• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
autor
Marti tak to neboj chození na záchod je normální...já někdy ještě ani ze záchoda neodejdu a už musím znova...a někdy zase vydržím i půl dne...prostě jak si prcek dělá zrovna skákací míč z mýho močáku:slight_smile:
Kate Jára taky chodí rychle a brblá že já pomalu...ale co máme dělat když se valíme jak tank:slight_smile: no už to hold musíme doklepat...
27. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
marti ahoj, já chodím na záchod v noci i 10x a i přes den jsem tam snad pořád :grinning:

holky to jsem ráda, že nejsem sama, kdo brečí bez důvodu. tak já jsem se nadlábla polívčičkou to zase nakynu :grinning: ale byla to mňamka. pomazánky jsme udělala nakonec dvě a chleba už taky kyne. ale začaly mě bolet záda v kříži asi jak sjem stála u linky :wink:
27. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak to já s bulením problémy nemám, ale dojímají mě romantické filmy už na začátku :grinning:
A to chození - povídejte mi o tom. Vždycky říkám "zpomal, já už nemůžu" a Radek hodím očkem, asi si myslí svoje a šourá se se mnou :slight_smile: Přestala jsem dobíhat autobusy a je mi v podstatě jedno, jestli MHD stihnu nebo ne.

Jo a včera mě dostali lidi v metru. Plný metro, vedro na chcípnutí, mně se motala hlava jak na kolotoči a myslíte si, že mě někdo pustil sednout? Dám vám 3 možnosti:
1. ano
2. nevím
3. ne
27. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
broucek myslím že to lidem bylo docela jedno že jsi těhotná a nejlépe dělali že tě nevidí :confounded:

tak já si na chožení nemůžu nadávat, manžel toleruje moje tempo a ještě někdy mi říká, abych klidně ubrala na tempu :wink:
27. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
broučku, hlasuju za 3) NE :angry: Pamatuju si, jak jsem minule byla těhotná, ještě v začátku, takže to nebylo vidět, tak jsem ani sedět nepotřebovala, ale nastoupila holka do metra, už s pořádným pupíkem a nepustil jí vůbec nidko. Já jsem teda pak ale měla štěstí, že i s malým bříškem mě pouštěl každý, až mi to bylo blbý :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
akorát má ze mně manžel legraci, protože já jdu a neustále mám potřebu hladit si bříško :grinning: a minule jsem šla do drogerie manžel byl u jiného obchodu a já jsem si povídala s bříškem, že jdeme do drogerie a hladila si ho a lidi na mě koukali jak na šílence :grinning: ale co mně je to jedno ať si myslí co chtějí. Malá přece musí vědět kam jdeme :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Moc děkuju za odpovědi :slight_smile: Asi si tam mimčo dělá hodně místa a třeba to pak zase na chvíli přejde :slight_smile:

A koukám, že máte uplakané období? Já brečím, když mě chytne depka, ale jinak ani nějak ne a s pomalým chozením problém nemám, protože nikam nechodím :grinning: Ale když jdeme třeba k doktorovi, tak mě přítel spíš brzdí, ať jdu pomalinku :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Přesně tak, všichni dělali, že mě nevidí a nejvíc mě překvapila jiná mamina, která si na sedačku posadila své dítě, sedla si vedle něj a dítě stejně nesedělo a skákalo po sedačce jak divé. Fakt hnus to chování lidí.

waci neboj, taky si pořád povídám s Lucinkou a taky občas vypadám jak blázen. :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
broucek já jsem tak odrzlá, že se mi něco podobného stalo v nemocnici na té cukrovce. Bylo to společně na jednom patřeb s RTg...tam lidí jak naštvaných a jen pár židliček všichni čuměli, jak debilové a nenapadlo je vstát, ale byl tam tak vydýchaný vzduch že se to fakt nedalo. Manžel ten viděl, že je mi zle, ale já jsem se nakonec nedala a nahlas jsem řekla, že by mě zajímalo zda je někdo ochoten mě vůbec pustit sednout. No moc se jim to nelíbilo, ale nakonec mě pustili. myslím, že tohle by prostě mělo bejt automatický, když vidím já starého člověka, tak ho taky pustím, nebo kdybych viděla těhulku... prostě lidi jsou fakt zlí
27. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
holis, grabu - já vim, že chodím pomalu, ale já se prostě hrozně rychle zadejchám a jsem pak hrozně utahaná, když jdu rychleji, tak si chodím svým (pravda fakt šnečím tempem :grinning: ), manža se snaží se mi přizpůsobit, ale jak má chudák dlouhý nohy, tak prostě to občas neuhlídá, je zvyklej chodit rychleji no :grinning: A to já nemám ještě ani kilo na víc... Naopak mám míň, než jsem na začátku těhu měla, ale prostě jakmile jdu rychleji, jsem hned hotová :grinning:

broucek - tak to u mě není vidět, že jsem těhu, naštěstí když potřebuju sednu si a v nejhorším se manža dycky ptá a asi by mě dokopal vytáhnout průkajdu... Ale je fakt, že jsem nedávno jela a nastoupila spolu s náma holčina, na které bylo fakt hodně vidět, že těhu je a zvedli se hned asi dva nebo tři lidi a pouštěli ji sednout... Já mám smůlu, že to na mě ještě pořádně vidět není... :confused:

waci - já si břicho taky hladím furt, sice malýmu nevykládám, kam jdeme, ale když mám chvilku volný ruce, tak hladim a hladim, až si připadám jak nákej úchylák :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
waci - jinak já mám tendence občas pustit staršího člověka sednou i teď, když sedím, ale pak když kouknu po šalině, kde je fakt spousta mladejch lidí, kteří jsou úplně v pohodě, tak na to kašlu, i když nade mnou třeba ta babka stojí a myslí si kdo ví co... :confounded:
27. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
k.ate nic si z toho nedělej já včera byla u mé mamky a seděla s ní na zahradní houpačce a celou dobu jsem si hladila břicho a mamka tak na mě kouká a ptá se proč si to břicho pořád tak hladím, když já fakt nevím proč, asi je to podmíněný reflex :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
k.ate je fakt, že taky nemám ještě takové břicho (proti grabu a Lucince teda nemám skoro žádné), ale vidět už to je. No jo, holt nejhorší je srážka s blbcem :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
waci - no je fakt, že naštěstí nechodím moc mezi lidi :grinning: Takže hladim hlavně doma :grinning:

broucek - jako já břicho mám a je i vidět, ale pořád je to takový, že je těžký poznat, jestli jsem tak tlustá nebo těhotná :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
holyk chtěla jsem se zeptat budete si některá kupovat takovou tu cestovní postýlku? já přemýšlím nad tím, když třeba pojedeme k mamce tak že bych si ji vzala sebou nebo bych si ji tam nechala permanentně, abych nemusela malou nechávat na válendě....
27. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
waci přemýšlela jsem nad ní, ale asi se na to zatím vyprdneme. Holt to vždycky malá vydrží s náma v posteli.

K.ate - mám stejný problém, břicho je, ale asi nevypadá jako těhotné :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
já malou v posteli mít nemůžu můj manžel v noci moc hází rukama a mám strach aby ju neflákl :grinning: tak jsem se právě koukala na ty cestovní. ale to se dá koupit vždycky takže to asi zatím řešit nebudu :wink:
27. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
waci - asi ne... u manžovejch rodičů mají postýlky dvě, takže i když si jednu vezmeme, druhá tam pro malýho bude... A jinak nikam moc nejezdíme :slight_smile:

brouci - já jak jsem byla na tom dnu otevřených dvěří v porodnici, jsem si připadala, jak kdybych ani těhotná nebyla, podle toho břicha :grinning:

Holky mně se nechce psát uvod a závěr k bakalářce... :frowning2: a anotace :frowning2: ale je to to poslední, co mi tam chybí :frowning2:
27. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj kočeny, tak dočítat vás nebudu, je toho zase moc :grinning: Dneska jsme nakoupili pár bodýček a jedny riflíky pro malou, mají teď v Tescu slevy, tak jsme toho využili :slight_smile:
Jinak mi doktor napsal tu nemocenskou, tak jsem ráda a vycházky mi dal 10-18h, což je fajn :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
k.ate vůbec se ti nedivím, že se ti nechce nic psát.

Holky já mám teď po obědě útlum a jsem načatá na spaní. Šla bych nejradši domů.
27. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
calli ty vycházky ti moc moc závidím :wink:
k.ate neboj břicho naskočí :wink:
27. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Holky tak dneska jsou asi fakt nějaký erubce na slunci...my se normalne pohadali v praci kam pujdeme na obed...az sme nesli nikam...
My budeme cestovni postylku kupovat...protoze v ni prcek bude i doma v obyvaku...abych nemusela porad litat nahoru do loznice tak bude pres den semnou dole a budeme ji vozit i když někam pojedeme aby si nezvykal spát s náma a pak doma nebrečel v postýlce...
Broučí ti lidi jsou bezohlední...ale mě už začali pouštět:slight_smile: asi vypadám že brzo porodím:slight_smile: ale pouští jen ty paní ve věku mý mámy, který vědí co to je být těhule...chlap se nikdy nezvedne ani jeden...natož nějakej puberťák...hahaha :angry:
27. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Holky, v čem vám bude miminko spinkat? Já uvažovala nad spacím vakem, ale kamarádka mi ho vymlouvá, že prý stačí zavinovačka, tak nevím...
27. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
grabu já právě taky chci aby malá spinkala sama v postýlce aby si nezvykala ono se to pak špatně odnaučuje.
No tak já se domluvím s manželem uvidím co na to řekne on. Ale takhle když někam pojedeme by to bylo fajn.
27. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Já vůbec nevím...já se bojím že se mi do toho vaku zachumlá a nebude moct dýchat...asi jen v rychlozavinovacce a pod perinkou...nebo jak bude teplo...uvidim...musim se poptat maminek co uz maji mimnka
27. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
calli, přítelova ségra má malou holčičku a ten spací vak moc dporučuje, takže já určitě koupím ten. Prý je to dobré, že se neodkopává a tak. I když úplně malinkou jí taky balili do zavinovačky, protože hodně házela ručičkama a tím se budila a škrábala. Ale to bylo chvíli a pak už měli ten vak.
27. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
waci naše neteř si strašně zvykla že když zabrečí tak jí vzali do postele a taky jí uspávali v posteli a pak teprve dávali do postýlky a to je podle mě špatně, protože ona pak už tak od roka nechtěla v postýlce vůbec být a měla šílený histeráky...tak jí koupili velkou postel s mantinelem...ale takový mimino se pořád točí a kdybyste viděli kolikrát jim spadla...no hrůza!!! náš Štěpánek bude v postýlce co nejdýl to půjde!!!
27. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
calli já mám normálně v postýlce peřinku. a mám ji tak velkou aby šla dát pod matračku aby se mi malá neodkopávala.
grabu já jsem stejného názoru jako ty. Pěkne od mala se bude učit spinkat v postýlce
27. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
holky tak duchodce zasadne nepoustim leda ze by byl nejakej s berlema, a to protoze sou strasne drzi a jak vidi tramvaj tak se daji i do behu. nevim proc ale nemam je rada, taky me vadi ze smrdi :slight_smile: ja vim ne vsichni ale vetsina jo.
me taky nikdo nepousti sednout kdyz neni misto sice v duchu zurim ale neda se nic delat nesnasim dotykat se tech tyci na drzeni protze je to cely uleptany.
calli ja urcite koupim ten spaci vak, je to super a neodkope si nozicky, a ma tam prostor, ne jako v zavinovacce a muzes ho prikrejt i perinkou.
Kate ja sem zacala naopak prvni sem mela uvod, zaver a anotaci :grinning: ale vim ze tyhle se pisou nakonec, tka jdu pokracovat v uceni dnes se ucim marketing a docela me to bavi :wink:
27. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
holis - no když já nevěděla, co zvládnu udělat, tak jsem to nechtěla psát napřed, vždycky to píšu nakonec :grinning: Taky prej si mám na tom dát záležet, že když to někdo dostane do ruky, jako první přečte úvod a závěr... :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.