• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Dobré ránko tehulky,

tak tu odvčera krásne prší,je chladnejšie a úžasne sa dýcha :slight_smile: a hlavne mi nie je také vedro :slight_smile:
Ja rozmýšľam,čo dnes podniknem,nechce sa mi byť celý deň doma,ale snáď niečo vymyslím :slight_smile:

S tým tykaním a vykaním to je vždy len o ľuďoch,ale je fajn,keď s rodičmi tej svojej polovičky vychádzame,u nás to je tiež fajn :slight_smile:

Pojdem si tiež urobiť niečo k papu a zase som tu za chvíľu.

Brouči,dobre to ešte nie je,včera som mu pomáhala robiť jednu prezentáciu do práce,majú nový Windows a tam je PowerPoint iný,ja som ho už mala v práci ...ale dávam mu to vyžrát...uvidíme
S tými tvojimi nohami neváhaj a vypýtaj sa už zostať doma.
27. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
waci z toho si nic nedelej, ono to s rodicema z druhe strany nikdy neni lehky, kazdej ma jinej nazor na vychovu a podobne. hlavne ze se mate s manzelem radi vy dva!
broucek ty uz jsi rok vdana to je moc pekny, u nas se tema svatba celkem ted opakuje ale vypada to tak za rok v zari aby mala uz chodila a ja si mohla vypit tu lahev toho vina, sama :grinning:

Konici co dnes varite? ja rajckou polivecku a nevim co druhy.... ???
27. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
holis ze začátku jsem to brala těžce, ale teď po deseti letech už to hážu za hlavu.

já vařím oěptovně koprovou polévku mám fakt úchylku na kopr a včera jsem si natrhala čerství a tak krásně voní, že prostě nemůžu odolat a na druhé nic to tam má manžel ještě od včera a mně stačí ta koprovka, dělám ji docela hustou a vydatnou, takže nám stačí :wink:
27. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
No brouček je naša vzorná šťastná manželka :slight_smile: tak snáď ju budeme v tom šťastí následovať :slight_smile:

Ja urobím halušky na viacero sposobov-s bryndzou,sýrom a zelí+uzený :slight_smile: tiež už niekedy neviem,čo uvariť...
27. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
luci jak se delaji ty halusky? to je jako nejaky testo? asi jsem trubice ale my jsme to nikdy doma nedelali, pritom jsem si to v restauraci parkrat dala. tak bych to mohla udelat zitra :wink:
ja delam nakonec jako druhy testovinovej salat s tunakem
waci 10 let tak to je masakr tak dlouho my teprve budeme slavit v cervnu 2 vyroci :grinning:
27. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
no je to mazec a letos máme 3 roky od svatby. :grinning: ale neměnila bych jsem s manželem spokojená je to zlatíčko :wink:

holis já směs na halušky kupuji v kauflandu, mají tam směs ta se smísí s vodou a vznikne z toho těsto.
27. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
holky mně se nic nechce, nejraději bych zalezla za psem do postele a spala :grinning: ale to bych asi prospala zbytek dne :grinning:
27. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Tak to u nás to bylo tak, že bejvalej přítel vycházel parádně v podstatě se všema, takže když jsme se rozešli, nikdo z toho moc nadšenej nebyl :grinning: a manža je takovej míň komunikativní, ale vychází s mamkou taky celkem dobře, jen mi kolikrát přijde, že to prostě není ono, ale to je asi o povaze...

Jinak mně manžovi rodiče nabídli,abych jim tykala (protože si s nima potykal švagřík :grinning:), ale mně to nějak neleze přes pusu, tak jsem zůstala u toho vykání... Si připadám ještě moc mladá na to, abych jim tykala :grinning:

A na první výročí svatby si musim ještě měsíc a půl počkat :grinning:
27. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Lucí neboj, určitě mě budeš následovat brzy po narození miminka a já se půjdu podívat na krásnou nevěstinku :slight_smile:

Holky já mám k obědu guláš s knedlíkem - kantýna.
27. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Ahoj těhulky...mě je dneska smutno...hned po ránu jsme se s Járou pohádali a teď sedim v práci a chce se mi bulet...my se normálně nikdy nehádáme ale pak když je to jednou za čas tak mě to sebere...omlouvám se že tady fňukám:frowning2:
Jinak dneska byla u nás úžasná bouřka v noci...takže se dýchá hned líp...ale mě je nějak blbě od žaludku, takže já to s obědem dneska vidím tak na rohlík :angry:
27. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Gábi copak? Asi nějaké divné ovzduší s těma chlapama......... Nebuď smutná, to ti nesluší :wink:
27. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
konici ja uz mam uvareno teda dodelavam polivku, jirka cvici a ja se vrchnu na uceni.
Kate mas pravdu je to o povaze ale tvoje mamca to asi neresi tolik jako nasi, nase to hrozne mrzi ze je takovej :pensive:
grabu to se vsichni obcas nepohodnou, ale maji se stejne radi. :wink:
27. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Nic jen jsem chtěla aby už dořešil to auto a on mi na to řek že mu už volat nebude...ale mě to takhle zase příjde že máme opravený auto a nic jsme jim nezaplatili, to je jako bysme je okradli...a mě už to prostě štve...nevíme kolik to bude stát, nemůžeme nic koupit prckovi...a já se tím pořád stresuju...už to prostě chci mít dořešený...ale Jára mi na to řekne že se s ním zase bude bavit o tom stejným a nikam to nepovede...tak ať mu prej zavolám sama když mě to tak štve...no a to mě šíleně namíchlo...proč já těhule v 7. měsíci se mám rozčilovat s nějakým blbým chlapem a autem...stejně se mu tak akorát rozbrečím do telefonu a nic nevyřeším...tak sem se naštvala a odešla...a teď mě to tady žere, že se hádáme kvůli takový blbosti a že to Jára není schopnej dořešit sám...on je taky flegmouš a hádat se s nějakým chlapem se mu nechce...já to chápu, ale proč se s tím mám stresovat já doprčic!!!
27. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
To je pořád to auto??? Teda to už by dořešit měl, abyste přeci byli v klidu. Hlavně ty s miminkem. No, většinou se lidi hádají kvůli blbosti a zbytečnostem. Netrap se tím, třeba ho to popostrčí a vyřeší to .
27. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Jeje,ja som si bola zájsť do obchodu na nejakú mňamku na papu :slight_smile:

No Gábi,tak to si robíš srandu,nie?To snáď nie je ani možné...kámoškinemu manžovi tiež hrabe...mojmu ani nehovorím...čo to preboha tí chlapi majú za obdobie?!!!!Oni si vobec neuvedomujú,že teraz v tomto stave sa nás dotkne všetko stokrát viac ako predtým...im to proste nedochádza,sú holt INÍ...
Gábi,netrap sa tým,ale musí pochopiť,že to je jeho záležitosť to vyriešiť,nemože to chcieť po tebe!!!alebo ak chceš,tak ti to doriešim ja :grinning:
27. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Nevim nevim...jako my se nebudeme hádat...ono se to srovná, my na sebe neumíme být naštvaný...jen mě to prostě mrzí a je mi z toho smutno...
27. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Holky jste hodné...ale ono se to nějak vyřeší...já sem jen nějak přešlá, tak neumím myslet normálně...jen jsou asi nějaký skvrny na slunci, že jsou ti chlapi tak natvrdlí:slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Gabi na smutek mám od pondělka príma lék - vzpomeň si na jógu a na želví krk a koukej se takhle na kolegyně :grinning: Mě to pokaždé dostane, když si na to vzpomenu :grinning:
27. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Broučí teď si mě rozesmála :grinning:
27. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
tak už vařím polévku a na večeři jsme skočila koupit dva plátky tvrdého sýru a obalím je, já to sice nejím, ale manžel si dá. A ještě udělám tvarohovou pomazánku :wink: a musím upéct chlebík :wink:
27. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak tehulky moje,pred chvíľou som sa dovolala zase na sociálku a pani mi povedala to isté ako minule,tak som jej povedala,že už mám toho plné zuby ako sa stále brania,vypýtala som si jej meno aj jej nadriadenej a že tam dnes prídem poobede,tak nech si nachystaná normálnu odpoveď...no tak si dávam sladké na nervy,musím po ceste ešte do práce pre podklady-kópie,tak som zvedavá,čo mi povedia...už mám toho fakt plné zuby,neznášam,keď zo mňa robí niekto debila!!!som zvedavá,kto mi preplatí to telefonovanie a naftu...

Gábi,tak len tak ďalej s úsmevom,daj si jeden veľký aj za mňa :slight_smile: a na obedík sa dobre napapkajte :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
grabu to je mi líto, že jsi smutná. ale ty máš k tomu aspoň důvod, ale já teď bulím k večeru každej den a nevím proč, prostě mi přijde že ty hormony nějak blbnou. Manžel ten má strach, že jsem naštvaná na něj, ale já fakt nejsem ani nemám důvod, prostě mi jen tak přijde smutno a začnu bulet. Možná to dělá to že jsem už do ledna doma zavřená a ono asi jedno k druhému, připadám si pak jak nějaká ubulená koza :frowning2:
gabi ja sama nic neumim vyridit :slight_smile: me se jirka vzdycky smeje ze se mnou musi vsude jit :grinning:
holky jdu zase směr kuchyně, ale zase nakuknu :wink:
27. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Gábi to jsem ráda, že jsem Tě rozesmála :grinning:

Lucí tak to přeju pevné nervy, ale jak jsem tě poznala, tak ty jim to pěkně spočítáš - ať se báby těší :angry: To je hnus, co si ta sociálka myslí :angry:

wací jen se vybreč, když to tělo potřebuje, tak to všechno vyplaví :wink:
27. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Holky jste hodné...děkuju...
Luci tak přeju na sociálce hodně štěstí...jsou to opravdu ignoranti...tak se nedej...
Waci mě je taky teď nějak smutno...Jára pak furt říká, že se jen mračím...ale já sice nejsem doma, chodím do práce...ale zase jsem z toho tak unavená, že pak večer už ani nereaguju a taky myslím na blbosti a pak se mi chce brečet...asi to je fakt těma hormonama:slight_smile:
Holis...já taky nic normálně nevyřídim...ale Jára je úplně stejnej...takže si nepomůžu a pak když jde do tuhýho tak stejně musím...ach jo...
27. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit a taky trochu dočítat :slight_smile: Měla jsem nějak zase obr depku, jednou jsme byli na pohotovosti, píchli mi magnezium v injekci, že je účinnější a pořád dál ležím. Už je to lepší, tak snad je všechno OK, zítra jdeme na kontrolu.

A ještě se chci zeptat, vy už jste všechny o kousek dál. Tlačí vás taky miminko tolik na močák? Já už musím jít v noci na záchod dvakrát a jak se probudím, tak hned zase a dneska mám pocit, jako bych musela pořád, přitom jsem ještě skoro nic nepila.
27. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Marti jen lež, holt to proležíš, ale aspoň budeš OK. :wink: Já zatím zvýšenou potřebu chodit na záchod necítím. V noci chodím teda víc jak dřív, ale přes den normálka :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Holky mě taky rozbrečí každá hovadina a ze všeho jsem hned špatná, to k tomu asi patří :grinning: V sobotu jsem se ve městě rozbrečela, protože manža na mě šel moc rychle :grinning: Připadala jsem si fakt jak magor, ale mně to prostě bylo líto, zvlášť když jsme se začli hádat, protože on tvrdil, že nejde rychle, ale že já jdu pomalu :grinning: A to on to ani chudák nemyslel zle... :grinning:
27. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
kate to stejny jsme meli vcera teda jsem nebrecela ale jirka rikal ze jdu strasne pomalu pritom sem sla normalne rekla bych, ono to totiz ani nejde jit rychleji kdyz clovek nese dalsich 8kg sebou navic :grinning:
27. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.