorší, že jsem po dobu té operace čekala před ordinací a psice nechtěla pořád usnout a když ji začli holit nebo něco, začla se jim už probírat, tak začla kníkat, ale pak už to bylo v pohodě... :slight_smile: Doktorka, když ji uspávala, říkala, že jí dala dávku jak pro vlčáka (má 10 kg) a ona s tím chudina pořád bojovala a nechtěla usnout...
26. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
kate no ja si zas rikam ze co tam bude tak dlouho delat sama, urcite mnoukat nekde v kleci, ona je takova moje holcicka jeste nema rada nikoho ciziho jen me a jirku :frowning2: oni ji tam chteji nechat tak dlouho aby az se bude probirat aby bylo vsechno v pohode ale i tak no ja se o ni hrozne bojim.
tak konici ja jdu spat jirka uz se sprchuje vyjimecne driv nez ja :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
holis - neboj, já myslim, že bude v pohodě... :slight_smile: Aspoň ji uvidíš už relativně v klídku, já byla tehdy z toho uplně hotová, jak jsem koukala na psici, jak se snaží vstát a nešlo jí to, protože byla ještě oblbnutá tou narkozou a vůbec... Příště bych si to klidně odpustila a nechala psici, aby domů odťapkala už v podstatě po svejch :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 23:33  • Odpověz
dobré ráno holky, u nás je dnes nádherně leje je pod mrakem fouká čerství vítr, jsme úplně nadšená. Skvěle se nám dýchá :slight_smile:
Taky jsme dnes spali jak miminka :grinning: vzbudili jsme se v půl osmé to u mně nebývá zvykem :grinning: většinou jsem na nohách od šesti :wink:
tak se jdu nasnídat a pak mrknu zase sem :wink:
27. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
Krásné deštivé ráno holky,

k těm vztahům s rodiči - můj bývalý naše sotva pozdravil a už zdrhal. Ale manžel je pravý opak. S tátou si potykal hned a máma mu to navrhla asi 3 měsíce po tátovi. Všichni se v rodině snášíme moc dobře a vůbec nemáme mezi sebou problém. A za to jsem fakt moc ráda.

Lucí a už je to dobrý? Už se to všechno vysvětlilo?

Tak včera jsem zase měla nohy jak konve, takže v pondělí to řeknu doktorce a uvidíme co mi na to řekne.
27. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ránko,
no vzťahy sú aj u nás v pohodke, manžel si s mojimi rodičmi tyká a ja s jeho nie - je to také zvláštne, priamym osloveniam sa vyhýbam, aby som nemusela povedať ujo a teta - ale oni sú už trošku starší, takže asi preto, takže čakám kým budú aj z našej strany babka a dedko a bude v pohode.

Inak aj u nás prší, takže sme na tom rovnako.
27. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Tak já si s manželovými rodiči potykala po svatbě :slight_smile: Říkám jim mamko a taťko :slight_smile:

No v Praze je fakt chladno a co chvíli se rozprší.
27. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
můj manžel si s mojí mamčou tyká, ale já jeho rodičům stále vykám, oni si nepřejí abych jim tykala
27. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
No Maťovi rodičia majú už 65 a 63 rokov, takže z tykania asi nič nebude, aj keď občas mi ujde, ale nič sa potom nedeje.
27. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
No nič babulky mamulky idem ja učiť, ale našťastie dnes iba 3 hodinky a potom obedík, takže supiš, no a možno mi zavolajú potom ohľadne toho kočíka a konečne sa mi ho podarí objednať, lebo je to zložitejšie ako si človek myslí.
27. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
waci oni si to nepřejí? No někdy jsou lepší vztahy když si snacha s tchýní vykají :wink:

Aurelko tak pěkný den a ať to vyjde s tím kočárkem :slight_smile: Taky už ho musím jít objednat.
27. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
aurrelka tak pěkně uč :wink: a poslala jsme ti do IP míry :wink:
Mně dnes psali, že autosedačka bude až za 14 dní, ale to nevadí, hlavně když bude :grinning:
27. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
konici dobre rano :wink:
tak jsme po snidani jirka me donesl puncovy rez mnam :slight_smile:
S tim tykanim, no me je teda prijemnejsi jirkovym rodicum tykat, ale jeho mamka me porad rika at ji tykam ale me to nejak moc nejde.
JInak hlasim ze v Olomouci rano v 6 zacalo prset ale jen tak trosicku a ted je tam tak prijemne
27. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
broucek ano nepřejí si to ani abych jim tykala já a ani aby jim tykal manžel od zdenkové sestry. Ale co už jsme si zvykla, mám s nimi spíš takové zvláštní vztahy :unamused:
27. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Jani taky jsme si dlouho zvykala na tykání, ale máme už rok po svatbě a celkem jsem si zvykla :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.