• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
Gábi někdy je lepší neříkat všechno. Já to měla v předešlém vztahu, ale teď můžu říct Radkovi fakt všechno. Nedělej si z toho hlavu, taky ti určitě neříká vždycky úplně všechno :wink:

Jani to jsem taky zvědavá, která to vyprdne první :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
gabi tyy jo s bejvalym no husty, ja se s nim sice bavim, kdyz se potkame ale jirka ho nesnasi :slight_smile: proste je zarlivej a nemuze ho rozdychat, jako nejen ho ale vsechny chlapy :grinning: takze mam do konce zivota zivot v celibatu :grinning: :grinning: :grinning:
A stejne kdyz se s nim treba potkam tak mam v sobe takovej strach jako co kdyby to zjistil jirka, pritom nedelam nic spatneho ale i tak radeji ho nepotkavam a mam klid.
27. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
holky já už mám doma manžela a už je i po obídku, ale jdu se mu věnovat konečně je doma, tak si ho jdu užít :wink:
27. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
No jenže broučí já jsem takový tele, že si to pak vyčítám...ono by mu to určitě nevadilo...eště by mi řek ať si to užiju...on mi přeje když jdu s kamarádama ven...jen já jsem takový trdlo a pak si to takhle vyčítám i když vůbec o nic nejde...no prostě jsem v tomhle divná...vychovaná starou školou, že se nelže a pak si to takhle vyčítám, když náhodou nejednám úplně narovinu...jak říkám, jako malý tele:slight_smile:

Holky to bude sranda až budeme mít všechny ty prcky venku:slight_smile: a všichni budou stejně starý:slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
gabi i ja si to pak vycitam i kdyz se jen bavime. takze v pohode, neboj nedelas nic zleho aspon se nacpes nejakou zmrzlinkou mnammmm.
waci tak utikej muj drahy prijde az v 20:30 to mam jeste 5 hodin na uceni :slight_smile:
27. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
Holis on to není ani tak bývalý, jako spíš kamarád s kterým někdy něco bylo ale už je to dávno pryč a já zase nepálím mosty, když sme si nikdy neublížili a nevidím důvod se s ním nebavit...už jsem ho neviděla tak půl roku:slight_smile:
Já se vlastně bavím téměř se všema svýma bývalýma:slight_smile: ale na tom snad není nic špatnýho...nebo jo? :zipper_mouth: :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Gábi není, je to naprosto v pořádku. Je to dobře, když se pak lidi spolu i po rozchodu baví normálně. Mě jeden bývalý kluk ani nezdraví, aby na to náhodou manželka nepřišla. Přijde mi to dost směšný, ale ať dělá jak myslí. Je to blb.
27. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
autor
Japak asi Lucinka na té sociálce...doufám že se moc nerozčílila...nebo bude Samuelko dneksa plavat v adrenalinu:slight_smile: ale jak ji znám tak jim to tam pěkně vytmavila...hlavně aby se to už vyřešilo...3 měsíce být bez peněz je fakt hrůza...to je státní systém!!!
27. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
A broučí švagruše pořád nic...žádný miminka na světě? pořád to zadržujou?
27. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
No, myslím, že na návštěvu Lucky nezapomenou :slight_smile:

Holky zatím se loučím, pádím za švagrovou do nemocnice. Večer ještě kouknu.

pa
27. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
holis - já to nějak přeložený do angličtiny mám :grinning: (z googlu) a víc to asi řešit nebudu :grinning:

Jinak už jsem po obědě :slight_smile: a za chvilku se asi pujdu mrknout na cvičák, bude tam nějaká akce a potom se chcem s manžou podívat na ohnostroj na přehradu:slight_smile:
27. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Kate si šikula že si tu bakalářku takhle zvládla a užijte si procházku:slight_smile: co to že je v tuhle dobu ohňostroj?
27. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
grabu - no v Brně je každej rok touhle dobou soutěžní přehlídka ohňostrojů :slight_smile: Ignis Brunensis, jezdí sem spoooousty lidí (v sobotu vidělo prej ohňostroj na přehradě asi 170 000 lidí a den před tím úvodní v centru taky)... sice mám trošku strach, aby se nám s malým něco nestalo, ale snad najdem místečko odkud bude hezky vidět a nebude tam tolik lidí :slight_smile:
27. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
grabu - u bakalářky mi chybí pořád ještě závě, ale nenapadá mě, co psát :grinning:
27. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
No babulky ja vám závidím, že ste to tak pekne K.ate a Holis zmákli, mne sa vôbec nechce. Ja sa stále na niečo vyhovorím, aj teraz idem radšej prepisovať písomku, nech ju môžem v práci vytlačiť, ale možno si na chvíľu potom sadnem k tej teórii, veĎ iba 10 strán, ale neviem o čom.
27. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
Kate já do závěru shrnula čeho jsem tou prací chtěla dosáhnout a jestli jsem toho výsledku docílila...jestli moje hypotézy na začátku byly ok a nebo jestli sem se sekla a taky jsem tam lehce napsala co jsem v který kapitole řešila...a bylo to...
27. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
jo a tak jsem tam napsala jestli jsem tou prací zjistila něco nového nebo ne...
27. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
aurrelia - já nevim, co napsat na tu poslední stránku... Pořád přemýšlím, jak to nějak shrnout, ale nic mě nenapadá :frowning2: Prostě v hlavě vzduchoprázdno... asi to nechám na zejtra, stejně to budu posílat až v neděli tu bakalářku, tak co :grinning:
27. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
grabu - no já popsala čemu se budu věnovat v úvodu té práce... A teď do závěru nevím co... V podstatě jsem nic novýho nezjistila vlastně vůbec nic :grinning: Tak ani nevím o čem psát :grinning: Prostě jsem to nasimulovala, vypočítala, zjistila, že to nepřekračuje normy a šmitec :frowning2: tak nevim... :grinning: A ještě jsem blbec umazala závěr z toho projektu, kterej jsem dělala minulej semestr, tak se nemám prostě pořádně ani čeho chytit :grinning: Asi se fakt už dneska půjdu učit a závěr dodělám zejtra :grinning:
27. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
Tak jo...nech to na zítra...ráno moudřejší večera:slight_smile: provětrej si hlavu a zítra tě určitě napadne něco dobrýho:slight_smile:
Já se loučím...mizím z práce..večer ještě mrknu...papa
27. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
No v diplomke som aj ja zhrnula čo mi vyšlo, tak napíš, že si nič prevratné nezistila a že aké všetk y teórie sa ti potvrdili a v čom by si navrhovala vo výskume pokračovať ďalej.
27. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
No už mám matiku a ešte musím zosmoliť slovenčinu, ale asi je niečo vo vzduchu, lebo sa mi nič nechce len spať.
27. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
aurrelia - to "něco" je u nás ve vzduchu už asi týden... :frowning2: :grinning: Nic se mi nechce, nejradši bych dělala kraviny u počítače nebo ležela a spala, ale učit, ani psát se mi nechce :frowning2:
27. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Inak teraz som sa zasmiala, volala mi manžel, že : Už som pred školou. - teda pred mojou prácou. A ja na to: Ale ja som už doma.
Tak bol vtipný, už po mňa chodí do práce aj keď som doma.
27. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Tak hlásim hotovú aj slovenčinu, už nech to len deťúrence dobre napíšu.
27. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Ešte ich čaká 1 1/2 perného týždňa a potom veget, frčíme do školy v prírode a potom už neskúšam, tak chúdence teraz to majú najhoršie.
27. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
ahojte tehulky,tak teraz som dorazila domov...
Najskor som bola v práci,tak som sa zdržala u kolegov-chlapov,dobre sa počúvali tie ich lichotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kým som našla tu blbú sociálku na Prahe8,tak ma skoro porazilo...
Dievčatká,v živote som nezažila tak ignorantské a bezohľadné jednanie...Keď konečne prišiel na mňa rad,tak som si tam sadla pred tú pani,slušne jej povedala,že som jej priniesla papiere,ktoré tvrdí,že nemá a pod. Ona si zobrala,orazítkovala dnešným dátumom a povedala:tak to je všechno,já to předám kolegyni,mužete jít...
No tak to nemala povedať?!to som fakt myslela,že ma odvezie...tak ja idem na vlastné náklady do práce pre kopie podkladov,ktoré tam ževraj nemali a ďalších 45min som sa trepala,kým som k ním dorazila a ona mi povie,že to je všetko a možem ísť...tak som zvýšila hlas,či si zo mňa robí srandu,že ja som sa k nim netrepala 1,5hod vo svojom stave pre to,aby mi povedala,že to je všetko a možem ísť domov...že ja si odnášam ten ich bordel a preto si žiadam slušnú a rozumnú odpoveď po 3,5mesiaci,kedy mi nie sú schopní dať normálnu odpoveď,kedy mi pošlú peniaze na účet!!!pani povedala,že sa mám ukľudniť(to NEMALA ROBIŤ,ešte viac ma vytočila!),že ona si tým svoju povinnosť splnila a viac neurobí...tí ostatní ľudia tam sedeli a boli v šoku,pretože ja som si pred ústa nedávala servítok...to jednanie bolo pod úroveň človeka s IQ 20!!!!!
keď som si vyžiadal jej nadriadenú,tak povedala,že v tej dobe tam už nie je a pod. že či ju možem zažalovať za diskrimináciu(mlela niečo o tom,že som Slovenka),za úražku na cti a na ohrození mojho života aj mojho dieťaťa...že keby išla na marodní,tak určite nečaká 4mesiace na peniaze za marodní,ale kolegynky jej to určite vybavia ihneď,tak nech mi netrvrdí,že nie som sama,čo mi to ešte neprišlo a že musím len počkať...a keď som sa jej opýtala,že keď mi to znovu nepríde,či už možem prísť priamo za riaditeľom a s televízou,aby všetci videli,ako zaobchádza s ľuďmi,ako ich klame a nerobí si svoju prácu a obzvlášť ako sa chová ku tehotnej!!!

No bolo toho toľko,že tej pani sa bude ešte o mne snívať,ako jej Slovenka nadávala...ja to nechápem,že tí ostatní ľudia sa tak dajú rýchlo odbiť...tehulky,bol to fakt humus!!!ak pojdem niekedy niečo také ešte riešiť,tak tam beriem so sebou chlapa a to keby pustil na ňu Libor,tak ju odvezú...a to ešte som išla na VZP si dať preplatiť to cvičenie,tak ženy,ktoré ste u VZP,tak sa prehláste okamžite inde,k 1.5.09 zrušili všetky bonusy a preplácanie,čiže aj to málo,čo dávala!!!!takže úžasný deň...

chudák moj malý,ale aspoň sa bude vedieť brániť...kúpila som mu za to veĺkú zmzlinku...a som fakt vyšťavená...
27. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
No luci, tak to bol teda deň, asi by som porodila. Neznášam takéto tety úradníčky. Ja by som sa veru tiež nezdržala.
27. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
No aureli,čo s tým urobíš...hlavne ma vie maximálne vytočiť,keď zo mňa robí niekto tupca a blbca v jednom!!!
ale človek sa musí brániť,ale teraz to už nechám tak,neohrozím kvoli takým ..... svoje dieťa...

Tak čo,už máš objednaný kočík? :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Ale kde, teraz som im znovu písala mail, tak hádam mi ešte dnes niečo odpíše. Už ma to tiež vytáča.
27. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.