• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letničky a podzimky 2009 :-)

(Zamčená)
9. října 2009 
a tlačí ma čas, lebo dodacia doba je teraz najmenej 10 tt.
27. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
No a na 4.D doktor povedal, že podľa neho sa malý narodí o pár dní skôr, tak fakt už nie je čas.
27. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
luci to jsem se ted zasmala, ja vim tobe do smichu nebylo ale me se libi ze slovenky jsou takovy temperamentni :grinning: ja bych tupe odesla ze socialky :wink: doufam ze ti to brzy vyplati!
tak jsem si udelala topinku s cesnekem mnam!
27. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
Ahojda holčiny moje...tak jem zpět a cestou jsem si ještě koupila melounek tak se s ním teď cpu:slight_smile:
Teda Luci to je teda ignoranta...to je doře že si jim to tam tak natřela...měla se paní snažit to vyřešit hned...a ne s tebou takto jednat...no snad to už brzy bude ok a ty budeš mít klid:slight_smile:
Aureli nám taky pořád doktoři říkají že asi půjde mrňous ven dřív...tak doufám že né moc...páč ještě nemám nic nakoupeno:slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
aurelka,tak snáď kočík dorazí ako má a nebudeš sa tým stresovať,no to je práve to,že Teutonky majú dlhú dodaciu dobu :frowning2:

Jani,ja som temperamentná od narodenia a k tomu mám poriadne podrezaný jazyk,takže to využívam :slight_smile:
topinku s česnekem?ježiši,to by mi bolo 2dni zle...a pritom česnek mám rada,ale holt žalúdok nie...
27. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
No ja by som si veru tú topinku dala, ale moje šťastie som pred chvíľou minula všetok chlebík.

Grabu - no doktor povedal tak 5 dní skôr, tak uvidíme, to nie ej moc dopredu. No a teda pri mojej sestre mu to vyšlo, tak uvidíme či aj pri mne, alebo pôjdeme podľa termínu v knižke.
27. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Gabi,a kde si bola?teda ten melonik ti závidím,tu ho stále nejako nemajú a ísť niekam do veľkého obchodného centra kvoli melonu nepojdem :unamused:
No tak sa nechajme prekvapiť,kedy sa malý umúdria :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Luci byla jsem na tom pokecu s kamarádem...jak jsem si tu před tím psala s Broučkem, že mám výčitky že jsem to neřekla Járovi...ale bylo to takové divné...pořád jsme mluvili o práci...tak jsem si pak jela do Globusu pro ten melounek...mňamka:slight_smile:
Aurelli mě doktor zatím nřekl o kolik by šel dřív...ale při každé návštěvě mi říká, že je velikej a že to asi do Pany nedonosím a že hold budu mít doma malý lvíče:slight_smile: 16.6. jdu na ten další velký UZ tak tam mi snad zase řeknou víc...ale je velikej náš malinkej:slight_smile: tak uvidíme...ale já už se na něj mooooc těšííím:slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
holky me se jeste termin vubec nemenil asi jsme predpisovy :slight_smile: hele jajka tu dlouho nebyla ze jo!?!
gabi hlavne ze ses pobavila my zeny za tim nic nevidime ale nasi drazi si hned predstavuji co s nima delame a pak je zle proto si to nech pro sebe.
holky ja nesnasim meloun fuj :sunglasses: jen ten zlutej snim ale s mirnym odporem na ruzovej se nemuzu ani podivat :grinning:
27. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
To je v poho Holis já vím, že jsem nic nevyvedla...jen mu tohle obvykle říkám a dneska jsem to nějak nestihla...tak jak normálně neumím nic tajit, tak jsem byla nesvá...ale prej sem hezká těhulka...tak lichotky se rády poslouchají vždycky že:slight_smile:
To já bych se po melounu užrala vždycky...já bych snědla i celej...kdyby mi z toho pak nebylo zle...ale já mám dneska nějaký divný chutě...teď jsem si rozdělala chipsy...a ty už sem neměla nejmíň půl roku:slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
holky nevíte kdy se má miminko otočit hlavou dolů a pak už tak zůstat?
Mě se Štěpula otočil v úterý a pořád teď kope nahoru do bříška...předtím pořád kopal spíš dole...ale teď ho cítím nahoře...tak nevím jestli už tak zůstane...
27. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
ano,ano,už si spomínam Gábi a hlavne nemaj výčitky...ak máš mať po každom takomto stretnutí výčitky,tak na také stretnutie nechoď alebo to normálne povedz Jardovi :slight_smile: a je to tak,my ženské v tom vidíme len to kafé a pokec,kdež to chlapi si to vysvetĺujú po svojom,aj keď oni možu všetko :angry:
no a to máš pravdu,lichotky sa počúvajú moc dobre,ja som si ich tiež užila dnes od kolegov :slight_smile: a v piatok idem s nimi na obed :slight_smile: a takto to budem robiť,nech sa Libor aj na hlavu postaví :grinning:
mňam,to isté ako Gabi,melon by som mohla každý deň :slight_smile:
no tak ja mávam tiež také dni občas,že "žeru" co vidím :slight_smile: tak nemajte výčitky :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
luci bych tu babu zaškrtila. Já bych se taky nedala, dobře jsi udělala. Čůza jedna co si vůbec myslí.

holis můj doktor jaksi ani termín porodu nějak neřeší. napsal mi na začátku do průkajdy termín dle MS což je blbost a od té doby prostě nic :unamused:
27. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Holis jajka niečo písala, že ide na fieremnú akciu z utorka na stredu, tak možno večer ešte nakukne alebo zajtra. No ona momentálne prevzala moju štafetu, že keď sem príde tak tu nikto není.

Grabu - to sa možno otočil len na chvíľu, sa mi zdá, že až trošku neskôr sa úplne otočí.
27. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Tak som našla, že asi v 30 tt, tak možno že už sa aj mohol ten tvoj drobček otočiť.
27. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
holky dala jsem do alba dnešní pupík z konce 25tt zejtra už jsem 26tt :grinning:
27. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Bruško je krásne Waci a veľmi sa mi páčia tie tiene na ňom. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
no ono nám tu začalo nějak svítit sluníčko :grinning: celej den bylo zataženo a teď vylezlo. A manža mi neřekl, že mi to háže stíny na bříško :grinning:
27. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
no asi se tam ještě bude chvíli převalovat..když má na to 14 dnů:slight_smile:
Tak a je to...přejedla jsem se melounem...a teď mě to bříško asi praskne:slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
waci krásný bříško:slight_smile: ty stíny jsou jako obrázek:slight_smile:
27. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
No frčím, ide sem manžel, tak dobrú nôcku.
27. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
waci pekne se kulati brisko, moc pekne :wink:
ja mam dnes zravou ale fakt! jsem ted snedla aspon kus hlavkovyho zeli at furt nejim sladky a slany. Gabi tak dlouho bych bez chipsu posla touhou.
aha jajka je na te akci ta se ma! ja bez jirky nikam nechodim, jsem takova jeho putka ale to je tim ze nebydlime ve meste ze ktereho pochazim, nemam tu kamaradky takze proto on je i mou kamoskou se kterou jdu na kafe. :grinning: obcas se smeju a rikam jezis a co si na tom kafi budeme povidat :grinning:
konici moje kristynka je podle me nalezato, na sirku nebo ona sebou tak mele ze ji to je jedno me obcas kopne zaraz dole i do zebra. ale je to mile, bude mi to chybet.
27. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
grabu děkuji za pochvalu :wink:
no nic já se dnes tak loučím, jdu koukat na markízu na modré z nebe :wink:
27. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
haj babulky, píšete ako českí žandári :grinning: :grinning: :grinning:

aurelka, gabi, podľa čoho vám dr. tvrdia že asi mimi pôjde skôr??? U mňa toto vôbec nekomentujú a čo som čítala, tak podľa utz je určenie termínu presné v prvom trimestri, potom už nie. Ja by som pritom celkom rada počula, že to bude asi skôr... O 2 tt idem iež na veľký utz, som zvedavá čo bude, tešim sa :slight_smile:

inač na fláme bolo super, nikdy som nešla spať prvá a tentokrát okrem dvoch, čo sa spráskali skôr ako sme boli všetci pokope som išla do hajan prvá...ale bolo dobre :wink:
27. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
a luci, ja si teda tiež pusinku otvorím keď je treba, priznávam že na cudzích je to jednoduchšie...takže ak som v podobnej situácii, tak tie reakcie sú mi blízke..... Niekedy je to úspešné inokedy nie, no v konečnom dôsledku som rada, že dotyčnému človeku poviem čo mám na srdci. No niekedy a to dosť často sa mi stáva, že si po pol hoďke-hoďke uvedomím, čo všetko som ešte mala povedať :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Pěknej večer všem :slight_smile: Tak jsem zpátky :slight_smile:

Luci - tak já přemýšlela, že se přepíšu jinam, ale teď už je to jasný, když VZP přestlaa proplácet i to malinko, co proplácela, půjdu určitě jinam, jen co budu mít po státnicích, pročtu si ostatní pojišťovny a uvidim, kam půjdu :grinning:

Jinak já podle ms mám termín 5. září (ale ten nemám ani v průkajdě), podle ultrazvuku v prvním trimestru 18. září a podle velkýho ultrazvuku před třema týdnama 10. září, tak jsem zvědavá :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
grabu-gabi, moje mimi bolo v 26 na 4D dolu hlavičkou a pýtala dom sa či už tak zostame a dr. povedal, že ešte sa môže vrtieť a točiť...
27. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
holis, tiež som nemala žiadnu kamošku keď sme sa s manželom zobrali a nasťahovali do okrajovej časti BA. A keď sa Maťko narodil, začala som s ním chodiť na prechádzky a hlavne neskôr, keď už bežkal vedľa mňa a kočíka, tak som sa postupne s nejakými maminkami zoznámila.... určite to príde aj u teba a dobre ti to bodne. Len aby to neboli také, čo hvoria LEN o tom ako mimi kaká, papá...ale aby vedeli komunikovať o všeličom, ako my tu, čo sa mi veľmi páči :wink:
27. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Luci s tou pojišťovnou máš nárok jí měnit každýho 1/4 roku...takže si ji klidně změň...neni problém...a Kate tz taky:slight_smile:
Jaji mně to říká doktor proto že se mu zdá prcek velikej...na všech UZ co jsem byla říkal, že je napřed...a i tím jak se kdy začal hýbat, a tak...prostě je teň náš prcek nějakej živej...tak si myslej, že se mu bude chtít dřív na svět...ale aby nás všechny nepřekvapil a já pak nepřenášela až do září:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Kate a co ohňostroj?
27. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.