• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
No tak čo sa týka tých manželov ja musím povedať, že môj je teraz poslušný a moc ma nejeduje. :slight_smile:
Fakt iba občas.

Malé bude spávať vo vakoch, ušila ich sestra a ja ich dedím, tiež to odporúča, že je to super.

Inak na obed som mala šúlance s makom, celkom fajn to bolo aj keď ja sladké moc nemusím, no a k tomu gulášovú polievku. Takže hlásim stav prežratia. A idem teraz pripravovať koncoročné písomky z matiky a slovenčiny.
27. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Mám na spaní v posteli taky stejný názor jako vy holky, ale zase kvůli dvoum nocím za měsíc nebudu kupovat postýlku. Oni se o to možná postarají rodiče sami, takže si s tím nelámu hlavu :slight_smile: Taky rozhodně nechci uspávat malou v posteli. Ale kolegyně třeba taky byla proti tomu a když jí malá prořvala (a to doslova) celou noc, tak to vzdala a brala si jí do postele. Tak se prý aspoň trochu vyspala. Takže to neodsuzuju, ale taky bych to nechtěla dělat :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
No my sme kúpili cestovnú postieľku a budeme ju mať u svokrovcov asi, lebo oni budú asi krpca strážiť keď budem mať angličtinu, no a ešte ju budeme prevážať k našim a na chaty. Viem , že občas bude asi spať aj pri nás, ale dúfam, že čo najmenej, môj Maťo by sa potom dobre nevyspal, on je v dvojposteli najradšej sám, je veľmi dlhý - 197cm, takže sa rád rozťahuje našikmo.
27. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
konici prisel email, tak mam termin statnic hned v pondeli 8.6., cas kolem obeda to vypada, ale jdu se samejma sprtama takze z toho radost nemam. ale aspon ze to bude za mnou
27. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
holis - já ti závidim :( :grinning: taky bych chtěla mít už státnice za sebou :grinning: ale nějak se pořád nestíhám učit... No už jsem aspon napsala uvod :grinning:
27. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Kate Holis nebojte to všechno dobře dopadne a zvládnete to:slight_smile: a Holis lepší jít dřív a mít to za sebou...než poslouchat všechny ty spolužáky, kteří to mají za sebou a slaví a ty ještě musís šprtat...takhle budeš slavit ty a oni ještě budou stresovat:slight_smile:
Kate už to skoro máš...tak vydrž!!!
27. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jani tak to máš za pár, aspoň to budeš mít za sebou :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
grabu, ale nevim, jestli to není blbě takhle napsanej uvod té práce :( :grinning: Tak už jen závěr a anotaci a přeložit ji do angličtiny - to bude porod :grinning: no a pak se učit, učit učit, a doufat, že to takhle napsaný projde :grinning:
27. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
jinak jsem holky naštvaná, jiný obory u nás na fakultě maj ke státnicím třeba jen 47 otázek i míň :frowning2: A my jako jediní 90 :confounded:
27. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
a zase svítí slunko....tak sme si toho čerstvýho vzduchu moc neužili:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
grabu - tady neee, tady je krásných 17 stupnu a pod mrakem :slight_smile:

jinak holky myslíte, že je tohle dobrý jako anotace k té bakalářce?:

Tato bakalářská práce se věnuje základům šíření elektromagnetického pole, popisu principu metody konečných prvků, simulaci šíření elektromagnetického pole od trychtýřové antény a vlivu tohoto pole na lidskou tkáň v programu COMSOL Multiphysic. Dále se také zabývá výpočtem specifické míry absorpce výkonu a srovnáním vypočtených hodnot s maximální hodnotou SAR povolenou směrnicí ICNIRP.

:grinning:
27. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
k.ate - a teď česky :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
broucek - v podstatě to řeší to, jakej vliv na tebe má, když telefonuješ :grinning: Hlavně po té stránce, jak se ti ohřívá hlava vlivem těch elektromagnetických vln... :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
aha, v tom případě je úvod v pořádku :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
No moc pěkně napsaný Kate...ale asi tomu vůbec nerozumíme:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
grabu - já taky ne a to to mám obhajovat :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
kate, já jsem si tu anotaci přečetla a nějak jsem tomu taky neporozumněla :grinning: Ale asi to bude stačit :slight_smile:, jsi šikulka :slight_smile: A když to shrneš, nějak stručně, jaký vliv na nás telefonování má?
27. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
maova - no to oteplení je minimální... :slight_smile: a jinak neteplný účinky se pořád zkoumají... může to mít vliv na průběh EEG a tak a u potkanů to elektromagnetický pole měnilo i vlastnosti tkáně v mozku... Ale u lidí to není prokázaný ještě a pořád se to zkoumá... :confused: Ale spíš jde (to teda podle mě) o to, jak dlouho je tomu ten člověk vystavenej... a hlavně teď jsou ty telefony dělaný tak, že ta anténa největší část toho záření vysílá od hlavy pryč...
27. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky kde se toulá Sacvi? Už tady dlouho nebyla.
27. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
kate, já právě teď docela dost telefonuju :slight_smile: Tak snad to tak strašné teda není :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
maova - ony ty telefony jsou odstíněný docela dobře :slight_smile: i při překročení té normy se ti ta tkáń nahřeje nejvíc o pár tisícin stupně a navíc se to nejvíc kumuluje v lebce, do mozku toho tepla už jde fakt jen malinko... :slight_smile: Ale kdo ví, na co přijdou za pár let :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
brouci - tak to netuším... :confused: ale je fakt, že jsem si taky všimla, že tu nebyla už doceal dlouho...
27. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Holky my jsme se s manžou domlouvali, že si pujde jen něco vyvrtat do školy a zapájet k bakalářce a pak že zajdem na oběd a on zas určitě zapomněl na čas :grinning: A neozývá se... s ním je to hrozný, jak se do něčeho zažere, neexistuje nic kolem... A já začínám mít hlad a není tu pořádně nic k jídlu... :frowning2: :grinning: Navíc nám právě zavřeli menzu, takže stejně budu muset něco uklohnit tady... achjo :frowning2:
27. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
k.ate to znám :slight_smile: ty chlapi aby člověk honil holí, jinak pořád pracují :angry:
27. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
je pravda že tu Sacvi dlouho nebyla...jen jak jsem koukala do toho seznamu k Aurelce jak máme tabulku...ani některý ty holčiny neznám...taky tu dlouho nebyly...tak nevím nevím:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
kate, děkuju, tak to jsem hned klidnější :slight_smile:
A tolik hodin a ty jsi pořád bez oběda? To už musíš mít docela hlad, tak zkus manžovi zavolat :wink:
27. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Gábi jak je? Už se to zlepšilo od rána?
27. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak si taky říkám co asi Lůca, jak dopadla na té sociálce.
27. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
No co se týká žaludku tak ten se uklidnil...ale jinak nálada dneska na prdlačku...a to mám ještě navíc dneska sraz s jedním svým bývalým...dnes už teda jen kamarád...ale Járovi jsem to neřekla protože by se tím asi trápil a teď mi to je hloupý a jsem z toho akorát nervní...jsem hrozná...přitom na tom nic není, že zajdeme na kafe nebo na zmrzku a chvíli pokecáme...ale já jsem jako malá...bych si někdy nafackovala
27. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
tak zas nakukuju, holky vy jste to pekne rozjely, slyseli jste o jidelni zidlicce frisco? moc krasna ale tuze draha ale je cool, mit tak ty prachy :grinning:
jinak Kate anotace je v pohode teda puvodne jsem si rikala ze ti nabidnu pomoc s prekladem, ale sem tomu neporozumnela cesky :grinning: jako napsano to mas v jazyku kterym nehovorim :grinning: :grinning: :grinning: ale jo ma to byt strucny a vystizny :wink:
ja furt dnes jim, se nejak nemuzu dojist tak jsem snedla aspon jogurt at se zaplacam sladkym :slight_smile: hrozne me zajima ktera z nas bude mit prvniho maleho konika, ale asi Sacvi ze?
27. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.