• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Holis neboj se myslím že se ti to u státnic vybaví:slight_smile: ale poradím ti jak je nejjednodušší to v hlavě udržet....musís si všechny ty naučený otázky opakovat...třeba to jen prolítnout před spaním...ale hlavně si neříkej to už umím...protože ty nový co se naučíš ti vytěsněj to starý a pak se to rychle zapomíná...jen si to před spaním zopakni každý den a uvidíš že budeš i klidněji usínat, že si to pamatuješ:slight_smile:Je to lepší než týden před státnicema zjistit že si vlastně všechno zapomněla a začít panikařit:slight_smile: a neboj...to zmákneš:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Holky jsem ráda, že už nemusím cpát do hlavy učení. A všem, které děláte zkoušky, moc držím palce :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
brouci a co ten náš srázek s Lucinkou? uskutečníme ho tento týden nebo až později? Mě teda ještě výplata nepřišla...ale při nejhorším řeknu Járovi jestli by mi na prcka nedal nějakou korunku:slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
No já tenhle týden nemůžu, ale ten příští můžu pondělí a čtvrtek. Já jsem pro srazík, určitě se sejdeme :slight_smile: Holky pražandy kdo se chce přidat tak klíďo může :slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Brouci ja se přizpůsobím...já mám čas každý den:slight_smile: Jára bude jedině rád, že mám nějakou zábavu a netrčím pořád doma:slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
No já jsem zase pořád někde :slight_smile: Tak čtvrtek? Třeba na Václaváku?
12. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Klidně...nemám s tím problém...ještě počkáme co Lucinka...a jestli se nepřidá ještě někdo ju:slight_smile:
12. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
OK, takže si rezervuji čtvrtek :wink:
12. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
vy se mate konici ze je vas z prahy tolik, to ja tu jsem sama nikoho ani tehotnyho v okoli neznam, kamaradky tu taky nemam jen zname z prace a ty nepotrebuju videt takze je to naprd, mam tady ale Garfildu jenze ta furt spi cely den.

uz mam dnes za sebou 4 otazky z obchodniho prava a zkusim dalsich 6, to se docela da, zitra zacnu pracovni pravo to me taky bavi, a pak jeste evropsky pravo a to uplne nesnasim toho se bojim ze si vytahnu.

jinak tady sviti oskar o 106. az me to stve pac nemame furt zaluzie. taky jsem zase jedla hrusku a hrozny. :grinning: dalsi9 jidlo teda az v 18 hod jo slibuju :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz
Tak ja som musela odísť z domu preč,tie otcove emaily sa už fakt nedali...tak som sa šla pozrieť do práce,bola tam doteraz a prišla som na iné myšlienky...zároveň sa spotila,aj vy už tak fučíte ako lokomotívy,potíte sa a pod?to je fakt,mokrá som bola až na zadku :slight_smile:

tu sú tie stránky na moj mutsy transporter : www.mutsy.com (tam si vyberieš Europu a potom Čechy),majú ho v ponuke aj u Malvíka alebo Ondálek shop :slight_smile:

ja som si konečne kúpila nektarinky a melon a bol fakt perfektný...no inak dnes úspešne odolávama sladkému,keďže idem zajtra ráno na ten test na cukrovku,fuuuuuuuj...

no a včera mi priniesol Libor od jeho strýčka na vypranie veci,má 84 rokov a spieva v opere,tak mu aspoň perieme,ale poviem vám,teraz som to rozdelila na biele a tmavé a málem sem se po....určite viete,aký je typický pach týchto stareckých ľudí...ale čo mám robiť,že jo?
12. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Grabu,Broučku,tak ja mám budúci týždeň poradňu,ale mohla by som to nejako zorganizovať,inak zaparkovať na Václavaku je trochu problém,tak potom poradíte,kde nechať auto a ako sa tam dopraviť...mne ešte tiež žiadne peniažky neprišli,ale pri najhoršom by som vám robila poradkyňu :slight_smile:
a vy chcete nakupovať na Václavaku?
12. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
tak a teraz tu nie ste zase vy,tak ak tu už dnes nebudem ani ja,tak zajtra sa ozvem až asi odpoledne :slight_smile:
12. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
ahojte micušky,
tak jas sa na to stretko pridávam :slight_smile: ale dajte mi vedieť v predstihu aspoť 4 hoďky, ab som stihla z Bratislavy prísť :grinning: :grinning: :grinning: - to bol vtip.

Holis, to ja som teda také denné množstvo otázok nestíhala ani omylom...klobúk dolu

kočky, ako často sa to magnezko užíva, mňa chytili krče prvú noc po poradni, takže neviem a už sa to pár krát zopakovalo :angry: au, au :frowning2: :frowning2:

kôprovku teda ani ja nezvládam, varím zemiačky a pripravené mám mäsko na čevabčiči. Veľmi to máme radi ja i Maťko :dizzy_face: a Laurinka sa asi tiež teší, lebo sa mece o 106.
12. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
jaji,tak magnézka možeš toľko,koľko potrebuješ,kedy ho máš dosť v tele zistíš tak,že ťa preženie(hnačka) :slight_smile:
neboj,to ti uškodiť nemože,ja som ho brala aj 6tbl.denne a bolo to OK,tak si ho dávaj podľa potreby :slight_smile:

ja som si kúpila zavináča :slight_smile: drahý tam má ešte zo včera a v mraziaku aj gulášik,ak by chcel :slight_smile:
12. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
ahoj konici tak jsem stihla umyt kuchyn a neco se i naucit ale jako nic moc si nepamatuju. jinak vy co jste na PN stihate domacnost? ja totiz moc neee :grinning: taky me se.e ze musim kazdej den vysavat pac je tu furt binec na zemi a na plovouci podlaze je vsechno hned vedet. :frowning2:

jinak magnezko me furt predepisuje doktor ale me nic nebrni jen obcas a ja ho jim jen obcas protoze si proste nejsem schopna vzpomenout kazdej den, nejdriv me rikal ze ho mam jist 2 x denne a ted 3 x, ale ja to stiham tak 2 x tydne :grinning:

jinak jsem mutsy nasla i tady a docela levne http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=15384566 pro ty kdo o nej maji zajem.

ja furt nevim kterej koupim :unamused: jinak 29.5. prileti moje segra tak ji jedeme vyzvednout do brna a zaroven udelame kristynce nakup v ikei vse co tam potrebuju jsem dnes spocitala a vyslo to na 4 tisice, to jsem pocitala postylku, polstar, perinku, povleceni, prosteradlo, ochranej obal na matrac, rucniky na miminko, vanicku, zinky, prebalovaci podlozku, spaci pytel a deku to docela jde ne?
12. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
Lucinko a v kolik máš tu poradnu? My bychom s Brouckem asi stejně mohli až nějak po práci...
A na Václaváku se ani nechystáme nakupovat...spíš to že to tam všechny známe tak to byl jen vztyčný bod:slight_smile: ale jinak jestli jedeš autem, tak se můžeme domluvit i jinde..je fakt že tam asi nezaparkuješ..a mě je to celkem jedno kam pojedu mhd:slight_smile:
Jinak Jaji už jsem ti to taky poslala...tak snad ti to aspoň trochu pomůže:slight_smile:
Já si musím holky trochu postěžovat...nám teď zavolali z tý autoopravny a řekli nám cenu o 15 000kč víc než jsme se původně domluvili a my teď jsme pěkně nas.... a nevíme co s tím!!! řekli si o 36 000 a to je docela dost na to že to auto už je skoro 10 let starý a snad už nemá ani takovou hodnotu...je mi z toho nabrečení...ani tolik peněz teď nemáme a nevím co s tím...haranti jedni...měli nás aspoň varovat, abysme měli možnost se rozhodnout jestli to chceme nebo ne...ach jo....já se jdu uklidnit na zahrádku nějakým pletím nebo upravením travičky...nebo asi budu bulet a to nechci...pitomý auto!!!
12. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
grabu to je hodne penez... no nam kdyz se pokazi auto tak nevim z ceho bychom ho opravili :wink: nicmene u nas je to slozitejsi je to 7 mesicu co nam zabavili nase krasne auto VW passat ze pry je kradene, ale mel ho pritel dele nez 3 roky takze se ted budeme soudit nebot po 3 letech je to vydrzene, nicmene to bude boj, soud stoji 13 tisic ale my teda pritel nabil auto v dobre vire. Ted mame uplne stejne, ale chceme aby nam vratili i to puvodni pac to byl automat a to by zustalo pro me a kristynku, nesnasim razeni manualem.
Grabu 36 tisic je nejak moc tos ho musela nejak hodne podrit, nezapomen ze pokud jste se domlouvali predbezne na nejake cene tak si nemuzou ted napocitat tolik.

je 18 hodin jdu jist :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
No to je Grabu fakt na prd -s tým autom. To by aj mňa naštvalo.

Inak Luci aj ja idem zajtra na tu cukrovku, takze fuj. :zipper_mouth:

No a to magnezium beriem 2x denne ako je na letaciku. To som mala doma, lebo mi to predpisala moja doktorka ked ma bolela ruka a vtedy som tu poriadne neuzivala, iba asi tak ako Holis. :wink:
12. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
holky tak jsem doma, vše doppadlo dobře princezna se má k světu všechny velké cévy má v pořádku :wink: já jsme taky v pořádku čípek mám 4cm a placenta je v zadní části :wink:

broucek, ty výsledky by určitě měly už být z cukrovky :wink:

aurrelka magnezko ti zabere na křeče v lýtku měla jsem to stejné a teď je konec mám tabletové a beru 3x1 tabletu a lékař říkal, že pokud by se to nezlepšilo můžu brát po 2 tabletách. Nechtěla jsem rozpuistné, protože trpím na pálení žáhy a prý to ještě zvyšuje.

Jinak holky je rozhodnuto a máme objednaný kočárek :wink:
12. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
A aký? No ja inak beriem tiež tabletky, tak uvidím a zajtra sa na poradni opýtam ako často mám to magnézium brať.
12. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
jako myslíš kočárek? mám ho v galerce máme ho vybraný od začátku těhotenství, chtěli jsme sportovnější :wink:
12. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Hej kočík som myslela - je super, pozrela som si.

Noja idem napravovať svoje resty a práve dorábam tú našu tabuľky a šup s ňou znovu na net.
12. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
nám se moc líbí viděli jsme ho i ve skutečnosti a jsme z něj nadšení :slight_smile:
12. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Holis tak hodila som si do albumu tie veci, čo treba na začiatok, tak ak chceš mrkni. No a dala som tam aj ten mutsy čo sa mi páči a veľmi s mi páči farba.
12. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
no nic holky jdu si dnes lehnout k televizi :wink: zétra se tu zase objevím :wink:
12. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Tak pa , pomaly pôjdem aj ja, čaká ma vaňa, idem si trochu vymasírovať to lýtko od včera a potom tiež telka.
12. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Lucinko místo můžeme ještě domluvit, to není problém :slight_smile: Nakupovat můžeme kdekoliv :slight_smile: Můžeme se sejít i před Tescem na Národní. Tam zaparkujeme a i nakoupíme. :slight_smile:

Gabi s tím autem - máte na to smlouvu? Pokud ano, tak tam máte podmínky o kolik vám to můžou navýšit. Pokud by to přesáhlo dohodnutou částku, tak mají povinnost vám zavolat a vy musíte částku odsouhlasit. Jestli to bylo ústní, tak to je asi problém. Každopádně můžete zkusit odmínout převzít opravu a zdůvodnit to právě převýšenou a nedohodnutou cenou.

waci to je super, že Zoe má vše v pořádku :slight_smile: My jdeme ve čtvrtek na kontrolní UTZ do Gennetu po odbětu té plodovky, tak nám zase budou vše kontrolovat :slight_smile:

Jinak holky zase změna - kočárek koupíme ten tmavší co mám v albíčku, protože u toho světlého nemají nafukovací kola :(
12. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
waci krásná kombinace barev vašeho kočárku :wink:

Lucinko ten tvůj kočárek je kombinace nebo jen hluboký? Je moc pěkný. :slight_smile:
12. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
Waci, na tu koprovku máš vlastní kopr nebo koupený nebo jak? Docela bych si ji taky udělala, jo a díky za pozvání, jen kdyby to bylo blíž :grinning:

Holis, já domácnost nezvládám vůbec, jsem ráda, když občas umyju nádobí, vysávám taky celkem pravidelně, ale to je to jediné, protože Baru jak něco jí, tak to je síla...chtělo by to jednu domácí slepici :grinning: :grinning: Nevytírala jsem ani nepamatuju a ani mě to nijak netankuje...jak se říká "bordel v bytě, šťastné dítě", to u nás platí na 100%, buď budu uklízet nebo s ní chodit ven, že? :wink: Manža je zlatý, chápe to a je rád, že je B. spokojená a na úklid moc nekouká :slight_smile:

Hezký večer :slight_smile:
12. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Brouci smlouvu nemáme, protože to bylo přes známé...a my blbci jim věřili...no člověk se pořád učí...:frowning2:
Eště má večer volat táta...je to jeho známej ten co vlastní tu firmu...tak uvidím co k tomu řekne...ale asi s tim nic moc nenaděláme...:slight_smile:
Holky ten kočárek je moc hezkej...ten co má Aurelka i Luci...
12. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.